آموزشگاه زبان ادبا

آموزشگاه زبان ادبا در تهران

آموزشگاه زبان ادبا در تهران


معرفی آموزشگاه زبان ادبا در تهران

آموزشگاه زبان ادبا در تهران در خیابان ولیعصر محدوده مطهری با آموزش تخصصی زبان آلمانی با بهترین و جدیدترین متدهای آموزشی زبان آلمانی MENSCHEN در سطح A1 و برنده تندیس خلاقیت در سال ۹۴ و ۹۵ با مدیریت دکتر سعیده ادیب.

زبان‌های انگلیسی، ترکی استانبولی و سوئدی از زبان هایی هستند که در آموزشگاه ادبا با متد نوین در کلاس های زبان آلمانی با استاندارد آموزش داده می‌شود.

آموزش زبان آلمانی از الفبا را مطابق با متد سفارت آلمان در دستور کار خود قرار داده است آموزشگاه زبان آلمانی ادبا که بیشترین مهم را در آموزش زبان آلمانی را عهده دار است، با تاکید بر یادگیری دانشجویان زبان آلمانی بر روی افعال پر کاربرد زبان آلمانی، سعی در آموزش زبان آلمانی و بسط و توسعه زبان آلمانی در سطح A1 آلمانی و نیز لغات آلمانی سطح A1 را دارد.

آموزشگاه زبان ادبا در تهران برنده تندیس مدیریت و خلاقیت برتر در سال ۹۴ و همچنین برنده تندیس شهرت برند در سال ۹۵ و نیز برترین های آموزش از سوی منتخب اساتید دانشگاه‌های تهران و شهید بهشتی و همچنین دانشگاه‌های آلمان، فعالیت خود را رسما از سال ۱۳۸۳ آغاز نموده و به عنوان یکی از متولیان امر آموزش در خدمت اقشار مختلف جامعه می باشد.

اساتید آموزشگاه زبان ادبا در تهران

اساتید موسسه زبان آلمانی ادبا در بخش آموزش زبان آلمانی از الفبا بسیار با تجربه و باسابقه می‌باشند. به عنوان مثال جناب آقای دکتر بهرامی (معاون دپارتمان آلمانی دانشگاه شهید بهشتی)، آقای دکتر دستمالچی، خانم دکتر شاه نشین، خانم دکتر اسلامی، آقای دکتر رهگذر، آقای ریش سفید، آقای مولوی، آقای پورمحمدی، خانم سلطانی، خانم طباطبایی و خانم طاهری …

ارتباظ با آموزشگاه

  • نوع فعالیت: با مجوز رسمی
  • مدیریت: آقای دکتر بهرامی (معاون دپارتمان آلمانی دانشگاه شهید بهشتی)
  • آدرس آموزشگاه: تهران، منطقه ۶، خیابان شهید مطهری، پلاک ۵۱
  • تلفن تماس: ۰۹۰۲۶۹۶۰۱۶۹ – ۰۹۱۲۶۹۶۰۱۶۹ – ۰۹۱۲۲۹۷۱۸۴۷ – ۰۹۱۲۰۱۸۰۲۱۶

__________

همواره برای اطلاعات بیشتر در مورد آموزشگاه‌ها و اطلاع از نوع فعالیت‌ها میتوانید به بخش مقالات و اطلاعیه‌های آموزشی مراجعه کنید.

۰/۵ ( ۰ نظر )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.