آموزشگاه آیلتس در ارومیه؛ معرفی بهترین کلاس آیلتس ارومیه

آموزشگاه آیلتس در ارومیه

برترین موسسات آیلتس در ارومیه

آموزشگاه آیلتس در ارومیه برای برگزاری کلاس های آمادگی آزمون آیلتس و آزمون آزمایشی آیلتس «آزمون ماک» است. آمادگی برای آزمون آیلتس یکی از بیشترین مراجعات به موسسات آیلتس ارومیه را دارد. برای همین ما، یعنی ایران آموزشگاه بعنوان بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور قصد داریم مجموعه اطلاعات بهترین آموزشگاه های آیلتس ارومیه را در این مطلب گرد هم بیاوریم تا شما اطلاعات لازم را براحتی بدست آورید.

مدرک آیلتس یکی از ضروری ترین مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی یا شغلی به کشور های دیگر محسوب میشود. وظیفه آمادگی برای آزمون بین المللی آیلتس بر عهده ی یک مرکز آموزش تخصصی زبان، یعنی یک آموزشگاه آیلتس است.

لیست بهترین آموزشگاه آیلتس ارومیه

نام آموزشگاه
آدرس آموزشگاه

مرکز آموزش آیلتس رویای دانش ارومیه

 • آدرس: ارومیه، نبش چهار راه دانشکده، پلاک ۱
 • تلفن تماس: ۰۴۴۳۳۴۶۴۰۲۷

موسسه آموزش عالی آیلتس آراد

 • آدرس: ارومیه، بزرگراه شهید باهنر، خیابان برق، روبروی باشگاه ورزشی کوریو
 • تلفن تماس:  ۰۴۴۳۳۴۴۱۵۶۷

موسسه آیلتس آواتاک

 • آدرس: ارومیه، امامت، نرسیده به کوی مهندسین، ساختمان آواتاک
 • تلفن تماس: ۰۴۴۳۳۳۷۵۲۶۰

آموزشگاه آیلتس اطلس ارومیه

اکادمی آیلتس مغرب زمین ارومیه

 • آدرس: ارومیه، خیابان راهنمایی، کوچه ۱۲
 • تلفن تماس: ۰۴۴۳۲۲۳۳۳۷۴

موسسه کالج اوراسیا ارومیه

آموزشگاه آیلتس تابان

آموزشگاه شهر زبان لهجه ها ارومیه

 • آدرس: ارومیه، تقاطع خیابان ارشاد و ۲۲ بهمن، دره چایی، پلاک ۸۰
 • تلفن تماس: ۰۴۴۳۳۴۷۶۹۴۸

کانون زبان ایران ارومیه

آموزشگاه آیلتس قصر زبان

کانون زبان شکوه ایران ارومیه

آموزشگاه آیلتس میعاد ارومیه

 • آدرس: ارومیه، بلوار تیموری، خیابان فرهنگ
 • تلفن تماس: ۰۴۴۳۳۳۸۸۳۳۳

آموزش آیلتس کبیر ارومیه

آموزشگاه آیلتس آواژه ارومیه

آموزشگاه آیلتس مهرگان

 • آدرس: ارومیه، شهرک استاد شهریار، بلوار حیدربابا، ۳۲ متری اول ، روبه روی پارک سهند
 • تلفن تماس:  ۰۹۱۰۴۴۱۸۶۴۷

مرگز آموزش آیلتس نور آذربایجان

آکادمی آیلتس فاخر ارومیه

 • آدرس: ارومیه، بلوار باهنر، پل مدرس به سمت آپادانا، ۵۰ متر بالاتر از کوی ۵ باهنر
 • تلفن تماس:  ۰۴۴۳۳۸۷۰۰۳۳

مرکز آیلتس طلیعه ارومیه

کانون زبان کودکان برتر ارومیه

آموزشگاه  آیلتس قصر زبان ارومیه

 • آدرس: ارومیه، خیابان ولیعصر  نرسیده به چهارراه باباساعی، جنب گل فروشی امپراطور
 • تلفن تماس:  ۰۴۴۳۲۷۵۰۰۰۲

موسسه آیلتس فرزانگان عصر ظهور

مرکز آیلتس ارومیه

آموزشگاه آیلتس ادیب ارومیه

 • آدرس: ارومیه، خبابان اسدزاده، ۳۲ متزی دوم
 • تلفن تماس:  ۰۹۱۴۹۷۵۳۲۷۵

انستیتو زبان ایران ارومیه

آموزشگاه آیلتس حاتمی

 • آدرس: ارومیه، شهرک فرهنگیان، بلوار فرهنگیان اول
 • تلفن تماس:  ۰۴۴۳۳۸۲۲۲۷۰

آموزشگاه آیلتس دماوند ارومیه

 • آدرس: ارومیه، خیابان ساحلی
 • تلفن تماس:

کالج آیلتس اندیشه سبز احسان ارومیه

 • آدرس: ارومیه، خیابان شهید بهشتی، روبروی خیابان منصور افشار، جنب اداره برنامه و بودجه
 • تلفن تماس:  ۰۹۱۴۳۴۰۳۰۹۹

مرکز زبانهای خارجی دانشگاه ارومیه

 • آدرس: ارومیه، ارومیه خیابان دانشکده بالاتر از خیابان پرهیزکار، خیابان دانشکده، خیابان دانشکده، پلاک ۷۶
 • تلفن تماس:  ۰۴۴۳۳۴۶۶۲۶۹

آموزشگاه آیلتس سربلند

 • آدرس: ارومیه، خیابان باکری، نبش ۳ راه
 • تلفن تماس:  ۰۴۴۳۲۲۲۶۵۰۴

آموزشگاه آیلتس ۲۴Talk

آموزشگاه آیلتس اورانوس ارومیه

بهترین کلاس آیلتس استان
_

بهترین کلاس آیلتس ارومیه کجاست؟

کدام کلاس آیلتس ارومیه خوب است؟

موسسه های آیلتس نام برده شده در ارومیه دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش آیلتس دارند؛ از جمله این آموزشها میتوان به کلاس های ترمیک و بلند مدت آمادگی برای آزمون آیلتس است. برخی از موسسات آیلتس ارومیه نیز امکان برگزاری آزمون های آمادگی چون آزمون تست ماک MACK را برای شبیه سازی آزمون آیلتس دارند که این موضوع در جهت آموزش بسیار موثر است.

آیلتس محبوب‌ترین آزمون زبان انگلیسی در جهان برای کار، تحصیل و مهاجرت است. این آزمون، توانایی زبان انگلیسی شما را در چهار مهارت گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن ارزیابی می‌کند.

همچنین، می‌توانید بین نسخه‌های آکادمیک یا عمومی آن، یکی را انتخاب کنید. آیلتس آکادمیک، برای پذیرش دانشگاه یا کالج استفاده می‌شود، درحالی‌که آیلتس عمومی برای اهداف شغلی و مهاجرت مناسب است.

برای آمادگی در این آزمون زبان، باید در یک آموزشگاه آیلتس در ارومیه ثبت نام کنید. با شرکت در کلاس آیلتس در ارومیه، می‌توانید مهارت‌های چهارگانه موردنیاز برای این آزمون را در خود تقویت کنید و با موفقیت آن را پشت‌سر بگذارید.

این صفحه چه کمکی در زمینه آموزش آیلتس میکند؟

زبان آموزان همیشه بدنبال یک آموزشگاه زبان خوب در ارومیه هستند، تا برای شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس، اقدام کنند. ما سعی داریم در این مطلب بهترین آموزشگاه های آیلتس ارومیه را به شما معرفی نماییم. پس با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین کلاس های آیلتس ارومیه را بصورت تخصصی به شما معرفی نماییم.

وظیفه اصلی این آموزشگاه ها برگزاری دوره های مختلف آموزش آیلتس در کلاس های آیلتس IELTS گروهی، نیمه خصوصی، خصوصی در مدت زمانی های متفاوت ترمیک، نیمه فشرده، فشرده و فوق فشرده است.

آموزشگاه آیلتس چیست؟

به آموزشگاه زبانی که در آن دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس برگزار می‌شود، آموزشگاه آیلتس می‌گویند. کلاس آیلتس در ارومیه، ممکن است به‌صورت عادی یا فشرده برگزار شود.

شاخه‌های مختلف آیلتس کدامند؟

همانطور که اشاره کردیم، آزمون آیلتس به دو شاخه اصلی آیلتس آکادمیک (Academic) و آیلتس عمومی (General Training) دسته‌بندی می‌شود که در هنگام ثبت‌نام در آموزشگاه آیلتس در ارومیه، با توجه به هدف خود، یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنید.

 • آیلتس آکادمیک: هدف اصلی این آزمون، پذیرش در دانشگاه‌ها و کالج‌های انگلیسی‌زبان کشورهای مختلف است. البته گاهی اوقات برای استخدام در برخی شغل‌ها نیز، آیلتس آکادمیک مورد نیاز است، مانند شغل‌های مربوط به رشته پزشکی.
 • آیلتس عمومی: از این آیلتس برای اهدافی چون مهاجرت و استخدام در کشورهای انگلیسی‌زبان استفاده می‌شود و در مقایسه با آیلتس آکادمیک، آسان‌تر است.

مدت کلاس آیلتس در ارومیه چقدر است؟

دوره آیلتس در حالت عادی بین ۱.۵ تا ۲ سال طول می‌کشد. اما اگر بخواهید در دوره‌های فشرده آن ثبت‌نام کنید، می‌توانید آن را در ۶ ماه به پایان برسانید.

شهریه و قیمت کلاس آیلتس در ارومیه چقدر است؟

قیمت یک دوره آموزشی در کلاس آیلتس در ارومیه بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است. در حال حاضر از حدود جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

مرکز تخصصی آیلتس در ارومیه

ما سعی نمودیم بهترین آموزشگاه آیلتس ارومیه را در این صفحه گردآوری کنیم تا زمان جستجو را به حداقل برسانیم. شما با مشاهده لیست فوق بهترین مرکز تخصصی آیلتس ارومیه را انتخاب کرده و حتما پس از آن با مجموعه تماس حاصل فرمایید تا هزینه ها، روش آموزش، مدت آموزش و تمام جزئیات دوره را جزئیات شوید.

کلاس آنلاین آیلتس استان

کلاس آموزش آنلاین آیلتس در ارومیه

با توسعه فضای مجازی و دسترسی بیشتر افراد به اینترنت، بسیاری از کلاس‌های آموزشی را می‌توان به‌صورت آنلاین نیز برگزار کرد.

برای همین برای آن دسته از افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند، کلاس آموزش آنلاین آیلتس برگزار می‌شود که علاقه‌مندان از هر جایی، می‌توانند در آن شرکت کنند.

بسیاری از موسسات آیلتس در ارومیه و در کشور اقدام به آموزش آنلاین آیلتس مینمایند، این موضوع بعد از فراگیری بیماری کرونا مشهودتر شد و آموزش راه دور جای خود را به آموزش‌های حضوری داد.

همینطور شما علاقمندان به حوزه تدریس میتوانید با شرکت در کلاس های تربیت مدرس زبان مدرک مدرک تدریس گرفته و از بخش آگهی استخدام معلم زبان فرصت های شغلی مناسب را بدست آورید.

پکیج آموزش آیلتس

پکیج آموزش آیلتس، شامل یکسری کتاب‌ها، جزوات و فایل‌های صوتی و تصویری است که برای آموزش آیلتس به افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری و آنلاین آن را ندارند، تهیه شده است. افراد با خرید این پکیج می‌توانند آمادگی لازم برای شرکت در آزمون آیلتس را بدست آورند.

آموزش آیلتس کودکان در ارومیه

کودکان همیشه یکی از پایه‌های اصلی مراکز آموزشی محسوب میشوند. آموزش آیلتس کودکان در ارومیه نیز از این قضیه مستثنی نیست و موسسات زبان ارومیه هم در دوره‌های مختلف اقدام به آموزش ویژه کودکان و خردسالان مینمایند. برای اطلاع از دوره ها به لیست بالا مراجعه کنید.

فضای آموزشی مناسب و امکانات آموزشگاه آیلتس در ارومیه

افرادی که در آموزشگاه ثبت‌نام می‌کنند، باید در فضایی تحت آموزش قرار گیرند که احساس آرامش و آسایش داشته باشند تا بتوانند تمام تمرکز خود را بر روی یادگیری نکات مهم آزمون آیلتس قرار دهند. همچنین کلاس باید دارای امکاناتی چون میز و صندلی راحت، تخته وایت‌برد مناسب، ویدئوپروژکتور، اینترنت پرسرعت، سیستم صوتی پیشرفته و … باشد.

چطور یک موسسه آیلتس خوب در ارومیه پیدا کنیم؟

کلاس‌های متعددی در زمینه آموزش زبان های خارجی و آزمونهای تخصصی آیلتس وجود دارد ما در اینجا چندتا از تا از آموزشگاه زبان ارومیه که طبق نظر سنجی کاربران و شرکت کنندگان در این آموزشگاه ها را داشتند انتخاب کرده و به شما معرفی نمودیم تا بهترین تصمیم را در وقت و هزینه خود بگیرید. این مراکز عمدتا دارای مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان ارومیه هستند.

تفاوت آزمون دولینگو، آزمون آیلتس و آزمون تافل چیست؟

 • هزینه آزمون دولینگو تنها ۴۹ دلار است، اما هزینه آزمون آیلتس و تافل به ترتیب حدود ۲۱۵ و ۲۲۵ دلار می‌­باشند.
 • آزمون تافل و آیلتس تقریبا ۱۰ الی ۱۵ روز یکبار برگزار می شوند ولی آزمون دولینگو در هر زمان از شبانه روز قابل انجام است.
 • مدت زمان آزمون آیلتس ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه و آزمون تافل ۴ ساعت است، اما مدت زمان دولینگو یک ساعت می باشد.
 • نتیجه آزمون Duolingo دو روز بعد از آزمون منتشر می شود ولی نتایج آزمون آیلتس و تافل بین ۱۰ الی ۱۳ روز بعد از آزمون به دست شما می رسد.
 • برای مشاهده بیشتر تفاوت آزمون آیلتس و تافل وارد شوید.

ویدیوی معرفی آموزشگاه

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

هزینه کلاس آیلتس در ارومیه چقدر است؟

هزینه نسبت به هر دوره متغیر است و از ترمی ۳۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان است.

مدت آموزش آیلتس چقدر است؟

مدت زمان بسته به پشت کار هنرجو و دوره ی انتخابی از ۶ ماه تا ۱ یا ۲ سال است.

بهترین کلاس آیلتس ارومیه کدام است؟

اساسا سوال بهترین کلاس آیلتس در ارومیه کدام است غلط است! زیرا معیار خوب بودن نسبی است و از دید هر کس میتواند متفاوت باشد. مراکز آموزشگاه های آیلتسی که در ارومیه معرفی کردیم بنا بر اطلاعاتی که شرکت کنندگان در اختیار ما قرار داده اند ارزش گذاری شده است و این مجموعه ها در دوره های مختلف کیفیت آموزش متفاوتی دارند.

کلاس های آیلتس در ارومیه هنگام شیوع کرونا باز است؟

تمام مجموعه ها طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزشها بصورت آنلاین و یا کلاسهای خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

معیار انتخاب این موسسات آیلتس در ارومیه چیست؟

دقت داشته باشد که معیار انتخاب یک آموزشگاه خوب زبان سطح کیفی آموزش، دوره های ارائه شده ( ترمیک – فشرده – فوق فشرده – خصوصی – VIP و غیره)، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و یا هزینه آموزش دوره های مکالمه میباشد.

برای شرکت در دوره آیلتس چه سطح تحصیلی نیاز هست؟

برای شرکت در کلاس های مکالمه زبان نیاز به مدرک و سطح تحصیلات خاصی ملاک نیست و شما با سواد اولیه خواندن و نوشتن میتوانید در دوره ها شرکت کنید اما هر چقدر سطحتان از زبان کمتر باشد رسیدن به نتیجه نیز دیرتر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *