آموزشگاه نقاشی ایکاروس

آموزشگاه نقاشی ایکاروس

آموزشگاه نقاشی ایکاروس


آموزشگاه نقاشی ایکاروس

آموزشگاه نقاشی ایکاروس در غرب تهران محدوده محله صادقیه یکی از بهترین آموزشگاه های نقاشی در غرب تهران محسوب شده و برگزار کننده کلاسهای نقاشی و طراحی در سبک های عمدتا رئالیستی و هایپر رئالیستی با تکنیک و روش آموزش متفاوت، نقاشی رنگ روغن، طراحی سیاه قلم با مداد و ذغال، نقاشی پاستل و نقاشی مداد رنگی در خدمت هنرجویان علاقمند میباشد.

علاوه بر فعالیت آموزشی، برگزاری نمایشگاه از آثار هنرجویان و ارائه صدها مطلب آموزشی در زمینه نقاشی و طراحی و معرفی هنرمندان در سایت آموزشگاه بصورت مستمر صورت میپذیرد. همچنین تهیه و توزیع آموزش تصویری طراحی بصورت لوح فشرده با مجوز وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی، از فعالیتهای آموزشگاه محسوب میگردد.

دوره های آموزشی آموزشگاه نقاشی ایکاروس

دوره‌های آموزشی با توجه به تغییر و تحولات تکنیکی در عرصه هنر جهانی و دریافت تازه‌ترین و به روزترین رخدادهای تکنیکی و فنی حال حاضر جهان، برنامه‌ریزی و به روز می‌شود. با نگاهی به خروجی این متد و مشاهده کیفیت آثار تولید شده توسط هنرجویان، نقش کاربردی و موثر این نگرش «تحول محور» در سیستم آموزشی آموزشگاه کاملا عیان می‌شود. جهت مشاهده آثار هنرجویان به بخش آثار هنرجویان مراجعه کنید.

تلفن تماس آموزشگاه: ۰۲۱۴۴۰۲۲۲۶۵

آدرس آموزشگاه ایکاروس: فلکه دوم صادقیه، خیابان اعتمادیان شرقی، روبروی مرکز تصویر برداری آرین، پلاک ۱۵، طبقه سوم، واحد ۹

۲ دیدگاه

  • یکی از بهترین و ماندگارترین خاطرات هنری را در این آموزشگاه گذراندم. واقعا جو خوب و آرام و مسئولیت پذیری استاد در آموزسگاه ایکاروس حال منو خوب کرد و هنوز هم نقاشی میکنم به لطف آموزشهای عالی استاد مهویس در ایکاروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.