کراتینه مو کرج

_

معرفی آموزشگاه کراتینه مو خوب در کرج

آموزشگاه آموزش کراتین مو کرج

در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه آموزشگاه های آموزش کراتین مو کرج را که مشغول به برگزاری دوره آموزش کراتینه مو، احیای مو و صافی مو هستند معرفی میکنیم.

دوره آموزش کراتین مو کرج از زیرگروه‌های دوره های آرایشگری زنانه است و مهارت‌هایی مانند کراتینه و تقویت موی سر، احیای موهای آسیب دیده ناشی از رنگ و دکلره یا آسیب های دیگر، صاف کردن مو و دیگر تکنیک‌های لازم آموزش داده می‌شود. در ادامه مشخصات تماس + تلفن و دوره های بهترین آموزشگاه آموزش کراتین مو در کرج برای ثبتنام معرفی خواهد شد.

_

معرفی بهترین کلاس آموزش کراتین مو در کرج

برای ثبت نام دوره و مشاهده گلچین بهترین مراکز آموزشی وارد صفحات زیر شوید.

معرفی دوره آموزش کراتینه و احیای مو در کرج

برای آشنایی با دوره کراتینه و احیا و صافی مو روی مطلب زیر کلیک کنید.

 

آموزشگاه مراقبت و زیبایی در کرج

🔻 آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو طوافی

_
برای مشاهده دوره ها کلیک کنید

من شیرین طوافی در سال ۱۳۹۲ وارد عرصه کار در لاین زیبایی شدم و به دلیل علاقه و نگاه ویژه‌ای که به امر آموزش داشتم، با تاسیس آموزشگاه تخصصی مراقبت زیبایی و آموزش در رشته تخصصی کار با مواد شیمیایی (آموزش رنگ و مش) مشغول به آموزش بصورت رسمی شدم.

من با به‌روز کردن آموزش‌های خود با جدیدترین متدهای روز دنیا سعی دارم بهترین آموزش‌ها را به هنرجویان عزیز ارائه دهم.

در طول دوره ها تمام مباحث ابتدا به صورت تئوری و سپس به صورت عملی روی مدل واقعی آموزش داده می‌شوند تا هنرجو برای آزمون نهایی و گرفتن مدرک آماده شود. پس از اتمام دوره نیز برای پاسخگویی به سوالات و رفع اشکال در خدمت شما هنرجویان عزیز هستم و تا تسلط کامل به مباحث آموزشی و راه اندازی کسب و کار همراه شما خواهم بود.

برای بانوان دانشجو و شاغل و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد

دوره های آموزشی:

 • برگزاری ۵۲ لاین آموزشی و آموزش تخصصی لاین کار با مواد شیمیایی و رنگ و لایت
 • دوره های مبتدی تا تخصصی رنگ مو‌
 • کراتینه احیا صافی
 • کلاس های آموزش دوره رنگ و لایت مو با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود.
 • هدف آموزشگاه بانو طوافی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی انجام تمام تکنیک های رنگ مو بر اساس خواست و سلیقه مشتری را دارند.
 • در آموزشگاه بانو طوافی محدودیت زمانی برای هنرجو برداشته شده است و تا هنرجو برای رسید به مهارت کامل می تواند در آموزشگاه تردد داشته باشد.

در این دوره ابتدا آموزش پایه رنگ کردن به صورت تئوری به هنرجو داده می شود پس از آنکه هنرجو اطلاعات کاملی از ساختار مو، مراقبت از مو، کاتالوگ خوانی، رنگ شناسی، ترکیب رنگ، پوشش سفیدی موی، مراحل دکلره (بی رنگ کردن مو)، شناخت اکسیدان ها و نکات مهم در تئوری رنگ را دریافت کرد، تمرین عملی آغاز می شود.

در دوره آموزش رنگ و مش، روند کامل رنگ کردن موها با انواع تکنیک ها جهت زیبا سازی مو، به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به آموزش رنگ مو از جمله:

آموزش شناخت انواع رنگ موها، آموزش ترکیب رنگ های مختلف، آموزش نحوه صحیح گذاشتن رنگ ریشه، آموزش دکلره کردن مو، آموزش رنگساژ مو و آموزش انواع تکنیک های جدید رنگ مو می شود. هنرجو در این دوره نحوه ساخت رنگ های ترکیبی و ژورنالی و انتخاب رنگ مو بر اساس پوست صورت مشتری را می آموزد.

سرفصل‌های دوره‌ آموزش کراتین و احیای مو کرج

آموزش کراتینه مو، نیاز به دقت و مهارت زیادی دارد. در واقع با توجه به اینکه موها از حساسیت بالایی برخوردارند، لازم است تا کراتینه آنها با روش‌های اصولی انجام شود. در غیر این صورت ممکن است سبب آسیب به آنها شود.

دوره‌های آموزش کراتینه مو در کرج، شامل سرفصل‌های کاملی است که هنرجویان در پایان دوره با تمام مراحل و روش‌های آن آشنایی لازم پیدا می‌کنند.

همچنین با وجود این دوره در شهر کرج، شهروندان کرجی بدون نیاز به شرکت در دوره‌های دیگر شهرها می‌توانند آموزش‌های لازم را دیده و مدرک معتبر را دریافت کنند. سرفصل‌هایی دوره آموزش کراتینه مو کرج به شرح زیر است:

 • معرفی مواد و ابزارهای لازم
 • معرفی انواع برندها
 • آموزش پروتئین درمانی
 • آموزش نحوه مواد گذاری
 • آموزش گلوبال مو
 • آموزش صافی و احیا مو
 • آموزش نانو گلوبال مو
 • آموزش کراتین سرد و گرم
 • آموزش نحوه اتوکشی و سشوار
 • آموزش مراقبت‌های بعد از کراتین مو

دوره کراتینه مو کرج

مراحل آموزش کراتینه مو در آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه کرج

کراتینه مو نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد و درصورتی‌که به‌درستی انجام نشود باعث ریزش، پوسیدگی و سوختن موها می‌شود؛ بنابراین هنرآموزان باید مراحل آموزش کراتینه مو را به‌صورت اصولی آموزش ببینند. در زیر به مهم‌ترین مراحل آموزش پرداخته شده است.

۱. انتخاب برند مواد مناسب

مواد کراتینه با برندهای مختلفی در بازار موجود هستند که از نظر کیفیت با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند. برای اینکه کراتینه مو به‌درستی انجام شود، لازم است تا مواد باکیفیت مورد استفاده قرار گیرد.

۲. شستشوی موها

قبل از شروع مواد گذاری روی موها لازم است تا اقداماتی انجام شود که یکی از این موارد، شستشوی موها است. در این مرحله باید از شامپوهای مناسب استفاده شده، موخوره‌های مو تا حد امکان کاهش داده و بافتی نرم در موها ایجاد شود.

۳. خشک‌کردن مو

یکی از مهم‌ترین مراحل کراتینه، خشک‌کردن کامل موها است. در واقع باید زمان کافی برای این کار صرف شده و موها کاملاً خشک شوند. این باعث می‌شود تا کراتینه مو به بهترین نحو عمل کرده و نتیجه مطلوبی داشته باشد.

۴. قرار دادن مواد کراتینه

کراتینه باید با استفاده از مواد باکیفیت و اصولی انجام گیرد تا علاوه بر ارائه نتیجه دلخواه، به موها آسیبی وارد نشود. در دوره‌های آموزش کراتینه کرج، به‌صورت کامل، اصول قرار دادن مواد آموزش داده می‌شود.

۵. آبکشی و اتوکشی موها

موها پس از مدت مشخص، در دوره‌ها آموزش داده می‌شود، باید شسته و اتوکشی شود. برای شستن موها لازم است تا تنها از آب استفاده شده و در آخر برای اتوکشی صورت گیرد.

دوره کراتینه مو کرج

ابزارهای مورد نیاز برای شرکت در دوره کراتینه مو در کرج

استفاده از ابزار مناسب برای کراتینه موها، بسیار مهم است. در واقع با توجه به حساسیت بالای مو لازم است تا ابزارهایی با کیفیت بالا به کار برده شود. در آموزشگاه این ابزارها معرفی شده و هنرجویان می‌توانند آن را از آموزشگاه یا بیرون تهیه کنند.

استفاده از این ابزار کمک می‌کند تا کراتینه مو به بهترین صورت انجام شود. ابزارهای مورد نیاز برای رکت در دوره کراتینه مو در کرج شامل موارد زیر است:

 • شامپو مخصوص
 • مواد کراتینه
 • برس و کاسه
 • سشوار
 • اتو مو
 • کاسه دور گردن
 • ماسک تثبیت‌کننده
 • طلق محافظ صورت
 • برس معمولی و دوطرفه
 • گیره مو

اعتبار مدرک دوره آموزشی کراتینه مو و صافی مو مراکز آموزشی کرج

مدرک کراتینه مو، پس از طی‌کردن دوره‌های آموزشی و شرکت در امتحان کتبی و عملی از طرف سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، ارائه می‌شود. این مدرک از اعتبار بالایی برخوردار بوده و هنرآموزان پس از اخذ آن می‌توانند در سالن‌های آرایشی مشغول به کار شوند.

دوره کراتینه مو کرج

مزایای شرکت در دوره آموزش کراتینه مو در کرج

دوره آموزش کراتینه مو در کرج دارای مزایای زیادی است که در زیر بیان شده است:

دریافت مدرک فنی و حرفه ای کراتینه مو: هنرجویان در پایان دوره مدرک فنی و حرفه ای دریافت می‌کنند که این مدرک علاوه بر اعتبار بالا قابل ترجمه بوده و می‌توان از آن برای دریافت ویزا در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا استفاده کرد.

 • شناخت انواع مواد کراتینه و کاربردهای آنها برای موها: با توجه به اینکه برندهای مختلفی از مواد کراتینه در بازار موجود است در این دوره انواع مواد باکیفیت برای کراتینه کردن موها معرفی می‌شوند.
 • امکان شرکت در دوره‌های آنلاین کراتینه مو: دوره‌های آنلاین کراتینه مو در کرج برای افرادی که شرایط شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند مناسب است و همچنین هزینه آنها نیز کمتر از کلاس‌های حضوری خواهد بود.
 • پشتیبانی از هنرجویان پس از پایان دوره کراتینه مو: هنرجویان پس از پایان دوره می‌توانند از پشتیانی استفاده کرده و سؤالات و مسائل خود را حل کنند.
 • ورود به بازار کار در مدت‌زمان کوتاه پس از پایان دوره‌های کراتینه مو: با وجود آموزش‌های کامل در دوره‌های کراتینه موی کرج امکان ورود به بازار کار در مدت‌زمان کوتاه وجود داشته و هنرجویان می‌توانند در سالن‌های زیبایی یا آموزشگاه‌های آرایشگری مشغول به کار شوند.
 • مناسب برای مبتدیان و افراد حرفه ای: دوره‌های کراتینه شامل آموزش‌های پایه و پیشرفته بوده و افراد مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند در این دوره‌ها شرکت نمایند.
 • هزینه مناسب دوره کراتینه: هزینه این دوره‌ها مناسب بوده و هنرجویان می‌توانند با صرف هزینه کمتر آموزش دیده و مدرک آن را دریافت نمایند.

هزینه دوره آموزش کراتینه مو در کرج

هزینه دوره آموزش کراتینه مو در کرج متفاوت است و بسته به نوع دوره‌ها دارد. دوره کراتینه مو کرج به‌صورت خصوصی، نیمه‌خصوصی و گروهی برگزار می‌شود که هزینه هر یک از این دوره‌ها متفاوت است. در جدول زیر جزئیات بیشتری از قیمت دوره آموزش کراتینه مو کرج بیان شده که به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر کلاس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نوع دوره کراتینه مو هزینه دوره کراتینه مو
دوره عمومی ۱ تا ۱.۵ میلیون تومان
دوره نیمه‌خصوصی ۳ تا ۳.۵ میلیون تومان
دوره خصوصی ۴ تا ۴.۵ میلیون تومان

مدت زمان دوره آموزش کراتین مو در کرج

مدت زمان دوره آموزش کراتین مو حدود ۴ تا ۶ جلسه است. این دوره به‌صورت عادی و فشرده برگزار می‌شود که مدت زمان دوره فشرده کمتر است. نکته قابل توجه این است که سرفصل‌های آموزشی در دوره‌های عادی و فشرده مشابه است و تنها مدت زمان دوره‌ها تفاوت دارد. افراد شاغل و غیربومی که زمان زیادی ندارند می‌توانند در دوره‌های فشرده شرکت کنند.

تعداد شرکت‌کنندگان در دوره کراتینه مو کرج

تعداد شرکت‌کنندگان در دوره‌های خصوصی، نیمه‌خصوصی و گروهی متفاوت است. در کلاس‌های خصوصی کراتینه مو ۱ تا ۳ نفر، کلاس نیمه‌خصوصی ۴ تا ۶ نفر و کلاس گروهی ۷ تا ۱۰ نفر شرکت می‌کنند. هزینه هر یک از این دوره‌ها بسته به تعداد شرکت‌کنندگان آن متفاوت است. شما به هنگام ثبت‌نام بسته به شرایط خود می‌توانید در هر یک از این کلاس‌ها شرکت کنید.

بعد از دوره کراتینه مو کرج چه توانایی‌هایی کسب می‌کنم؟

دوره کراتینه مو کرج به‌صورت تخصصی و زیر نظر اساتید حرفه‌ای و مجرب برگزار می‌شود. شما با شرکت در این دوره توانایی‌هایی زیادی از جمله نحوه از بین بردن موخوره مو، درمان سوختگی مو، شناخت انواع مواد خارجی و ایرانی کراتین، پروتئین تراپی، نحوه سشوارکشی، حالت دادن به موهای کراتین شده، ازن تراپی و بسیاری از توانایی‌های دیگر را به‌صورت کاملاً تخصصی یاد می‌گیرید. بعد از دوره و با دریافت مدرک نیز می‌توانید وارد بازار کار شده و درآمد کسب کنید.

بازار کار کراتینه مو در کرج چگونه است؟

توجه بانوان به سلامت و زیبایی موها باعث شده تا برای کراتینه موها به سالن‌های زیبایی مراجعه کنند. در چند سال اخیر مشتریان لاین کراتینه مو به‌شدت زیاد شده و کراتین کارها درآمدهای بالایی از این کار به دست می‌آورند. کراتینه مو را می‌توان یکی از رشته‌های پولساز آرایشگری محسوب کرد که کراتین کارها بسته به قد مو و مواد مورد استفاده دستمزدهای متفاوتی می‌گیرند. شما با شرکت در دوره کراتین مو و دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای آن می‌توانید در سالن‌های زیبایی مشغول به کار شده و از این راه درآمد کسب کنید.

دوره کراتینه مو کرج

نکات انتخاب بهترین آموزشگاه کراتینه مو در کرج

بهترین آموزشگاه کراتینه مو در کرج کدام است؟ این یکی از سؤالاتی است که بسیاری از هنرجویان پیش از شرکت در دوره‌های آموزشی کراتینه می‌پرسند. آموزشگاه‌های مختلفی در کرج وجود دارند که دوره‌های آموزشی کراتینه مو را برگزار می‌کنند. شما برای انتخاب بهترین آموزشگاه کراتینه موی کرج لازم است تا به برخی ویژگی‌ها توجه داشته باشید که در زیر به آنها پرداخته شده است.

۱. اساتید آموزشگاه کراتینه مو

یکی از مهم‌ترین مواردی که برای انتخاب آموزشگاه کراتینه مو در کرج باید به آن توجه داشته باشید، اساتید آموزشگاه است. این اساتید باید تجربه و مهارت کافی در این زمینه داشته باشند و با استفاده از تکنیکهای به روز مباحث کراتینه کردن موها را به هنرجویان آموزش دهند. شما می‌توانید از طریق بررسی رزومه و همچنین تجربه هنرجویان از میزان تجربه و مهارت اساتید مطمئن شوید.

۲. امکانات و تجهیزات آموزشگاه کراتینه مو

برای برگزاری دوره‌های آموزشی کراتینه مو به تجهیزات و امکانات مختلفی نیاز است. در آموزشگاه‌های کراتینه موی کرج باید از امکانات و تجهیزات پیشرفته و به روز برای آموزش به هنرجویان استفاده شود. علاوه بر این محیط آموزشگاه نیز باید از نظر امکانات همچون سیستم تهویه، سیستم سرمایشی و گرمایشی، عایق دیوارها، نوردهی کلاس‌ها و چیدمان کلاس کامل و بدون ایراد باشد.

۳. هزینه مناسب دوره آموزشی کراتینه مو

یکی از دغدغه‌های هنرجویان برای شرکت در کلاس کراتینه مو، هزینه آن است. هزینه کلاس کراتینه بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود که از جمله آن تعداد شرکت‌کنندگان در کلاس، مدت‌زمان کلاس، آنلاین یا حضوری بودن کلاس‌ها، تجربه اساتید، تجهیزات و امکانات کلاس و همچنین خصوصی یا گروهی بودن کلاس‌ها بستگی دارد. هزینه‌ای که بابت آموزش دریافت می‌شود باید معقول بوده و متناسب با آموزش‌ها و امکانات کلاس باشد.

۴. ارائه مدرک معتبر به هنرجویان

ارائه مدرک معتبر کراتینه مو یکی از معیارهای مهم برای انتخاب آموزشگاه است. این مدرک نشان می‌دهد که هنرجو توانایی لازم برای فعالیت در این رشته را دارد. مدرک فنی و حرفه‌ای کراتینه مو یکی از مدارک معتبری است که در بهترین آموزشگاه کراتینه کرج به هنرجویان پس از اتمام دوره داده می‌شود.

نحوه دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای کراتینه مو در کرج

مدرک فنی و حرفه‌ای کراتینه مو در کرج یکی از مدارک معتبر در حوزه زیبایی است. این مدرک از طرف سازمان فنی و حرفه‌ای کشور صادر شده و از اعتبار بالایی نیز برخوردار است. شما با استفاده از مدرک کراتینه موی فنی و حرفه‌ای می‌توانید به‌راحتی در بازار کار مشغول فعالیت شده و از این راه درآمد کسب کنید. علاوه بر این امکان اخذ ویزای بیش از ۱۸۰ کشور خارجی با استفاده از مدرک کراتینه موی فنی و حرفهای وجود دارد. ما در زیر نحوه دریافت این مدرک را بهصورت کامل شرح دادهایم.

 • انتخاب بهترین آموزشگاه کراتینه مو
 • ثبت‌نام در کلاس‌های کراتینه مو
 • طی کردن دوره آموزشی
 • شرکت در آزمون و دریافت مدرک کراتینه مو

مزایای شرکت در دوره آموزش کراتینه مو در کرج

دوره آموزش کراتینه مو در کرج شامل آموزش‌های تخصصی تکنیک‌های صاف کردن موها است که در آموزشگاه‌های آرایشگری برگزار می‌شود. در این دوره به‌صورت تخصصی در دو سطح مبتدی و پیشرفته نحوه صاف کردن انواع مو و مراقبت از موها را به هنرجویان آموزش داده می‌شود. شرکت در دوره کراتینه مو صافی مو مزایای زیادی دارد و ما در زیر به آنها اشاره کرده‌ایم.

 • آموزش تخصصی نحوه کراتینه موها
 • آموزش تکنیک‌های جذب مشتری و مشتری مداری
 • دریافت مدرک کراتینه مو
 • فعالیت در آرایشگاه‌های یا آموزشگاه‌های آرایشگری
 • کسب درآمد بالا از فعالیت در زمینه کراتینه مو
 • آموزش انواع متدهای به‌روز کراتینه و احیای مو

نحوه برگزاری کلاس‌ها در بهترین مرکز آموزش کراتین در کرج

کلاس‌ها در بهترین مرکز آموزش کراتین مو در کرج به‌صورت خصوصی، نیمه‌خصوصی و گروهی برگزار می‌شود. تفاوتی که این کلاس‌ها با یکدیگر دارند در تعداد شرکت‌کنندگان آنها است؛ اما سرفصل‌های آموزشی دقیقاً مشابه یکدیگر خواهد بود. شما به هنگتم ثبت‌نام در دوره آموزش کراتینه و صافی مو در کرج می‌توانید نوع دوره را بسته به شرایط خود انتخاب کنید.

کلاس آنلاین کراتین مو در کرج

کلاس آنلاین کراتین مو در کرج برای هنرجویانی که نمی‌توانند در کلاس‌های حضوری شرکت کنند برگزار می‌شود. این کلاس‌ها فرصت خوبی برای علاقه‌مندان به کراتینه و احیای مو است تا بتوانند در هر زمان و مکانی دوره‌های آموزشی را پشت سر بگذرانند. شما می‌توانید زمان کلاس‌ها را متناسب با برنامه خود تنظیم کنید. همچنین در بیشتر دوره‌های آنلاین کراتینه مو این امکان وجود دارد تا شما از فیلم‌های آموزشی ضبط شده نیز استفاده کنید.

دوره آموزش پیشرفته کراتینه مو در کرج

آموزش اصولی کراتینه مو بسیار مهم است و اگر شما به خوبی تکنیک‌های آن را یاد نگیرید نمی‌توانید موهای صاف و بدون آسیبی کراتینه کنید. دوره آموزش پیشرفته شامل مباحث تکمیلی درمورد اصول کراتینه مو است. اگر در سطح متوسط یا پیشرفته هستید می‌توانید در دوره آموزش پیشرفته کراتینه مو در کرج شرکت نمایید.

آموزش صفر تا صد کراتینه مو در کرج

دوره آموزش صفر تا صد کراتینه مو در کرج ویژه افراد مبتدی برگزار می‌شود. شما در این دوره با مباحث پایه و اساسی کراتینه مو آشنا خواهید شد و سپس به‌صورت پیشرفته کراتینه مو را روی سر مدل زنده اجرا می‌کنید.

دوره فنی و حرفه‌ای کراتینه مو در کرج

دوره فنی و حرفه‌ای کراتینه مو در کرج برای آموزش به هنرجویان برگزار می‌شود. در این دوره سرفصل‌های آموزشی مطابق با جدیدترین تکنیک‌های روز دنیا به شما آموزش و مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای نیز داده می‌شود. شما پس از اینکه دوره پایان یافت و مدرک آن را گرفتید، می‌توانید در سالن‌های زیبایی یا آموزشگاه‌های آرایشگری مشغول به کار شوید.

_

سوالات متداول

_

با دوره آموزشی احیای مو در کرج آشنا شدیم. این دوره آموزشی یکی از بهترین دوره‌های آرایشگری است که شرکت در آن و یادگیری مفاهیم کراتینه و صافی مو برای هر آرایشگر یا هنرجویی ضروری است. شما با شرکت در این دوره آموزشی می‌توانید یکی از پول‌سازترین رشته‌های آرایشگری را یاد بگیرید. اگر در زمینه این دوره آموزشی سوالاتی برای شما وجود دارد، با قسمت سوالات متداول همراه ما باشید.

آموزشگاه های کراتینه مو کرج معرفی شده در این صفحه مجاز هستند؟

تمامی مراکز آموزشی معرفی شده در این صفحه جزو بهترین کلاس های کراتینه مو کرج محسوب میشوند.

برای ثبت نام در کلاس کراتینه مو نیاز به دانش خاصی است؟

خیر، شما با هر سطح از اطلاعات میتوانید برای آموزش اقدام کنید.

مدرک کراتینه در کرج را کجا صادر میکنند؟

مدرک کراتینه صافی مو در کرج از طریق آموزش در آموزشگاه ها انجام شده و بعد با شرکت در آزمون فنی و حرفه ای دریافت میشود.

دوره آمو‌زش کراتینه با چند شرکت‌کننده برگزار می‌شود؟

دوره‌های آموزش‌ کراتین و احیای مو کرج سه شکل خصوصی با دو تا سه نفر، نیمه‌خصوصی با ۴ تا ۸ نفر و گروهی با ۸ تا ۱۵ نفر برگزار می‌شوند.

آیا برای اخذ مدرک کراتینه و صافی مو به مدرک تحصیلی خاصی نیاز است؟

خیر، برای اخذ مدرک کراتینه مو کرج شما به هیچ مدرک تحصیلی نیاز ندارید.

مدت‌زمان برگزاری دوره آموزش احیای مو چه‌قدر است؟

مدت‌زمان برگزاری دوره آموزش احیای مو بسته به آموزشگاه می‌تواند متفاوت باشد اما به‌طور کلی این دوره در چهار جلسه هشت ساعته برگزار می‌شود.

هزینه دوره آموزشی کراتینه و احیای مو چه‌قدر است؟

بسته به آموزشگاه و کیفیت خدمات آن، هزینه شرکت در دوره آموزشی احیای مو می‌تواند متفاوت باشد اما قیمت این دوره از ۱۵۰۰۰۰۰ شروع می‌شود.

آیا بعد از شرکت در این دوره آموزشی می‌توانم وارد بازار کار بشوم؟

بله شما بعد از شرکت در این دوره و قبولی در آزمون‌های عملی و کتبی آن می‌توانید به‌سرعت وارد بازار کار شده و در بهترین سالن‌های آرایشگری زنانه مشغول به کار شوید.

آیا امکان راه‌اندازی سالن آرایشگری با مدرک کراتینه مو وجود دارد؟

خیر برای راه‌اندازی سالن شما به مدرک پایه آرایشگری و پیرایش‌گری نیاز دارید و مدرک آموزش کراتینه مو تنها یک مدرک مکمل است.

برای شرکت در دوره‌های آموزش کراتینه مو به مدرک خاصی نیاز است؟

خیر، افراد با هر مدرک تحصیلی می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند.

دوره آموزش کراتینه مو چقدر طول می‌کشد؟

مدت‌زمان دوره آموزش کراتینه متفاوت بوده و معمولاً در ۸ ساعت و طی ۴ الی ۶ جلسه برگزار می‌شود.

تعداد افراد شرکت‌کننده در دوره‌ها چقدر است؟

بسته به نوع کلاس‌ها تعداد شرکت‌کنندگان متفاوت است. کلاس‌های خصوصی با ۱ تا ۳ نفر و نیمه‌خصوصی با ۴ تا ۱۰ نفر برگزار می‌شود.

هزینه دوره آموزش کراتینه در کرج چقدر است؟

متناسب با نوع دوره هزینه‌ها بین ۳ تا ۶ میلیون متغیر است.

مدرک دوره آموزشی کراتینه معتبر است؟

بله این مدرک از طرف سازمان فنی و حرفه‌ای کشور صادر شده و معتبر است.

آیا با مدرک دوره کراتینه می‌توان در سالن‌های آرایشی کار کرد؟

بله با اخذ مدرک کراتینه امکان کار کردن در سالن‌های آرایشی وجود دارد.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های آموزش کراتینه چیست؟

این وسایل شامل مواد کراتینه، شامپو مخصوص، گیره مو، اتو مو، سشوار، شانه و موارد دیگر می‌شود.

آموزش کراتین مو در کرج روی چه نوع موهایی انجام می‌شود؟

آموزش کراتین مو در کرج روی انواع موهای ضخیم، لخت، حالت دار، رنگ‌شده، طبیعی و در انواع قدها انجام می‌شود.

برای شرکت در دوره آموزش کراتینه مو در کرج محدودیت سنی وجود دارد؟

خیر دوره آموزش کراتینه مو در کرج هیچ‌گونه محدودیت سنی نداشته و عموم افراد می‌توانند در این دوره‌ها شرکت نمایند.

آیا برای اموزش کراتین مو در کرج باید سابقه فعالیت داشته باشیم؟

خیر این آموزش‌ها از سطح مبتدی تا پیشرفته بوده و شما بدون هیچ تجربه‌ای در این زمینه می‌توانید در دوره اموزش کراتین مو در کرج شرکت نمایید.

نمونه سوالات کراتین فنی حرفه ای با جواب در کلاس‌های آموزشی کراتینه مو در کرج داده می‌شود؟

در آموزشگاه‌های آرایشگری که به آموزش کراتینه مو پرداخته می‌شود نمونه سوالات کراتین فنی و حرفه ای با جواب نیز در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد. هنرجویان با کمک این سوالات می‌توانند در آزمون تئوری فنی و حرفه ای نمره قبولی را کسب کنند.

آیا امکان پرداخت هزینه آموزش کراتین مو کرج به‌صورت اقساطی وجود دارد؟

بله در برخی از آموزشگاه‌های آرایشگری کرج امکان پرداخت هزینه آموزش کراتین مو به‌صورت اقساطی وجود دارد.

آیا دوره کراتین مو در کرج به‌صورت آنلاین نیز برگزار می‌شود؟

بله دوره کراتین مو در کرج به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و افرادی که شرایط شرکت در کلاس‌های حضوری کراتین مو در کرج را ندارند می‌توانند به‌صورت آنلاین این آموزش‌ها را بگذرانند.

برای قبولی در ازمون کراتین فنی حرفه ای در کرج باید چه نمره‌ای کسب کنم؟

شما برای قبولی در ازمون کراتین فنی و حرفه ای کرج باید حداقل ۷۰ درصد نمره را کسب نمایید.

آموزش صفر تا صد کراتینه مو در کدام یک از آموزشگاه‌های آرایشگری کرج می‌توانم بگذرانم؟

معمولاً در همه آموزشگاه‌های آرایشگری کرج آموزش صفر تا صد کراتینه مو برای هنرجویان وجود داشته و افراد مبتدی و همچنین حرفه‌ای می‌توانند در دوره‌های آموزشی آن شرکت نمایند.

بهترین مرکز آموزش کراتین در کرج کدام است؟

در کرج مراکز آموزش کراتین زیادی وجود دارد که برای انتخاب بهترین مرکز می‌توانید رزومه آنها را بررسی نموده و همچنین از تجربیات هنرجویان استفاده کنید.

مراحل کراتین مو در آموزشگاه آرایشگری کرج به چه صورت است؟

مراحل کراتین مو در آموزشگاه‌های آرایشگری کرج در متن به‌صورت کامل بیان شده است.

آیا در مرکز کراتین کرج آموزش کراتین صافی مو نیز وجود دارد؟

بله در مرکز کراتین کرج آموزش کراتین صافی مو و انواع روش‌های کراتین وجود دارد.

مدرک بین المللی کراتین مو را می‌توانم از مراکز کراتین کرج دریافت کنم؟

بله شما پس از طی کردن دوره‌های آموزش کراتین مو و شرکت در آزمون فنی و حرفه ای می‌توانید مدرک بین المللی کراتین مو را دریافت کنید.

مشاهده باقی سؤالاتبستن سؤالات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *