آموزشگاه زبان در کاشان

_

لیست آموزشگاه زبان در کاشان

_

آموزشگاه زبان در کاشان جزو فعال‌ترین مراکز آموزشی هستند که در زمینه برگزاری دوره‌های زبان‌های خارجی فعالیت دارند. مراکز آموزش زبان در کاشان نیز مانند سایر مراکز آموزش زبان کشور سالانه دارای مراجعین زیادی است. کلاس های زبان در کاشان برگزار کننده دوره‌های زبان‌های عمومی، مکالمه زبان های خارجی و دوره های یا آمادگی برای آزمون‌های بین المللی زبان هستند. هدف ما از این مطلب معرفی لیستی از معتبرترین و بهترین آموزشگاه‌های زبان کاشان است.

قبل از معرفی لیست مراکز آموزش زبان کاشان و شهرهای حومه به معرفی تعدادی از بهترین کلاس های زبان کاشان خواهیم پرداخت که در بررسی مجوزها و کیفیت خدمات در استان شهرت زیادتری دارند. آموزشگاه های زبان یاد شده ممکن است دارای شعبات متعدد باشند پس قبل از مراجعه به شعبه تحقیقات کامل در مورد امکانات و کیفیت آن شعبه را انجام دهید.

چرا کلاس زبان شرکت کنیم؟

یادگیری یک زبان جدید، می‌تواند در هر سنی، یک تجربه لذت‌بخش باشد. مردم به دلایل مختلف، مانند سفر یا کار، زبان‌های جدید را یاد می‌گیرند که مزایای ارزشمندی برای آن‌ها به همراه دارد.

شرکت در یک کلاس زبان خارجی می‌تواند دانش فرهنگی شما را افزایش دهد و به شما کمک کند که در هنگام سفر به سایر کشورها، احساس راحتی و حتی اعتمادبه‌نفس بیشتری داشته باشید. همچنین واقعیت دیگر این است که ثبت‌نام در آموزشگاه زبان و یادگیری زبان دوم، عملکرد مغز را بهبود می‌بخشد.

مطالعات نشان می‌دهد، افرادی که بیش از یک زبان صحبت می‌کنند، حافظه، مهارت‌های حل مسئله و تفکر انتقادی، تمرکز، توانایی انجام چندکار و مهارت‌های شنیداری بهتری دارند. با ما همراه باشید تا بیشتر در این‌باره صحبت کنیم.

بعدا مطالعه کن

لیست بهترین کلاس زبان کاشان

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

نام مراکز آموزشی آدرس مراکز آموزش زبان کاشان
پیش شماره ۰۳۱

موسسه آموزشی علوم و فنون کیش

کاشان، میدان ۱۵ خرداد، ابتدای خیابان شهید رجایی، جنب اداره پست ۰۳۱۵۵۴۶۵۲۸۰

۰۳۱۵۵۴۶۵۲۸۱

موسسه زبان های خارجه اشراق کاشان

کاشان، خیابان شهید رجایی, خیابان میرعماد، پلاک ابتدای, جنب بانک مسکن ۰۹۱۳۲۶۳۴۹۸۱

مرکز تخصصی زبان بین الملل کاشان

کاشان، ملا محسن، جنب بانک مسکن ۰۳۱۵۵۳۱۹۵۵۸

آکادمی زبان گفتار کاشان

کاشان، خیابان کاشانی ۰۳۱۵۵۴۴۹۴۹۹

مجموعه مراکز زبان بین الملل و دارالفنون کاشان

کاشان، میدان امام حسین (ع)، ابتدای خیابان ملامحسن
٠٣١۵۵٣١٨٩۴٩

۰۹۳۸۱۶۱۸۵۵۰

مرکز تخصصی زبانهای خارجی دکتر راحمی

کاشان، چهارراه کاشانی، خیابان بابا افضل، جنب داروخانه فارابی ۰۹۱۳۲۶۳۷۵۰۸

کانون زبان ایران کاشان

کاشان، خیابان امیرکبیر، مخمل ۶
۰۳۱۵۵۳۱۰۰۱۱

۰۳۱۵۵۲۱۳۶۷۴

آموزشگاه زبان اساتید کاشان

کاشان، خیابان شهید رجایی، روبروی پارکینگ رجایی
۰۳۱۵۵۴۷۲۱۶۱

۰۳۱۵۵۴۶۴۸۷۱

آموزشگاه زبان گفتارنو

کاشان، شهید سروی زاده ۰۳۱۵۵۴۴۹۴۹۹

آموزشگاه زبان پارسا کاشان

کاشان, اندیشه دوم ۰۳۱۵۵۴۶۴۸۱۹

آموزشگاه زبان نوآوران علم کاشان

کاشان، آیت الله مدنی ۰۳۱۵۵۴۷۲۵۴۲

آکادمی زبان روز کاشان

کاشان، خیابان بهشتی خیابان بهشتی
۰۳۱۵۵۴۶۱۲۸۵

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی آکسبورد

کاشان ۰۹۱۲۹۲۹۶۰۶۹

آموزشگاه زبان بشارت علم کاشان

کاشان، شهرک ناجی آباد فاز ۲ ۰۹۱۳۸۶۶۲۱۶۰

مهد زبان شکوه کاشان

کاشان، خیابان امیرکبیر ۵۵۳۱۰۰۴۵

خانه زبان و مدرسه حمیدی کاشان

کاشان، انتهای بلوار الغدیر، چهار راه خبرنگار، کوچه جوادیه
۰۳۱۵۵۳۱۰۰۴۴

۰۹۳۵۲۲۱۰۰۹۰

آموزشگاه زبان سفیر سخن کاشان

کاشان، خیابان اباذر، جنب هتل سیاح
۰۳۱۵۵۴۴۶۹۰۲

آموزشگاه زبان دانش برتر کاشان

کاشان، پاساژ صفویه، جنب پارکینگ، طبقه سوم ۵۵۴۰۴۲۹۸

۵۵۴۰۳۹۹۱

آموزشگاه زبان معرفت علم کاشان

کاشان، خیابان شهید رجایی، کنار داروخانه رازی
۰۳۱۵۵۴۴۷۴۸۷

موسسه زبان های خارجی سخن دان کاشان

کاشان، بلوار دانش، انتهای خ استاندارد، نگین ۱۲ ۵۵۵۷۷۹۳۱

موسسه زبان شهروند کاشان

کاشان، زاویه، خ. میرعماد، خ. تختی پنجم ۰۹۱۳۶۴۹۴۷۴۴

۵۳۲۲۲۷۶۳

«ایران آموزشگاه نسبت به صحت اطلاعات، مشخصات و مجوزدار بودن مراکز اعلام شده مسولیتی ندارد»

معرفی بهترین آموزشگاه زبان کاشان

_

موسسات زبان نامبرده شده همه جزو برترین آموزشگاه های زبان در کاشان و شهرهای حومه آن هستند. این مراکز دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش زبان هستند که از جمله آنها میتوان به:

کلاس های آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی، روسی، زبان اسپانیایی، زبان ایتالیایی، زبان عربی و دیگر زبان‌ها و برگزار کننده دورهای مختلف آزمون‌های آمادگی زبان های خارجی چون کلاس های آمادگی آزمون آیلتس، آزمون ماک و غیره، کلاس های تخصصی ESP، کلاس های آموزشی پودفک و غیره نام برد.

آموزشگاه زبان چیست؟

آموزشگاه زبان، آموزشگاهی است که در آن دوره‌های مختلفی برای یادگیری زبان‌های مختلف مانند زبان انگلیسی، فرانسه، چینی و … ارائه می‌شود. علاقه‌مندان به یادگیری زبان، می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند و مهارت زبان خود را ارتقا دهند.

شاخه‌های مختلف زبان چیست؟

اگر بخواهیم دوره‌های آموزشی زبان را از نظر نوع زبانی که در آن تدریس می‌شود، دسته‌بندی کنیم، باید گفت که به تعداد زبان‌هایی که در دنیا هست، شاخه‌های متنوعی برای زبان وجود دارد.

از زبان‌های مختلفی که در آموزشگاه‌ها در ایران تدریس می‌شود، می‌توان به زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، اسپانیایی، روسی، چینی و … اشاره کرد.

چطور یک موسسه زبان خوب در کاشان پیدا کنیم؟

کلاس‌های متعددی در زمینه آموزش زبان های خارجی و آزمونهای تخصصی زبان وجود دارد ما در اینجا چندتا از تا از آموزشگاه زبان کاشان که طبق نظر سنجی کاربران و شرکت کنندگان در این آموزشگاه ها را داشتند انتخاب کرده و به شما معرفی نمودیم تا بهترین تصمیم را در وقت و هزینه خود بگیرید. این مراکز عمدتا دارای مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان کاشان هستند.

کلاس آموزش آنلاین زبان

برای علاقه‌مندانی که نمی‌توانند به‌صورت حضوری در کلاس آموزشی شرکت کنند، برخی از آموزشگاه‌ها و افراد، اقدام به برگزاری کلاس آنلاین زبان می‌کنند. بدین‌ترتیب افراد علاقه‌مند به یادگیری زبان، از هر جایی، می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند و زبان مورد علاقه خود را یاد بگیرند.

پکیج آموزش زبان

این پکیج حاوی کتاب‌ها و جزوات آموزش زبان به همراه یکسری فایل ویدیویی است که بر روی چند دی‌وی‌دی یا فلش مموری ذخیره شده است. افرادی که امکان ثبت‌نام در آموزشگاه زبان برای کلاس حضوری را ندارند یا نمی‌توانند در کلاس آنلاین زبان شرکت کنند، می‌توانند با استفاده از این پکیج آموزشی، مهارت زبان خود را تقویت کنند.

آموزش زبان کودکان در کاشان

کودکان همیشه یکی از پایه‌های اصلی مراکز آموزشی محسوب میشوند. آموزش زبان کودکان در کاشان نیز از این قضیه مستثنی نیست و موسسات زبان کاشان هم در دوره‌های مختلف اقدام به آموزش ویژه کودکان و خردسالان مینمایند. برای اطلاع از دوره ها به لیست بالا مراجعه کنید.

لوازم مورد نیاز برای ثبت‌نام در کلاس زبان

برای ثبت‌نام در آموزشگاه زبان، نیاز به لوازم خاصی نیست و زبان‌آموز فقط باید کتاب‌های مربوط به آن دوره را تهیه کند.

فضای آموزشی مناسب و امکانات آموزشگاه زبان

آموزشگاه‌های زبان برای اینکه بتوانند خدمات باکیفیتی به زبان‌آموزان خود ارائه دهند، باید فضای آموزشی مناسبی داشته باشند تا افراد با ذوق و اشتیاق به یادگیری زبان مورد علاقه خود بپردازند. همچنین آن‌ها به یکسری امکانات مانند سیستم صوتی، تخته وایت‌برد، پروژکتور، اینترنت پرسرعت و … نیاز دارند.

مدت کلاس زبان چقدر است؟

مدت کلاس بستگی به نیاز افراد برای یادگیری زبان دارد. اگر فردی بخواهد در یکی از رشته‌های زبان، حرفه‌ای شود، به‌نظر می‌رسد باید حدود چهار سال برای آن وقت بگذارد. البته استعداد و شرایط افراد با یکدیگر متفاوت است. هر دوره زبان معمولا یک تا دوماه طول می‌کشد و فرد درصورت قبولی در آزمون پایانی، می‌تواند در دوره بالاتر ثبت‌نام کند.

شهریه و قیمت کلاس زبان چقدر است؟

نمی‌توان عدد ثابتی را برای شهریه دوره زبان درنظر گرفت، زیرا عواملی مانند نوع زبان، آموزشگاه، نحوه برگزاری کلاس و بسیاری از عوامل دیگر بر آن تاثیر می‌گذارند. زبان‌هایی که سخت‌تر هستند، مثل زبان چینی یا آلمانی، شهریه بیشتری نسبت به زبان انگلیسی دارند. همچنین آموزشگاه‌هایی که امکانات سطح بالاتری دارند، شهریه بیشتری از زبان‌آموزان دریافت می‌کنند.

پس قیمت کلاس زبان در کاشان بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است. در حال حاضر از حدود جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

ویدیوی معرفی

  • مشاهده ویدیوی معرفی آموزشگاه

سوالات متداول

هزینه کلاس زبان در کاشان چقدر است؟

کلاس های زبان نسبت به دوره خصوصی یا گروهی و نوع دوره از جلسه ای ۱۰۰ هزارتومان تا ۵۰۰ تومان است.است.

مدت دوره کلاس زبان در کاشان چقدر است؟

مدت کلاس نسبت به دوره خصوصی و فشرده ، عمومی یا ترمیک حدودا هر ترم ۱ تا ۳ ماه است.

کلاس های زبان معرفی شده در این صفحه حضوری هستند یا آنلاین؟

در گذشته اکثر کلاس های زبان بصورت حضوری بودند اما با وقوع بیماری کرونا قالب روش های آموزش بصورت کلاس های آنلاین انجام میشود.

کلاس های مکالمه زبان در کرونا باز هستن؟

بله، بیشتر مراکز آموزش زبان کرمانشاه طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزشها بصورت آنلاین و یا کلاسهای خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

برای شرکت در دوره مکالمه زبان چه مدرک تحصیلی نیاز هست؟

برای شرکت در کلاس های مکالمه زبان نیاز به مدرک خاصی نیست و شما با سواد اولیه خواندن و نوشتن میتوانید در آزمون ها و دوره ها شرکت کرده و از مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *