آموزشگاه زبان کره ای صدیق دانش، آموزشگاه زبان کره ای در میدان انقلاب

آموزشگاه زبان کره ای صدیق دانش

آموزشگاه زبان کره ای صدیق دانش


آموزشگاه زبان کره ای صدیق دانش

اولین مرکز آموزش تخصصی زبان کره ای زیر نظر وزارت آموزش و پرورش ایران و کالج دانشگاه های معتبر سئول

آموزشگاه زبان کره ای صدیق دانش در محدوده میدان انقلاب از بهترین آموزشگاه های زبان کره ای تهران در سال ۱۳۹۱ با مجوز رسمی از وزارت آموزش پرورش با مدیریت درخشان استاد شهاب عزیز زاده مدرس و مترجم زبان کره ای تاسیس و مشغول به آموزش زبان های خارجی در تهران است. همچنین شعبه دیگر مجموعه بنام مرکز آموزش زبان کره ای – انگلیسی الما (دخترانه) هم در کنار مجموعه صدیق دانش در زمینه آموزش دخترانه مشغول به فعالیت است.

  • تلفن تماس: : ٠٢١۶۶۵٩٢٩١٢ – ٠٢١۶۶۵٩٢٨۶۵ – ٠٢١۶۶۵۶٩۵۴٠

زمینه فعالیت آموزشگاه گسترده بوده و در دو بعد آموزش زبان ترکی استانبولی، زبان انگلیسی و زبان کره ای به زبان آموزان آموزش و مشاوره تحصیلی داده میشود. همینطور بخش خدمات آموزشی خارج آموزشگاهی به ادارات و تجار نیز میباشد که شامل اموری چون ترجمه رسمی، معرفی و مشاوره در امر تجارت یا عقد قراردادهای رسمی و غیر رسمی، مشاوره اعزام دانشجو، ارائه کتب آموزشی و غیره است. برخی فعالیت های مجموعه را در زیر معرفی مینماییم:

انجام هرگونه فعالیتهای فرهنگی، آموزشی، مشاوره، تحقیق و تبلیغ از طریق ایجاد مراکز آموزشی، انتشار کتب، مجله و نشریه، برگزاری نشستهای آموزشی، آموزش و تامین منابع انسانی به صورت اختصاصی و با همکاری و استفاده از خدمات سایر اشخاص حقیقی و حقوقی، همچنین انجام هر نوع فعالیت دیگر که برای پیشرفت اهداف آموزشگاه ضروری باشد.

دوره های آموزشگاه زبان کره ­ای صدیق دانش

۱) دوره آموزش ترکی استانبولی

۲) کلاس های زبان انگلیسی و کره ای برای کودکان ۳ الی ۱۰ سال

  • آموزش زبان انگلیسی به روش مونته سوری
  • آموزش زبان کره ای به روش دانشگاه سون مون کره جنوبی
  • کلاس های خلاقیت: آموزش انگلیسی و کره ای به روش بازی

۳) دوره آموزش زبان کره ای

آموزشگاه زبان کره ­ای صدیق دانش، تدریس زبان کره ­ای برای زبان آموزان علاقه مند به زبان کره ای در سه ترم مقدماتی، متوسطه و پیشرفته دوره ی آموزشی برگزار می کند، هر ترم این دوره ی آموزشی ۱۵۰ جلسه و هر جلسه یک ساعت و نیم و یا ۹۰ دقیقه آموزش زبان کره ای کلاس برگزار می شود.

ترم اول در دو سطح A2, A1  و ترم دوم در دو سطح B2 , B1 و ترم سوم در دو سطح C2, C1 آموزش  دارد. کلاس­ ها به صورت حضوری و غیر ­حضوری (آنلاین) برگزار می شود و کلاس های آنلاین در بستر اسکای روم یا واتساپ تشکیل می شود.

سه ترم کلاس کره ای:

۱ترم اول مقدماتی ۱۵۰ جلسه سطح A1 و سطح A2
۲- ترم دوم متوسطه ۱۵۰ جلسه سطح B1 و سطح B2
۳- ترم سوم پیشرفته ۱۵۰ جلسه سطح C1 و سطح C24

  • هر جلسه یکساعت و نیم و یا ۹۰ دقیقه آموزش
  • کلاس های کره ای یا بصورت حضوری و یا بصورت انلاین از طریق اسکایپ و یا واتساب برگزار میشود
  • آموزش خصوصی با مربی تاپیک ۵ و یا تاپیک ۶ برگزار میشود
  • آموزش نیمه خصوصی با مربی تاپیک ۴ برگزار میشود
  • آموزش گروهی با مربی تاپیک ۳ برگزار میشود

اطلاعات تماس آموزشگاه

کیفیت آموزش در صدیق دانش چطور است؟

آموزشگاه زبان کره ای صدیق دانش، زبان کره ای را به روش دانشگاه سون مون کره ی جنوبی و آموزش زبان انگلیسی با روش مونته سوری با  مجرب ترین اساتید و عالی ترین متد روز، دوره برگزار می کند، شما می توانید به راحتی زبان کره ی و انگلیسی  در آموزشگاه زبان کره ای صدیق دانش یاد بگیرید.

اساتید آموزشگاه زبان کره ای صدیق دانش دوره های یاد گیری زبان کره ای خود را در دانشگاه کیونگهی و یا دانشگاه سانگ میونگ کره ی جنوبی گذراندند.

 آموزش زبان کره ای و زبان انگلیسی  نیز برای کودکان سه تا ده سال همراه با بازی و خلاقیت و سرگرمی برای یادگیری آسان تر برای کودکان شما در آموزشگاه زبان کره ای و انگلیسی صدیق دانش دوره برگزار می کند.

ما در آموزشگاه صدیق دانش علاوه بر آموزش زبان کره ای و زبان انگلیسی نیز برای عزیزانی که قصد مهاجرت و پذیرش توسط بهترین و معتبرترین دانشگاه ها را دارند ارائه خدمات مشاوره داریم.

اساتید مجرب آموزشگاه زبان کر­ه ای صدیق دانش

آموزشگاه زبان کره ای صدیق دانش با مجرب ­ترین اساتید برای علاقه­ مندان به یاد­گیری زبان کره­ ای کلاس های با  سطح بالا برگزار می کند. آموزشگاه زبان کره ­ای صدیق دانش به سه صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته کلاس برگزار می کند.

مربیان تاپیک شش، دوره ی چهار ساله ی لیسانس زبان کره ای خود را از دانشگاه کیونگهی و یا دانشگاه سانگ میونگ سئول دریافت نموده اند.

مربیان تاپیک پنج به مدت دو سال در دانشگاه سانگ میونگ کره ی جنوبی دوره آموزشی دیده و کلاس های خصوصی زبان کره ­ای توسط مربیان تاپیک پنج و شش برگزار می­شود.

مربیان تاپیک چهار به مدت یک سال در کشور کره ی جنوبی دانشگاه سانگ میونگ کره دوره دیده اند، کلاس نیمه خصوصی توسط این استادان برگزار می­ شود.

مربیان تاپیک سه که به مدت شش ماه در کشور کره ی جنوبی، دانشگاه سانگ میونگ کره دوره دیده اند، کلاس­های گروهی را  برای زبان آموزان زبان کره ای برگزار می­کنند.

درخواست مشاوره اعزام و پذیرش در دانشگاه های در کشور کره جنوبی

آموزشگاه صدیق دانش برای زبان آموزانی که قصد ادامه تحصیل و رویای زندگی در کشور کره ی جنوبی دارند بستری را فراهم کرده تا از طریق آموزشگاه زبان کره ای صدیق دانش اطلاعات لازم را کسب کنند. ما می توانیم برای درخواست اعزام و پذیرش در بهترین و معتبر ترین دانشگاه ها و دانشکده ها در کره ی جنونی به شما عزیزان مشاوره دهیم.

درخواست مشاوره اعزام و پذیرش در بهترین دانشگاه ها و دانشکده ها در کشور کره جنوبی و جهت دریافت اطلاعات اعم از هزینه ها، بیمه – خوابگاه – شهریه – هزینه های صدور دعوتنامه
هزینه های ارسال مدارک به کره – هزینه های ارسال دعوتنامه از کره با منزل – هزینه اسپانسر ها – هزینه ویزا – هزینه مصاحبه سفارت – هزینه خرید کتاب – هزینه اجاره اپارتمان – هزینه بلیط – هواپیما – هزینه غذا – هزینه ترجمه و تاییدیه مدارک در وزارت امور خارجه، وزارت دادگستری، وزارت اموزش و پرورش، سفارت کره – جهت دریافت مشاوره فنی در مورد چگونگی کار – تحصیل – اقامت – زندگی – بورسیه با ارائه عکس کارت ملی انجام میشود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *