آموزشگاه بازیگری مشهد – شامل ۵ تا از بهترین آموزشگاه سینمایی و بازیگری مشهد

آموزشگاه سینمایی و بازیگری مشهد

لیست کلاس بازیگری مشهد

مشهد یکی از مستعد ترین استانهای کشور در زمینه رشد و پرورش هنرمندان سرشناس سینمایی میباشد که در رشته های مختلف هنری مشغول به فعالیت هستند و این یکی از بهترین دلایل برای مراجعه افراد به مراکز آموزش بازیگری در این شهر است.

در این مطلب قصد داریم تا بهترین کلاس بازیگری و بهترین کلاس کارگردانی فعال مشهد را معرفی کنیم. این مراکز مشغول به آموزش رشته های سینمایی و هنرهای نمایشی چون آموزش بازیگری بزرگسال، بازیگری کودک و نوجوان، کلاس های کارگردانی، بازیگری و هنرهای نمایشی، کلاس های فن بیان و گویندگی و سخنوری، عکاسی و تصویربرداری، گریم سینمایی، تدوین فیلم، طراحی صحنه، نویسندگی و نمایشنامه نویسی و دیگر رشته های سینمایی هستند.

bazigari iranamozeshgah

لیست کلاس های بازیگری ایران

rahnamaye bazigari iranamozeshgah

منابع آموزش بازیگری چیست؟

bazigari kodak iranamozeshgah

کلاس زبان کجا برم؟

معرفی بهترین کلاس بازیگری مشهد

مشخصات آموزشگاه

آموزشگاه سینمایی و بازیگری موج نو مشهد

آموزشگاه سینمایی موج نو برگزار کننده دوره های آزاد سینمایی و سمعی بصری با «مجوز رسمی» از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهر مشهد است. مجموعه برگزار کننده دوره های آموزش بازیگری سینما، تصویربرداری، کارگردانی، میکس و مونتاژ، عکاسی همراه با کارگاه عملی همراه با ارائه گواهی نامه رسمی ارشاد به فارغ التحصیلان مشغول به فعالیت مستمر است. «ساخت تیزر – کلیپ – فیلم»

کلاس بازیگری ویژه

 • ساعت: ۱۴:۳۰ الی ۱۶:۳۰
 • ترم اول (مقدماتی): ۱۲ جلسه ۲ ساعته داخل بلک باکس + ۲ جلسه ورکشاپ داخل سینما
 • ترم دوم (تکمیلی): ۱۲ جلسه ۲ ساعته بازی جلوی دوربین داخل بلک باکس + ۲ جلسه ورکشاپ داخل سینما
 • ترم سوم (پیشرفته): آموزش حین فیلم سازی با حضور و بازی شما در فیلم کوتاه بعنوان شخصیت های اصلی و اکران فیلم در چند سینما
 • هزینه هر ترم: ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان

آموزش کارگردانی ویژه

 • کلاس های نیمه خصوصی ۵ نفره (جلسه اول رایگان)
 • ترم اول: ۱۰ جلسه ۳ ساعته + ۲ جلسه ورکشاپ داخل سینما
 • ترم دوم: ۱۲ روز سر لوکیشن فیلم سازی بهمراه شما فیلم ساخته میشود
 • هزینه هر ترم: ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
 • ویدیوی معرفی آموزشگاه

bazigari kodak iranamozeshgah

کلاس آشپزی کجا برم؟

goyandegi iranamozeshgah

کلاس موسیقی کجا برم؟

bazigari iranamozeshgah

کلاس بازیگری تهران کجا برم؟

rahnamaye bazigari iranamozeshgah

کلاس کنکور کجا برم؟

لیست دیگر آموزشگاه های سینمایی مشهد

 

 نام آموزشگاه  دوره های آموزشی  آدرس

آموزشگاه بازیگری بهراد

بازیگری، کارگردانی، گویندگی، فن بیان، طراحی صحنه خیابان احمداباد، ۳۰ متری دوم، ابوذر ۷، پلاک ۱۰۶

آموزشگاه بازیگری سروش

بازیگری سینما، تصویربرداری، کارگردانی فلسطین ۱ پلاک ۷۱، طبقه اول

آموزشگاه بازیگری پریسان

بازیگری سینما، تصویربرداری، کارگردانی خیابان ۱۵ خرداد، نبش بلوار بعثت

آموزشگاه بازیگری آپادانا

بازیگری، سینمایی، فیلمنامه نویسی، تصویربرداری و عکسبرداری، کارگردانی، تدوین، تست بازیگری مشهد، خیابان دانشگاه ۱۸، ساختمان برک، طبقه دوم، واحد ۲۰۲

آموزشگاه سینمایی گریم طلوع سیما

متعادل سازی، بافت مو، جلوه های ویژه، سه بعدی و پروتز مشهد، بین وکیل آباد ۷ و ۹، پلاک ۸۳، ساختمان طلوع سیما

آموزشگاه بازیگری پردیس تئاتر مستقل

بازیگری مقدماتی بزرگسال، نمایشنامه نویسی، نمایش خلاق نوجوان، گریم، عکاسی تئاتر، نمایش خلاق کودک بلوار صارمی، بین میدان حافظ و صارمی ۵۰، پلاک ۷۸

آموزشگاه بازیگری گام سوم

بازیگری سینما، تصویربرداری، کارگردانی مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۲۸ و چهارراه دانش آموز

آموزشگاه بازیگری موج نو

بازیگری سینما، تصویربرداری، کارگردانی، میکس و مونتاژ، عکاسی همراه خیابان راهنمایی، خیابان سلمان فارسی، بین سلمان فارسی ۷ و ۹

آموزشگاه بازیگری آپادانا مشهد

فیلم نامه نویسی، کارگردانی، بازیگری، عکاسی و تصویر برداری مشهد، خیابان دانشگاه ۱۸، ساختمان برک، طبقه دوم، واحد ۲۰۲ – ۰۵۱۳۸۵۴۲۷۵۰
_

نتیجه گیری

حرف آخر ایران آموزشگاه

کدام کلاس بازیگری مشهد خوبه؟

بهترین کلاس بازیگری مشهد کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های بازیگری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش هنرهای نمایشی در تبریز هستند.

کلاس بازیگری رایگان در مشهد وجود دارد؟

در مقاطعی ممکن است بعضی از مدرسان یا آموزشگاه ها اقدام به برگزاری کلاس رایگان بازیگری در مشهد نمایند و یا یک جلسه آموزشی را بصورت رایگان برگزار کنند. همچنین میتوانید برای مشاوره رایگان بازیگری در مشهد میتوانید به مراکز نام برده شده مراجعه نمایید.

بعد از بازیگری به فیلم معرفی میشویم؟

کلاس های بازیگری محلی برای آموزش فنون بازیگری هستند و وظیفه ای برای شکت دادن هنرجوها در پروژه های فیلمسازی ندارند، همانطور که یک آموزشگاه موسیقی یا زبان وظیفه معرفی هنرجو به کنسرت یا گروه موسیقی را ندارد.

برای ثبت نام کلاس بازیگری باید تست بازیگری بدهم؟

خیر، آموزشگاه های بازیگری جزو آموزشگاه های آزاد هنری هستند و برای ثبت نام در کلاس ها نیاز به تست دادن نیست و با مدارک شناسایی میتوانید اقدام به ثبت نام نمایید. اما در بعضی از آکادمی ها بعلت متقاضیان زیاد برای شرکت در کلاس ها آزمون ورودی انجام میشود تا سطح دانش و آگاهی فرد مشخص شود و اولویت برای افراد مستعد باشد.

مراکز تست بازیگری در مشهد کجاست؟ تست بازیگری کجا بدهم؟

برای تست بازیگری مراکز بسیاری وجود دارد. دلیل تست بازیگری باید مشخص شود که هدف از تست بازیگری چیست؟ آیا بنظر شما با تست بازیگری در فیلم بازی میکنید؟ خیر؛ تست بازیگری برای تعیین سطح شماست. اگر دفتر فیلمسازی نیاز به بازیگر در پروژه ای داشته باشد فراخوان داده و شما میتوانید برای تست بازیگری مراجعه کرده تا شانس شرکت در فیلم یا پروژه هنری را داشته باشید.

مدت دوره های بازیگری چقدر است آیا ماهانه انجام میشود یا جلسه ای؟

اصولا کلاس های بازیگری بصورت دوره ای هستند و شما باید در یک دوره مقدماتی و دوره های بعدی پیشرفته شرکت کنید. مدت دوره ها معمولا بین ۳ تا ۱۰ ماه متغییر است. مسلما شما بعنوان یک فرد مبتدی اول باید دوره مقدماتی را ثبتنام کنید و بعد از اتمام آن اگر قصد ادامه و پیشرفت را داشته باشید دوره پیشرفته را ثبت نام کنید. اما افرادی که از قبل تجربه بازی یا آموزشگاه را دارند نیز میتوانند بصورت تک درس یا مستقیم در دوره های پیشرفته شرکت کنند.

کلاس بازیگری بهتر است یا کلاس تئاتر کجا برم؟

اگر بصورت حرفه ای به این دو نگاه کنید بین بازیگری و تئاتر در سبک اجرا تفاوت هایی وجود دارد اما برای یک مبتدی هیچ فرقی ندارد و بهترین راه برای شروع ورود به کلاس های بازیگری است. در بسیار از آموزشگاه ها دوره آموزش هر دو یکی است و فقط چند آموزشگاه برای تدریس تخصصی اقدام به آموزش اختصاصی تئاتر مینمایند. از جمله مجموعه سمندریان.

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های بازیگری و کارگردانی مشهد در کرونا باز هستن؟

تمامی مراکز آموزشی بجز در روزهای تعطیل رسمی یا تعطیلی های موقتی که بدستور وزارت بهداشت انجام میشود باز هستند و طبق پروتکل های بهداشتی بصورت خصوصی یا تعداد پایین و یا حتی بصورت آنلاین در حال برگزاری کلاس ها هستند.

تست بازیگری در مشهد کجاست؟

تست بازیگری برای ورود به پروژه نیاز است نه برای ورود به آموزشگاه بازیگری. برای تست بازیگری به دفاتر سینمایی شهر خود مراجعه کنید.

این سوال که تست بازیگری بدهم تا بدانم که بازیگر میشوم یا خیر اساسا سوال اشتباهی است.

برای اطلاعات بیشتر به مطلبی که ابتدای مقاله تحت عنوان راهنمای بازیگری قرار داده شده است مراجعه فرمایید.

شهریه کلاس بازیگری در مشهد چقدر است؟

قیمت کلاس های بازیگری در مشهد بنابر آموزشگاه های مختلف ممکن است متفاوت باشد. از دوره های ۲ میلیون تا ۱۵ میلیون متغیر است.

ثبت نام در دوره آموزش کلاس های بازیگری چطوره؟

ثبت نام در آموزشگاه های سینمایی و بازیگری برای عموم آزاد هست و هر آموزشگاه نسبت به سیاست خودش عمل میکنه. شما مراجعه میکنید و بعد از یک مشاوره میتونید مراحل ثبتنام رو انجام بدید. بعضی از مجموعه ها هم برای اینکه هنرجوهای خوبی داشته باشن اول کار اقدام به مصاحبه و آزمون میکنن که فقط افراد با استعداد رو آموزش بدن.

مدت دوره بازیگری چند وقت هست؟

مدت دوره های بازیگری و دیگر رشته های سینمایی کاملا بسته به سیاست آموزشی آموزشگاه دارد، ممکن است در بخش بزرگسالان و کودکان نیز تفاوت داشته باشید.

قاعدتا مدت اموزش به ۳ دوره مقدماتی، متوسطه و پیشرفته تقسیم میشود و هنرجویان باید به ترتیب از دوره اول یادگیری را شروع کنند و بترتیب به مراحل پیشرفته تر برسند.

مدت آموزش ها هم معمولا بین ۳ تا ۱۰ ماه است.

بعد از تمام شدن کلاس بازیگری به پروژه معرفی میشویم؟ آیا در فیلم بازی میکنیم؟

هیچ آموزشگاهی موظف نیست که بعد از آموزش هنرجو را برای فیلم معرفی کند و یا او را در پروژه ای استفاده کند. مثلا فرض کنید کسی که به یک آموزشگاه موسیقی مراجعه میکند آیا باید در انتهای کار توسط آموزشگاه به یک گروه خوانندگی معرفی شود!! مسلما جواب خیر است.

آموزشگاه ها وظیفه آموزش فنون بازیگری و سینمایی را دارند و بعد از اتمام دوره مدرک ویژه آن را ارائه میدهند.

نکته: البته باید به این نکته توجه داشت که مجموعه ها همه در تلاش هستند تا بهترین خروجی ها را داشته باشند و برای همین از هنرجویان با استعداد و پرتلاش حمایت کامل میکنند تا در پروژه ها وارد شوند، چون موفقیت هنرجو بعنوان رزومه قوی همان مجموعه تلقی میشود.

برای اطلاعات بیشتر به مطلبی که ابتدای مقاله تحت عنوان راهنمای بازیگری قرار داده شده است مراجعه فرمایید.

هزینه کلاس بازیگری چقدره؟

کلاس های بازیگری نسبت به آموزشگاه و دوره های مختلف متفاوت است اما برای آموزش بازیگری کودکان و بازیگری بزرگسالان از ترمی ۲ میلیون تا ۱۵ میلیون تومان است.

در بحث آموزش همیشه تنوع زیادی وجود داشته، همینطور در مورد کیفیت آموزشگاه ها نیز تفاوت وجود دارد. آموزشگاه هایی که مجوز درجه ۱ هنری دارند هزینه آموزش بیشتری دارند و این هم بخاطر کیفیت و امکانات و اساتید بهتر هست.

 • در دوره های اموزش سینمایی کودکان هزینه های آموزش معمولا کمتر است.
 • در دوره مقدماتی معمولا هزینه آموزش کمتر است.
 • در دوره بزرگسال و یا دوره های پیشرفته هزینه آموزش بیشتر میشود.

اموزشگاه هایی که در مقاله نام بردیم همه جزو برترین مراکز آموزش سینمایی کشور هستند و هزینه های متفاوت تری نسبت به مرتاکز معمولی دارند و هزینه بالاتری هم دریافت میکنند. حدود هزینه در سال ۹۹ از مبلغ ۲ میلیون تومان تا ۱۵ میلیون تومان میباشد.

هزینه دوره هایی مثل کارگردانی و فیلمنامه نویسی، گریم و … هر کدام متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر با شماره هر کدام از آموزشگاه ها تماس بگیرید.

۴.۱/۵ ( ۱۰ نظر )

۲۱ دیدگاه

 • سلام من عاشق بازیگری هستم یک مکان تست هم در خیابان دکتر ها هست من آدرس دقیق آن جا رو میخواستم

 • سلام و خسته نباشید .
  من به بازیگری علاقه دارم .میشه لطفا آدرس مکان های تست بازیگری مشهد رو بگید!؟

 • سلام و خسته نباشید ممنونم از مطالب عالی تون .
  میخواستم بدونم که آیا برای بازیگری مدارک تحصیلی مهمه ؟
  و بدون شرکت در کلاس بازیگری هم میشه تست داد ؟

 • سلام ممنون از مطالب خوبتون
  من خیلی علاقه به بازیگزی دارم و خواستم بپرسم کجاباید برم برای تست بازیگری در مشهد اخه اینا هنه کلاس بازیگری هست میشه راهنمایی کنید ممنون میشم
  😘😘

 • کلاس بازیگری رایگان در مشهد کجا هست؟ من مامانم پول نمیده کلاس بازیگری برم، خیلی هم دوست دارم شرکت کنم میشه کلاس های بازیگری در مشهد برای نوجوانان معرفی کنید؟

  • درود بر شما
   لطفا به لیست ابتدای مطلب مراجعه کنید. اکثر مراکز نام برده شده در این لیست آموزش بازیگری برای کودکان و نوجوانان در مشهر را دارند. ممکن است مشاوره رایگان بازیگری و یا یک جلسه آموزش بازیگری رایگان را برگزار نمایند.
   ایران آموزشگاه بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور

  • درود بر شما
   تا این لحظه کلاسی که صرفا آموزش تئاتر داشته باشه را در مشهد اطلاع نداریم اما گروه های تئاتری بهترین گزینه برای اقدام هستند و یا اینکه اگر امکان آموزش در شهر های دیگر مثل تهران را دارید به آموزشگاه های معتبر مراجعه فرمایید. نمونه ای از این مراکز در تهران را در مطلب زیر مشاهده کنید.
   آموزشگاه بازیگری تهران
   ایران آموزشگاه بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور

 • سلام خسته نباشید
  ممنون از مطالب مفیدی که میزارید. من به بازیگری خیلی علاقه دارم استعدادم دارم خواستم ببینم آدرس مکان های تست بازیگری در مشهد کجا هست. من خیلی دوست دارم تو کلاس تئاتر و فیلنامه نویسی مشهد شرکت کنم. ممنون که راهنمایی میکنید.

  • درود بر شما
   برای اطلاع از مراکز آموزش بازیگری و کارگردانی در مشهد و همینطور تست بازیگری در مشهد به لیست داخل متن مراجعه کنید.
   ایران آموزشگاه بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور

 • سلام و احترام
  مطالب و مستندات جدیدی بود؛انگیزه بهتر و بیشتری جهت پیگیری امور هنری پیدا کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.