آموزشگاه زبان دخترانه رایان

آموزشگاه زبان دخترانه رایان

آموزشگاه زبان دخترانه رایان | ایران آموزشگاه مرجع آموزشگاه ها


معرفی آموزشگاه زبان دخترانه رایان

آموزشگاه زبان دخترانه رایان در مناطق عباس آباد و نارمک تهران بهترین آموزشگاه زبان کودک تهران با در اختیار داشتن اساتید تحصیل کرده، مجرب و متخصص در آموزش زبان انگلیسی و استفاده از متد استثنایی و استاندارد فونیکس در زمینه آموزش زبان انگلیسی کودک و نوجوان در رده سنی ۳ تا ۱۴ سال فعالیت می نماید.

آکادمی زبان دخترانه رایان به عنوان تخصصی‌ترین آموزشگاه در زمینه آموزش زبان انگلیسی کودک و نوجوان گروه سنی ۴ تا ۱۴ سال می‌باشد که با استفاده از لابراتوار و ایجاد محیطی شاد و آرام سعی در یادگیری هر چه بهتر زبان انگلیسی با متد فونیکس دارد.

آموزشگاه زبان دخترانه کودک و نوجوان رایان دارای مجوز رسمی از سازمان آموزش و پرورش شهر تهران می‌باشد.

دوره‌های آموزشی آموزشگاه زبان دخترانه رایان به دو روش زیر برگزار می شوند:

۱) دوره فشرده: ویژه کودکان ۴ – ۷ سال می باشد و همه روزه (شنبه الی چهارشنبه) صبح ها برگزار می گردد.
۲) دوره ترمیک: مختص نوجوانان ۷ الی ۱۴ سال بوده که عصرها مطابق برنامه (روزهای زوج و فرد) برگزار می گردد.

موسسه زبان رایان نارمک و عباس آباد با استفاده از متد فونیکس، زبان آموزان قادر خواهند بود اصطلاحات انگلیسی را به راحتی و با استفاده از تصاویر به خاطر سپرده و در هفت ترم یک ماهه خواندن، نوشتن و صحبت کردن را فرا گیرند.

متد آموزشی فونیکس کامل ترین متد آموزش زبان انگلیسی کودکان، مطابق با استانداردهای بین المللی و سیستم آموزشی مدارس انگلستان می‌باشد تا در کمترین زمان و به بهترین نحو زبان انگلیسی را فرا گیرند.

آموزشگاه زبان دخترانه رایان برای بهبود راندمان خود علاوه بر آموزش مکالمه، خواندن و نوشتن زبان انگلیسی دوره‌های آموزش نقاشی، کاردستی و آموزش محتوای پیش دبستانی را به زبان انگلیسی تدریس می‌نماید.

کودکان در پایان دوره فونیکس به راحتی قادر به مکالمه، خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی می‌باشند و میتوانند در امتحانات Flyers، Starters و Movers با مدرک بین المللی از دانشگاه کمبریج شرکت کنند.

آدرس شعب آموزشگاه زبان دخترانه رایان:

شعبه عباس آباد: خیابان سهروردی شمالی، خیابان ابن یمین، پلاک ۵۵
تلفن: ۸۸۵۱۰۳۳۹ – ۸۸۵۱۰۳۷۶

شعبه نارمک: خیابان سمنگان، خیابان ارشی، پلاک ۱۱۸
تلفن: ٧٧٠٣٠١١٩ – ٧٧٢۵۵۶٢۷ – ۷۷۲۵۵۶۲۸

__________

همواره برای اطلاعات بیشتر در مورد آموزشگاه‌ها و اطلاع از نوع فعالیت‌ها میتوانید به بخش مقالات و اطلاعیه‌های آموزشی مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *