موسسه زبان سفیر گفتمان

موسسه زبان سفیر گفتمان

موسسه زبان سفیر گفتمان


درباره موسسه زبان سفیر گفتمان

موسسه زبان سفیر گفتمان نخستین ارائه دهنده‌ی سیستم آموزش ترکیبی هایبرید شامل آموزش در کلاس به همراه آموزش آنلاین در فضای مجازی، در ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۳۷۸ با افتتاح اولین شعبه در منطقه‌ی قلهک تهران آغاز به کار کرد. اکادمی زبان سفیر گفتمان اکنون با ۲ دهه سابقه ی درخشان به عنوان یکی از پیشگامان صنعت آموزش زبان در کشور با ۱۰۶ شعبه در تهران و مراکز استانهای کشور میباشد.

خدمات اکادمی زبان سفیر گفتمان:

  • دوره های آموزشی کودکان
  • دوره های آموزشی نوجوانان
  • دوره آموزشی بزرگسالان
  • دوره های آموزش زبان فرانسه
  • دوره های آموزشی آیلتس (IELTS)
  • دوره های مترجمی کاربردی
  • دوره های ESP
  • دوره های هنرهای نمایشی

گواهینامه ها و اعتبارات آموزشگاه سفیر گفتمان

مجموعه موسسه زبان سفیر گفتمان موفق به اخذ ۵ گواهی نامه استاندارد جهانی ایزو ۹۰۰۱ در مدیریت کیفیت، ایزو ۱۰۰۰۲ در مدیریت شکایات مشتریان و ایزو ۱۰۰۱۵ در مدیریت و آموزش، ایزو ۲۹۹۹۱ در سیستم مدیریت یادگیری زبان و ایزو ۲۹۹۹۰ استاندارد سیستم کیفیت مراکز آموزشی، همچنین کسب نمایندگی تربیت مدرسین بین المللی زبان از دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج شده است.

آکادمی زبان سفیر گفتمان اکنون با ۱۰۶ شعبه در تهران و شهرستان‌ها (۲۱ واحد خواهران و برادران، ۳ واحد IELTS، یک واحد فرانسه، ۱ واحد ESP و نیز ۸۰ واحد در شهرستانها)، یکی از موسسات پیشرو در زمینه آموزش زبان در کشور است.

سیستم آموزشی زبان موسسه زبان سفیر گفتمان

سیستم آموزش زبان در آکادمی زبان سفیر گفتمان بر پایه جدید ترین یافته های متخصصان آموزش زبان بوده و تلاش ما بر این است که زبان آموز در فضای کاملاً دوستانه و بدون نگرانی و با اعتماد به نفس ضمن استفاده از CD ها و فیلم های زبان اصلی و شرکت در کارگاه های مکالمه به آموزش زبان انگلیسی بپردازد. هر چند قسمت عمده آموزش در کلاس اتفاق می افتد، انجام تکالیف Workbook و سایر فعالیت های شنیداری با استفاده از CD های آموزشی در منزل اجتناب ناپذیر است .
آزمون های میان ترم و پایان ترم آکادمی زبان سفیر گفتمان توسط کارشناسان Testing تهیه شده و همواره مورد بازبینی و ویرایش قرار می گیرند. ترکیب این آزمون ها به صورتی است که آموخته های زبان آموز را مورد ارزیابی دقیق قرار داده و نمره واقعی از این آموخته ها در اختیار اساتید قرار می دهند.

اساتید موسسه زبان سفیر گفتمان

اساتید، کتب آموزشی، روش های آموزش زبان و آزمون ها چهار عنصر تشکیل دهنده یک سیستم آموزشی موفق در یک موسسه زبان را تشکیل می دهند.
اساتید آموزشگاه زبان سفیر پس از گذراندن آزمون ها و دوره های موسسه همه این افراد دارای مدرک دانشگاهی لیسانس، فوق لیسانس و یا دکترا هستند.

پل های ارتباطی

نشانی : تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان یزدانیان، پلاک ۱۴ کدپستی : ۱۹۱۳۹۴۳۶۵۳

__________

همواره برای اطلاعات بیشتر در مورد آموزشگاه ها میتوانید به بخش مقالات و اخبار مراجعه کنید.

 

 

۰/۵ ( ۰ نظر )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *