آموزشگاه آیلتس در زاهدان

برترین موسسات آیلتس در زاهدان

آموزشگاه آیلتس در زاهدان برای برگزاری کلاس های آمادگی آزمون آیلتس و آزمون آزمایشی آیلتس «آزمون ماک» است. آمادگی برای آزمون آیلتس یکی از بیشترین مراجعات به موسسات آیلتس زاهدان را دارد. برای همین ما، یعنی ایران آموزشگاه بعنوان بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور قصد داریم مجموعه اطلاعات بهترین آموزشگاه های آیلتس زاهدان را در این مطلب گرد هم بیاوریم تا شما اطلاعات لازم را براحتی بدست آورید.

مدرک آیلتس یکی از ضروری ترین مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی یا شغلی به کشور های دیگر محسوب میشود. وظیفه آمادگی برای آزمون بین المللی آیلتس بر عهده ی یک مرکز آموزش تخصصی زبان، یعنی یک آموزشگاه آیلتس است.

لیست بهترین آموزشگاه آیلتس زاهدان

نام مراکز آموزشی آدرس مراکز آموزش زبان زاهدان
پیش شماره ۰۵۴

مرکز آموزش زبان های بین اللملی جهاددانشگاهی زاهدان

زاهدان، حد فاصل امیر المومنین ۱۹-۲۱، محتمع گراند، طبقه ۶ ۰۵۴۳۱۱۹۶

زبانکده پروان جهانشهر زاهدان

زاهدان، بین بازار ملاصدرا و میدان سپاه، روبروی کانون فرهنگی ورزشی سپاه، طبقه فوقانی بستنی عامودای ۰۵۴۳۴۴۰۵۶۰۹

موسسه آیلتس معرفت زاهدان

زاهدان، خیابان امیرالمومنین، جنب مسجد علی بن ابیطالب، طبقه دوم پاساژ کوثر ۰۵۴۳۳۲۵۰۸۲۵

گروه آیلتس دانشگاه زاهدان

زاهدان، خیابان دانشگاه، روبروی نمایشگاههای دائمی استان ۰۵۴۳۳۴۲۹۷۲۸

آموزشگاه آیلتس فرهیختگان زاهدان

زاهدان، خیابان دانشگاه، روبروی نمایشگاههای دائمی استان ۰۵۴۳۳۴۴۰۳۰۱

خانه آیلتس زاهدان

زاهدان، بلوار دانشجو، نبش دانشگاه ۷، مدرسه زبان ۰۵۴۳۳۴۳۰۳۸۷

آکادمی آیلتس سفیر گفتمان زاهدان

زاهدان، بلوارجانبازان ۰۵۴۳۳۴۱۱۰۷۵

آموزشگاه آیلتس شکوه زاهدان

زاهدان، بلوار دانشگاه ۰۵۴۳۳۲۳۱۲۵۵

آموزشگاه Update

زاهدان ۰۵۴۹۳۹۸۶۲۹۴

کلاس آیلتس گرگیچ چابهار

چابهار، زیباشهر ۰۹۳۶۹۹۳۱۹۶۹

۰۹۱۲۹۴۵۸۷۲۸

گروه آیلتس دانشگاه

زاهدان، خیابان دانشگاه، روبروی نمایشگاههای دائمی استان ۳۱۱۳۵۳۱۳

۳۳۴۲۹۷۲۸

گروه ترجمه و تدریس ایران زمین ایرانشهر

ایرانشهر ۰۹۱۵۸۴۲۶۵۹۳

آموزشگاه آیلتس پردیس/صدف سراوان

سراوان، بهشتی ۳ ۰۵۴۳۷۶۲۳۲۶۲

آموزشگاه آیلتس کانون زبان ایران شعبه زاهدان

زاهدان، خیابان آزادی، جنب پارک شادی ها، مرکز شماره یک کانون پرورش فکری ۰۵۴۳۳۲۵۱۲۲۲

زبانکده برنا

زاهدان ۰۵۴۳۳۲۱۹۶۵۷

آموزشگاه آیلتس معلم

زاهدان، بلوار معلم ۰۵۴۳۳۴۱۸۸۱۰

آموزشگاه آیلتس تمدن

زاهدان، بلوار جانبازان

زبانکده مبین – مدرسان شریف زابل

زابل، خیابان مطهری ۰۵۴۳۲۲۲۹۸۲۰

زبانکده اوج زابل

زابل، شهید باقری ۰۹۰۱۷۶۹۳۵۴۵

۰۹۱۵۳۴۲۵۰۳۰

موسسه آیلتس سینا ایرانشهر

ایرانشهر، خیابان دکتر فاطمی ۰۵۴۳۷۲۱۱۴۱۴

آموزشگاه آیلتس فرهنگ ایرانشهر

ایرانشهر ۰۵۴۳۷۲۱۰۰۵۲

زبانکده دانشجو چابهار

چابهار، بلوار امام خمینی ۰۹۲۱۵۸۰۵۶۹۲

اموزشگاه آیلتس نوین چابهار

چابهار، تقاطع خیابان دانیال و نامجو. نامجو ۹ ۰۵۴۳۵۳۳۰۵۴۱

اموزشگاه آیلتس دانش و دریا چابهار

چابهار، بلوار امام خمینی ۰۵۴۳۵۳۳۸۱۵۹

TELTA Language Academy

چابهار، جنب دانشگاه بین المللی چاربهار  

زبانکده پردیس کنارک

کنارک ۰۵۴۳۵۳۸۶۲۸۴

آکادمی ایلتس ماهان زاهدان

زاهدان، میدان امام علی، نبش امیرالمومنین ۲، طبقه اول ۰۵۴۳۳۲۱۸۷۱۰
بهترین کلاس آیلتس استان
_

بهترین کلاس آیلتس زاهدان کجاست؟

کدام کلاس آیلتس زاهدان خوب است؟

موسسه های آیلتس نام برده شده در زاهدان دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش آیلتس دارند؛ از جمله این آموزشها میتوان به کلاس های ترمیک و بلند مدت آمادگی برای آزمون آیلتس است. برخی از موسسات آیلتس زاهدان نیز امکان برگزاری آزمون های آمادگی چون آزمون تست ماک MACK را برای شبیه سازی آزمون آیلتس دارند که این موضوع در جهت آموزش بسیار موثر است.

آیلتس محبوب‌ترین آزمون زبان انگلیسی در جهان برای کار، تحصیل و مهاجرت است. این آزمون، توانایی زبان انگلیسی شما را در چهار مهارت گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن ارزیابی می‌کند.

همچنین، می‌توانید بین نسخه‌های آکادمیک یا عمومی آن، یکی را انتخاب کنید. آیلتس آکادمیک، برای پذیرش دانشگاه یا کالج استفاده می‌شود، درحالی‌که آیلتس عمومی برای اهداف شغلی و مهاجرت مناسب است.

برای آمادگی در این آزمون زبان، باید در یک آموزشگاه آیلتس در زاهدان ثبت نام کنید. با شرکت در کلاس آیلتس در زاهدان، می‌توانید مهارت‌های چهارگانه موردنیاز برای این آزمون را در خود تقویت کنید و با موفقیت آن را پشت‌سر بگذارید.

این صفحه چه کمکی در زمینه آموزش آیلتس میکند؟

زبان آموزان همیشه بدنبال یک آموزشگاه زبان خوب در زاهدان هستند، تا برای شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس، اقدام کنند. ما سعی داریم در این مطلب بهترین آموزشگاه های آیلتس زاهدان را به شما معرفی نماییم. پس با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین کلاس های آیلتس زاهدان را بصورت تخصصی به شما معرفی نماییم.

وظیفه اصلی این آموزشگاه ها برگزاری دوره های مختلف آموزش آیلتس در کلاس های آیلتس IELTS گروهی، نیمه خصوصی، خصوصی در مدت زمانی های متفاوت ترمیک، نیمه فشرده، فشرده و فوق فشرده است.

آموزشگاه آیلتس چیست؟

به آموزشگاه زبانی که در آن دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس برگزار می‌شود، آموزشگاه آیلتس می‌گویند. کلاس آیلتس در زاهدان، ممکن است به‌صورت عادی یا فشرده برگزار شود.

شاخه‌های مختلف آیلتس کدامند؟

همانطور که اشاره کردیم، آزمون آیلتس به دو شاخه اصلی آیلتس آکادمیک (Academic) و آیلتس عمومی (General Training) دسته‌بندی می‌شود که در هنگام ثبت‌نام در آموزشگاه آیلتس در زاهدان، با توجه به هدف خود، یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنید.

  • آیلتس آکادمیک: هدف اصلی این آزمون، پذیرش در دانشگاه‌ها و کالج‌های انگلیسی‌زبان کشورهای مختلف است. البته گاهی اوقات برای استخدام در برخی شغل‌ها نیز، آیلتس آکادمیک مورد نیاز است، مانند شغل‌های مربوط به رشته پزشکی.
  • آیلتس عمومی: از این آیلتس برای اهدافی چون مهاجرت و استخدام در کشورهای انگلیسی‌زبان استفاده می‌شود و در مقایسه با آیلتس آکادمیک، آسان‌تر است.

مدت کلاس آیلتس در زاهدان چقدر است؟

دوره آیلتس در حالت عادی بین ۱.۵ تا ۲ سال طول می‌کشد. اما اگر بخواهید در دوره‌های فشرده آن ثبت‌نام کنید، می‌توانید آن را در ۶ ماه به پایان برسانید.

شهریه و قیمت کلاس آیلتس در زاهدان چقدر است؟

قیمت یک دوره آموزشی در کلاس آیلتس در زاهدان بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است. در حال حاضر از حدود جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

مرکز تخصصی آیلتس در زاهدان

ما سعی نمودیم بهترین آموزشگاه آیلتس زاهدان را در این صفحه گردآوری کنیم تا زمان جستجو را به حداقل برسانیم. شما با مشاهده لیست فوق بهترین مرکز تخصصی آیلتس زاهدان را انتخاب کرده و حتما پس از آن با مجموعه تماس حاصل فرمایید تا هزینه ها، روش آموزش، مدت آموزش و تمام جزئیات دوره را جزئیات شوید.

کلاس آنلاین آیلتس استان

کلاس آموزش آنلاین آیلتس در زاهدان

با توسعه فضای مجازی و دسترسی بیشتر افراد به اینترنت، بسیاری از کلاس‌های آموزشی را می‌توان به‌صورت آنلاین نیز برگزار کرد.

برای همین برای آن دسته از افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند، کلاس آموزش آنلاین آیلتس برگزار می‌شود که علاقه‌مندان از هر جایی، می‌توانند در آن شرکت کنند.

بسیاری از موسسات آیلتس در زاهدان و در کشور اقدام به آموزش آنلاین آیلتس مینمایند، این موضوع بعد از فراگیری بیماری کرونا مشهودتر شد و آموزش راه دور جای خود را به آموزش‌های حضوری داد.

همینطور شما علاقمندان به حوزه تدریس میتوانید با شرکت در کلاس های تربیت مدرس زبان مدرک مدرک تدریس گرفته و از بخش آگهی استخدام معلم زبان فرصت های شغلی مناسب را بدست آورید.

پکیج آموزش آیلتس

پکیج آموزش آیلتس، شامل یکسری کتاب‌ها، جزوات و فایل‌های صوتی و تصویری است که برای آموزش آیلتس به افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری و آنلاین آن را ندارند، تهیه شده است. افراد با خرید این پکیج می‌توانند آمادگی لازم برای شرکت در آزمون آیلتس را بدست آورند.

آموزش آیلتس کودکان در زاهدان

کودکان همیشه یکی از پایه‌های اصلی مراکز آموزشی محسوب میشوند. آموزش آیلتس کودکان در زاهدان نیز از این قضیه مستثنی نیست و موسسات زبان زاهدان هم در دوره‌های مختلف اقدام به آموزش ویژه کودکان و خردسالان مینمایند. برای اطلاع از دوره ها به لیست بالا مراجعه کنید.

فضای آموزشی مناسب و امکانات آموزشگاه آیلتس در زاهدان

افرادی که در آموزشگاه ثبت‌نام می‌کنند، باید در فضایی تحت آموزش قرار گیرند که احساس آرامش و آسایش داشته باشند تا بتوانند تمام تمرکز خود را بر روی یادگیری نکات مهم آزمون آیلتس قرار دهند. همچنین کلاس باید دارای امکاناتی چون میز و صندلی راحت، تخته وایت‌برد مناسب، ویدئوپروژکتور، اینترنت پرسرعت، سیستم صوتی پیشرفته و … باشد.

چطور یک موسسه آیلتس خوب در زاهدان پیدا کنیم؟

کلاس‌های متعددی در زمینه آموزش زبان های خارجی و آزمونهای تخصصی آیلتس وجود دارد ما در اینجا چندتا از تا از آموزشگاه زبان زاهدان که طبق نظر سنجی کاربران و شرکت کنندگان در این آموزشگاه ها را داشتند انتخاب کرده و به شما معرفی نمودیم تا بهترین تصمیم را در وقت و هزینه خود بگیرید. این مراکز عمدتا دارای مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان هستند.

تفاوت آزمون دولینگو، آزمون آیلتس و آزمون تافل چیست؟

  • هزینه آزمون دولینگو تنها ۴۹ دلار است، اما هزینه آزمون آیلتس و تافل به ترتیب حدود ۲۱۵ و ۲۲۵ دلار می‌­باشند.
  • آزمون تافل و آیلتس تقریبا ۱۰ الی ۱۵ روز یکبار برگزار می شوند ولی آزمون دولینگو در هر زمان از شبانه روز قابل انجام است.
  • مدت زمان آزمون آیلتس ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه و آزمون تافل ۴ ساعت است، اما مدت زمان دولینگو یک ساعت می باشد.
  • نتیجه آزمون Duolingo دو روز بعد از آزمون منتشر می شود ولی نتایج آزمون آیلتس و تافل بین ۱۰ الی ۱۳ روز بعد از آزمون به دست شما می رسد.
  • برای مشاهده بیشتر تفاوت آزمون آیلتس و تافل وارد شوید.

ویدیوی معرفی آموزشگاه

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

هزینه کلاس آیلتس در زاهدان چقدر است؟

هزینه نسبت به هر دوره متغیر است و از ترمی ۳۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان است.

مدت آموزش آیلتس چقدر است؟

مدت زمان بسته به پشت کار هنرجو و دوره ی انتخابی از ۶ ماه تا ۱ یا ۲ سال است.

بهترین کلاس آیلتس زاهدان کدام است؟

اساسا سوال بهترین کلاس آیلتس در زاهدان کدام است غلط است! زیرا معیار خوب بودن نسبی است و از دید هر کس میتواند متفاوت باشد. مراکز آموزشگاه های آیلتسی که در زاهدان معرفی کردیم بنا بر اطلاعاتی که شرکت کنندگان در اختیار ما قرار داده اند ارزش گذاری شده است و این مجموعه ها در دوره های مختلف کیفیت آموزش متفاوتی دارند.

کلاس های آیلتس در زاهدان هنگام شیوع کرونا باز است؟

تمام مجموعه ها طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزشها بصورت آنلاین و یا کلاسهای خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

معیار انتخاب این موسسات آیلتس در زاهدان چیست؟

دقت داشته باشد که معیار انتخاب یک آموزشگاه خوب زبان سطح کیفی آموزش، دوره های ارائه شده ( ترمیک – فشرده – فوق فشرده – خصوصی – VIP و غیره)، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و یا هزینه آموزش دوره های مکالمه میباشد.

برای شرکت در دوره آیلتس چه سطح تحصیلی نیاز هست؟

برای شرکت در کلاس های مکالمه زبان نیاز به مدرک و سطح تحصیلات خاصی ملاک نیست و شما با سواد اولیه خواندن و نوشتن میتوانید در دوره ها شرکت کنید اما هر چقدر سطحتان از زبان کمتر باشد رسیدن به نتیجه نیز دیرتر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *