آموزشگاه کوتاهی مو در کرج – معرفی بهترین کلاس کوتاهی مو در کرج

آموزشگاه کوتاهی مو در کرج

_

معرفی آموزشگاه کوتاهی مو خوب در کرج

آموزشگاه کوتاهی مو در کرج

در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه دوره آموزش کوتاهی مو که در دوره‌های آرایشگری زنانه وجود دارد، مهارت‌هایی مانند آماده‌سازی مو برای کوتاهی، پیتاژ، کوتاهی چتری، کاهش حجم و دیگر تکنیک‌های لازم آموزش داده می‌شود. با شرکت در کلاس‌های کوتاهی مو در کرج می‌توان این مهارت را یاد گرفت. در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه بیشتر با دوره آموزش کوتاهی مو و لیست بهترین آموزشگاه‌های کوتاهی مو در کرج که کار آموزش کوتاهی مو زنانه، کوتاهی موی مردانه و کوتاهی موی کودکان را بر عهده دارند آشنا می‌شوید.

در این مطلب چه میخانیم؟

  • معرفی دوره آموزش کوتاهی مو
  • معرفی آموزشگاه کوتاهی مو در کرج
  • مراحل آموزش کوتاهی مو در کرج
  • لوازم کلاس آموزش کوتاهی مو کرج
  • اعتبار مدرک دوره کوتاهی مو کرج

دوره کوتاهی مو چیست؟

برای آشنایی با کوتاهی مو روی مطلب زیر کلیک کنید.

دوره آموزش کوتاهی مو زنانه

دوره آموزش کوتاهی مو مردانه

دوره آموزش کوتاهی مو کودک

_

کلاس آموزش کوتاهی مو در کرج

سرفصل‌های دوره آموزش کوتاهی مو

کلاس کوتاهی مو در کرج مهارت‌های گوناگونی را به هنرجویان طی سرفصل‌های مشخص آموزش می‌دهد. در هر سرفصل تکنیک‌ها دسته‌بندی شده تا مطالب به شیوه اصولی آموزش داده شوند. همچنین یادگیری تمامی مهارت‌های هر سرفصل ضروری بوده تا هنرجو برای کوتاهی مو تسلط کامل داشته باشد.

مدیریت مشتری مداری

اولین سرفصلی که در دوره اموزش کوتاهی مو وجود دارد، مدیریت مشتری مداری است. در این سرفصل به هنرجو نحوه ارتباط با مشتری آموزش داده می‌شود. همچنین مهارت‌های دیگر مانند نحوه مدیریت زمان، پیشنهاد مدل پیشنهادی و مشاوره به مشتریان در این سرفصل حضور دارند.

آناتومی سر و صورت و شناخت زوایای سر

یکی از مهم‌ترین سرفصل‌هایی که در کلاس کوتاهی مو در کرج آموزش داده می‌شود، شناخت آناتومی سر و صورت و شناخت زوایای سر است. در این سر فصل هنرجو با انواع فرم صورت، زوایای رویش مو و آناتومی صورت آشنا خواهد شد. با این اطلاعات نیز انتخاب مدل مو و اجرای کوتاهی مو ساده‌تر می‌شود.

انواع فاندیشن‌ها در کوتاهی مو

سرفصل فاندیشن مو به آماده‌سازی موها قبل از کوتاهی مو اختصاص داده شده است. در این سرفصل نکاتی که قبل از کوتاهی مو باید رعایت شوند توضیح داده شده تا نقصی پس از کوتاهی به وجود نیاید. همچنین انواع فاندیشن‌ها برای مدل‌های گوناگون کوتاهی آموزش داده خواهد شد.

کوتاهی لاین در متدهای مختلف

کوتاهی لاین دیگر مبحثی است که در کلاس کوتاهی مو در کرج آموزش خواهید دید. در این سرفصل کوتاهی لاین زاویه صفر و زاویه به طور کامل آموزش داده می‌شود. همچنین متدهای دیگر کوتاهی لاین مانند لاین مثلث، لاین گرد و لاین مربع در این سرفصل حضور دارند.

لیر و لیر زاویه تند

لیر و لیر زاویه تند در واقع نام مهارت‌هایی است که برای لیرینگ استفاده می‌شود. همچنین می‌توان گفت که لیر و لیر زاویه تند جزو مهم‌ترین مهارت‌های برش مو هستند که باید برای کوتاهی فرا گرفته شوند. به همین دلیل یک سر فصل اختصاصی برای این مهارت‌های مهم در نظر گرفته شده است.

شناخت انواع تکسچرها

جالب است بدانید که تکسچرها به عنوان کاربردی‌ترین قیچی‌ها شناخته می‌شوند. به طوری که بدون آن‌ها کاهش حجم مو و مدل‌دهی موهای ضخیم با چالش مواجه خواهد شد. به همین دلیل در کلاس کوتاهی مو در کرج یک سرفصل به نحوه شناخت و استفاده از انواع قیچی تکسچر آموزش اختصاص داده شده است.

لیست ۱۰ آموزشگاه مردانه

لیست ۱۰ آموزشگاه معتبر تاتو کرج

لیست ۱۰ آموزشگاه معتبر زنانه

تکنیک‌های اصولی در دست گرفتن شانه و قیچی

بدون شک در آموزش کوتاهی مو قیچی و شانه جزو کاربردی‌ترین ابزارها هستند. به همین دلیل باید نحوه استفاده درست از این ابزارها به خوبی آموزش داده شود. برای رسیدن به این هدف یک سرفصل به تکنیک‌های در دست گرفتن شانه و قیچی می‌پردازد.

فرم‌دهی یا استایلینگ مو

پس از اینکه مراحل برش و کوتاهی مو انجام می‌شوند، آرایشگران ماهر موهای مشتری را فرم‌دهی یا اصطلاحا استایلینگ (Styling) خواهد کرد. البته که فرم‌دهی مو پس از کوتاهی نیز به مهارت‌های خاص نیاز دارد. به همین دلیل در آموزش کوتاهی مو فرم‌دهی و استایلینگ سرفصلی مجزا دارد.

مراحل آموزش کوتاهی مو در آموزشگاه‌های آرایشگری کرج

ابتدای کلاس مو در کرج به نحوه شست‌وشوی مو به طور تخصصی اختصاص داده شده است. سپس زوایای مو و فرم سر به هنرجو آموزش داده می‌شود. در مرحله بعد آموزش کوتاهی مو در چند روش مختلف اجزا شده و روش صحیح انواع کوتاهی مو آموزش داده خواهد شد. در پایان نیز تمرین‌های عملی روی مدل انجام شده تا در کوتاهی مو به تسلط برسید.

هزینه‌ها و ابزارهای دوره آموزش کوتاهی مو

هزینه‌های کلاس کوتاهی مو در کرج با توجه به سطح دوره، مدت زمان و نوع آموزشگاه متفاوت خواهد بود. همچنین ابزارهای مانند شانه در سایزهای مختلف، پیش‌بند، حوله یکبار مصرف، شامپو و نرم کننده مو، حالت دهنده، فیکس کننده مو، قیچی معمولی، قیچی دندانه‌دار، قیچی چند سر، برس گرد، آبپاش، سشوار، اتوی مو، تیغ و گیره‌های نگهدارنده مو در این دوره‌ها استفاده می‌شوند.

_

سوالات متداول

_

با دوره آموزشی کاشت مژه در شهر کرج آشنا شدیم. این دوره آموزشی یکی از بهترین دوره‌های آرایشگری است که شرکت در آن و یادگیری مفاهیم ا‌کستنشن مژه برای هر آرایشگر یا هنرجویی ضروری است. شما با شرکت در این دوره آموزشی می‌توانید یکی از پول‌سازترین رشته‌های آرایشگری را یاد بگیرید. اگر در زمینه این دوره آموزشی سوالاتی برای شما وجود دارد، با قسمت سوالات متداول همراه ما باشید.

آموزشگاه های کوتاهی مو کرج معرفی شده در این صفحه مجاز هستند؟

تمامی مراکز آموزشی معرفی شده در این صفحه جزو بهترین کلاس های کوتاهی مو کرج محسوب میشوند.

آموزشگاه های کوتاهی معرفی شده فقط زنانه هستند؟

خیر، این صفحه لیست آموزشگاه های کوتاهی موی زنانه، آموزشگاه های کوتاهی موی مردانه و آموزشگاه های کوتاهی موی کودکان هستند.

برای ثبت نام در کلاس کوتاهی مو نیاز به دانش خاصی است؟

خیر، شما با هر سطح از اطلاعات میتوانید برای آموزش اقدام کنید.

مدرک کوتاهی مو در کرج را کجا صادر میکنند؟

مدرک کوتاهی مو در کرج از طریق آموزش در آموزشگاه ها انجام شده و بعد با شرکت در آزمون فنی و حرفه ای دریافت میشود.

دوره آمو‌زش کوتاهی مو با چند شرکت‌کننده برگزار می‌شود؟

دوره‌های آموزش‌ کوتاهی مو کرج سه شکل خصوصی با دو تا سه نفر، نیمه‌خصوصی با ۴ تا ۸ نفر و گروهی با ۸ تا ۱۵ نفر برگزار می‌شوند.

آیا برای اخذ مدرک کوتاهی مو به مدرک تحصیلی خاصی نیاز است؟

خیر، برای اخذ مدرک کوتاهی مو کرج شما به هیچ مدرک تحصیلی نیاز ندارید.

آیا کوتاهی مو در دوره‌های آرایشگری زنانه ضروری است؟

برای اینکه به یک آرایشگر ماهر تبدیل شوید، باید برای کوتاهی مو تسلط کافی داشته باشید.

هزینه خرید ابزارهای کوتاهی مو چقدر است؟

میزان هزینه با توجه به کیفیت و برند ابزارها متفاوت خواهد بود.

کوتاهی مو چقدر درآمد دارد؟

کوتاهی مو یک مهارت تکمیلی بوده و آرایشگران برای پاسخگویی به مشتریان بیشتر باید به آن مسلط باشند.

آیا در پس از دوره آموزش کوتاهی مو مدرک برای هنرجو صادر می‌شود؟

بله، آموزشگاه‌های معتبر کرج به هنرجویان مدرک معتبر ارائه می‌کنند.

شرکت در کلاس کوتاهی مو در کرج چقدر زمان می‌برد؟

مدت زمان دوره با توجه به نوع کلاس، سطح دوره و تعداد جلسات در هفته متفاوت خواهد بود.

۰/۵ ( ۰ نظر )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.