مرکز کراتین مو در گلشهر کرج

بهترین مراکز کراتین مو گلشهر کرج

در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه به معرفی بهترین مرکز کراتینه مو گلشهر کرج میپردازیم. این مراکز بصورت تخصصی در زمینه انجام خدمات کراتینه مو ریباندینگ کراتین صافی، کراتینه گرم یا کراتینه سرد، ویتامینه موی سر، تقویت و احیای مو و دیگر خدمات مرتبط فعالیت دارند و جزو بهترین کراتینه کارهای مو در گلشهر کرج محسوب میشوند. اگر قصد شما فقط آموزش دوره کراتینه مو است بهتر است به صفحه ” معرفی دوره آموزش کراتین و احیا مو و آموزش صافی مو ” مراجعه کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا مشخصات چند تا از بهترین سالن های کراتین مو گلشهر کرج را بدست آورید.

هزینه و قیمت انواع خدمات کراتین و صافی مو در گلشهر کرج

هزینه خدمات کراتین کردن مو نسبت به ظرافت کار و همینطور نسبت به تخصص کراتین کار مو و حجم مو و مواد مصرفی کاملا متغیر است

نوع خدمات قیمت
دستمزد و قیمت کراتینه موی کوتاه
۸۰۰.۰۰۰ هزار و بالاتر
دستمزد و قیمت کراتینه موی متوسط
۱.۰۰۰.۰۰۰ هزار و بالاتر
دستمزد و قیمت کراتینه موی بلند
۱.۴۰۰.۰۰۰ هزار و بالاتر
دستمزد و قیمت کراتینه موی بسیار بلند ۱.۸۰۰.۰۰۰ هزار به بالا
دستمزد و قیمت کراتینه موی مجعد و فرفری ۲.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تا ۴ میلیون تومان

هزینه ها در شهرهای بزرگ و کوچک و نسبت به حجم مو متغیر است.

Hair Keratin Center1

لیست سالن های تخصصی کراتین مو گلشهر کرج

برای شناخت بهترین مرکز کراتینه مو در گلشهر کرج باید به کیفیت خدمات آن‌ها توجه کرد. بعضی از این مراکز مبلغ بالایی را دریافت می‌کنند؛ اما متناسب با هزینه دریافت‌شده، کیفیت خوبی ارائه نمی‌دهند. و البته اغلب مراکز خدمات با کیفیت و بسیار بصرفه ای دارند. در انتخاب یک مرکز تخصصی خدمات کراتین مو خوب در گلشهر کرج علاوه بر هزینه و کیفیت، باید به امکانات سخت‌افزاری و اعتبار مدرک اعطایی آن‌ها نیز دقت کرد. برای ورود به بازار کار و استفاده بین‌المللی از مدرک آرایشگری، گواهینامه اعطایی باید تاییدیه سازمان فنی و حرفه‌ای را داشته باشد.

 

برای مشاهده لیست معتبرترین مراکز خدمات زیبایی وارد صفحه ” بهترین ارایشگاه گلشهر کرج ” شوید.

جدول مراکز تخصصی کراتین گلشهر کرج

نام مرکز زیبایی کراتین
آدرس مرکز کراتین

مرکز کراتینه سپیده فراهانی

سالن کراتین ریحان کرج

 • آدرس: کرج، گلشهر، بلوار پونه شرقی، برج سینا، طبقه ۲
 • تلفن تماس:

سالن تخصصی کراتینه ی تی تی

 • آدرس: کرج، گلشهر، بلوار حدادی، چهارراه پونه، نبش کوچه گلها، بالای مطبخ پونه، طبقه ۴، واحد ۸
 • تلفن تماس: ۰۹۳۵۴۳۴۷۳۳۵

مرکز کراتین مو آپامه

 • آدرس: کرج، ۴۵متری گلشهر، خیابان درختی، روبروی مارال چرم، جنب داروخانه، ساختمان آپامه
 • تلفن تماس: ۰۲۶۳۳۵۳۷۰۵۱

مرکز تخصصی کراتینه ویشکا

 • آدرس: کرج، گلشهر، خیابان قزوین، بلوار حدادی
 • تلفن تماس: ۰۹۱۸۵۵۳۸۱۳۱

سالن صافی و احیای مو پانیذ

 • آدرس: کرج، گلشهر، چهارراه گلزار، روبروی بانک ملت
 • تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۶۰۸۶۸۹

کراتین مو سارا صیفی گلشهر کرج

 • آدرس: کرج، گلشهر، بلوار شمس، خ کوکب غربی
 • تلفن تماس: ۰۹۳۷۲۴۶۲۶۲۰

مرکز کراتینه و احیای مو گیسیا

 • آدرس: کرج، ۴۵ متری گلشهر، خیابان پونه شرقی، ساختمان پونه، طبقه اول، واحد ۱۶
 • تلفن تماس: ۰۹۳۰۸۸۰۲۲۴۱

کراتینه مو دلوین گلشهر

 • آدرس: کرج، گلشهر، بلوار شمس، خیابان ایثار
 • تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۵۴۷۳۰۸

مرکز و سالن کراتین موژینا

 • آدرس: کرج، گلشهر، نبش خیابان ترابی، طبقه فوقانی گل فروشی لیندا، واحد ۳
 • تلفن تماس: ۰۹۳۵۵۰۴۰۷۶۴

چطور کراتین کردن مو را آموزش ببینیم؟

آموزش مهارت‌های کراتین کردن مو، یکی از پرتقاضاترین تکنیک‌ها برای حضور در بازار کار گسترده آرایشگری است. علاقه‌مندان به حضور در بازار پررونق این رشته، می‌توانند با ثبت نام در دوره‌های معتبر فنی و حرفه ای، از مزایای دریافت مدرک بین‌المللی و حضور در مجموعه‌های معتبر زیبایی گلشهر کرج بهره‌مند شوند. شما می‌توانید برای آگاهی از شرایط ثبت نام، شهریه‌ها، سرفصل‌ها و نحوه ورود به بازار کار این رشته، از صفحه ” آموزشگاه فنی و حرفه ای آرایشگری زنانه کرج ” مراجعه کنید.

Hair Keratin Center2

در گلشهر کرج جدید ترین متدهای کراتینه مو را به کار میگیرند

کراتینه مو یکی از روش‌های محبوب برای تقویت و صاف‌کردن آن‌ها بوده که مورد استقبال بسیاری از خانم‌ها و آقایان است. بانوان به دلیل موهای بلندشان، از مزایای استفاده از این روش بیشتر بهره‌مند می‌شوند. مراکز کراتینه مو در شهر گلشهر کرج، این تکنیک آرایشی را با بالاترین کیفیت و با استفاده از مرغوب‌ترین مواد و متریال برای مشتریان انجام می‌دهند. ویژگی‌های مراکز خدمات کراتینه مو گلشهر کرج، برخورداری آن‌ها از بهترین امکانات سخت‌افزاری و بهره‌مندی از دانش مجرب‌ترین کراتینه کاران، سالن‌های کراتینه گلشهر کرج را به مراکزی مجهز و نوین در این زمینه تبدیل کرده است. بر همین اساس در این صفحه از ایران آموزشگاه به معرفی بهترین سالن کراتینه گلشهر کرج می‌پردازیم.

Hair Keratin Center3

 کراتینه مو یک روش مهم و اصولی برای احیای مو در مراکز گلشهر کرج است

کراتینه‌کردن مو یک روش درمانی، آرایشی و زیبایی برای صاف‌کردن موها است که با استفاده از تغذیه مو مانع از ریزش آن‌ها می‌شود. این روش زیبایی در صورت استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین متریال‌ها رشد موها را نیز افزایش داده و با نرم کردن فولیکول موی آسیب‌دیده، وز بودن موها را از بین می‌برد.

مراکز ارائه‌دهنده خدمات کراتینه مو گلشهر کرج باتکیه‌بر دانش و تجربه بالای خود در زمینه خدمات آرایشی، بهترین روش‌ها و اصولی‌ترین تکنیک‌ها را برای احیای مو با استفاده از این روش به کار می‌گیرند. معمولا بهترین سالن کراتینه گلشهر کرج با آگاهی از مزایای درمانی و آرایشی این روش زیبایی، بالاترین میزان جذابیت را برای موهای شما به وجود می‌آورد.

انجام خدمات کراتینه مو در شهر گلشهر کرج چه مزایایی دارد

اگر فعالیت‌ سالن‌های زیبایی شهر گلشهر کرج را زیر نظر بگیرید، طیف متنوعی از این سالن‌ها در حال ارائه خدمات متنوع به همشهریان هستند. در بین این سالن‌ها مراکز خدمات کراتینه مو گلشهر کرج، با استفاده از روش‌های نوین و به‌روز جهانی، بالاترین میزان نرمی و لختی مو را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. مزایای استفاده از این روش زیبایی مو در یک سالن کراتینه گلشهر کرج، باعث شده است که تقاضا برای کراتینه مو در این مراکز افزایش یابد.

مهم‌ترین مزایای انجام خدمات کراتینه مو در یک سالن کراتینه گلشهر کرج عبارت‌اند از:

 • بالاترین کیفیت کراتینه با صاف‌کردن و درخشان کردن موها
 • تاثیر طولانی‌مدت به دلیل استفاده از مواد باکیفیت
 • کمک به احیای موها باتکیه‌بر دانش مشاوران و متخصصان مو
 • بهره‌مندی از یک مرکز معتبر و حرفه‌ای برای کراتینه کردن موها
 • ارائه متنوع‌ترین تکنیک‌ها متناسب با جنس موی شما

Hair Keratin Center4

معروف ترین مراکز خدمات کراتینه مو، احیای مو و صافی مو گلشهر کرج

گستردگی سالن‌های خدمات کراتینه مو گلشهر کرج، انتخاب بهترین و معروف‌ترین مراکز خدمات کراتینه مو، احیای مو و صافی مو را به امری دشوار بدل کرده است. آگاهی از خدمات ارائه‌شده و روش کار این مراکز، به انتخاب بهترین سالن کراتینه گلشهر کرج کمک می‌کند. بر همین اساس در این صفحه ما به معرفی برترین سالن کراتینه مو گلشهر کرج و معروف‌ترین کراتینه کار مو در گلشهر کرج می‌پردازیم.

Hair Keratin Center5

بهترین سالن کراتین موی گلشهر کرج کجاست؟

رشد مراکز آموزشی تکنیک‌های متنوع کراتینه مو در گلشهر کرج منجر به تاسیس مراکز ارائه خدمات کراتینه مو در گلشهر کرج شده است. بانوان زیادی با کسب دانش و تجربه در این دوره‌ها، مرکز شخصی خود را تاسیس کرده‌اند و یک رقابت جذاب و شدید بین مراکز کراتین مو گلشهر کرج وجود دارد. این رقابت انتخاب بهترین سالن کراتینه مو گلشهر کرج را بسیار سخت کرده است.

تقاضای بالا برای انجام خدمات کراتینه، صافی و احیای مو در گلشهر کرج، و استفاده این شهر از امکانات و سخت‌افزارهای لازم برای تجهیز سالن‌های خود، مراکز خدمات کراتین مو گلشهر کرج را به بهترین مجموعه‌های زیبایی در کشور تبدیل می‌کند. این مراکز باتکیه‌بر دانش مشاوران و متخصصان حرفه‌ای در زمینه سلامت موها، بهترین مشاوره‌های لازم را برای انجام کراتین در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

علاقه‌مندان به انجام کراتینه مو در یک سالن کراتین مو گلشهر کرج، می‌توانند با مشاوران این مجموعه‌ها در ارتباط باشند و از راهنمایی‌های آن‌ها بهره‌مند شوند. به همین دلیل در این صفحه قصد داریم بهترین سالن و مرکز خدمات کراتینه مو گلشهر کرج را به شما معرفی کنیم.

به‌طورکلی مشاوران بهترین سالن کراتین مو گلشهر کرج به شما در زمینه‌های زیر کمک می‌کنند:

 • انتخاب زمان مناسب برای کراتینه‌کردن موها
 • تقویت موها برای جلوگیری از آسیب‌دیدن ریشه‌های مو
 • کمک به انتخاب روش مناسب برای کراتینه متناسب با جنس مو

بهترین سالن کراتین مو گلشهر کرج پیشرفته‌ترین تجهیزات را برای احیای مو شما به کار می‌گیرد

مراکز خدمات کراتینه گلشهر کرج با آگاهی از نیازهای مشتریان و شناخت جنس موهای مختلف، باکیفیت‌ترین و ماندگارترین تکنیک‌های کراتینه کردن مو را به آن‌ها ارائه می‌دهند. متخصصان این مراکز با شناخت کاربردهای مختلف تجهیزات این کار، طیفی متنوعی از محصولات شیمیایی و متریال‌ها را برای افزایش کیفیت نتیجه نهایی استفاده می‌کنند که آن‌ها عبارت‌اند از:

 • استفاده از بهترین برندهای کراتینه در بازار
 • به‌کارگیری اتوهای موی سرامیکی برای جلوگیری از آسیب به ریشه‌های مو
 • بهره‌‌مندی از بهترین شامپوهای بدون سولفات ویژه کراتین برای شست‌وشو بعد از کراتینه

Hair Keratin Center6

حرفه ای ترین آریشگر کراتین کار مو برای احیا و ترمیم مو در گلشهر کرج کیست؟

مراکز کراتین مو گلشهر کرج با داشتن حرفه‌ای‌ترین و معروف‌ترین آرایشگر کراتین کار مو، خدمات متنوعی را در زمینه احیا و تقویت مو به مشتریان خود ارائه می‌دهند. با توجه به این موضوع بهترین مرکز کراتینه مو گلشهر کرج اولویت اصلی برای استخدام کراتین کار مو را تسلط او به انواع متدها و کاربردهای مواد شیمیایی می‌داند.

حرفه‌ای‌ترین و معروف‌ترین آرایشگر کراتینه مو در گلشهر کرج برای احیا و تقویت مو، با شرکت در دوره‌های تخصصی این کار در ورکشاپ‌های خارج از کشور، به روش‌ها و مراحل اصولی یک کراتینه ماندگار و بی‌ضرر کاملا آگاه است. بهترین کراتین کار مو در یک سالن کراتینه گلشهر کرج دارای ویژگی‌های یک کراتین کار حرفه‌ای است و ماندگارترین کراتینه را برای موی افراد به وجود می‌آورد. ما در این صفحه از ایران آموزشگاه حرفه‌ای‌ترین و معروف‌ترین کراتین کار مو در گلشهر کرج برای احیا و تقویت مو را به شما معرفی می‌کنیم.

به‌طورکلی مهم‌ترین ویژگی‌های یک کراتین مو در بهترین مرکز کراتینه مو گلشهر کرج عبارت‌اند از:

 • مشاوره تخصصی به مشتری در زمینه‌های مختلف کراتین کردن مو
 • وقت‌شناس و دقیق در زمان و انجام مسئولیت‌ها
 • به‌کارگیری مواد کراتین مرغوب و باکیفیت برای حفظ سلامت پوست و مو مشتری
 • داشتن ارتباط خوب و درست با مشتری
 • جذب و حفظ مشتری
 • تسلط کامل به تمامی مراحل کراتین مو
 • آشنایی کامل با تکنیک‌های استفاده از اتو مو و شست‌وشوی اصولی مو بعد از فرایند کراتینه‌کردن

Hair Keratin Center7

چرا به مرکز تخصصی کراتینه مو مراجعه کنیم؟

 انواع مراکز تخصصی کراتین گلشهر کرج، تسلط کاملی بر چگونگی انجام این فرایند دارند. سالن‌هایی که طیف متنوعی از خدمات را به مشتریان ارائه می‌دهند، به دلیل گستردگی خدمات ممکن است نتوانند نتایج باکیفیت و ماندگاری را برای کراتینه مو به مشتریان عرضه کنند. بهترین مرکز کراتین گلشهر کرج با ارائه متدهای تخصصی برای احیا، تقویت، صافی و کراتینه مو، باکیفیت‌ترین خدمات زیبایی مو را به همشهریان گلشهر کرجی ارائه می‌دهد که این متدها عبارت‌اند از:

 • انواع روش‌های کراتینه: کراتین سرد، کراتین گرم، کراتین احیا و گلت، کراتینه برزیلی، نانو کراتین و اکستنشن مو
 • انواع روش‌های صافی مو: ریباندینگ، المنت و روش‌های موقت صافی مو
 • انواع روش‌های احیای مو: کراتین مو، پروتئین ‌تراپی، بوتاکس مو، پلکس ‌تراپی، خاویار تراپی، هات اویل تراپی، آرگان تراپی، فیلر تراپی، اوزون تراپی

مراجعه به یک مرکز تخصصی کراتینه علاوه بر اطمینان از انجام یک کراتینه خوب و اصولی، از آسیب به ریشه‌های مو و پوست سر جلوگیری می‌کند؛ زیرا استفاده این مراکز از مواد باکیفیت و ارائه مشاوره‌های لازم پیش از کراتینه، افراد را برای این کار کاملا به آمادگی می‌رسانند.

Hair Keratin Center8

ویژگی های بهترین آرایشگاه کراتینه مو زنانه در گلشهر کرج چیست؟

انتخاب بهترین مرکز خدمات کراتین مو گلشهر کرج به شناخت ویژگی‌های یک مرکز تخصصی و مناسب بستگی دارد. سالن‌های گلشهر کرج تعداد فراوانی از خدمات باکیفیت و متنوع را به مشتریان خود عرضه می‌کنند؛ اما انتخاب بهترین مرکز کراتین گلشهر کرج برای داشتن مویی زیبا و مقاوم ضروری است. همچنین کیفیت بالای خدمات ارائه‌شده در یک مرکز معتبر، بسیاری از هزینه‌های مراجعه مجدد برای انجام کراتین را کاهش می‌دهد و تضمینی برای بهره‌‌مندی از بالاترین میزان کیفیت کراتین مو به‌شمار می‌رود. در ادامه به مهم‌ترین ویژگی‌های یک سالن مناسب خدمات کراتینه مو گلشهر کرج می‌پردازیم.

۱. بهترین کراتین کاران گلشهر کرج در یک مرکز معتبر حضور دارند

اصلی‌ترین عامل انتخاب بهترین سالن کراتین گلشهر کرج، تجربه و دانش کراتینه کار حاضر در آن مجموعه است. کیفیت نهایی کار و دوام و ماندگاری کراتین علاوه بر استفاده از مواد باکیفیت، تا حد زیادی به تجربه و تسلط کراتینه کار به تکنیک‌های انجام این روش زیبایی و درمانی موها بستگی دارد. معمولا بهترین مرکز تخصصی کراتین گلشهر کرج از افراد خبره و باتجربه استفاده می‌کند.

۲. ماندگاری بالا و تقویت ریشه‌های مو؛ مهم‌ترین اصل در انتخاب بهترین مرکز کراتینه مو

هدف اصلی تمام افراد از کراتینه کردن موهایشان، صاف کردن همیشگی آن‌ها و تقویت ریشه‌های مو و عدم آسیب به آن‌ها است. مرکزی که بالاترین میزان رضایت را برای آن‌ها به همراه داشته باشد، بهترین سالن کراتینه مو گلشهر کرج است. فرقی نمی‌کند در کدام منطقه قرار گرفته باشد یا چه هزینه‌ای را دریافت کند، اگر سالنی در عمل به این دو اصل ناتوان باشد، برای انجام خدمات کراتینه گزینه مناسبی نیست.

۳. برخورداری از فضایی مناسب برای ارائه خدمات بهتر

طراحی یک سالن مناسب برای انجام کراتینه مو به‌گونه‌ای است که بدون ناراحتی و کمبود فضا، تعداد بالایی از مشتریان می‌توانند از خدمات آن مجموعه بهره‌مند شوند. مراکز تخصصی کراتینه گلشهر کرج با در اختیار داشتن سالن‌های بزرگ و مجهز، روزانه به تعداد بالایی از مراجعه‌کنندگان خدمات خود را عرضه می‌کنند. این مراکز با آگاهی از شرایط سلامت مشتریان، سیستم‌های هوشمند تهویه هوا را برای جلوگیری از آسیب احتمالی بوی مواد شیمیایی به کار می‌گیرند.

۴. ارائه مشاوره‌های تخصصی پیش از شروع کراتینه‌کردن مو

توجه به سلامتی و احترام به نیازهای مشتریان، از مهم‌ترین ویژگی‌های یک مرکز تخصصی کراتینه مو است. بهترین سالن کراتینه گلشهر کرج با ایجاد شرایطی مناسب برای ارتباط مشتریان با مشاوران مجرب، پیش از شروع کار، شرایط آن‌ها را برای انجام کراتینه بررسی می‌کنند و در صورت عدم آمادگی آن‌ها، مشاوران این مجموعه‌ها راهکارهای مناسبی را به آن‌ها ارائه می‌دهند.

۵. استفاده از مواد کراتینه باکیفیت و مرغوب‌ترین مواد شیمیایی

در انتخاب بهترین مرکز تخصصی کراتینه مو حتما باید به این نکته توجه کرد که از چه موادی برای کراتینه کردن موهای شما استفاده می‌کند. معمولا بهترین سالن کراتینه گلشهر کرج با تاکید بر سلامت مشتریان و اصول بهداشتی، بهترین برندهای مواد کراتینه و شامپوهای شست‌وشو را بدون در نظر گرفتن قیمت آن‌ها به کار می‌گیرد. چرا که این کار علاوه بر خدشه‌ وارد کردن به اعتبار و حسن شهرت این مرکز، سلامت مشتریان را نیز به خطر می‌اندازد.

۶. بهره‌مندی از انواع تجهیزات مجهز؛ آن چه ظرافت کراتینه مو را افزایش می‌دهد

کراتینه کاران حرفه‌ای گلشهر کرج باتکیه‌بر دانش و تجربه بالای خود و با بهره‌‌مندی از تجهیزات مدرن و مجهز مجموعه‌های گلشهر کرج، ماندگارترین و زیباترین روش‌های صافی مو را استفاده می‌کنند. بهترین مرکز خدمات کراتینه گلشهر کرج با در اختیار قراردادن بهترین امکانات برای یک کراتینه حرفه‌ای و مناسب، دغدغه مشتریان را در این زمینه از بین می‌برد.

۷. تناسب میان دستمزد و خدمات ارائه شده؛ از ویژگی‌های بهترین سالن کراتین گلشهر کرج

پرداخت مبالغ هنگفت به معنای تضمین کیفیت بالای کراتینه‌کردن موها نیست. بهترین مرکز خدمات کراتینه مو قیمت‌های مناسبی دارد و خدمات خود را بر اساس تعرفه‌های رسمی اتحادیه آرایشگران به مشتریان ارائه می‌دهد. اگرچه متناسب با خدمت ارائه‌شده و برخی ویژگی‌ها مانند نوع کراتین، تعداد جلسات لازم، تجربه و شهرت کراتینه کار و … قیمت‌ها متغیر هستند؛ اما به‌طورکلی یک میزان مناسب و رسمی برای کف و سقف قیمتی برای فرایند کراتینه مو وجود دارد.

Hair Keratin Center9

انواع خدمات کراتین کردن مو چیست؟

مراکز خدمات کراتین مو گلشهر کرج با ارائه تخصصی‌ترین روش‌ها برای احیا، صافی و کراتینه مو، بالاترین میزان رضایت‌مندی را برای مشتریان به وجود می‌آورند. کراتینه کاران مجرب سالن‌های کراتینه گلشهر کرج با تکنیک‌های مختلف درمانی و زیبایی کراتین مو آشنایی کامل دارند. این افراد متخصص متناسب با نیاز مشتریان، انواع خدمات کراتین مو را به آن‌ها عرضه کرده و برای این منظور روش‌هایی کاربردی را مورد استفاده قرار می‌دهند.

مهم‌ترین انواع خدمات کراتینه مو در یک سالن کراتینه گلشهر کرج عبارت‌اند از:

 • کراتینه احیا و صافی: بالاترین میزان تقویت تارهای آسیب‌دیده مو در کنار صاف کردن موها
 • کراتینه احیا و بازسازی: تقویت موها با هدف درمانی و برای بازسازی قدرت و استحکام ریشه‌های مو
 • کراتینه صافی برزیلی: کاربرد بالا برای درمان مشکلاتی مانند خشکی مو، موخوره و وز بودن مو بدون استفاده از ماده شیمیایی فرمالدهید
 • کراتینه بدون صافی: رفع کردن مشکلات مو بدون صاف کردن آن‌ها
 • کراتین اکسپرس: روش سریع کراتین مو با استفاده از سرم و اتوی مو سرامیکی برای حالت‌پذیری بهتر موها

Hair Keratin Center10

قیمت خدمات کراتین مو در مراکز تخصصی کراتین مو در گلشهر کرج چقدر است؟

قیمت خدمات کراتین مو در مراکز تخصصی کراتین مو در گلشهر کرج به عوامل متعددی بستگی دارد. تعرفه‌های رسمی برای انجام خدمات در یک سالن کراتینه گلشهر کرج متناسب با نوع خدمات و متد به‌کاررفته متفاوت می‌باشد. بااین‌وجود اتحادیه آرایشگران گلشهر کرج با تعیین سقف قیمتی مناسب، امکان دریافت هزینه‌های اضافی و غیر مجاز را از طرف مراکز خدمات کراتینه مو گلشهر کرج سلب کرده است. بر همین اساس مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت خدمات کراتینه مو در مراکز تخصصی کراتینه مو گلشهر کرج عبارت‌اند از:

 • اعتبار سالن کراتینه گلشهر کرج
 • میزان و اندازه مو
 • نوع تکنیک کراتینه
 • میزان آسیب‌دیدگی مو برای احیای ریشه‌های آن
 • کیفیت مواد
 • تسلط و تجربه کراتینه کار
 • تعداد جلسات لازم برای انجام کراتینه کردن مو

معمولا تعرفه‌های قیمت خدمات کراتین مو گلشهر کرج در یک سالن تخصصی و معتبر از ۲ میلیون تومان شروع می‌شود. همچنین قیمت انواع کراتینه مو در بهترین سالن کراتینه گلشهر کرج برای آقایان و خانم‌ها متفاوت است. با توجه به تعرفه‌های متفاوت برخی سالن‌ها و نوسانات مداوم قیمت در کشور، حتما پیش از اقدام برای کراتینه کردن موهایتان، با مشاوران آن مرکز مشورت کرده و مناسب‌ترین روش را برای کراتینه انتخاب کنید.

 جدول زیر هزینه‌های برخی از مهم‌ترین خدمات کراتینه مو گلشهر کرج را با جزئیات به شما نشان می‌دهد.

خدمات کراتینه مو تعرفه قیمتی در سال جدید
موی کوتاه تا سرشانه ۲ میلیون تومان
موی ۱۰ سانت زیر سرشانه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
موی ۲۰ سانت زیر سرشانه ۳ میلیون تومان
موی ۳۰ سانت زیر سرشانه ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
موی بلند از سر کمر ۲ میلیون و ۷۰۰ تا ۵ میلیون تومان

 

Hair Keratin Center11

چرا قیمت بعضی سالن‌های کراتینه مو گران‌تر است؟

بسیاری از افراد با مراجعه به یک سالن کراتینه گلشهر کرج متوجه تفاوت قیمت خدمات ارائه‌دهنده آن با دیگر مراکز می‌شوند. گران‌تر بودن بعضی سالن‌های گلشهر کرج به دلیل برخی ویژگی‌های ممتاز است که در سایر مراکز خدمات کراتینه گلشهر کرج وجود ندارند که در ادامه به برخی از این ویژگی‌ها می‌پردازیم.

۱. تخصصی بودن مرکز کراتین گلشهر کرج؛ عامل اصلی افزایش قیمت خدمات

مراکز تخصصی کراتینه مو به دلیل عرضه باکیفیت و تضمینی انواع روش‌های کراتینه، معمولا تعرفه‌های گران‌تری دارند. این مراکز به دلیل ارائه راهکارهای درمانی، آرایشی و زیبایی برای کراتینه مو، از روش‌های متنوعی برای بازسازی، احیا و صافی موهای بانوان و آقایان استفاده کرده و متناسب با خدمت ارائه‌شده و بر اساس تعرفه‌های قانونی هزینه‌های مختلفی را دریافت می‌کنند.

۲. کیفیت مواد، قیمت خدمات کراتینه مو گلشهر کرج را افزایش می‌دهد

برندهای مختلفی از انواع کراتینه‌ها و شامپوهای مخصوص برای شست‌وشوی مو بعد از فرایند کراتین در بازار وجود دارند. برترین برندها به دلیل فرایند تولید اصولی و استفاده حداقلی از مواد شیمیایی، علاوه بر صاف کردن موها به تقویت ریشه‌ها نیز می‌پردازند. به همین دلیل استفاده از مواد باکیفیت و برندهای معتبر هزینه بیشتری را به مشتریان تحمیل می‌کند. البته مراکز گلشهر کرج با توجه به تاکیدشان به سلامت مشتریان، در استفاده از مواد باکیفیت بسیار مصر هستند و از مواد نامرغوب استفاده نمی‌کنند.

۳. تقاضا برای کراتینه کار ماهر و افزایش قیمت‌ها

مراکز خدمات کراتینه مو گلشهر کرج پر از افراد باتجربه و ماهر برای انجام فرایند کراتین هستند. تقاضای مشتریان برای بهره‌مندی از تجارب این افراد بسیار بالا است و همین افزایش تقاضا قیمت استفاده از خدمات بهترین سالن کراتینه گلشهر کرج را افزایش می‌دهد. کیفیت نهایی کار و تضمین ماندگاری کراتین مو از دلایلی می‌باشد که دستمزد کراتینه کاران ماهر را افزایش داده است.

۴. موقعیت مکانی سالن و امکانات رفاهی

معمولا سالن‌های شمال شهر گلشهر کرج به دلیل موقعیت مکانی بی‌نظیر و لوکس، تعرفه‌های قیمتی گران‌تری دارند. این سالن‌ها با برخورداری از امکانات، تجهیزات و روش‌های متنوع برای ارائه خدمات کراتینه، هزینه‌های بیشتری را از مشتریان خود دریافت می‌کنند.

۵. تفاوت در کراتینه کردن موهای آقایان و بانوان

سالن‌های گلشهر کرج برای ارائه خدمات کراتینه مو، تعرفه‌های قیمتی متفاوتی را از بانوان و آقایان دریافت می‌کنند. ارائه این خدمات به آقایان به دلیل حجم کم‌تر موها، ظرافت کم‌تر و قوی‌بودن ریشه‌های مو نسبت به کراتینه کردن موهای خانم‌ها کم‌تر است.

 

Hair Keratin Center12

پیدا کردن یک مرکز برای آموزش کراتین مو در پایتخت

بسیاری از مراکز خدمات کراتین مو گلشهر کرج با برگزاری دوره‌های تخصصی آموزش کراتینه مو، امکان بهره‌مندی علاقه‌مندان از مهارت‌های این کار و ورود به بازار کار پربازده این رشته را فراهم می‌کنند. تقاضا برایی ثبت نام در بهترین مرکز کراتین گلشهر کرج بسیار بالا است و علاقه‌مندان با ثبت نام در این دوره‌ها طیف متنوعی از آموزش‌ها را یاد می‌گیرند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سرفصل‌های آموزشی، شهریه دوره‌ها، طول مدت آموزشی، چگونگی ورود به بازار کار و کسب اطلاعات کامل در این باره، به صفحه دوره آموزش کراتینه مو در سایت ایران آموزشگاه مراجعه کنید.

فضای یک مرکز تخصصی کراتینه موی خوب چطور است؟

بهترین مرکز کراتین گلشهر کرج یک مرکز تخصصی کراتینه مو به‌شمار می‌رود که با شناخت نیازهای اصلی افراد برای احیا، بازسازی، ترمیم و زیبایی و صافی موها، طیف متنوعی از خدمات را به آن‌ها ارائه می‌‌دهد. فضای یک مرکز تخصصی کراتینه مو یک فضای دوستانه و صمیمی بین مشتریان و پرسنل است و این مراکز با رعایت اصول بهداشتی و امن برای یک کراتینه مناسب، امنیت افراد را تامین می‌کنند.

Hair Keratin Center13

آشنایی با بهترین مجموعه خدمات کراتینه مو گلشهر کرج با کمک ایران آموزشگاه

برای شناخت برترین مراکز خدمات کراتینه مو گلشهر کرج، ایران آموزشگاه بهترین مرجع است. مجموعه ما با لیست کردن بهترین مراکز احیا و صافی موها در انتخاب سالن مناسب به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با خدمات و هزینه‌های این مراکز از لیست منتشرشده در سایت ما کمک بگیرید.

سوالات متداول شما

آیا کراتینه کردن مو در سالن‌های گلشهر کرج با روش اصولی انجام می‌شود؟

بله. در این سالن‌ها دو هدف اصلی احیا و صافی موها مد نظر قرار می‌گیرند.

چه تفاوتی میان کراتینه کردن موی بانوان و آقایان در سالن‌های گلشهر کرج وجود دارد؟

متناسب با حجم، اندازه، استحکام ریشه‌ها و نیازهای آن‌ها از روش‌های متنوعی استفاده می‌شود.

مشاهده باقی سوالاتجمع کردن متن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *