آموزشگاه بازیگری کرج – ۵ پیشنهاد برای کلاس بازیگری در کرج 🎬

_

معتبرترین آموزشگاه سینمایی بازیگری کرج

بهترین کلاس بازیگری کرج کجاست؟

_

استان البرز دارای مراکز متعددی برای آموزش رشته های سینمایی و هنرهای نمایشی و کلاس های بازیگری است؛ در این مطلب به معرفی چند آموزشگاه بازیگری در کرج میپردازیم که از لحاظ کیفی دارای اعتبار و درجه بالایی هستند.

آموزشگاه ها سینمایی کرج چه چیزی آموزش میدهند؟

این آموزشگاه های بازیگری در حوزه آموزش بازیگری بزرگسال، بازیگری کودک و نوجوان، کلاس های کارگردانی، بازیگری و هنرهای نمایشی، کلاس های فن بیان و گویندگی و سخنوری، عکاسی و تصویربرداری، گریم سینمایی، تدوین فیلم، طراحی صحنه، نویسندگی و نمایشنامه نویسی و دیگر رشته های سینمایی.

حال که با خدمات کلاس های بازیگری آشنا شدید به معرفی چند تا از بهترین کلاس های بازیگری و کارگردانی کرج میپردازیم. همینطور از طریق دکمه زیر میتوانید لیست کلیه مراکز آموزش بازیگری کشور را مشاهده کنید تا در صورت نیاز با مراکز ارتباط برقرار کرده و از خدمات آموزش آنلاین آنها بهرمند شوید.

bazigari iranamozeshgah

لیست کلاس های بازیگری ایران

rahnamaye bazigari iranamozeshgah

چطور بازیگری رو شروع کنم؟

bazigari iranamozeshgah

کلاس بازیگری تهران کجا برم؟

پیشنهاد بهترین کلاس بازیگری کرج

bazigari kodak iranamozeshgah

کلاس آیلتس کجا برم؟

goyandegi iranamozeshgah

کلاس موسیقی کجا برم؟

bazigari kodak iranamozeshgah

کلاس زبان کجا برم؟

rahnamaye bazigari iranamozeshgah

کلاس کنکور کجا برم؟

لیست کلاس های بازیگری کرج

 

ردیف

نام آموزشگاه

آدرس

دوره های آموزشی

محدوده

۱

 آموزشگاه سینمایی آسمان هفتم

کرج، گوهردشت، دوم شرقی، ساختمان تخت جمشید، طبقه اول، واحد ۳ و ۴ گویندگی – دوبلاژ – بازیگری – فیلمنامه نویسی – گریم – عکاسی

گوهردشت

۲

 آموزشگاه بازیگری اندیشه نو کرج

البرز، کرج، آزادگان، کوچه بخشداری، طبقه فوقانی داروخانه شبانه روزی مریم، طبقه اول گویندگی – دوبلاژ – بازیگری – فیلمنامه نویسی – گریم – عکاسی آزادگان

۳

آموزشگاه سینمایی معراج هنر

کرج، مهرشهر، ابتدای بلوار ارم، خیابان شبنم، کوی شبنم یک شمالی، ساختمان نیکو، طبقه ۳ واحد ۹ گویندگی – دوبلاژ – بازیگری – فیلمنامه نویسی – گریم – عکاسی مهرشهر

۴

آموزشگاه گویندگی فرهنگ شهر سایه

کرج، خیابان بهار، نبش کوچه مهر، ساختمان پارسا، موسسه فرهنگ شهر سایه – ۳۲۲۸۴۰۹۵ گویندگی گلشهر

۵

آموزشگاه گویندگی، فرهنگی هنری سایه

کرج، طالقانی شمالی، بعد از پارک شرافت، خیابان ناصری، موسسه فرهنگی هنری سایه – ۳۲۲۴۹۸۲۰ گویندگی طالقانی

۶

موسسه ی فرهنگی هنری عصر سخن

البرز، هشتگرد، خیابان امام، بالاتر ازبانک تجارت، کوچه ی شهید خسروپور، پلاک ۱ – ۴۴۲۳۵۹۵۲ دوره های کوتاه مدت فن بیان – مهارت های کلامی – گویندگی – فن بیان مادر و فرزند – حافظ خوانی – مشاعره هشتگرد

۷

 کلاس فن بیان محمد بهمن پور

هشتگرد، خیابان مصلی، ساختمان عصر آدینه، ورودی اول، واحد ۵ شمالی – ۰۹۱۰۹۳۷۰۰۳۹  فن بیان هشتگرد

۸

آموزشگاه فن بیان و سخنوری آوای سخن

کرج، میدان شهدا، خیابان مظاهری، روبروی قنادی گلستان، کوچه صاحب نعمتی، کوچه شهروز، دفتر روزنامه جام جم – ۰۹۱۲۱۶۹۳۷۳۴  فن بیان – سخنوری میدان شهدا 

۹

مجتمع فنی تهران شعبه البرز

کرج، میدان آزادگان، روبروی مسجد مهدویه، ساختمان مجتمع فنی تهران (نمایندگی البرز)۰۲۶۳۲۲۳۱۹۹۵ فن بیان و مهارتهای ارتباطی کودکان میدان آزادگان

۱۰

مجتمع فنی تهران شعبه فردیس

فردیس، بین فلکه سوم و کانال، ساختمان مجتمع فنی تهران۰۲۶۳۶۵۲۶۰۵۵ فن بیان و مهارتهای ارتباطی کودکان  فردیس

۱۱

مجتمع فنی تهران شعبه هشتگرد

هشتگرد، بلوار مصلی، پاساژ قائم، طبقه اول۰۲۶۴۴۲۴۰۱۹۷ فن بیان و مهارتهای ارتباطی کودکان  هشتگرد

۱۳

موسسه فرهنگی هنری چند منظوره بوم زنگ رنگ (کودکان)

کرج، گلشهر، کوکب شرقی، میدان یاسمن، بن بست شهید زارع –

تلفن تماس: ۰۲۶۳۳۵۱۳۵۰۱
نمایش خلاق – بازیگری کودک – بدن و بیان – بازیگری مقدماتی – بازیگری – تئاتر فیزیکال گلشهر

۱۴

آموزشگاه گریم سینمایی مریم

کرج، عظیمیه، میدان استقلال، جنب بازارشام، کوچه مریم، پلاک ۵۲۳۲۵۰۸۳۸۳ گریم سینمایی عظیمیه

۱۵

آموزشگاه سینمایی آنک

کرج، خیابان دانشکده جنوبی، کوچه حسین زاده، پلاک ۷ –  ۳۲۲۰۵۰۱۶
فیلم نامه نویسی – کارگردانی – تصویر برداری – بازیگری – عکاسی – تدوین –  گریم سینمایی –  گویندگی – دوبلری خیابان دانشگاه

۱۶

آموزشگاه سینمایی بازیگر

کرج، خیابان شهید بهشتی ،خیابان دکتر همایون، روبروی هتل سامان، ساختمان دکتر عبدالهی، طبقه اول – ۳۲۲۶۸۷۵۴
فیلمنامه نوسی – بازیگری – گریم سینمایی
مشخصات آموزشگاه

آموزشگاه بازیگری هفت هنر کرج «با مجوز رسمی»

آموزشگاه سینمایی هفت هنر اولین و بزرگترین آموزشگاه سینمایی شهر کرج محدوده گوهردشت بعد از انقلاب می باشد. سید غلامرضا موسوی نامقی، تهیه کننده سینما از سال ۱۳۷۸ مدیر مسئول این آموزشگاه هستند. مسعود ساکت اف به عنوان مدیر آموزش و ماکتا قاسملو به عنوان مدیر اجرایی در این آموزشگاه مشغول به فعالیت می باشند.
دوره های آموزشی:

 • کلاس بازیگری
 • کلاس گریم سینمایی
 • کلاس عکاسی
 • کلاس فیلمسازی
 • مدیر مسول:
 • اینستاگرام:
 • آدرس وبسایت:
 • تلفن تماس:
 • آدرس: کرج، فلکه اول گوهردشت، خیابان دوم غربی
 • ویدیوی معرفی آموزشگاه
آموزشگاه سینمایی هفت هنر

_

نتیجه گیری

حرف آخر ایران آموزشگاه

کدام کلاس بازیگری کرج خوبه؟

بهترین کلاس بازیگری کرج کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های بازیگری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش هنرهای نمایشی در تبریز هستند.

کلاس بازیگری رایگان در کرج وجود دارد؟

در مقاطعی ممکن است بعضی از مدرسان یا آموزشگاه ها اقدام به برگزاری کلاس رایگان بازیگری در کرج نمایند و یا یک جلسه آموزشی را بصورت رایگان برگزار کنند. همچنین میتوانید برای مشاوره رایگان بازیگری در کرج میتوانید به مراکز نام برده شده مراجعه نمایید.

بعد از بازیگری به فیلم معرفی میشویم؟

کلاس های بازیگری محلی برای آموزش فنون بازیگری هستند و وظیفه ای برای شکت دادن هنرجوها در پروژه های فیلمسازی ندارند، همانطور که یک آموزشگاه موسیقی یا زبان وظیفه معرفی هنرجو به کنسرت یا گروه موسیقی را ندارد.

برای ثبت نام کلاس بازیگری باید تست بازیگری بدهم؟

خیر، آموزشگاه های بازیگری جزو آموزشگاه های آزاد هنری هستند و برای ثبت نام در کلاس ها نیاز به تست دادن نیست و با مدارک شناسایی میتوانید اقدام به ثبت نام نمایید. اما در بعضی از آکادمی ها بعلت متقاضیان زیاد برای شرکت در کلاس ها آزمون ورودی انجام میشود تا سطح دانش و آگاهی فرد مشخص شود و اولویت برای افراد مستعد باشد.

مراکز تست بازیگری در کرج کجاست؟ تست بازیگری کجا بدهم؟

برای تست بازیگری مراکز بسیاری وجود دارد. دلیل تست بازیگری باید مشخص شود که هدف از تست بازیگری چیست؟ آیا بنظر شما با تست بازیگری در فیلم بازی میکنید؟ خیر؛ تست بازیگری برای تعیین سطح شماست. اگر دفتر فیلمسازی نیاز به بازیگر در پروژه ای داشته باشد فراخوان داده و شما میتوانید برای تست بازیگری مراجعه کرده تا شانس شرکت در فیلم یا پروژه هنری را داشته باشید.

مدت دوره های بازیگری چقدر است آیا ماهانه انجام میشود یا جلسه ای؟

اصولا کلاس های بازیگری بصورت دوره ای هستند و شما باید در یک دوره مقدماتی و دوره های بعدی پیشرفته شرکت کنید. مدت دوره ها معمولا بین ۳ تا ۱۰ ماه متغییر است. مسلما شما بعنوان یک فرد مبتدی اول باید دوره مقدماتی را ثبتنام کنید و بعد از اتمام آن اگر قصد ادامه و پیشرفت را داشته باشید دوره پیشرفته را ثبت نام کنید. اما افرادی که از قبل تجربه بازی یا آموزشگاه را دارند نیز میتوانند بصورت تک درس یا مستقیم در دوره های پیشرفته شرکت کنند.

کلاس بازیگری بهتر است یا کلاس تئاتر کجا برم؟

اگر بصورت حرفه ای به این دو نگاه کنید بین بازیگری و تئاتر در سبک اجرا تفاوت هایی وجود دارد اما برای یک مبتدی هیچ فرقی ندارد و بهترین راه برای شروع ورود به کلاس های بازیگری است. در بسیار از آموزشگاه ها دوره آموزش هر دو یکی است و فقط چند آموزشگاه برای تدریس تخصصی اقدام به آموزش اختصاصی تئاتر مینمایند. از جمله مجموعه سمندریان.

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های بازیگری و کارگردانی کرج در کرونا باز هستن؟

تمامی مراکز آموزشی بجز در روزهای تعطیل رسمی یا تعطیلی های موقتی که بدستور وزارت بهداشت انجام میشود باز هستند و طبق پروتکل های بهداشتی بصورت خصوصی یا تعداد پایین و یا حتی بصورت آنلاین در حال برگزاری کلاس ها هستند.

بعد از تمام شدن کلاس بازیگری به پروژه معرفی میشویم؟ آیا در فیلم بازی میکنیم؟

هیچ آموزشگاهی موظف نیست که بعد از آموزش هنرجو را برای فیلم معرفی کند و یا او را در پروژه ای استفاده کند. مثلا فرض کنید کسی که به یک آموزشگاه موسیقی مراجعه میکند آیا باید در انتهای کار توسط آموزشگاه به یک گروه خوانندگی معرفی شود!! مسلما جواب خیر است.

آموزشگاه ها وظیفه آموزش فنون بازیگری و سینمایی را دارند و بعد از اتمام دوره مدرک ویژه آن را ارائه میدهند.

نکته: البته باید به این نکته توجه داشت که مجموعه ها همه در تلاش هستند تا بهترین خروجی ها را داشته باشند و برای همین از هنرجویان با استعداد و پرتلاش حمایت کامل میکنند تا در پروژه ها وارد شوند، چون موفقیت هنرجو بعنوان رزومه قوی همان مجموعه تلقی میشود.

برای اطلاعات بیشتر به مطلبی که ابتدای مقاله تحت عنوان راهنمای بازیگری قرار داده شده است مراجعه فرمایید.

ثبت نام در دوره آموزش کلاس های بازیگری چطوره؟

ثبت نام در آموزشگاه های سینمایی و بازیگری برای عموم آزاد هست و هر آموزشگاه نسبت به سیاست خودش عمل میکنه. شما مراجعه میکنید و بعد از یک مشاوره میتونید مراحل ثبتنام رو انجام بدید. بعضی از مجموعه ها هم برای اینکه هنرجوهای خوبی داشته باشن اول کار اقدام به مصاحبه و آزمون میکنن که فقط افراد با استعداد رو آموزش بدن.

تست بازیگری کجا میدن؟ میخام تست بازیگری بدم بدونم میتونم توی بازیگری موفق بشم یا نه؟

این سوال که تست بازیگری بدهم تا بدانم که بازیگر میشوم یا خیر اساسا سوال اشتباهی است.

در اینجا جا دارد به نکته مهمی اشاره کرد که سوال بسیاری از علاقمندان بازیگری میباشد، اینکه کجا تست بازیگری بدهیم؟ باید توجه داشته باشید که اصلا قصد از تست بازیگری چیست؟

بسیاری از افراد فکر میکنند که اگر تست بازیگری دهند و در این تست موفق باشند بازیگر میشوند!! و یا آن مرکزی که به آن مراجعه کرده اند آنها را برای پروژه استفاده میکند!!

تست بازیگری فقط برای سنجش توانایی های فرد شما هست و دادن تست برای انتخاب بازیگر و بازی در فیلم توسط دفاتر سینمایی یا کارگردان ها صورت میگیرد. شما با مراجعه برای تست فقط خود را محک میزنید نه اینکه پلی باشد که بعد از قبولی در آن بدون دانش و تخصص وارد بازیگری شوید. گرفتن تست بازیگری را میتوان به نوعی پر کردن رزومه در مراکز تلقی کرد. البته ممکن است که آموزشگاهی برای ورود و پذیرش هنرجو هم تست بگیرد اما فقط برای تعیین سطح میباشد. اینطور نیست که فرد بعد از دادن تست بازیگری بتواند در آموزشگاهی شروع به آموزش کند. پس اگر قصد آموزش بازیگری را دارید فقط کافیست در یکی از آموزشگاه های ذکر شده مراجعه کرده و ثبتنام کنید.

برای اطلاعات بیشتر به مطلبی که ابتدای مقاله تحت عنوان راهنمای بازیگری قرار داده شده است مراجعه فرمایید.

مدت دوره بازیگری چند وقت هست؟

مدت دوره های بازیگری و دیگر رشته های سینمایی کاملا بسته به سیاست آموزشی آموزشگاه دارد، ممکن است در بخش بزرگسالان و کودکان نیز تفاوت داشته باشید.

قاعدتا مدت اموزش به ۳ دوره مقدماتی، متوسطه و پیشرفته تقسیم میشود و هنرجویان باید به ترتیب از دوره اول یادگیری را شروع کنند و بترتیب به مراحل پیشرفته تر برسند.

مدت آموزش ها هم معمولا بین ۳ تا ۱۰ ماه است.

هزینه کلاس بازیگری چقدره؟

در بحث آموزش همیشه تنوع زیادی وجود داشته، همینطور در مورد کیفیت آموزشگاه ها نیز تفاوت وجود دارد. آموزشگاه هایی که مجوز درجه ۱ هنری دارند هزینه آموزش بیشتری دارند و این هم بخاطر کیفیت و امکانات و اساتید بهتر هست.

 • در دوره های اموزش سینمایی کودکان هزینه های آموزش معمولا کمتر است.
 • در دوره مقدماتی معمولا هزینه آموزش کمتر است.
 • در دوره بزرگسال و یا دوره های پیشرفته هزینه آموزش بیشتر میشود.

اموزشگاه هایی که در مقاله نام بردیم همه جزو برترین مراکز آموزش سینمایی کشور هستند و هزینه های متفاوت تری نسبت به مرتاکز معمولی دارند و هزینه بالاتری هم دریافت میکنند. حدود هزینه در سال ۹۹ از مبلغ ۲ میلیون تومان تا ۱۵ میلیون تومان میباشد.

هزینه دوره هایی مثل کارگردانی و فیلمنامه نویسی، گریم و … هر کدام متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر با شماره هر کدام از آموزشگاه ها تماس بگیرید.

۵/۵ ( ۳ نظر )

۲ دیدگاه

 • سلام و عرض ادب دوستان کلاس بازیگری در مهرشهر کرج هست؟
  مراکز تست بازیگری در البرز کجاها هست؟ باید به آموزشگاه ها مراجعه کنم یا به کارگردان ها؟

  • درود بر شما
   لطفا به ابتدای مطلب مراجعه کرده و مراکز آموزش بازیگری کرج را مشاهده نمایید. برای تست بازیگری در کرج میتوانید به هر دو مورد اشاره شده مراجعه کنید.
   ایران آموزشگاه بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم مشاوره و معرفی آموزشگاه