آموزشگاه بازیگری تبریز - کلاس بازیگری در تبریز

_

معتبرترین آموزشگاه سینمایی بازیگری تبریز

بهترین کلاس بازیگری آذربایجان کجاست؟

_

استان های آذربایجان شرقی و غربی دارای مراکز متعددی برای آموزش رشته های سینمایی و هنرهای نمایشی و کلاس های بازیگری است؛ هدف ما در این مطلب معرفی آموزشگاه های بازیگری مجاز شهر تبریز میباشد. در ادامه به معرفی چند کلاس بازیگری در تبریز میپردازیم که از لحاظ کیفی دارای اعتبار و درجه بالایی هستند.

مطالب مفید:

آموزشگاه ها سینمایی تبریز چه چیزی آموزش میدهند؟

این آموزشگاه های بازیگری در حوزه آموزش بازیگری بزرگسال، بازیگری کودک و نوجوان، کلاس های کارگردانی، بازیگری و هنرهای نمایشی، کلاس های فن بیان و گویندگی و سخنوری، عکاسی و تصویربرداری، گریم سینمایی، تدوین فیلم، طراحی صحنه، نویسندگی و نمایشنامه نویسی و دیگر رشته های سینمایی.

حال که با خدمات کلاس های بازیگری آشنا شدید به معرفی چند تا از بهترین کلاس های بازیگری و کارگردانی تبریز میپردازیم. همینطور از طریق دکمه زیر میتوانید لیست کلیه مراکز آموزش بازیگری کشور را مشاهده کنید تا در صورت نیاز با مراکز ارتباط برقرار کرده و از خدمات آموزش آنلاین آنها بهرمند شوید.

همینطور اگر میخاهید با معتبرترین مراکز سینمایی کشور آشنا شوید وارد صفحه ” بهترین کلاس بازیگری تهران و ایران ” شوید.

 

bazigari iranamozeshgah

لیست کلاس های بازیگری ایران

rahnamaye bazigari iranamozeshgah

چطور بازیگری رو شروع کنم؟

bazigari iranamozeshgah

بهترین کلاس بازیگری ایران کجاست؟

پیشنهاد بهترین کلاس بازیگری تبریز

مشخصات آموزشگاه

آموزشگاه بازیگری ارک تبریز «با مجوز رسمی»

آموزشگاه سینمایی ارک یا همان آموزشگاه سینمایی شکلک در گذشته یکی از مراکز آموزش هنرهای تجسمی و سینمایی در شهر تبریز میباشد که با مجوز رسمی در حال فعالیت در بخش کلاس های بازیگری و کارگردانی میباشد. از جمله خدمات این مجموعه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
دوره های آموزشی:
 • کلاس بازیگری
 • کلاس گریم سینمایی
 • کلاس عکاسی
 • کلاس فیلمسازی
 • کلاس فیلمنامه نویسی
 • کلاس آموزش فیلمبرداری
 • کلاس آموزش نقد فیلم
 • مدیر مسول:
 • اینستاگرام:
 • آدرس وبسایت:
 • تلفن تماس: ۳۵۵۳۹۲۹۹
 • آدرس: تبریز، میدان ساعت، جنب بانک پاسارگاد، کوچه فهیمی، پلاک ۵۶
 • ویدیوی معرفی آموزشگاه

آموزشگاه امین حیایی

کلاس بازیگری امین حیایی کجاست؟

آموزشگاه امین تارخ

کلاس بازیگری امین تارخ کجاست؟

آموزشگاه بازیگری 8 میلیمتری (هومن سیدی) - آموزشگاه کارگردانی و بازیگری هومن سیدی

کلاس بازیگری هومن سیدی کجاست؟

آموزشگاه داریوش ارجمند

کلاس بازیگری داریوش ارجمند کجاست؟

لیست دیگر مراکز آموزش بازیگری تبریز

«ایران آموزشگاه مسولیتی در قبال مجوزدار بودن مراکز نام برده شده ندارد»

 

ردیف

نام آموزشگاه

آدرس

دوره های آموزشی

تلفن / کد ۰۴۱

۱

آموزشگاه هنرهای نمایشی یاجلو

تبریز، خیابان آزادی، چهارراه ابوریحان، ولیعصر، فروغی، جنب نان فانتزی، کوی آرش، پلاک ۲۷ – کامران قربانی یاجلو
گویندگی – دوبلاژ – بازیگری – فیلمنامه نویسی – گریم – عکاسی ۳۳۳۱۵۰۲۳

۲

آموزشگاه هنرهای نمایشی اوج

تبریز، شریعتی جنوبی، روبروی پیتزا ۲۰۰۰، پلاک ۱۹۸ گویندگی – دوبلاژ – بازیگری – فیلمنامه نویسی – گریم – عکاسی ۳۵۵۴۹۰۵۶

۳

آموزشگاه بازیگری هنر معاصر تبریز

تبریز، خیابان ولی عصر، خیابان فروغی، کوچه گلباد، جنب بانک صادرات پلاک ۳ – شهرام خدایی علمداری
گویندگی – دوبلاژ – بازیگری – فیلمنامه نویسی – گریم – عکاسی

۴

آموزشگاه بازیگری تکم تبریز

تبریز، ولیعصر، خیابان استاد شهریار، ده متری اول، پلاک ۳۵ گویندگی – دوبلاژ – بازیگری – فیلمنامه نویسی – گریم – عکاسی ۳۳۳۱۵۲۲

۵

آموزشگاه بازیگری میم

تبریز، چهارراه ابوریحان، جنب بانک صادرات، اول کوچه هادی، پلاک ۱ بازیگری ۰۹۱۴۶۱۴۹۰۹۹

۶

آموزشگاه بازیگری پیوند

تبریز، خیابان ائل گلی، فلکه خیام، خیابان ۳۵ متری سینا، پلاک ۱۲۰ بازیگری
۳۳۳۱۲۳۰۸

۷

موسسه سینما تئاتر تبریز

تبریز، میدان ساعت، اول ارتش جنوبی، جنب بانک پاسارگاد، بن بست فهیمی پلاک ۵۶ گویندگی – دوبلاژ – بازیگری – فیلمنامه نویسی – گریم سینمایی – عکاسی- عروسک گردانی – تئاتر خیابانی ۳۵۵۳۹۲۹۹

۸

آموزشگاه هنرهای نمایشی شکلک

تبریز، خیابان امام، چهارراه رضانژاد، پشت کبابی حیدربابا،  کوچه خان سرهنگ، پلاک ۴ بازیگری ۰۴۱۳۳۳۷۳۰۰۳
_

نتیجه گیری

حرف آخر ایران آموزشگاه

کدام کلاس بازیگری تبریز خوبه؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های بازیگری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش هنرهای نمایشی در تبریز هستند.

کلاس بازیگری رایگان در تبریز وجود دارد؟

در مقاطعی ممکن است بعضی از مدرسان یا آموزشگاه ها اقدام به برگزاری کلاس رایگان بازیگری در تبریز نمایند و یا یک جلسه آموزشی را بصورت رایگان برگزار کنند. همچنین میتوانید برای مشاوره رایگان بازیگری در تبریز میتوانید به مراکز نام برده شده مراجعه نمایید.

بعد از بازیگری به فیلم معرفی میشویم؟

کلاس های بازیگری محلی برای آموزش فنون بازیگری هستند و وظیفه ای برای شکت دادن هنرجوها در پروژه های فیلمسازی ندارند، همانطور که یک آموزشگاه موسیقی یا زبان وظیفه معرفی هنرجو به کنسرت یا گروه موسیقی را ندارد.

برای ثبت نام کلاس بازیگری باید تست بازیگری بدهم؟

خیر، آموزشگاه های بازیگری جزو آموزشگاه های آزاد هنری هستند و برای ثبت نام در کلاس ها نیاز به تست دادن نیست و با مدارک شناسایی میتوانید اقدام به ثبت نام نمایید. اما در بعضی از آکادمی ها بعلت متقاضیان زیاد برای شرکت در کلاس ها آزمون ورودی انجام میشود تا سطح دانش و آگاهی فرد مشخص شود و اولویت برای افراد مستعد باشد.

مراکز تست بازیگری در تبریز کجاست؟ تست بازیگری کجا بدهم؟

برای تست بازیگری مراکز بسیاری وجود دارد. دلیل تست بازیگری باید مشخص شود که هدف از تست بازیگری چیست؟ آیا بنظر شما با تست بازیگری در فیلم بازی میکنید؟ خیر؛ تست بازیگری برای تعیین سطح شماست. اگر دفتر فیلمسازی نیاز به بازیگر در پروژه ای داشته باشد فراخوان داده و شما میتوانید برای تست بازیگری مراجعه کرده تا شانس شرکت در فیلم یا پروژه هنری را داشته باشید.

مدت دوره های بازیگری چقدر است آیا ماهانه انجام میشود یا جلسه ای؟

اصولا کلاس های بازیگری بصورت دوره ای هستند و شما باید در یک دوره مقدماتی و دوره های بعدی پیشرفته شرکت کنید. مدت دوره ها معمولا بین ۳ تا ۱۰ ماه متغییر است. مسلما شما بعنوان یک فرد مبتدی اول باید دوره مقدماتی را ثبتنام کنید و بعد از اتمام آن اگر قصد ادامه و پیشرفت را داشته باشید دوره پیشرفته را ثبت نام کنید. اما افرادی که از قبل تجربه بازی یا آموزشگاه را دارند نیز میتوانند بصورت تک درس یا مستقیم در دوره های پیشرفته شرکت کنند.

کلاس بازیگری بهتر است یا کلاس تئاتر کجا برم؟

اگر بصورت حرفه ای به این دو نگاه کنید بین بازیگری و تئاتر در سبک اجرا تفاوت هایی وجود دارد اما برای یک مبتدی هیچ فرقی ندارد و بهترین راه برای شروع ورود به کلاس های بازیگری است. در بسیار از آموزشگاه ها دوره آموزش هر دو یکی است و فقط چند آموزشگاه برای تدریس تخصصی اقدام به آموزش اختصاصی تئاتر مینمایند. از جمله مجموعه سمندریان.

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های بازیگری و کارگردانی تبریز در کرونا باز هستن؟

تمامی مراکز آموزشی بجز در روزهای تعطیل رسمی یا تعطیلی های موقتی که بدستور وزارت بهداشت انجام میشود باز هستند و طبق پروتکل های بهداشتی بصورت خصوصی یا تعداد پایین و یا حتی بصورت آنلاین در حال برگزاری کلاس ها هستند.

بعد از تمام شدن کلاس بازیگری در فیلم بازی میکنیم؟

هیچ آموزشگاهی موظف نیست که بعد از آموزش هنرجو را برای فیلم معرفی کند و یا او را در پروژه ای استفاده کند. مثلا فرض کنید کسی که به یک آموزشگاه موسیقی مراجعه میکند آیا باید در انتهای کار توسط آموزشگاه به یک گروه خوانندگی معرفی شود!! مسلما جواب خیر است.

آموزشگاه ها وظیفه آموزش فنون بازیگری و سینمایی را دارند و بعد از اتمام دوره مدرک ویژه آن را ارائه میدهند.

نکته: البته باید به این نکته توجه داشت که مجموعه ها همه در تلاش هستند تا بهترین خروجی ها را داشته باشند و برای همین از هنرجویان با استعداد و پرتلاش حمایت کامل میکنند تا در پروژه ها وارد شوند، چون موفقیت هنرجو بعنوان رزومه قوی همان مجموعه تلقی میشود.

برای اطلاعات بیشتر به مطلبی که ابتدای مقاله تحت عنوان راهنمای بازیگری قرار داده شده است مراجعه فرمایید.

ثبت نام در دوره آموزش کلاس های بازیگری چطوره؟

ثبت نام در آموزشگاه های سینمایی و بازیگری برای عموم آزاد هست و هر آموزشگاه نسبت به سیاست خودش عمل میکنه. شما مراجعه میکنید و بعد از یک مشاوره میتونید مراحل ثبتنام رو انجام بدید. بعضی از مجموعه ها هم برای اینکه هنرجوهای خوبی داشته باشن اول کار اقدام به مصاحبه و آزمون میکنن که فقط افراد با استعداد رو آموزش بدن.

تست بازیگری کجا میدن؟ میخام تست بازیگری بدم بدونم میتونم توی بازیگری موفق بشم یا نه؟

این سوال که تست بازیگری بدهم تا بدانم که بازیگر میشوم یا خیر اساسا سوال اشتباهی است.

در اینجا جا دارد به نکته مهمی اشاره کرد که سوال بسیاری از علاقمندان بازیگری میباشد، اینکه کجا تست بازیگری بدهیم؟ باید توجه داشته باشید که اصلا قصد از تست بازیگری چیست؟

بسیاری از افراد فکر میکنند که اگر تست بازیگری دهند و در این تست موفق باشند بازیگر میشوند!! و یا آن مرکزی که به آن مراجعه کرده اند آنها را برای پروژه استفاده میکند!!

تست بازیگری فقط برای سنجش توانایی های فرد شما هست و دادن تست برای انتخاب بازیگر و بازی در فیلم توسط دفاتر سینمایی یا کارگردان ها صورت میگیرد. شما با مراجعه برای تست فقط خود را محک میزنید نه اینکه پلی باشد که بعد از قبولی در آن بدون دانش و تخصص وارد بازیگری شوید. گرفتن تست بازیگری را میتوان به نوعی پر کردن رزومه در مراکز تلقی کرد. البته ممکن است که آموزشگاهی برای ورود و پذیرش هنرجو هم تست بگیرد اما فقط برای تعیین سطح میباشد. اینطور نیست که فرد بعد از دادن تست بازیگری بتواند در آموزشگاهی شروع به آموزش کند. پس اگر قصد آموزش بازیگری را دارید فقط کافیست در یکی از آموزشگاه های ذکر شده مراجعه کرده و ثبتنام کنید.

برای اطلاعات بیشتر به مطلبی که ابتدای مقاله تحت عنوان راهنمای بازیگری قرار داده شده است مراجعه فرمایید.

مدت دوره بازیگری چند وقت هست؟

مدت دوره های بازیگری و دیگر رشته های سینمایی کاملا بسته به سیاست آموزشی آموزشگاه دارد، ممکن است در بخش بزرگسالان و کودکان نیز تفاوت داشته باشید.

قاعدتا مدت اموزش به ۳ دوره مقدماتی، متوسطه و پیشرفته تقسیم میشود و هنرجویان باید به ترتیب از دوره اول یادگیری را شروع کنند و بترتیب به مراحل پیشرفته تر برسند.

مدت آموزش ها هم معمولا بین ۳ تا ۱۰ ماه است.

هزینه کلاس بازیگری چقدره؟

در بحث آموزش همیشه تنوع زیادی وجود داشته، همینطور در مورد کیفیت آموزشگاه ها نیز تفاوت وجود دارد. آموزشگاه هایی که مجوز درجه ۱ هنری دارند هزینه آموزش بیشتری دارند و این هم بخاطر کیفیت و امکانات و اساتید بهتر هست.

 • در دوره های اموزش سینمایی کودکان هزینه های آموزش معمولا کمتر است.
 • در دوره مقدماتی معمولا هزینه آموزش کمتر است.
 • در دوره بزرگسال و یا دوره های پیشرفته هزینه آموزش بیشتر میشود.

اموزشگاه هایی که در مقاله نام بردیم همه جزو برترین مراکز آموزش سینمایی کشور هستند و هزینه های متفاوت تری نسبت به مرتاکز معمولی دارند و هزینه بالاتری هم دریافت میکنند. حدود هزینه در سال ۹۹ از مبلغ ۲ میلیون تومان تا ۱۵ میلیون تومان میباشد.

هزینه دوره هایی مثل کارگردانی و فیلمنامه نویسی، گریم و … هر کدام متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر با شماره هر کدام از آموزشگاه ها تماس بگیرید.

۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *