از کجا می‌توانم ابزار طراحی ناخن پیدا و تهیه کنم؟

برای خرید ابزار طراحی ناخن می‌توان از روش‌های مختلفی اقدام کرد. برای طراحی ناخن از ابزارهای مخصوصی استفاده می‌شود که کیفیت آنها اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا کیفیت این ابزار در نتیجه کار تأثیر می‌گذارد.

طراحی ناخن‌ها آمیخته از خلاقیت و هنر بوده و به زیباتر شدن آنها کمک می‌کند که برای آن هیچ محدودیتی وجود ندارد. فروشگاه‌های مختلفی اعم از حضوری و اینترنتی محصولات مربوط به طراحی و کاشت ناخن وجود دارد. در ادامه این مطلب به بررسی این عرضه‌کنندگان ابزار طراحی ناخن خواهیم پرداخت.

مطالب مفید:

ابزار طراحی ناخن

آموزش کاشت و آشنایی با انواع ابزار طراحی ناخن

در آموزشگاه‌های آرایشگری به علاقه‌مندان حوزه کاشت و طراحی ناخن آموزش داده می‌شود. این آموزش‌ها زیر نظر اساتید مجرب انجام شده و هنرجویان با انواع روش‌های کاشت ناخن و ابزارهای مورد استفاده برای آن آشنا خواهند شد. در لیست آموزشگاه‌های آرایشگری تهران، انواع آموزشگاه‌ها با خدمات مختلف معرفی شده است.

عرضه‌کنندگان ابزار طراحی ناخن

ابزار طراحی ناخن به‌عنوان پایه کار طراحی است که لازم است کیفیت مناسبی داشته باشد. در واقع طراحی ناخن‌ها کاری حساس بوده و نیاز به دقت و ابزارهای مناسبی دارد. هر چه این ابزارها کیفیت بالاتری داشته باشند، نتیجه کار بهتر خواهد بود. برای تهیه ابزار طراحی ناخن می‌توانید از ۳ طریق اقدام کنید که در زیر بیان شده است.

 1. فروشگاه‌های حضوری
 2. فروشگاه‌های اینترنتی
 3. سالن‌های زیبایی و کاشت ناخن

عرضه‌کنندگان ابزار طراحی ناخن

فروشگاه‌های حضوری عرضه‌کننده ابزار طراحی ناخن

فروشگاه‌های حضوری یکی از راه‌هایی است که شما می‌توانید ابزار ناخن را از آنها خریداری کنید. در واقع خرید حضوری یکی از روش‌های رایج برای تهیه وسایل مورد نیاز است که از گذشته تا به امروز رایج بوده است.

اگر قصد دارید ابزارهای طراحی ناخن را از نزدیک بررسی کرده و خریداری کنید. برخی از فروشگاه‌های حضوری دارای صفحات مجازی و سایت‌ها برای خریدهای اینترنتی نیز هستند. در زیر چند مورد از فروشگاه‌های حضوری عرضه‌کننده ابزار طراحی ناخن در تهران معرفی شده است.

 • فروشگاه نشاط: این فروشگاه در خیابان ناصر خسرو، کوچه مروی در بازار بزرگ تهران قرار دارد. فروشگاه نشاط ابزارهای طراحی ناخن با برندهای مختلف را عرضه می‌کند.
 • فروشگاه مشفق: فروشگاه مشفق عرضه‌کننده انواع ابزار کاشت و طراحی ناخن است که در خیابان ۱۵ خرداد، کوچه عرب‌زاده، بازار بزرگ تهران واقع شده است.
 • فروشگاه بین‌الملل: این فروشگاه در خیابان منوچهری، پاساژ مرجان بوده که ابزارهای طراحی ناخن را عرضه می‌کند. فروشگاه بین‌الملل نمایندگی رسمی برند دیاموند در تهران است.

ابزار طراحی ناخن

سایت‌های اینترنتی عرضه‌کننده ابزار طراحی ناخن

امروزه خریدهای اینترنتی بیش از پیش رایج شده است. خرید سریع و آسان از ویژگی‌های مهم این نوع از خریدها است. شما در هر نقطه از کشور می‌توانید به‌صورت اینترنتی ابزار طراحی ناخن مورد نیاز خود را خریداری نمایید. در زیر چند سایت فروش ابزار طراحی ناخن معرفی شده است.

 • فروشگاه کاج نیل: این فروشگاه وسایل طراحی ناخن را به‌صورت اینترنتی و حضوری به فروش می‌رساند که خریداران می‌توانند به سایت این فروشگاه مراجعه کنند.
 • فروشگاه مونو نیل: این فروشگاه نمایندگی تمام برندهای لوازم کاشت و طراحی ناخن است که مشتریان برای خرید می‌توانند به سایت این فروشگاه مراجعه کنند.
 • مستر استایل: در این سایت علاوه بر فروش لوازم طراحی ناخن مشاوره‌هایی برای استفاده و خرید از این ابزارهای نیز وجود دارد.

آموزشگاه‌ها آرایشگری یا سالن‌های زیبایی

برخی از سالن‌های زیبایی و کاشت ناخن، در کنار خدماتی که انجام می‌دهند، ابزارهای مربوط به کاشت و طراحی ناخن نیز به فروش می‌رسانند.

این سالن‌ها معمولاً دارای انواع برندهای طراحی ناخن هستند که مشتریان می‌توانند متناسب با هزینه، ابزار مورد نیاز را خریداری نمایند. همچنین بسیاری از ناخن‌کاران مشاوره‌هایی برای خرید ابزار طراحی ناخن به مشتریان می‌دهند.

در لیست سالن‌های خدمات ناخن تهران، تعدادی از سالن‌های معتبر ناخن در این شهر معرفی شده است. در برخی از این سالن‌ها در کنار انجام خدمات انواع لوازم طراحی و کاشت ناخن نیز با برندهای مختلف به فروش می‌رسد.

خرید ابزار طراحی ناخن

نکاتی که باید هنگام خرید ابزار طراحی ناخن بدانید!

اگر برای اولین‌بار است که می‌خواهید برای خرید ابزار طراحی ناخن اقدام کنید لازم است تا درمورد آن اطلاعاتی داشته باشید. در این قسمت مهم‌ترین نکات خرید ابزار طراحی ناخن بیان شده است.

 1. تعداد ابزار

برخی از ابزارهای طراحی ناخن به‌صورت پکیج کامل فروخته می‌شود. به هنگام خرید لازم است دقت داشته باشید تا همه ابزارهای مهم در آن وجود داشته باشد.

 1. کیفیت

کیفیت ابزار از اهمیت بالایی برخوردار است. تفاوتی نمی‌کند که شما قرار است از این ابزار برای طراحی روی ناخن خود یا دیگران استفاده نمایید. زیرا در هر صورت وسایل نباید آسیبی به ناخن و دست‌ها وارد کند.

 1. نام تجاری یا برند

برخی از برندهای ابزارهای کاشت ناخن معروف‌تر بوده و معمولاً از کیفیت بهتری نیز برخوردار هستند. برای خرید این ابزار یک برند معتبر را انتخاب و خریداری فرمایید.

 1. هزینه

هزینه ابزار ناخن به عوامل متعددی چون کیفیت، برند تجاری، تعداد وسایل مورد نیاز و … بستگی دارد. مسلماً هر چه کیفیت بهتر بوده و از برند معتبرتری باشد، قیمت بالاتری نیز دارد.

 

سوالات متداول

طراحی ناخن از کجا یاد بگیرم؟

در آموزشگاه‌های آرایشگری به علاقه‌مندان حوزه کاشت و طراحی ناخن آموزش داده می‌شود.

آیا سالن‌های زیبایی هم ابزار طراحی ناخن می فروشند؟

در برخی از سالن‌های زیبایی و کاشت ناخن، در کنار خدماتی که انجام می‌دهند، ابزارهای مربوط به کاشت و طراحی ناخن نیز به فروش می‌رسانند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *