آموزشگاه آیلتس در کاشان؛ معرفی بهترین کلاس آیلتس کاشان

آموزشگاه آیلتس در کاشان

برترین موسسات آیلتس در کاشان

آموزشگاه آیلتس در کاشان برای برگزاری کلاس های آمادگی آزمون آیلتس و آزمون آزمایشی آیلتس «آزمون ماک» است. آمادگی برای آزمون آیلتس یکی از بیشترین مراجعات به موسسات آیلتس کاشان را دارد. برای همین ما، یعنی ایران آموزشگاه بعنوان بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور قصد داریم مجموعه اطلاعات بهترین آموزشگاه های آیلتس کاشان را در این مطلب گرد هم بیاوریم تا شما اطلاعات لازم را براحتی بدست آورید.

مدرک آیلتس یکی از ضروری ترین مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی یا شغلی به کشور های دیگر محسوب میشود. وظیفه آمادگی برای آزمون بین المللی آیلتس بر عهده ی یک مرکز آموزش تخصصی زبان، یعنی یک آموزشگاه آیلتس است.

لیست بهترین آموزشگاه آیلتس کاشان

نام مراکز آموزشی آدرس مراکز آموزش زبان کاشان
پیش شماره ۰۳۱

خانه آیلتس کاشان

کاشان، خیابان میرعماد، جنب بانک مسکن ۵۵۴۴۲۹۹۱

۵۵۴۴۹۵۲۲

مرکز تخصصی آیلتس بین الملل کاشان

کاشان، ملا محسن، جنب بانک مسکن ۰۳۱۵۵۳۱۹۵۵۸

موسسه آموزشی علوم و فنون کیش

کاشان، میدان ۱۵ خرداد، ابتدای خیابان شهید رجایی، جنب اداره پست ۰۳۱۵۵۴۶۵۲۸۰

۰۳۱۵۵۴۶۵۲۸۱

موسسه زبان های خارجه اشراق کاشان

کاشان، خیابان شهید رجایی, خیابان میرعماد، پلاک ابتدای, جنب بانک مسکن ۰۹۱۳۲۶۳۴۹۸۱

آکادمی آیلتس گفتار کاشان

کاشان، خیابان کاشانی ۰۳۱۵۵۴۴۹۴۹۹

کانون زبان ایران کاشان

کاشان، خیابان امیرکبیر، مخمل ۶
۰۳۱۵۵۳۱۰۰۱۱

۰۳۱۵۵۲۱۳۶۷۴

مجموعه مراکز زبان بین الملل و دارالفنون کاشان

کاشان، میدان امام حسین (ع)، ابتدای خیابان ملامحسن
٠٣١۵۵٣١٨٩۴٩

۰۹۳۸۱۶۱۸۵۵۰

مرکز تخصصی زبانهای خارجی دکتر راحمی

کاشان، چهارراه کاشانی، خیابان بابا افضل، جنب داروخانه فارابی ۰۹۱۳۲۶۳۷۵۰۸

آموزشگاه آیلتس اساتید کاشان

کاشان، خیابان شهید رجایی، روبروی پارکینگ رجایی
۰۳۱۵۵۴۷۲۱۶۱

۰۳۱۵۵۴۶۴۸۷۱

مهد آیلتس شکوه کاشان

کاشان، خیابان امیرکبیر ۵۵۳۱۰۰۴۵

آموزشگاه آیلتس گفتارنو

کاشان، شهید سروی زاده ۰۳۱۵۵۴۴۹۴۹۹

آموزشگاه آیلتس پارسا کاشان

کاشان, اندیشه دوم ۰۳۱۵۵۴۶۴۸۱۹

آموزشگاه آیلتس نوآوران علم کاشان

کاشان، آیت الله مدنی ۰۳۱۵۵۴۷۲۵۴۲

آکادمی آیلتس روز کاشان

کاشان، خیابان بهشتی خیابان بهشتی
۰۳۱۵۵۴۶۱۲۸۵

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی آکسبورد

کاشان ۰۹۱۲۹۲۹۶۰۶۹

آموزشگاه آیلتس بشارت علم کاشان

کاشان، شهرک ناجی آباد فاز ۲ ۰۹۱۳۸۶۶۲۱۶۰

خانه آیلتس و مدرسه حمیدی کاشان

کاشان، انتهای بلوار الغدیر، چهار راه خبرنگار، کوچه جوادیه
۰۳۱۵۵۳۱۰۰۴۴

۰۹۳۵۲۲۱۰۰۹۰

آموزشگاه آیلتس سفیر سخن کاشان

کاشان، خیابان اباذر، جنب هتل سیاح
۰۳۱۵۵۴۴۶۹۰۲

آموزشگاه آیلتس دانش برتر کاشان

کاشان، پاساژ صفویه، جنب پارکینگ، طبقه سوم ۵۵۴۰۴۲۹۸

۵۵۴۰۳۹۹۱

آموزشگاه آیلتس معرفت علم کاشان

کاشان، خیابان شهید رجایی، کنار داروخانه رازی
۰۳۱۵۵۴۴۷۴۸۷

موسسه زبان های خارجی سخن دان کاشان

کاشان، بلوار دانش، انتهای خ استاندارد، نگین ۱۲ ۵۵۵۷۷۹۳۱

موسسه آیلتس شهروند کاشان

کاشان، زاویه، خ. میرعماد، خ. تختی پنجم ۰۹۱۳۶۴۹۴۷۴۴

۵۳۲۲۲۷۶۳

«ایران آموزشگاه نسبت به صحت اطلاعات، مشخصات و مجوزدار بودن مراکز اعلام شده مسولیتی ندارد»

بهترین کلاس آیلتس استان
_

بهترین کلاس آیلتس کاشان کجاست؟

کدام کلاس آیلتس کاشان خوب است؟

موسسه های آیلتس نام برده شده در کاشان دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش آیلتس دارند؛ از جمله این آموزشها میتوان به کلاس های ترمیک و بلند مدت آمادگی برای آزمون آیلتس است. برخی از موسسات آیلتس کاشان نیز امکان برگزاری آزمون های آمادگی چون آزمون تست ماک MACK را برای شبیه سازی آزمون آیلتس دارند که این موضوع در جهت آموزش بسیار موثر است.

آیلتس محبوب‌ترین آزمون زبان انگلیسی در جهان برای کار، تحصیل و مهاجرت است. این آزمون، توانایی زبان انگلیسی شما را در چهار مهارت گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن ارزیابی می‌کند.

همچنین، می‌توانید بین نسخه‌های آکادمیک یا عمومی آن، یکی را انتخاب کنید. آیلتس آکادمیک، برای پذیرش دانشگاه یا کالج استفاده می‌شود، درحالی‌که آیلتس عمومی برای اهداف شغلی و مهاجرت مناسب است.

برای آمادگی در این آزمون زبان، باید در یک آموزشگاه آیلتس در کاشان ثبت نام کنید. با شرکت در کلاس آیلتس در کاشان، می‌توانید مهارت‌های چهارگانه موردنیاز برای این آزمون را در خود تقویت کنید و با موفقیت آن را پشت‌سر بگذارید.

این صفحه چه کمکی در زمینه آموزش آیلتس میکند؟

زبان آموزان همیشه بدنبال یک آموزشگاه زبان خوب در کاشان هستند، تا برای شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس، اقدام کنند. ما سعی داریم در این مطلب بهترین آموزشگاه های آیلتس کاشان را به شما معرفی نماییم. پس با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین کلاس های آیلتس کاشان را بصورت تخصصی به شما معرفی نماییم.

وظیفه اصلی این آموزشگاه ها برگزاری دوره های مختلف آموزش آیلتس در کلاس های آیلتس IELTS گروهی، نیمه خصوصی، خصوصی در مدت زمانی های متفاوت ترمیک، نیمه فشرده، فشرده و فوق فشرده است.

آموزشگاه آیلتس چیست؟

به آموزشگاه زبانی که در آن دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس برگزار می‌شود، آموزشگاه آیلتس می‌گویند. کلاس آیلتس در کاشان، ممکن است به‌صورت عادی یا فشرده برگزار شود.

شاخه‌های مختلف آیلتس کدامند؟

همانطور که اشاره کردیم، آزمون آیلتس به دو شاخه اصلی آیلتس آکادمیک (Academic) و آیلتس عمومی (General Training) دسته‌بندی می‌شود که در هنگام ثبت‌نام در آموزشگاه آیلتس در کاشان، با توجه به هدف خود، یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنید.

  • آیلتس آکادمیک: هدف اصلی این آزمون، پذیرش در دانشگاه‌ها و کالج‌های انگلیسی‌زبان کشورهای مختلف است. البته گاهی اوقات برای استخدام در برخی شغل‌ها نیز، آیلتس آکادمیک مورد نیاز است، مانند شغل‌های مربوط به رشته پزشکی.
  • آیلتس عمومی: از این آیلتس برای اهدافی چون مهاجرت و استخدام در کشورهای انگلیسی‌زبان استفاده می‌شود و در مقایسه با آیلتس آکادمیک، آسان‌تر است.

مدت کلاس آیلتس در کاشان چقدر است؟

دوره آیلتس در حالت عادی بین ۱.۵ تا ۲ سال طول می‌کشد. اما اگر بخواهید در دوره‌های فشرده آن ثبت‌نام کنید، می‌توانید آن را در ۶ ماه به پایان برسانید.

شهریه و قیمت کلاس آیلتس در کاشان چقدر است؟

قیمت یک دوره آموزشی در کلاس آیلتس در کاشان بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است. در حال حاضر از حدود جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

مرکز تخصصی آیلتس در کاشان

ما سعی نمودیم بهترین آموزشگاه آیلتس کاشان را در این صفحه گردآوری کنیم تا زمان جستجو را به حداقل برسانیم. شما با مشاهده لیست فوق بهترین مرکز تخصصی آیلتس کاشان را انتخاب کرده و حتما پس از آن با مجموعه تماس حاصل فرمایید تا هزینه ها، روش آموزش، مدت آموزش و تمام جزئیات دوره را جزئیات شوید.

کلاس آنلاین آیلتس استان

کلاس آموزش آنلاین آیلتس در کاشان

با توسعه فضای مجازی و دسترسی بیشتر افراد به اینترنت، بسیاری از کلاس‌های آموزشی را می‌توان به‌صورت آنلاین نیز برگزار کرد.

برای همین برای آن دسته از افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند، کلاس آموزش آنلاین آیلتس برگزار می‌شود که علاقه‌مندان از هر جایی، می‌توانند در آن شرکت کنند.

بسیاری از موسسات آیلتس در کاشان و در کشور اقدام به آموزش آنلاین آیلتس مینمایند، این موضوع بعد از فراگیری بیماری کرونا مشهودتر شد و آموزش راه دور جای خود را به آموزش‌های حضوری داد.

همینطور شما علاقمندان به حوزه تدریس میتوانید با شرکت در کلاس های تربیت مدرس زبان مدرک مدرک تدریس گرفته و از بخش آگهی استخدام معلم زبان فرصت های شغلی مناسب را بدست آورید.

پکیج آموزش آیلتس

پکیج آموزش آیلتس، شامل یکسری کتاب‌ها، جزوات و فایل‌های صوتی و تصویری است که برای آموزش آیلتس به افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری و آنلاین آن را ندارند، تهیه شده است. افراد با خرید این پکیج می‌توانند آمادگی لازم برای شرکت در آزمون آیلتس را بدست آورند.

آموزش آیلتس کودکان در کاشان

کودکان همیشه یکی از پایه‌های اصلی مراکز آموزشی محسوب میشوند. آموزش آیلتس کودکان در کاشان نیز از این قضیه مستثنی نیست و موسسات زبان کاشان هم در دوره‌های مختلف اقدام به آموزش ویژه کودکان و خردسالان مینمایند. برای اطلاع از دوره ها به لیست بالا مراجعه کنید.

فضای آموزشی مناسب و امکانات آموزشگاه آیلتس در کاشان

افرادی که در آموزشگاه ثبت‌نام می‌کنند، باید در فضایی تحت آموزش قرار گیرند که احساس آرامش و آسایش داشته باشند تا بتوانند تمام تمرکز خود را بر روی یادگیری نکات مهم آزمون آیلتس قرار دهند. همچنین کلاس باید دارای امکاناتی چون میز و صندلی راحت، تخته وایت‌برد مناسب، ویدئوپروژکتور، اینترنت پرسرعت، سیستم صوتی پیشرفته و … باشد.

چطور یک موسسه آیلتس خوب در کاشان پیدا کنیم؟

کلاس‌های متعددی در زمینه آموزش زبان های خارجی و آزمونهای تخصصی آیلتس وجود دارد ما در اینجا چندتا از تا از آموزشگاه زبان کاشان که طبق نظر سنجی کاربران و شرکت کنندگان در این آموزشگاه ها را داشتند انتخاب کرده و به شما معرفی نمودیم تا بهترین تصمیم را در وقت و هزینه خود بگیرید. این مراکز عمدتا دارای مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان کاشان هستند.

تفاوت آزمون دولینگو، آزمون آیلتس و آزمون تافل چیست؟

  • هزینه آزمون دولینگو تنها ۴۹ دلار است، اما هزینه آزمون آیلتس و تافل به ترتیب حدود ۲۱۵ و ۲۲۵ دلار می‌­باشند.
  • آزمون تافل و آیلتس تقریبا ۱۰ الی ۱۵ روز یکبار برگزار می شوند ولی آزمون دولینگو در هر زمان از شبانه روز قابل انجام است.
  • مدت زمان آزمون آیلتس ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه و آزمون تافل ۴ ساعت است، اما مدت زمان دولینگو یک ساعت می باشد.
  • نتیجه آزمون Duolingo دو روز بعد از آزمون منتشر می شود ولی نتایج آزمون آیلتس و تافل بین ۱۰ الی ۱۳ روز بعد از آزمون به دست شما می رسد.
  • برای مشاهده بیشتر تفاوت آزمون آیلتس و تافل وارد شوید.

ویدیوی معرفی آموزشگاه

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

هزینه کلاس آیلتس در کاشان چقدر است؟

هزینه نسبت به هر دوره متغیر است و از ترمی ۳۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان است.

مدت آموزش آیلتس چقدر است؟

مدت زمان بسته به پشت کار هنرجو و دوره ی انتخابی از ۶ ماه تا ۱ یا ۲ سال است.

بهترین کلاس آیلتس کاشان کدام است؟

اساسا سوال بهترین کلاس آیلتس در کاشان کدام است غلط است! زیرا معیار خوب بودن نسبی است و از دید هر کس میتواند متفاوت باشد. مراکز آموزشگاه های آیلتسی که در کاشان معرفی کردیم بنا بر اطلاعاتی که شرکت کنندگان در اختیار ما قرار داده اند ارزش گذاری شده است و این مجموعه ها در دوره های مختلف کیفیت آموزش متفاوتی دارند.

کلاس های آیلتس در کاشان هنگام شیوع کرونا باز است؟

تمام مجموعه ها طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزشها بصورت آنلاین و یا کلاسهای خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

معیار انتخاب این موسسات آیلتس در کاشان چیست؟

دقت داشته باشد که معیار انتخاب یک آموزشگاه خوب زبان سطح کیفی آموزش، دوره های ارائه شده ( ترمیک – فشرده – فوق فشرده – خصوصی – VIP و غیره)، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و یا هزینه آموزش دوره های مکالمه میباشد.

برای شرکت در دوره آیلتس چه سطح تحصیلی نیاز هست؟

برای شرکت در کلاس های مکالمه زبان نیاز به مدرک و سطح تحصیلات خاصی ملاک نیست و شما با سواد اولیه خواندن و نوشتن میتوانید در دوره ها شرکت کنید اما هر چقدر سطحتان از زبان کمتر باشد رسیدن به نتیجه نیز دیرتر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *