بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان – لیست بهترین کلاس آیلتس در اصفهان

بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان

معرفی مراکز آموزش آیلتس در اصفهان

آمادگی برای آزمون آیلتس IELTS یکی از بیشترین مراجعات به آموزشگاه زبان در اصفهان را دارد. مدرک آیلتس یکی از ضروری ترین مدارک مورد نیاز  برای مهاجرت تحصیلی یا شغلی به کشور های دیگر محسوب میشود. وظیفه آمادگی برای آزمون بین المللی آیلتس بر عهده ی یک مرکز آموزش تخصصی زبان، یعنی یک آموزشگاه آیلتس است.

به همین دلیل زبان آموزان همیشه بدنبال یک آموزشگاه زبان خوب در اصفهان هستند، تا برای شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس، اقدام کنند. ما سعی داریم در این مطلب بهترین آموزشگاه های آیلتس اصفهان را به شما معرفی نماییم.

دوره های موسسات آیلتس اصفهان

وظیفه اصلی این آموزشگاه ها برگزاری دوره های مختلف آموزش آیلتس در کلاس های آیلتس IELTS گروهی، نیمه خصوصی، خصوصی در مدت زمانی های متفاوت ترمیک، نیمه فشرده، فشرده و فوق فشرده است. پس با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین کلاس های آیلتس اصفهان را بصورت نخصصی به شما معرفی نماییم. همینطور برای دیدن دیگر آموزشگاه های زبان در ایران میتوانید روی موارد زیر کلیک نمایید.

bazigari kodak iranamozeshgah

منابع آزمون آیلتس ۲۰۲۱ چیست؟

bazigari kodak iranamozeshgah

آیلتس چند مدل است؟

bazigari kodak iranamozeshgah

آزمون آیلتس ایران کجا برگزار میشه؟

پیشنهاد معتبرترین کلاس آیلتس در اصفهان

مشخصات آموزشگاه

موسسه آموزش عالی دانش پژوهان اصفهان (مرکز برگزار کننده آزمون آیلتس اصفهان)

مؤسسه آموزش عالی دانش‌پژوهان پیشرو با تمامی ارکان و حوزه‌های اجرائی، شوراها و کمیته‌های مصوب و مذکور در آئین‌نامه مدیریت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، در حوزه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، دانشجویی، فرهنگی، پشتیبانی و طرح و برنامه فعالیت می‌نماید. این مؤسسه فعالیت خود را در مهرماه ۱۳۸۵ براساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی آغاز نمود. و پس از یازده سال فعالیت مستمر در حال حاضر دارای حدود ۲۲۰۰ دانشجو در مقاطع «کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته» در ۵۲ رشته و ۷ گروه آموزشی «عمران و نقشه‌برداری، معماری و شهرسازی، مکانیک و مواد، صنایع و مدیریت پروژه، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، نفت، علوم انسانی» می‌باشد. این تلاش با همکاری حدود ۲۰۰ هیأت علمی تمام‌وقت، نیمه‌وقت، نیمه حضوری و اساتید مدعو۷۰ نفر همکار اداری و استفاده از فضای آموزشی مناسب که دارای امکانات کمک آموزشی، کارگاهی و آزمایشگاهی لازم می باشد، تحقق یافته است و مؤسسه آموزش عالی دانش پژوهان پیشرو را تبدیل به یکی از دانشگاههای موفق ایران نموده است.
 • آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، چهار راه نیکبخت، کوچه سرور(اداره پست)، آکادمی زبان های خارجه
 • شماره تماس: ۰۳۱۳۶۶۵۱۵۳۱

لیست دیگر آموزشگاه های آیلتس اصفهان

موسسات آیلتس اصفهان

آدرس مرکز آیلتس اصفهان

تلفن – کد ۰۳۱

آکادمی آیلتس خبازیان

اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان هشت بهشت غربی، کوچه ۲۶ (صفایی)، پلاک ۹۰، واحد ۱ ۰۳۱۳۲۶۵۸۸۳۷

آکادمی عالی آیلتس دانش پژوهان

اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، چهارراه شریعتی، کوچه ۲۹ سرور (اداره ثبت) ۰۳۱۳۶۶۵۰۰۵۶

آموزشگاه زبان آیلتس گاما

توحید میانی کوچه ۲۰ (جنب بانک سا مان)، ساختمان دوم سمت چپ، پلاک ۹۵ ۰۹۱۹۹۰۹۹۶۹۰

آموزشگاه آیلتس سفیر اندیشه

اصفهان، پل شیری، خیابان مطهری، کوچه شماره ۳۵، کوی علی آباد ۰۳۱۳۲۳۴۷۸۱۳

آموزشگاه آیلتس هیوا اصفهان

شعبه مرکزی: اصفهان، خیابان ارتش، نرسیده به سه راه حکیم نظامی، قبل از تقاطع غیر همسطح شهدای غزه، بعد از کوچه سجادیه پنج، پلاک هفتاد، درب چوبی رنگ، طبقه دوم ۰۳۱۳۶۲۹۶۲۰۲

آموزشگاه آیلتس هیوا

اصفهان، خیابان حکیم نظامی، جنب رستوران صفه، درب کرمی رنگ ۰۳۱۳۶۲۷۸۷۲۳

موسسه آیلتس سخن سرایان

اصفهان، خیابان توحید میانی، نزدیک به چهارراه پلیس، نبش کوچه شهید امیری، روبروی آزمایشگاه دی، پلاک ۱۴۷ ۰۳۱۳۶۲۸۵۴۴۸

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی اصفهان

مرکز۱: پنج رمضان (زبان) ۳۳۳۷۸۵۸۰
مرکز۲: پنج رمضان (فنی‌مهندسی) ۳۳۳۷۸۵۲۵
مرکز۳: نجف آباد ۴۲۶۳۰۴۰۱
مرکز۴: توحید ۳۶۲۴۱۹۰۷
مرکز۵: سروش ۳۲۲۶۵۷۰۳
مرکز۶: فلکه اَرتش ۳۷۷۵۲۲۴۴
مرکز۷: خمینی شهر ۳۳۶۷۴۲۴۸
مرکز۸: خیابان جی ۳۵۲۱۳۰۱۲
تلفن یکسان مراکز: ۳۸۴۹

آموزشگاه پارت اصفهان یا خانه آیلتس اصفهان

اصفهان، خیابان، حکیم نظامی، کوچه ۱۵ ۰۳۱۳۶۲۸۶۹۹۳

پردیس دانش اصفهان

اصفهان، خیابان هزار جریب، روبروی امام جعفر صادق و کوی آزادگان پلاک ۴ ۰۳۱۳۶۶۸۲۷۴۶

موسسه آیلتس زبان سرای اصفهان

اصفهان، خیابان جابر انصاری، نرسیده به چهار راه رزمندگان، شماره ۲۴۶ ۰۳۱۳۴۴۴۴۴١۴

آموزشگاه آیلتس سنتر یا نسل فردای اصفهان

 • شعبه ۱: اصفهان، آپادانا اول، جنب بانک آینده
 • شعبه ۲: اصفهان، خیابان توحید، نبش مهرداد
شماره تماس شعبه ۱: ۳۶۶۱۷۴۸۴-۰۳۱

شماره تماس شعبه ۲: ۳۶۲۸۶۷۵۵-۰۳۱

_

بهترین آموزشگاه آیلتس در اصفهان کجاست؟

 

موسسه های آیلتس نام برده شده در اصفهان دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش آیلتس دارند؛ از جمله این آموزشها میتوان به کلاس های ترمیک و بلند مدت آمادگی برای آزمون آیلتس است. برخی از موسسات آیلتس اصفهان نیز امکان برگزاری آزمون های آمادگی چون آزمون تست ماک MACK را برای شبیه سازی آزمون آیلتس دارند که این موضوع در جهت آموزش بسیار موثر است.

مرکز تخصصی آیلتس در اصفهان

ما سعی نمودیم بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان را در این صفحه گردآوری کنیم تا زمان جستجو را به حداقل برسانیم. شما با مشاهده لیست فوق بهترین مرکز تخصصی آیلتس اصفهان را انتخاب کرده و حتما پس از آن با مجموعه تماس حاصل فرمایید تا هزینه ها، روش آموزش، مدت آموزش و تمام جزئیات دوره را جزئیات شوید.

آموزش آنلاین آیلتس در اصفهان

بسیاری از موسسات آیلتس در اصفهان و در کشور اقدام به آموزش آنلاین آیلتس مینمایند، این موضوع بعد از فراگیری بیماری کرونا مشهودتر شد و آموزش راه دور جای خود را به آموزش های حضوری داد.

موسسات زبان نامبرده شده همه جزو برترین آموزشگاه های زبان در اصفهان و شهرهای حومه آن هستند. این مراکز دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش زبان می‌باشند که از جمله آنها میتوان به کلاس های آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی، روسی، زبان اسپانیایی، زبان ایتالیایی، زبان عربی و دیگر زبان‌ها و برگزار کننده دورهای مختلف آزمون‌های آمادگی زبان های خارجی چون کلاس های آمادگی آزمون آیلتس، آزمون ماک و غیره، کلاس های تخصصی ESP، کلاس های آموزشی پودفک و غیره نام برد.

آموزش آیلتس کودکان در اصفهان

کودکان همیشه یکی از پایه‌های اصلی مراکز آموزشی محسوب میشوند. آموزش آیلتس کودکان در اصفهان نیز از این قضیه مستثنی نیست و موسسات زبان اصفهان هم در دوره‌های مختلف اقدام به آموزش ویژه کودکان و خردسالان مینمایند. برای اطلاع از دوره ها به لیست بالا مراجعه کنید.

چطور یک موسسه آیلتس خوب در اصفهان پیدا کنیم؟

کلاس‌های متعددی در زمینه آموزش زبان های خارجی و آزمونهای تخصصی آیلتس وجود دارد ما در اینجا چندتا از تا از آموزشگاه زبان اصفهان که طبق نظر سنجی کاربران و شرکت کنندگان در این آموزشگاه ها را داشتند انتخاب کرده و به شما معرفی نمودیم تا بهترین تصمیم را در وقت و هزینه خود بگیرید. این مراکز عمدتا دارای مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان اصفهان هستند.

هزینه کلاس آیلتس در اصفهان چقدر است؟

قیمت یک دوره آموزشی در کلاس آیلتس در اصفهان بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است. در حال حاضر از حدود جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

تفاوت آزمون دولینگو، آزمون آیلتس و آزمون تافل چیست؟

 • هزینه آزمون دولینگو تنها ۴۹ دلار است، اما هزینه آزمون آیلتس و تافل به ترتیب حدود ۲۱۵ و ۲۲۵ دلار می‌­باشند.
 • آزمون تافل و آیلتس تقریبا ۱۰ الی ۱۵ روز یکبار برگزار می شوند ولی آزمون دولینگو در هر زمان از شبانه روز قابل انجام است.
 • مدت زمان آزمون آیلتس ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه و آزمون تافل ۴ ساعت است، اما مدت زمان دولینگو یک ساعت می باشد.
 • نتیجه آزمون Duolingo دو روز بعد از آزمون منتشر می شود ولی نتایج آزمون آیلتس و تافل بین ۱۰ الی ۱۳ روز بعد از آزمون به دست شما می رسد.
 • برای مشاهده بیشتر تفاوت آزمون آیلتس و تافل وارد شوید.

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

بهترین کلاس آیلتس اصفهان کدام است؟

اساسا سوال بهترین کلاس آیلتس در اصفهان کدام است غلط است! زیرا معیار خوب بودن نسبی است و از دید هر کس میتواند متفاوت باشد. مراکز آموزشگاه های آیلتسی که در اصفهان معرفی کردیم بنا بر اطلاعاتی که شرکت کنندگان در اختیار ما قرار داده اند ارزش گذاری شده است و این مجموعه ها در دوره های مختلف کیفیت آموزش متفاوتی دارند.

کلاس های آیلتس در اصفهان هنگام شیوع کرونا باز است؟

تمام مجموعه ها طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزشها بصورت آنلاین و یا کلاسهای خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

معیار انتخاب این موسسات آیلتس در اصفهان چیست؟

دقت داشته باشد که معیار انتخاب یک آموزشگاه خوب زبان سطح کیفی آموزش، دوره های ارائه شده ( ترمیک – فشرده – فوق فشرده – خصوصی – VIP و غیره)، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و یا هزینه آموزش دوره های مکالمه میباشد.

برای شرکت در دوره آیلتس چه سطح تحصیلی نیاز هست؟

برای شرکت در کلاس های مکالمه زبان نیاز به مدرک و سطح تحصیلات خاصی ملاک نیست و شما با سواد اولیه خواندن و نوشتن میتوانید در دوره ها شرکت کنید اما هر چقدر سطحتان از زبان کمتر باشد رسیدن به نتیجه نیز دیرتر است.

۷ دیدگاه

 • سلام جای اسم موسسه **** توی این لیست واقعا خالیه چون من واقعا موفقیت در آیلتس رو مدیون این موسسه و اساتیدش هستم.

  • درود بر شما
   منظور شما از مرکز تخصصی آیلتس در اصفهان رو متوجه نشدم! اکر منظور شما کلاس های آیلتس در اصفهان هست، این مطلب چند آموزشگاه آیلتس خوب در اصفهان رو معرفی کرده است.
   ایران آموزشگاه بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور

 • سلام و دورد به شما و خسته نباشید من دخترم رو آموزشگاه زبان کودکان در اصفهان ثبت نام کردم خیلی علاقه داره منتها میخوام بعدش یه زبان دیگه هم بره یاد بگیره ممکنه بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در اصفهان هم بهم معرفی کنید. ممنونم

  • درود بر شما
   مراکز نام برده شده جزو معتبرترین کلاس های زبان اصفهان هستند و مشغول به آموزش زبان های مختلف خارجی میباشند.
   ایران آموزشگاه بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.