بهترین سالن اکستنشن مژه کاشان

بهترین سالن اکستنشن مژه در کاشان

در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه به معرفی بهترین مراکز تخصصی و سالن اکستنشن مژه کاشان میپردازیم. این مراکز بصورت تخصصی در زمینه انجام خدمات اکستنشن مژه و کاشت مژه دائم و موقت، لیفت مژه، لمینت مژه و دیگر خدمات مرتبط فعالیت دارند و جزو بهترین اکستنشن کارهای در کاشان محسوب میشوند. اگر قصد شما فقط آموزش دوره اکستنشن مژه است بهتر است به صفحه ” مشخصات مدرک دوره آموزش اکستنشن مژه ” مراجعه کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا مشخصات چند تا از بهترین مراکز اکستنشن مژه کاشان را بدست آورید.

هزینه و قیمت انواع خدمات اکستنشن مژه در کاشان

وجود بازار رقابتی، تنوع بالای سالن‌های زیبایی، کیفیت استاندارد یکسان در بیشتر مجموعه‌های زیبایی و فعالیت زیر نظر اتحادیه باعث شده است تا قیمت خدمات اکستنشن مژه کاشان نسبت به تعرفه‌های قیمتی تهران بسیار ارزان‌تر باشد. بهترین سالن اکستنشن مژه در کاشان برای شما مجموعه‌ای است که متناسب با نیازها و بودجه‌ای که در اختیار دارید، باکیفیت‌ترین خدمات را به شما عرضه کند. جدول زیر آخرین تعرفه قیمتی خدمات اکستنشن مژه کاشان در سال جاری را به شما نشان می‌دهد.

نوع خدمات اکشتنشن مژه
قیمت حدودی
کاشت مژه کلاسیک از ۶۰۰.۰۰۰ هزار و بالاتر
کاشت مژه اسپایکی ۷۰۰.۰۰۰ هزار و بالاتر
کاشت مژه مگاوالیوم

از ۸۵۰ هزار تومان

کاشت مژه والیوم ساده

۸۵۰ هزار تومان به بالا

ریموو مژه

از ۱ میلیون تومان

کاشت مژه موقت

۳۰۰ هزار تومان به بالا

ترمیم اکستنشن کلاسیک

بسته به نوع ترمیم از ۳۵۰ هزار تومان

ترمیم غیر کلاسیک (والیوم، مگاوالیوم و اسپایکی)

متناسب با نوع ترمیم از ۴۰۰ هزار تومان به بالا

تعرفه‌های قیمتی اکستنشن کرچ به روش انجام، امکانات سالن، تجربه اکستنشن کار و ماندگاری مژه بستگی دارد.

لیست سالن های تخصصی اکستنشن مژه کاشان

برای شناخت بهترین مرکز اکشتنشن مژه در کاشان باید به کیفیت خدمات آن‌ها توجه کرد. بعضی از این مراکز مبلغ بالایی را دریافت می‌کنند؛ اما متناسب با هزینه دریافت‌شده، کیفیت خوبی ارائه نمی‌دهند. و البته اغلب مراکز خدمات با کیفیت و بسیار بصرفه ای دارند. در انتخاب یک مرکز تخصصی خدمات اکستنشن مژه خوب در کاشان علاوه بر هزینه و کیفیت، باید به امکانات سخت‌افزاری و اعتبار مدرک اعطایی آن‌ها نیز دقت کرد. برای ورود به بازار کار و استفاده بین‌المللی از مدرک آرایشگری، گواهینامه اعطایی باید تاییدیه سازمان فنی و حرفه‌ای را داشته باشد.

 

برای مشاهده لیست معتبرترین مراکز خدمات زیبایی وارد صفحه ” بهترین ارایشگاه کاشان ” شوید.

نام مرکز
آدرس مرکز

سالن اکستیشن مژه هانیش کاشان

سالن اکستیشن مژه vip کمند کاشان

 • آدرس: کاشان، امیرکبیر ،شهرک امیرالمؤمنین، ذوالفقار ۱۷
 • تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۷۶۳۶۷۷

چطور اکستنشن مژه را آموزش ببینیم؟

به دلیل بازار کار فوق‌العاده اکستنشن مژه و سودآوری بالایی که این رشته برای علاقه‌مندان به همراه دارد، بسیاری از خانم‌های جوان یا دختران، به یادگیری مهارت‌های مورد نیاز این کار علاقه‌مند هستند. اکستنشن مژه یک مهارت تخصصی است که سرفصل‌ها، اهداف، تکنیک‌ها و شرایط خاصی را برای آموزش نیاز دارد.

بااین‌وجود شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فرایندهای ثبت نام، سرفصل‌های کلاسی، تکنیک‌های مورد استفاده، مدت دوره و … با مراجعه به صفحه دوره‌های مراقبت و زیبایی اطلاعات کاملی در این زمینه به دست بیاورید.

بهترین سالن اکستنشن مژه

در کاشان جدید ترین ابزار ها را برای اکستنشن مژه به کار میگیرند

تجهیز سالن‌های زیبایی اکستنشن کاشان به پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و استفاده از کاربردی‌ترین متریال برای اجرای روش‌های اکستنشن مژه، خدمات اکستنشن مژه کاشان را در سطح بالایی از کیفیت و رضایت مشتریان قرار می‌دهد. آرایشگران این مجموعه‌ها با شناخت کاربردهای هر وسیله، از متریال‌های مختلفی برای اکستنشن مژه استفاده می‌کنند.

ابزارهای مورد استفاده در معتبرترین سالن اکستنشن مژه کاشان عبارت‌اند از:

 • پنس: شامل پنس سر صاف، کلاسیک، سرکج والیوم سازی می‌شوند که برای فیکس کردن و برداشتن مژه‌ها والیوم روی پلک کاربرد دارند
 • ریموور اکستنشن مژه: کاربرد بالایی برای جداسازی یا پاک کردن اکستنشن مژه دارند که به‌ سه صورت محلولی، ژلی و کرم در سالن‌های کاشان در دسترس هستند
 • پد زیر چشم: وسیله مخصوص برای مراقبت از پلک‌های پایینی در زمان اکستنشن مژه است
 • چسب کاشت مژه: محلول‌های مخصوص انجام اکستنشن هستند
 • چسب کاغذی برای زیر چشم: این چسب در جلوگیری از تداخل مژه‌های پایینی کاربرد دارد
 • بادبزن (فن خشک‌کن): در افزایش سرعت خشک شدن چسب اکستنشن نقش دارد
 • فرچه زاویه‌دار: در کاشت و اکستنشن مژه نقش مهمی دارد و برای حالت و فرم‌دهی مورد استفاده قرار می‌گیرد
 • پدهای تمیز کننده مژه: این وسیله در اکستنشن‌ها را تمیز می‌کند
 • بلند کننده مژه: وسیله‌ای ضروری برای بلند کردن مژه‌ها است تا بتوان مژه‌های مصنوعی را بر روی آن‌ها چسباند
 • سنگ یشم: در حالت بخشیدن و فرم دادن به اکستنشن نقش دارد
 • فر کن حرارتی مژه: در افزایش زیبایی حالت مژه‌ها موثر است

بهترین سالن اکستنشن مژه

تفاوت اکستنشن مژه با کاشت مژه

ریسک انجام کاشت مژه بسیاری از بانوان را برای انجام این روش پشیمان می‌کند. کاشت مژه باید توسط پزشک متخصص انجام شود و معمولا افراد برای انجام این عمل زیبایی بیهوش می‌شوند. از سوی دیگر معمولا اکستنشن مژه هزینه به‌مراتب کمتری از کاشت نیاز دارد.

مهم ترین تفاوت های اکستنشن مژه با کاشت مژه

 مهم‌ترین تفاوت‌های اکستنشن مژه با کاشت مژه عبارت‌اند از:

 • قابل مشاهده بودن نتیجه اکستنشن مژه در کوتاه‌مدت
 • پیچیده‌تر بودن فرایند کاشت نسبت به اکستنشن مژه
 • طبیعی‌تر بودن کاشت نسبت به اکستنشن مژه
 • متفاوت بودن عوارض کاشت و اکستنشن مژه
 • ماندگاری بیشتر کاشت نسبت به اکستنشن
 • تفاوت در روش اجرای دو تکنیک زیبایی
 • نیاز به مراقبت بیشتر در اکستنشن مژه
 • رشد کردن مژه‌ها در کاشت

بهترین سالن اکستنشن مژه

معروف ترین مراکز خدمات اکستنشن مژه، لمینت و لیفت مژه کاشان

بسیاری از بانوان برای افزایش زیبایی خود از تکنیک‌های آرایشی متعددی مانند اکستنشن مژه استفاده می‌کنند. داشتن مژه‌هایی تیره، ضخیم و متناسب با فرم صورت، یکی از روش‌های محبوب و رایج برای افزایش زیبایی به‌شمار می‌رود. سالن‌های زیبایی استان البرز و به‌ویژه شهر کاشان به دلیل برخورداری از بهترین امکانات روز و پشتیبانی از انواع تکنیک‌های اکستنشن مژه و حالت‌دهی به آن‌ها، میزبان بسیاری از بانوان کاشانی هستند. خدمات اکستنشن کاشان به وسیله مجرب‌ترین آرایشگران استان البرز ارائه می‌شوند و تمام بانوان می‌توانند برای رفع مشکلات ژنتیکی کم‌پشتی مژه یا افزایش زیبایی به این سالن‌ها مراجعه کنند. بر همین اساس در این صفحه از ایران آموزشگاه به معرفی بهترین سالن اکستنشن مژه کاشان می‌پردازیم.

بهترین سالن اکستنشن مژه

بهترین سالن اکستنشن مژه کاشان کجاست؟

استان البرز به دلیل موقعیت جغرافیایی منحصربه‌فرد و نزدیکی با استان تهران، بسیاری از خدماتی را پشتیبانی می‌کنند که بهترین سالن‌های تهران ارائه می‌دهند. اکستنشن کاران مژه کاشان معمولا در بهترین دوره‌های آموزشی بین‌المللی تهران دوره دیده‌اند و با جدیدترین تکنیک‌های کاشت مژه آشنایی دارند.

از سوی دیگر مناطقی مانند گوهردشت، عظیمیه، مهرشهر و گلشهر به‌عنوان مهم‌ترین مراکز تاسیس سالن‌های زیبایی کاشان، در نزدیکی یکدیگر قرار دارند. همین موضوع باعث شده است تا بانوان کاشانی برای پیدا کردن سالن‌های اکستنشن مژه در کاشان مشکلی نداشته باشند. بر همین اساس ما در این صفحه از ایران آموزشگاه قصد داریم با بررسی کامل ویژگی‌ها، بهترین سالن اکستنشن مژه کاشان را به شما معرفی کنیم.

بهترین سالن اکستنشن مژه

 حرفه‌ای‌ترین اکستنشن کار و معروف‌ترین مرکز اکستنشن مژه کاشان چه خدماتی دارد؟

خدمات اکستنشن مژه کاشان شامل طیف متنوعی از تکنیک‌های فرم‌دهی و تیره کردن مژه، لیفت و لمینت مژه، کاشت مژه مصنوعی، انجام تکنیک‌های اکستنشن و … می‌شوند. آرایشگران اکستنشن کاشان با تسلط کامل به انواع روش‌های اجرای این تکنیک و شناخت ویژگی‌های فرم چشم و صورت بانوان، بهترین مدل کاشت مژه مصنوعی را برای آن‌ها در نظر می‌گیرند.

معمولا آرایشگران اکستنشن کار مژه کاشان دارای ویژگی‌های زیر هستند:

 • اخذ مدرک بین‌المللی کاشت و اکستنشن مژه از دوره‌های بین‌المللی زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای
 • آشنایی کامل با مسائل بهداشتی برای جلوگیری از بروز عفونت احتمالی
 • دارای دستمزدهای منصفانه و بر اساس تعرفه رسمی اتحادیه
 • شناخت کامل متریال‌های لازم اکستنشن مژه
 • داشتن دانش تئوری در کنار تجربه عملی

از سوی دیگر آرایشگران کاشانی با اخذ مدرک بین‌المللی در معتبرترین دوره‌های جهانی اکستنشن مژه شرکت کرده‌اند و بانوان در تمام سنین می‌توانند از خدمات ارائه‌شده توسط آن‌ها بهره‌مند شوند. به همین دلیل در این صفحه از ایران آموزشگاه قصد داریم حرفه‌ای‌ترین اکستنشن کار مژه کاشان را به شما معرفی کنیم. در ادامه به برخی از مهم‌ترین خدمات تخصصی بهترین سالن اکستنشن مژه کاشان برای شناخت کامل شما با این مجموعه‌ها می‌پردازیم.

۱. انتخاب بهترین مدل اکستنشن مژه متناسب با حالت چشم

آرایشگران سالن‌های زیبایی کاشان، برای ارائه خدمات اکستنشن مژه، یک جلسه مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین مدل اکستنشن مژه متناسب با حالت چهره برای شما در نظر می‌گیرند. این آرایشگران تمام جوانب لازم برای انتخاب مدل مناسب را برای شما در نظر می‌گیرند و بر اساس برخی شرایط نسبت به انجام خدمات اکستنشن مژه اقدام می‌کنند.

این شرایط عبارت‌اند از:

 • دقت به آستانه تحمل مشتریان برای انجام خدمات اکستنشن مژه
 • توجه به میزان حجم، فرم، اندازه و رنگ مژه‌های طبیعی
 • استفاده از بهترین مدل متناسب با رنگ چشم مشتریان
 • فرم و اندازه چشم‌ها

۲. انتخاب بهترین مدل بر اساس فرم چشم‌ها؛ از مهم‌ترین خدمات اکستنشن مژه کاشان

یکی از مهم‌ترین خدمات تخصصی بهترین سالن اکستنشن مژه کاشان، پشتیبانی از انواع مدل‌های کاشت مژه برای حالت‌های مختلف چشم‌ها است. اکستنشن کاران حرفه‌ای مجموعه‌های زیبایی کاشان با شناخت ویژگی‌ها و مدل‌های مناسب برای انواع حالت‌های چشم، بهترین مدل‌های کاشت مژه را برای فرم‌های مختلف چشم به کار می‌گیرند.

بانوان دارای فرم‌های چشمی زیر می‌توانند از خدمات اکستنشن مژه کاشان بهره‌مند شوند:

 • فرم بادامی (Almond Eyes)
 • فرم گرد (Round Eyes)
 • فرم گود یا فرورفته (Deep-set Eyes)
 • فرم رو به بالا (Upturned Eyes)
 • فرم رو به پایین (Downturnd Eyes)
 • فرم کوچک (Small Eyes)
 • فرم نزدیک به هم (Close-set Eyes)
 • فرم دور از هم (Wide-set Eyes)

۳. ارائه مشاوره‌های لازم برای ماندگاری اکستنشن

شما با مراجعه به سالن‌های زیبایی کاشان و استفاده از خدمات متنوع اکستنشن، از خدمات مشاوره این سالن‌ها نیز بهره‌مند می‌شوید. بهترین سالن اکستنشن کاشان با استخدام آرایشگرانی ماهر که به نکات بهداشتی و اصول نگهداری این تکنیک زیبایی آشنایی دارند، طیفی از مهم‌ترین نکات لازم برای نگهداری اکستنشن را در اختیار شما قرار می‌دهند.

بهترین سالن اکستنشن مژه

اکستنشن مژه چه عملی است؟

بسیاری از بانوان اکستنشن مژه را با کاشت مژه مصنوعی اشتباه می‌گیرند. درحالی‌که اکستنشن مژه یک روش موثر برای افزایش حجم مژه‌ها به‌شمار می‌آید که مژه‌هایی مصنوعی و نیمه دائمی با اتصال به مژه‌های طبیعی افراد، آن‌ها را پرپشت‌تر و تیره‌تر می‌کنند. فرایند انجام خدمات اکستنشن مژه کاشان با استفاده از چسب‌های مخصوص انجام شده و مژه‌های مصنوعی به‌صورت تکی به مژه‌‌های طبیعی چسبانده می‌شوند.

مهم‌ترین مزایای انجام اکستنشن مژه در بهترین سالن اکستنشن مژه کاشان عبارت‌اند از:

 • تغیر حالت، ارتفاع، خمیدگی، رنگ و محل چسباندن مژه متناسب با سلایق افراد
 • تاثیرگذاری در افزایش طول و پرپشتی مژه‌ها
 • عدم نیاز به آرایش برای حفظ حالت مژه‌ها
 • امن بودن و بدون داشتن عوارض جانبی
 • ضد آب بودن اکستنشن کار شده
 • بدون درد و ناراحتی

بهترین سالن اکستنشن مژه

انواع روش‌های اکستنشن مژه در سالن‌های زیبایی کاشان؟

 

پشتیبانی از انواع روش‌های اکستنشن مژه، از مهم‌ترین خدمات اکستنشن مژه کاشان به‌شمار می‌رود. بهترین سالن اکستنشن مژه کاشان با استخدام مجرب‌ترین آرایشگران استان البرز، طیف متنوعی از روش‌های اکستنشن مژه را به مشتریان ارائه می‌کند. در ادامه به مهم‌ترین روش‌های اجرای اکستنشن مژه در معتبرترین سالن‌های زیبایی کاشان می‌پردازیم.

اکستنشن مژه کلاسیک

۱. اکستنشن کلاسیک؛ ساده، زیبا و طبیعی

روش کلاسیک اکستنشن، همان چیزی است که بیشتر بانوان به دنبال آن هستند. در این روش یک مژه اکستنشن بر روی مژه طبیعی فرد چسبانده می‌شود و بدون اغراق در زیبایی افراد، بالاترین میزان طبیعی بودن را به آن‌ها هدیه می‌دهد. اکستنشن کلاسیک با افزایش حجم مژه‌ها، باعث افزایش ارتفاع مژه‌ها و بزرگ‌تر به نظر رسیدن چشم‌ها نیز نقش مهمی بر عهده دارد.

۲. اکستنشن‌ پرحجم مژه‌؛ نوع خوشه‌ای اکستنشن‌

اکستنشن‌های پرحجم از قبل در دسترس آرایشگران قرار دارند و فقط بر روی خط مژه مشتریان چسبانده می‌شوند. این اکستنشن‌ها با افزایش حجم مژه‌ها، حالت آن‌ها را از حالت طبیعی خارج می‌کنند؛ اما چهره‌ای زیبا را به شما هدیه می‌دهند.

۳. انجام اکستنشن‌ مژه‌ هیبریدی از خدمات‌ اکستنشن ‌‌مژه کاشان‌ است

یکی از بهترین خدمات معتبرترین سالن اکستنشن مژه کاشان، پشتیبانی از اجرای اکستنشن مژه هیبریدی است. این تکنیک زیبایی ترکیبی از اکستنشن مژه کلاسیک و کم‌حجم به‌شمار می‌رود که در آن برای پرپشت کردن مژه‌ها، از ۷۰ مژه کلاسیک و ۳۰ مژه پرحجم استفاده می‌شود.

اکستنشن والیوم مژه

۴. اکستنشن والیوم مژه (چندبعدی)

روش اکستنشن سه‌بعدی یا اکستنشن والیوم روسی، یکی از مورد استقبال‌ترین تکنیک‌های حجیم کردن مژه‌ها در سالن‌های زیبایی کاشان است که آرایشگران برای اجرای تکنیک، روی هر تار موی مژه، ۲ تا ۷ مژه مصنوعی قرار می‌دهند. ضخامت آن نسبت به مژه کلاسیک کمتر است و با توجه به فرم چشم‌های گوناگون می‌توان از این روش با تکنیک‌های مختلف استفاده کرد.

۵. اکستنشن مژه مگا والیوم

روش اجرای کاشت مژه مگا والیوم در سالن‌های زیبایی کاشان به این گونه است که روی هر تار مژه ۷ تا ۹ مژه کار می‌کنند که مژه‌ها پرپشت‌تر بشوند. با افزایش تعداد اکستنشن‌ها، تارهای به‌کاررفته نازک‌تر می‌شوند. اجرای این تکنیک در سالن‌های زیبایی معتبر کاشان بسیار رایج است.

۶. اکستنشن مژه گربه‌ای؛ مدل محبوب هنرمندان و سلبریتی‌ها

آرایشگران سالن‌های زیبایی کاشان، جدیدترین تکنیک‌های زیبایی را برای اکستنشن مژه گربه‌ای استفاده می‌کنند. در این نوع اکستنشن، مژه‌ها با ترکیبی منحصربه‌فرد بر روی خط مژه کاشته شده و شامل تارهای کوتاهی می‌شوند. اکستنشن مژه گربه‌ای برای بانوانی با چشمان گرد گزینه مناسبی به‌شمار می‌آیند.

اکستنشن اسپایکی مزه

۷. کاشت اسپایکی مژه در سالن‌های زیبایی کاشان

در روش کاشت اسپایکی مژه در معتبرترین سالن اکستنشن مژه کاشان، برای پرحجم کردن مژه‌ها، تعدادی فن مژه باز و بسته به مژه‌های طبیعی اضافه می‌شود. این روش نوین بر خلاف سایر روش‌های اکستنشن مژه، حجم مناسبی و پری را به مژه‌ها می‌دهد و بلندی آن‌ هم متناسب با نوع چشم افراد متفاوت است.

۸. انواع دیگری از روش‌های اکستنشن در کاشان؛ از رنگی و آمبره تا افکت سنجابی

علاوه بر روش‌های اصلی که برای کاشت مژه در مراکز زیبایی کاشان استفاده می‌شوند، برخی روش‌های دیگری نیز وجود دارند که این روش‌ها متناسب با سن مشتریان و مدهای روز دنیا قابل استفاده هستند. آرایشگران سالن‌های کاشان به اجرای تمام این روش‌ها تسلط کاملی دارند.

دیگر روش‌های پشتیبانی شده در بهترین سالن اکستنشن کاشان عبارت‌اند از:

 • اکستنشن‌های رنگی و آمبره
 • اکستنشن هیدن
 • اکستنشن والیوم افکت عروسکی
 • کاشت مژه والیوم افکت سنجابی

بهترین سالن اکستنشن مژه

ویژگی های بهترین آرایشگاه اکستنشن مژه در کاشان چیست؟

انتخاب بهترین سالن اکستنشن کاشان یک چالش جدی برای بانوان به‌شمار می‌رود. با وجود تنوع بالای سالن‌های مجهز، انتخاب بهترین مرکز برای انجام خدمات اکستنشن مژه کاشان کار دشواری نیست. شما فقط کافی است متناسب با بودجه، شرایط، موقعیت مکانی، مدل اکستنشن مورد نیاز از مراکز معتبر برای انجام خدمات زیبایی کمک بگیرند.

بر همین اساس مهم‌ترین ویژگی‌های یک مرکز ارائه‌دهنده خدمات اکستنشن مژه کاشان عبارت‌اند از:

 • استفاده از بهترین و مجرب‌ترین اکستنشن کاران استان البرز
 • ارائه مشاوره‌های رایگان پیش از شروع فرایند اکستنشن
 • برخورداری از امکانات و تجهیزات جدید و پیشرفته
 • تنوع تکنیک‌های اکستنشن مژه
 • تعرفه قیمتی زیر نظر اتحادیه

بهترین سالن اکستنشن مژه

انواع خدمات اکستنشن مژه در سال های زیبایی کاشان چیست؟

بهترین سالن‌های اکستنشن کاشان برای افزایش رضایت مشتریان خود، خدمات متنوعی را به آن‌ها عرضه می‌کنند. این سالن‌ها با پشتیبانی از انواع روش‌های مختلف اکستنشن مژه، لیفت و لمینت مژه و اجرای باکیفیت اکستنشن مژه، سطح جدیدی از خدمات زیبایی را به علاقه‌مندان ارائه می‌دهد. به‌طورکلی خدمات اکستنشن مژه در سالن‌های زیبایی کاشان شامل سه موضوع خدمات اجرای اکستنشن طبیعی و مصنوعی، استفاده از روش‌های مختلف اکستنشن مژه و به‌کارگیری مواد باکیفیت و مرغوب می‌شوند.

از سوی دیگر مواد اکستنشن مژه در سالن‌های زیبایی کاشان از متریال‌های مختلف طبیعی و مصنوعی ساخته می‌شوند که متناسب با نیاز مشتریان مورد استفاده قرار می‌گیرند. اکستنشن‌های طبیعی از مواد طبیعی ساخته شده و اکستنشن‌های مصنوعی نیز معمولا از مواد صیقلی و اکریلیک اسید تولید می‌شوند.

انواع جنس اکستنشن‌های مورد استفاده در بهترین سالن اکستنشن مژه کاشان عبارت‌اند از:

 • اکستنشن مژه طبیعی: شامل اکستنشن مژه از خز راسو و اکستنشن مژه از خز سمور و روباه
 • اکستنشن مژه مصنوعی: شامل اکستنشن مژه مصنوعی مینک و مژه‌های ابریشمی

بهترین سالن اکستنشن مژه

قیمت خدمات اکستنش مژه در مراکز تخصصی اکستنشن مژه در کاشان چقدر است؟

قیمت خدمات اکستنشن مژه در مراکز تخصصی اکستنشن مژه در کاشان به عوامل متعددی بستگی دارد. تعرفه‌های رسمی برای انجام خدمات در یک سالن اکستنشن مژه کاشان متناسب با نوع خدمات و متد به‌کاررفته متفاوت می‌باشد. بااین‌وجود اتحادیه آرایشگران تهران با تعیین سقف قیمتی مناسب، امکان دریافت هزینه‌های اضافی و غیر مجاز را از طرف مراکز خدمات اکستنشن مژه کاشان سلب کرده است. بر همین اساس مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت خدمات اکستنشن مژه در مراکز تخصصی اکستنشن مژه کاشان  عبارت‌اند از:

خدمات اکستنشن مژه
تعرفه قیمتی در سال جدید
کاشت مژه کلاسیک از ۶۰۰.۰۰۰ هزار و بالاتر
کاشت مژه اسپایکی ۷۰۰.۰۰۰ هزار و بالاتر
کاشت مژه مگاوالیوم از ۸۵۰ هزار تومان
کاشت مژه والیوم ساده ۸۵۰ هزار تومان به بالا
ریموو مژه از ۱ میلیون تومان
کاشت مژه موقت ۳۰۰ هزار تومان به بالا
ترمیم اکستنشن کلاسیک بسته به نوع ترمیم از ۳۵۰ هزار تومان
ترمیم غیر کلاسیک (والیوم، مگاوالیوم و اسپایکی) متناسب با نوع ترمیم از ۴۰۰ هزار تومان به بالا

برخی عوامل تاثیرگذار وجود دارند که می‌توانند بر قیمت خدمات اکستنشن کاشان تاثیرگذار باشند. شناخت این عوامل علاوه بر انتخاب بهترین سالن اکستنشن مژه کاشان، بسیاری از هزینه‌های اضافی شما را کاهش می‌دهد. بر همین اساس در ادامه به مهم‌ترین عوامل تعیین قیمت خدمات اکستنشن مژه کاشان اشاره می‌کنیم.

۱. طبیعی یا مصنوعی بودن اکستنشن

جنس اکستنشن انتخابی در تعیین هزینه خدمات اکستنشن مژه کاشان تاثیرگذار است. در صورت استفاده از متریال‌های طبیعی باید هزینه بیشتری بپردازید. البته کیفیت اکستنشن‌های مصنوعی نیز متناسب با کیفیت آن‌ها متفاوت می‌باشد.

۲. تجربه آرایشگر اکستنشن کار

مراجعه به سالن‌هایی که از برترین اکستنشن کاران استان البرز استفاده می‌کنند، در تعیین هزینه خدمات اکستنشن مژه موثر است. افزایش تقاضا برای انجام روش‌های کاشت مژه توسط آرایشگران حرفه‌ای، دستمزد آن‌ها را افزایش می‌دهد و برای بهره‌مندی از تجربه آن‌ها معمولا باید هزینه بیشتری بپردازید.

۳. تعداد اکستنشن‌های متصل شده به مژه

بر اساس روش‌های انتخابی، تعداد متفاوتی از اکستنشن‌ها به مژه‌های شما متصل می‌شوند. با افزایش تعداد آن‌ها، معمولا هزینه نهایی کاشت مژه در بهترین سالن اکستنشن کاشان نیز افزایش می‌یابد. بنابراین برای کاهش هزینه‌ها، از روشی استفاده کنید که مناسب شما است.

۴. انجام خدمات زیبایی در زمان‌های پرتقاضا

یکی از عوامل افزایش قیمت هزینه‌های اکستنشن مژه در کاشان، اقدام به انجام این تکنیک زیبایی در زمان‌های پرتقاضا مانند عید نوروز است. در این زمان با توجه به تقاضای بالای مشتریان برای خدمات زیبایی، تعرفه قیمتی سالن‌ها افزایش می‌یابد.

۵. نقش روش اجرایی اکستنشن در تعیین قیمت نهایی

انتخاب مدل‌های مختلف اکستنشن مژه، عامل مهم دیگری است که در تعیین هزینه خدمات اکستنشن مژه کاشان نقش دارد. بر اساس زحمت و ظرافتی که در روش‌های مختلف وجود دارد، هزینه متفاوتی از مشتریان دریافت می‌شود.

۶. نوع متریال به‌کاررفته و مرغوبیت آن

نوسانات ارزی داخل کشور قیمت خرید چسب‌های اکستنشن و دیگر مواد لازم برای انجام این تکنیک را افزایش می‌دهد. متناسب با نوع روش انتخابی اکستنشن به مواد خاصی نیاز است که در صورت باکیفیت بودن، معمولا گران‌تر هستند.

۷. ماندگاری کاشت مژه

آخرین عامل موثر در تعیین هزینه خدمات اکستنشن مژه کاشان، میزان ماندگاری اکستنشن است. با توجه به این که ماندگاری در تهیه مواد باکیفیت و چسب به‌کاررفته درجه دوم متفاوت است، انتخاب میزان انتظار شما از ماندن مژه مصنوعی بر روی پلک‌ها، هزینه‌های خدمات اکستنشن شما در کاشان را تعیین می‌کند.

بهترین سالن اکستنشن مژه

چرا قیمت بعضی سالن‌های اکستنشن مژه گران‌تر است؟

سوال بسیاری از بانوانی که به سالن‌های اکستنشن مژه کاشان مراجعه کرده‌اند این است که با وجود یکسان بودن تعرفه‌های قیمتی اتحادیه و خدمات مشابهی که بهترین مجموعه‌های زیبایی کاشان عرضه می‌کنند؛ چرا برخی سالن‌ها تعرفه‌های قیمتی بالاتری دارند؟ برای پاسخ به این سوال باید به کیفیت مواد به‌کاررفته، امکانات رفاهی سالن و خدمات ارائه‌شده، تجربه آرایشگر و موقعیت مکانی مجموعه زیبایی توجه داشته باشید. معمولا این عوامل باعث افزایش قیمت خدمات اکستنشن مژه کاشان می‌شوند.

بهترین سالن اکستنشن مژه

فضا و امکانات یک مرکز تخصصی اکستنشن مژه خوب در کاشان  چطور است؟

اگر تا به حال به فکر انجام تکنیک‌های اکستنشن مژه در سالن‌های زیبایی کاشان بوده‌اید، این موضوع را فراموش کنید. بهترین سالن اکستنشن مژه کاشان با الگوبرداری از خدمات مراکز معتبر کاشان، امکاناتی را در اختیارتان قرار می‌دهد که برای زیبایی به آن‌ها نیاز دارید. معماری بیشتر این سالن‌ها، شرایط امن و راحتی را برای انتظار شما به وجود می‌آورد و اخلاق حرفه‌ای پرسنل آن‌ها، تعاملی دوسویه و دوستانه را ایجاد می‌کند.

همچنین امکانات تعبیه‌شده در سالن‌های زیبایی کاشان خیال شما از بابت انجام روش اکستنشن به‌صورت اصولی و بهداشتی را آسوده می‌کند و بدون کوچک‌ترین نگرانی از شرایط تهویه هوا یا عدم وجود فضای کافی، در آرامش کامل اکستنشن مژه را انجام می‌دهید.

بهترین سالن اکستنشن مژه

بهترین سالن اکستنشن مژه کاشان را با ایران آموزشگاه انتخاب کنید

ایران آموزشگاه به‌عنوان یک بانک جامع اطلاعاتی درباره معرفی مراکز و آموزشگاه‌های زیبایی سراسر کشور، بهترین سالن‌های اکستنشن مژه کاشان را به شما معرفی می‌کند. شما برای انتخاب بهترین سالن زیبایی کاشان، فقط کافی است از جدول منتشرشده در همین صفحه کمک بگیرید و نسبت به رزرو نوبت در این مجموعه‌ها اقدام کنید.

سوالات متداول شما

کدام روش‌های اکستنشن مژه در سالن‌های کاشان انجام می‌شوند؟

اکستنشن کلاسیک، هیبریدی، والیوم، مگا والیوم، گربه‌ای و … از جمله این روش‌ها به‌شمار می‌روند.

راهکار بهترین مجموعه اکستنشن مژه کاشان برای کاهش هزینه‌های مشتریان چیست؟

این مجموعه‌ها پیش از شروع فرایند اکستنشن، جلسه‌ای مشاوره برای انتخاب مدل و روش مناسب برگزار می‌کنند.

مشاهده باقی سوالاتجمع کردن متن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *