آموزشگاه زبان در هشتگرد، لیست بهترین کلاس زبان در هشتگرد

آموزشگاه زبان در هشتگرد

مقالات آموزشی

در این مطلب میخانیم

معتبرترین آموزشگاه های زبان در هشتگرد

آموزشگاه زبان در هشتگرد جزو فعال ترین مراکز آموزشی در زمینه برگزاری دوره های زبان عمومی است. مراکز آموزش زبان استان هشتگرد نیز مانند سایر موسسات زبان کشور سالانه دارای مراجعین زیادی است. کلاس های زبان در هشتگرد برگزار کننده دوره‌های زبان‌های عمومی، مکالمه زبان های خارجی و دوره های یا آمادگی برای آزمون‌های بین المللی زبان هستند. هدف ما از این مطلب معرفی لیستی از معتبرترین و بهترین آموزشگاه‌های زبان هشتگرد است.

قبل از معرفی لیست مراکز آموزش زبان هشتگرد و شهرهای حومه به معرفی تعدادی از بهترین کلاس های زبان هشتگرد خواهیم پرداخت که در بررسی مجوزها و کیفیت خدمات در استان شهرت زیادتری دارند. آموزشگاه های زبان یاد شده ممکن است دارای شعبات متعدد باشند پس قبل از مراجعه به شعبه تحقیقات کامل در مورد امکانات و کیفیت آن شعبه را انجام دهید.

bazigari kodak iranamozeshgah

معایب و مزایای زبان های مختلف چیست؟

bazigari kodak iranamozeshgah

چه زبانی خارجی را انتخاب کنم؟

bazigari kodak iranamozeshgah

بعد از انگلیسی چه زبانی را یاد بگیرم؟

لیست کلاس زبان در هشتگرد و حومه

شامل لیست کامل موسسات آموزش زبان در استان هشتگرد

نام مراکز آموزشی آدرس مراکز آموزش زبان هشتگرد
پیش شماره  ۰۲۶۲

کانون زبان ایران

هشتگرد ، ۰۲۶ ۴۴۲۳ ۸۵۵۰

موسسه زبان شهران 

هشتگرد ۰۲۶ ۴۴۲۳ ۲۴۷۹

موسسه آموزش زبان های خارجی کیمیای کهن

هشتگرد، لابن غربی  ۰۹۰۲ ۴۵۲ ۸۱۶۶

آموزشگاه زبان پاکزاد

هشتگرد، بلوار امام خمینی، خ بابایی  

آکادمی زبان بدرخانی

هشتگرد، بلوار امام خمینی، ابتدای کوچه شهید محمدی، ساختمان الماس نور، طبقه اول، واحد۳ ۰۲۶۴۴۲۲۰۲۷۳  ۰۹۳۳۴۸۱۹۸۴۴

آموزشگاه زبان های خارجی زبان آفرینان

هشتگرد، جنب اداره پست مجتمع میران ۴۴۲۲۸۰۳۰

۰۹۹۰۷۳۰۸۰۳۰

اموزشگاه زبان خارجه مهر اذین

 هشتگرد  ۰۲۶۴۴۲۲۰۸۰۴

آموزشگاه زبان خلفی 

هشتگرد ۴۴۲۲۵۷۰۵

۴۴۲۲۰۰۶۵

آموزشگاه سفیر گفتمان

هشتگرد، بلوار امام امت، ضلع جنوبی میدان امام خمینی، بین خیابان وحدت و بهرامی، پلاک ۱۲ ۰۲۶-۴۴۲۱۰۶۳۶

۰۲۶-۴۴۲۳۷۴۹۵ 

آموزشگاه زبان محیصا

هشتگرد، فاز ۱، خیابان اسکان ۴۴۲۶۰۵۳۰ 

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست فوق با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

_

لیست دیگر کلاس های زبان کشور

بهترین آموزشگاه زبان‌های خارجی ایران

_

کدام کلاس زبان هشتگرد خوبه؟

موسسات زبان نامبرده شده همه جزو برترین آموزشگاه های زبان در هشتگرد و شهرهای حومه آن هستند. این مراکز دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش زبان می‌باشند که از جمله آنها میتوان به کلاس های آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی، روسی، زبان اسپانیایی، زبان ایتالیایی، زبان عربی و دیگر زبان ها و برگزار کننده دورهای مختلف آزمون های آمادگی زبان های خارجی چون کلاس های آمادگی آزمون آیلتس، آزمون ماک و غیره، کلاس های تخصصی ESP، کلاس های آموزشی پودفک و غیره نام برد.

این مراکز دارای مجوز هستند؟

عمده مراکز آموزش زبان استان زیر نظر اداره آموزش و پرورش هشتگرد هستند. امیدواریم که این مقاله در انتخاب آموزشگاه مناسب شما را یاری کرده باشد. لطفا نظرات خود را از تجربه حضور در آموزشگاه ها در قسمت نظرات انتهای صفحه ارسال نمایید. ایران آموزشگاه همواره سعی دارد تا در ارتقاء سطح دانش هنرجویان و موسسین مراکز علمی سهیم باشد و از توجه شما به این مطلب قدردان است.

آموزش آنلاین زبان در هشتگرد

یکی از پر کاربردترین روش های یادگیری زبان، آموزش آنلاین زبان در هشتگرد است. بسیاری از آموزشگاه های معرفی شده در این شهر دوره های آموزشی بصورت آنلاین را نیز برگزار میکنند تا روند آموزش به ساده ترین شکل ممکن انجام شود.

آموزش زبان کودکان در هشتگرد

کودکان همیشه یکی از پایه های اصلی مراکز آموزشی محسوب میشوند. آموزش زبان کودکان در هشتگرد نیز از این قضیه مستثنی نیست و موسسات زبان هشتگرد هم در دوره های مختلف اقدام به آموزش ویژه کودکان و خردسالان مینمایند. برای اطلاع از دوره ها به لیست بالا مراجعه کنید.

چطور یک موسسه زبان خوب در هشتگرد پیدا کنیم؟

کلاس های متعددی در زمینه آموزش زبان های خارجی و آزمونهای تخصصی زبان وجود دارد ما در اینجا چندتا از تا از آموزشگاه زبان هشتگرد که طبق نظر سنجی کاربران و شرکت کنندگان در این آموزشگاه ها را داشتند انتخاب کرده و به شما معرفی نمودیم تا بهترین تصمیم را در وقت و هزینه خود بگیرید. این مراکز عمدتا دارای مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش هشتگرد هستند.

شهریه کلاس زبان در هشتگرد چقدر است؟

قیمت یک دوره آموزشی در کلاس زبان در کرمانشاه بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است. در حال حاضر از حدود جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

ویدیوی معرفی آموزشگاه

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

هزینه کلاس زبان در هشتگرد چقدر است؟

قیمت یک دوره آموزشی در آموزشگاه زبان در هشتگرد بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است از جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

مدت دوره کلاس زبان در هشتگرد چقدر است؟

مدت و طول یادگیری در کلاس های زبان نسبت به دوره آن متفاوت است. مثلا در دوره خصوصی و فشرده سرعت آموزش سریع تر از دوره عمومی ترمیک یا نمیه خصوصی است. ولی حدودا برای هر ترم ۱ تا ۳ ماه زمان میبرد.

کلاس های زبان معرفی شده در این صفحه حضوری هستند یا آنلاین؟

در گذشته اکثر کلاس های زبان بصورت حضوری بودند اما با وقوع بیماری کرونا قالب روش های آموزش بصورت کلاس های آنلاین انجام میشود.

کلاس های مکالمه زبان در کرونا باز هستن؟

بله، بیشتر مراکز آموزش زبان هشتگرد طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزشها بصورت آنلاین و یا کلاسهای خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

برای شرکت در دوره مکالمه زبان چه مدرک تحصیلی نیاز هست؟

برای شرکت در کلاس های مکالمه زبان نیاز به مدرک خاصی نیست و شما با سواد اولیه خواندن و نوشتن میتوانید در آزمون ها و دوره ها شرکت کرده و از مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.