آموزشگاه موسیقی در رشت و گیلان؛ معرفی بهترین کلاس موسیقی رشت

آموزشگاه موسیقی در رشت و گیلان

برترین مراکز آموزش موسیقی رشت و گیلان

این فهرست شامل بهترین آموزشگاه های موسیقی رشت و گیلان شامل بهترین کلاس موسیقی رشت، بهترین کلاس آواز رشت، بهترین کلاس پیانو رشت، بهترین کلاس ویلن رشت، بهترین کلاس گیتار رشت و دیگر سازهای تخصصی، بهترین کلاس های سلفژ و آموزش سبک های موسیقی آوازی چون سنتی، پاپ و دیگر خدمات آموزشی کلاس های موسیقی در استان گیلان است.

همچنین به معرفی بهترین آموزشگاه های موسیقی کودک رشت و برگزار کنندگان بهترین کلاس ارف یا موسیقی کودک به روش ارف میپردازیم. شما علاقمندان به شرکت در کلاس های موسیقی در محدوده استان گیلان میتوانید نزدیکترین مرکز آموزشی به محل زندگی خود را بنا به نیاز خود انتخاب نموده و در کلاس های آن شرکت نمایید.

لیست بهترین کلاس های موسیقی تهران

بهترین کلاس موسیقی رشت و گیلان

نام آموزشگاه موسیقی
تلفن تماس ۰۱۳

آموزشگاه موسیقی واله رشت

آموزشگاه موسیقی واله دربهار سال ۱۳۹۳ با همت مدرس باسابقه ویولن جناب آقای مسیح فریدون زاده ،فعالیت خود را در زمینۀ تدریس موسیقی آغاز کرد. در این مجموعه، موسیقی به روش های جهانی و سنتی، به علاقمندان رشته های مختلف انتقال داده می شود. هدف همۀ ما در این خانۀ موسیقی این است که در آینده ای نه چندان دور، آوای موسیقیِ اصیل از گوشه و کنار این مرز و بوم به گوش رسد.
  • اولین آموزشگاه موسیقی با مدیریت کارشناسی ارشد در استان گیلان.
  • اولین آموزشگاه موسیقی که موفق به اخذ تفاهم نامه همکاری با یک دانشگاه شده است.
  • آدرس: درس: رشت، بلوار لاکان، کوچه واله ۷
  • آدرس سایت: www.valehmusicacademy.ir
  • تلفن تماس: ۳۳۴۷۱۶۶۵

آموزشگاه موسیقی پرنیان

رشت، خیابان بیستون، ابتدای بلوار معلم، ساختمان پرنیان، طبقه دوم و چهارم – ۰۱۳۳۳۵۳۶۷۵۰

آموزشگاه موسیقی ملودیک

آستارا، خیابان حکیم نظامی شرقی، جنب داروخانه دکتر عالم دوست، ساختمان مهر، طبقه دوم، واحد ۶ – ٠١٣۴۴٨١٢٣۶۶

آموزشگاه موسیقی گلشن

گیلان، رشت، گلسار، خیابان ۱۰۷، پلاک ۱۵ – ۰۱۳۳۲۱۲۹۶۶۶

آموزشگاه موسیقی خورشید

گیلان رشت، سعدی، معلم، روبروی بانک ایران زمین، کوچه نیایش – ۰۹۱۱۱۳۷۴۰۲۳

آموزشگاه موسیقی زیباکناری

گیلان، رشت، گلسار، سه راه گلایل، خیابان استاد معین، خیابان ۱۵۸، پلاک ۹ – ۰۱۳۳۳۷۶۱۱۱۴

آموزشگاه موسیقی آرش

گیلان، رشت، سبزمیدان، کوچه اسلام پرست – ٠٩١١٣٣٣١٢٧١

آموزشگاه آواز سنتی پیانت

رشت، سبزه میدان، عمارت ارم (بالای بانک دی، جنب مخابرات و پارکینگ) طبقه چهارم – ۰۱۳۳۳۲۳۵۸۳۰

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست فوق با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

آموزشگاه زبان

تاسیس آموزشگاه موسیقی

آموزشگاه زبان

کدام کلاس موسیقی بهتر است؟

آموزشگاه زبان

انتخاب آموزشگاه موسیقی

کدام آموزشگاه موسیقی رشت خوبه؟

بهترین کلاس موسیقی رشت کجاست؟

بهترین کلاس موسیقی رشت، مرکزی است که بتواند صادقانه بهترین خدمات را داده و اصل کار خود را ارائه خدمات درست به همشهریان خود قرار دهد. همانطور که مشاهده کردید تعدادی از بهترین مراکز آموزش موسیقی را ابتدای مطلب به شما معرفی نمودیم. همینطور در بخش دوم معرفی به لیست کامل آموزشگاه های موسیقی رشت که به تایید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت رسیده است اشاره نمودیم. کلاس های موسیقی نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین های رشت می‌باشند.

آموزش موسیقی کودکان در رشت

یکی از مهمترین دوره هایی که آموزشگاه های موسیقی برگزار میکنند کلاس های موسیقی کودکان و نوجوانان است. آموزشگاه های موسیقی کودکان در رشت برگزار کننده دوره های آموزش موسیقی در سنین خردسال، کودک و نوجوان هستند و برای سنین مختلف آموزش های مختلفی برگزار میکنند. یکی از روش های معروف در آموزش موسیقی به کودکان آموزش به روش ارف است. در این نوع آموزش که به روش بازی و سرگرمی است کودکان با انواع سازها آشنا شده و باث میشود تا ساز مورد علاقه خود را بهتر پیدا کنند.

آموزش موسیقی بزرگسال در رشت

آموزش موسیقی به بزرگسالان در تمام آموزشگاه های موسیقی رشت انجام میشود. بزرگسالان از سنین نوجوان تا جوان و بزرگسال میتوانند در هر رشته و ساز مورد علاقه خود اقدام به آموزش نمایند.

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های موسیقی و آواز رشت در ایام کرونا باز هستند؟

تمامی مراکز آموزشی بجز در روزهای تعطیل رسمی یا تعطیلی های موقتی که بدستور وزارت بهداشت انجام میشود باز هستند و طبق پروتکل های بهداشتی بصورت خصوصی یا تعداد پایین و یا حتی بصورت آنلاین در حال برگزاری کلاس ها هستند.

هزینه کلاس موسیقی در رشت چقدر است؟

هزینه آموزش ساز نسبت به هر آلت موسیقی متفاوت است اما هزینه های آموزش در سال جدید از ۱۷۰ هزار تومان برای هر جلسه شروع میشود. همینطور هزینه آموزش در آموزشگاه هایی که مجوز هنری درجه ۱ دارند بیشتر است.

بهترین ساز برای شروع موسیقی کودکان چیست؟

برای انتخاب ساز در کودکی نظرات مختلفی وجود دارد. بهترین روش تشخیص، شرکت در کلاس های ارف است. در این کلاس ها کودک با انواع سازها آشنا میشود. در کل میتوان گفت بهترین سازها بلز، پیانو، گیتار و ویلن است. برای اطلاعات بیشتر مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

بهترین ساز برای کودکان

مدت دوره آموزش موسیقی چند وقت است؟

این مسئله کاملا بستگی به هوش و علاقه کودک و همینطور ساز انتخابی دارد. اما سازهای ساده حداقل ۶ ماه تا ۱ سال آموزش نیاز دارند.

معیار انتخاب یک آموزشگاه خوب چیست؟

بعد از انتخاب سن مناسب برای آموزش موسیقی، آموزشگاه موسیقی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر می خواهید فرزند خود را در یک موسسه موسیقی مطمئن و پیشرفته ثبت نام کنید، باید فاکتورهای مهمی را بدانید و بعد برای این عمل سرنوشت ساز اقدام کنید.

فاکتورهای مهمی در این موضوع دخالت دارند که از جمله آنها میتوان به مکان آموزشگاه، برنامه آموزشی مراکز آموزش موسیقی آن آموزشگاه، عملکرد استاد آموزشگاه، تعداد شاگردان در کلاس، حضوری یا آنلاین بودن کلاس ها و دیگر عوامل مزتبطه که میتوانید در مطلب زیر بصورت کامل آن را مطالعه نمایید.

معیار انتخاب یک آموزشگاه موسیقی خوب

۴.۶/۵ ( ۷ نظر )

۱۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.