آموزشگاه آشپزی سعادت آباد

بهترین آموزشگاه آشپزی، قنادی و شیرینی پزی، هتلداری و کافی شاپ در سعادت آباد تهران

آموزشگاه آشپزی در سعادت آباد  یکی از جذاب ترین و معتبرترین رشته های آموزشی محسوب میشود. آموزش آشپزی و یا قنادی و شیرینی پزی یک از رشته های جذاب فنی و حرفه ای محسوب میشود. برای همین ما، یعنی ایران آموزشگاه بعنوان بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور قصد داریم مجموعه اطلاعات بهترین آموزشگاه های آشپزی سعادت آباد تهران را در این مطلب گرد هم بیاوریم تا شما اطلاعات لازم را براحتی بدست آورید.

کلاس های آشپزی سعادت آباد  شامل شاخه های مختلفی مثل آشپزی، شیرینی پزی و قنادی، کافی شاپ، تهیه دسر، هتلداری و دیگر رشته ها میشود.

در ادامه به معرفی لیستی از بهترین آموزشگاه های آشپزی و شیرینی پزی سعادت آباد  کشور میپردازیم. همچنین برای اطلاع از روش های اخذ مجوز آموزشگاه آشپزی نیز میتوانید وارد مطلب از پیش منتشر شده شوید.

بهترین آموزشگاه آشپزی سعادت آباد 

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی حنانه 

🔻آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی حنانه

_
برای مشاهده دوره ها کلیک کنید

⇐ مدیریت: سرکار خانم مریم بخشی – نوع فعالیت: « با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور  »

آموزشگاه آشپزی حنانهدر محدوده سعادت آباد یکی از بزرگترین مراکز آموزش آشپزی و قنادی با مجهزترین تجهیزات آموزشی در تهران است. مجموعه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است که با مدیریت سرکار‌ خانم مریم بخشی با بیش از ۲۰ سال سابقه مشغول به فعالیت است.

معرفی از زبان مریم بخشی: ما با آمار بسیار بالایی از هنرجویان فارغ التحصیل شده با مدرک بین المللی و گواهینامه مهارت فنی و حرفه‌ای در انواع رشته های صنایع غذایی و خدمات تغذیه جزو بهترین آموزشگاه های کشور هستیم. فضای گرم و صمیمی مجموعه ما، مجهز بودن به انواع تجهیزات مدرن آشپزی و قنادی و برگزاری دوره‌های کاملا ورکشاپ از شاخصه های مهم آموزشگاه ما است.

دوره های آموزشی حنانه

دوره های این آموزشگاه شامل آموزش آشپزی ملل ، آشپزی سنتی ، فست فود تخصصی ، کباب زن و تخته کار ، نان های حجیم و نیمه حجیم ، سوسیس و کالباس صنعتی ، ورکشاپ کیک خامه ، ورکشاپ کیک فوندانت ، کیک های کافه ای ، دسر های مدرن فرانسوی ، باریستا و کافی شاپ ، انواع فینگرفودها ، حکاکی هندوانه و میوه آرایی و شیرینی های مدرن و سنتی می‌باشد.

در پایان تمام دوره های این آموزشگاه هنرجویان می‌توانند با اخذ مدرک بین المللی برای راه‌اندازی کسب و کارشان و دریافت امتیاز برای مهاجرت اقدام نمایند.

لیست کلاس های آشپزی سعادت آباد تهران

مراکز نام برده شده در شاخه های آشپزی، شیرینی پزی یا قنادی، دوره های کافی شاپ، هتلداری و گردشگری و صنایع غذایی فعالیت دارند

نام آموزشگاه آشپزی

مشاهده اطلاعات شماره تماس

آموزشگاه آشپزی و قنادی حنانه سعادت آباد 

سعادت آباد , میدان کتاب , خیابان آسمان ها , آسمان پنجم شرقی , پلاک ۲۱ ۰۲۱۲۲۳۵۳۱۸۴

آموزشگاه آشپزی شمیلا سعادت آباد 

تهران ، سعادت آباد ، نیاوران حدفاصل سه راه یاسر و پمپ بنزین پلاک ۲۰۸ ۰۲۱۲۲۳۷۳۱۵۷

 مدرسه آشپزی بانو نازیلا سعادت آباد

سعادت آباد ، پایین تر از چهارراه سرو، خیابان پاک نژاد، ۱۸ متری مطهری، پلاک ۱۴، طبقه ۳، واحد ۵ ۰۲۱۲۲۱۱۷۲۵۰

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی شیرین بیان سعادت آباد

تهران، سعادت آباد ، خیابان ریاضی بخشایش، خیابان نوزدهم شمالی ۰۹۱۲۳۵۰۶۷۹۶

آموزشگاه غذایی مروارید صدف سعادت آباد 

سعادت آباد ،میدان سرو چهارراه سرو غربی ساختمان نگین سرو پلاک ۹۸ و ۱۹ ۰۲۱۲۲۱۴۲۴۳۱

آموزشگاه صنایع غذایی خرسند سعادت آباد

سعادت آباد، چهارراه سرو، مجتمع مینیاتور، طبقه ۵ ۰۲۱۲۲۱۴۷۴۵۹

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی شیرین بیان سعادت آباد 

تهران، سعادت آباد ،سرو غربی ،بین چهاراره پاک نژاد و میدان شهرداری، خیابان بخشایش ، کوچه بهار ۵ ،پلاک ١  ۰٩١٢٣۵۰۶٧٩۶

بهترین آموزشگاه شیرینی پزی سعادت آباد 

بهترین آموزشگاه آشپزی در سعادت آباد کجاست؟

نمیتوان گفت که بهترین آموزشگاه آشپزی سعادت آباد تهران کدام است چون کلمه بهترین یک صفت توصیفی بوده و هر کس از دید خود برداشت متفاوتی دارد. ما در این مطلب سعی داشتیم تا معتبرترین مراکز آموزش آشپزی و هتلداری کشور را که با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور در حال فعالیت هستند معرفی نماییم.

مراکز فنی و حرفه ای آموزش آشپزی شهر سعادت آباد  همه بصورت رسمی در حال فعالیت بوده و در انتهای دوره ها اجازه معرفی برای شرکت در آزمون فنی و حرفه ای را دارند.

البته برخی از مجموعه ها هم با مجوزهای لازم از مراکز آموزش آشپزی خارج از کشور اقدام به برگزاری دوره های تخصصی آشپزی مینمایند و در انتها مدرک رسمی آن دوره آموزشی را اعطا مینمایند. حال ممکن است که این آموزش ها در زمینه های مختلف هنر آشپزی باشد که در زیر به تعدادی از آنها اشاره مینماییم.

 • آشپزی (انواع غذاهای ایرانی و خارجی، فینگرفود، غذاهای سنتی یا فست فود ها و ..)
 • شیرینی پزی یا قنادی
 • هتلداری و گردشگری
 • آموزش دوره های کافی شاپ
 • و دیگر دوره ها

دوره آموزش آشپزی به بخش پیشرفته و مقدماتی (درجه ۱ و درجه ۲) تقسیم میشود. هزینه و سرفصل های آموزش هر دو دوره با هم متفاوت است.

تفاوت کلاس های فنی و حرفه ای آشپزی سعادت آباد تهران با مراکز آموزشی دیگر چیست؟

تفاوت کلاس های آشپزی سعادت آباد و تهران با سایر مراکز در این است که آموزش ها استاندارد و بصورت رسمی انجام شده و در انتهای کار به شما مدرک معتبر با کد بین المللی فنی و حرفه ای داده میشود.

 

بهترین آموزشگاه شیرینی پزی سعادت آباد 

کلاس آموزش کافی شاپ یا باریستا در سعادت آباد تهران

با گسترش علایق مردم به گذراندن اوقات خود در کافه ها و رستوران ها، تب کسب و کار در این حوزه نیز افزایش یافت و افراد برای راه اندازی یک رستوران و کافه برای ارائه خدمات جذاب و متمایز خود اقدام به آموزش این رشته مینمایند. کلاس های آموزش کافی شاپ و ساخت انواع قهوه و غذاهای کافی شاپ بسیار رواج پیدا کرده است.

دوره مدرک آموزش کافی شاپ در سعادت آباد 

دوره مدرک آموزش کافی شاپ در سعادت آباد  یا همان دوره آموزش باریستا یکی از دوره های جذاب سالهای اخیر است. در این دوره ها طرز تهیه انواع نوشیدنی و غذاهای کافی شاپ به شما آموزش داده میشود که برای راه اندازی کسب و کار بسیار مناسب است.

کلاس شیرینی پزی در سعادت آباد  با مدرک بین المللی

مراکز آموزش آشپزی و قنادی و شیرینی پزی محلی برای آموزش اصولی این رشته هنری است. شما براحتی میتوانید انواع رشته ها را بصورت رسمی با جدیدترین متدهای روز را در یک آموزشگاه شیرینی پزی با مدرک بین المللی و فنی و حرفه ای آشپزی آموزش ببینید و کسب و کار خود را برای زائران و توریست های شهر راه اندازی کنید.

دقت فرمایید برای آموزش به یک آموزشگاه شیرینی پزی با مدرک بین المللی مراجعه فرمایید چرا که در زمینه شغلی شما دریافت مدرک شیرینی پزی با مدرک بین المللی بسیار پر اهمیت است.

درصد کمی از افراد با هدف آموزش شخصی مراجعه میکنند و اکثر افراد برای مقاصد شغلی برای آموزش اقدام میکنند پس دریافت مدرک رسمی و بین المللی فنی و حرفه ای شیرینی پژی و آشپزی بسیار با اهمیت است.

آموزش دکوراتوری کیک سعادت آباد 

یکی از دوره های رشته شیرینی پزی و قنادی دوره دکوراتوری کیک است که در آموزشگاه های قنادی سعادت آباد  آموزش داده میشود.

سالهاست دکوراتیو کیک یکی از اصلی ترین بخش های شیرینی پزی محسوب میشود و دریافت مدرک فنی و حرفه ای دکوراتوری کیک در سعادت آباد  میتواند فرصت ورود شما را به این حوزه بیشتر کند.

کلاس آموزش دسر در سعادت آباد 

یکی از دیگر از خدمات این مراکز برگزاری کلاس آموزش دسر در سعادت آباد  است. یکی از شاخه های مهم آشپزی در سطوح حرفه ای تهیه انواع دسرهاست که در کسب و کار هم دارای سودآوری بسیاری برای یک رستوران بحساب میآید.

کلاس آموزش غذاهای گیاهی یا وگان

هر روز به تعداد افرادی که طرفدار غذاهای گیاهی هستند اضافه میشود. به این افراد Vigiha وی جی ها یا وگان گفته میشود. تنوع غذاهای گیاهی در گذشته بسیار کم بود اما در حال حاضر با آموزش اصولی و تنوع خوراک گیاهی برای وگان ها زیاد شده. این بهترین موقعیت برای یادگیری پخت غذای وگان و راه اندازی رستوران های ویژه غذاهای گیاهی است.

 

هنرستان آشپزی در سعادت آباد 

آیا آموزش در هنرستان آشپزی در سعادت آباد  هم خوب است؟ بدون شک آموزشهای آکادمیک و دانشگاهی آشپزی بعلت مدت زیاد آموزش مفید است اما آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای آشپزی و شیرینی پزی این مزیت را دارند که در زمان بسیار کوتاه تر دوره ای را بصورت تخصصی آموزش دهند و در این بین شما با سعی و تلاش خود میتوانید تمرین در آشپزی را بیشتر کنید.

کلاس آموزش آنلاین آشپزی در سعادت آباد

کلاس آموزش آشپزی در سعادت آباد  به‌صورت آنلاین نیز برگزار می‌شود. با وجود توسعه اینترنت و گسترش شبکه‌های اجتماعی، بسیاری از اساتید آشپزی، کلاس‌های خود را به‌صورت آنلاین برگزار می‌کنند تا افرادی که امکان ثبت‌نام در آموزشگاه آشپزی در سعادت آباد  را ندارند، بتوانند طریقه پخت و آماده‌سازی غذاهای موردعلاقه خود را یاد بگیرند.

 

پکیج آموزش آشپزی در سعادت آباد

پکیج‌های مختلفی برای آموزش دوره‌های آشپزی، آماده و به بازار عرضه شده است. این پکیج‌ها شامل یکسری کتاب و جزوه آشپزی هستند که به همراه تعدادی فایل ویدیویی مربوط به دوره، در اختیار علاقه‌مندان آشپزی قرار می‌گیرند. پکیج آموزش آشپزی برای آن دسته از افرادی مفید است که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری و آنلاین آشپزی را ندارند.

آموزشگاه آشپزی آقایان در سعادت آباد 

چرا فکر میکنید آشپزی ویژه آقایان نیست؟!!

در آشپزی و قنادی نیاز نیست که آموزشگاه آشپزی آقایان در سعادت آباد  بصورت ویژه تاسیس شود. این کلاس ها اکثرا میتواند مختلط برگزار شود گرچه بسیاری از مراکز کلاس ها بصورت ویژه و اختصاصی است.

آموزش آشپزی رایگان در سعادت آباد 

آیا کلاس آموزش آشپزی در سعادت آباد  رایگان انجام میشود؟! اکثر کلاس های آموزشی رایگان نیست و این یک امر طبیعی است چرا که بحث آموزش دارای هزینه هایی است که آموزشگاه باید پرداخت کند.

البته خیلی از مراکز جلسه اول آموزش را رایگان برگزار میکنند و یا با مراجعه به اینستاگرام یا آپارات آن مجموعه میتوانید آموزش های رایگانی از انواع دوره ها بدست آورید اما این نکته را بدانید که برای آموزش اصولی و کامل نمیتوان به آموزش های رایگان اکنفا کرد.

 

 

هزینه و قیمت کلاس شیرینی پزی در سعادت آباد چقدر است؟

هزینه و قیمت کلاس های شیرینی پزی و قنادی در سعادت آباد  حدودا از ۱ میلیون تومان تا ۵ میلیون تومان است. البته باید در نظر داشته باشید که هزینه دوره شیرینی پزی فنی حرفه ای سعادت آباد  نسبت به دوره آن (خصوصی یا گروهی – فشرده یا عمومی) متفاوت است.

شهریه و قیمت کلاس آشپزی در سعادت آباد چقدر است؟

شهریه و قیمت کلاس های آشپزی و قنادی هر ساله توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور تعیین شده و به آموزشگاه ها ابلاغ میشود. بعنوان مثال قیمت کلاس آشپزی و قیمت کلاس شیرنی پزی یا قنادی حدودا مبالغ زیر است:

 • شهریه کلاس آشپزی سنتی و اصیل ایرانی هزینه دوره از ۲ میلیون تومان تا ۲۵ میلیون تومان است.
 • شهریه کلاس آشپزی عمومی حرفه ای: هزینه از ۵ میلیون تومان تا ۳۰ میلیون تومان است.

دوره های آموزش آشپزی بسته به نوع دوره حضوری، غیرحضوری مقدماتی و پیشرفته میتوان از دو میلیون تومان تا ۵ میلیون تومان متغیر باشد و در سطح حرفه ای قیمت های بالاتری را نیز تجربه کند.

ویدیو معرفی مراکز

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های آشپزی چه دوره هایی آموزش میدهند؟

مراکز آموزشی نام برده شده دارای دوره های آموزشی محتلفی چون آموزش آشپزی، آموزش کافه، آموزش قنادی و شیرینی پزی، آموزش دکوراتوری کیک، انواع غذاهای خارجی و ایرانی، انواع غذاهای مهمانی و فینگرفودها، دوره های هتل داری و دیگر آموزشهای این حوزه میشود.

مدت و هزینه کلاس های آشپزی سعادت آباد چقدر است؟

بین ۱۰ تا ۱۲ جلسه آموزشی ۱ ساعت، شهریه کلاس ها نیز نسبت به پیشرفته یا مقدماتی (درجه ۱ و درجه ۲) حدودا بین ۸۰۰.۰۰۰ تا ۱.۵۰۰.۰۰۰ هزار تومان، و حرفه ای تا ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان است.

بعد از دوره چه مدرکی دریافت میشود؟

بعد از دوره مدارک بین المللی و رسمی فنی و حرفه ای اعطا میگردد.

ثبت نام رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی در چه زمانی انجام می شود؟

رشته آشپزی بدون کنکور تنها در دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شود.

رشته آشپزی در دانشگاه ها هم ارائه می شود؟

بله، رشته آشپزی بدون کنکور تنها در دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شود. در زیر لیستی از مراکز نام برده شده است. هزینه ترم و شهریه ثابت و شهریه متغیر است و با توجه به تعداد واحد های برداشته شده در هر ترم متغیر خواهد بود.

 • مرکز آموزش علمی-کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس سعادت آباد
 • مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت تلاشگران اندیشه کاراد
 • مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد۳۷سعادت آباد
 • مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای بجنورد
 • مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای مشهد
 • مرکز آموزش علمی-کاربردی گراه هتل های هما
 • مرکز آموزش علمی-کاربردی مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد
 • مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای گیلان
 • مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای زنجان
 • مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای گلستان
 • مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای کرمانشاه
 • مرکز آموزش علمی-کاربردی فنی و حرفه ای اردبیل
کلاس های آشپزی در کرونا باز هستن؟

بله، تمام مجموعه ها طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزشها بصورت آنلاین و یا کلاسهای خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *