آموزشگاه آموزش اکستنشن مو کرج اکستنشن مو کرج اکستنشن مو کرج

_

معرفی مراکز اکستنشن مو خوب در کرج

دوره آموزش اکستنشن مو کرج

در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه مراکز آموزش اکستنشن مو کرج را که مشغول به برگزاری دوره آموزش اکستنشن مو (کاشت مو) هستند معرفی میکنیم. دوره آموزش اکستنشن مو در کرج از زیرگروه‌های دوره های آرایشگری زنانه است و مهارت‌هایی مانند اضافه کردن مو برای بلندتر شدن موی سر و دیگر تکنیک‌های ترمیم اکستنشن مو  آموزش داده می‌شود.

در ادامه مشخصات تماس + تلفن و دوره های بهترین آموزشگاه آموزش اکستنشن مو در کرج برای ثبتنام معرفی خواهد شد.

_

معرفی بهترین کلاس آموزش اکستنشن مو در کرج

برای ثبت نام دوره و مشاهده گلچین بهترین مراکز آموزشی وارد صفحات زیر شوید.

سرفصل‌های دوره‌ آموزش اکستنشن مو کرج

در دوره‌های اکستنشن مو کرج، نحوه قرار دادن موهای طبیعی و مصنوعی در موها، با آخرین متدهای روز آموزش داده می‌شود. هنرجویان با شرکت در این دوره‌ها می‌توانند با اکستنشن در انواع موها آشنا شوند. هدف این دوره تربیت افرادی ماهر و متخصص در این حرفه است.

ساکنین کرج می‌توانند به‌راحتی و بدون سفر به تهران و دیگر شهرها، در این دوره‌ها شرکت کرده و مدرک معتبر آن را دریافت کنند. سرفصل‌های دوره آموزش اکستنشن مو کرج کامل بوده و به شرح زیر است:

 • اکستنشن با موی طبیعی
 • اکستنشن با موی مصنوعی
 • نحوه ریموو اکستنشن
 • اکستنشن لیزری
 • اکستنشن گره‌ای
 • اکستنشن چسبی
 • ترمیم اکستنشن
 • اکستنشن مو با رینگ

 

معرفی دوره آموزش اکستنشن مو در کرج

برای آشنایی با دوره اکستنشن مو و ترمیم اکستنشن مو روی مطلب زیر کلیک کنید.

آموزشگاه مراقبت و زیبایی در کرج

 

اکستنشن مو در کرج

مراحل آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه کرج

در دوره‌های اکستنشن کرج تمام تکنیک‌هایی که برای این حرفه نیاز است آموزش داده می‌شود. هنرجویان با شرکت در این کلاس‌ها می‌توانند مهارت لازم را به دست آورند. در واقع مراحل آموزشی از صفر تا صد به‌صورت گام به گام ارائه خواهد شد. مراحل آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه‌های آرایشگری کرج به‌صورت زیر است.

مرحله اول: در این مرحله هنرجویان با انواع روش‌های اکستنشن آشنا خواهند شد. آنها یاد می‌گیرند که هر نوع اکستنشن برای چه موهایی مناسب است.

مرحله دوم: با توجه به اینکه اکستنشن به دقت بالا و وسایل مناسب نیاز دارد، ابزارهای مهمی که برای این کار لازم است معرفی می‌شود.

مرحله سوم: روش‌های عملی اکستنشن مو آموزش داده می‌شود. همچنین تکنیک‌های لازم برای انجام این کار بدون آسیب به موها ارائه خواهد شد.

مرحله چهارم: یکی از اقدامات مهم در اکستنشن ریموو و ترمیم موها اکستنشن است. این مرحله از اهمیت بالایی برخوردار بوده و طی دوره‌ها توسط اساتید مجرب آموزش داده می‌شود.

مرحله پنجم: هنرجویان در این مرحله می‌توانند زیر نظر مربی روی مدل‌ها اکستنشن انجام دهند. این کار باعث می‌شود تا آنها تسلط کافی پیدا کرده و اشکالات در کار رفع شود.

اکستنشن مو در کرج

ابزارهای مورد نیاز برای شرکت در دوره اکستنشن مو در کرج

داشتن ابزارهای اکستنشن مو یکی از شروط شرکت در این دوره است. افراد می‌توانند پک موردنیاز را به‌صورت آزاد یا از آموزشگاه خریداری کنند. استفاده از ابزارهایی که کیفیت مناسب داشته باشند، بر نتیجه کار تأثیر بسزایی خواهد داشت. به‌صورت کلی ابزارهای موردنیاز برای شرکت در دوره اکستنشن مو در کرج شامل موارد زیر است:

 • موی باکیفیت (طبیعی یا مصنوعی)
 • قیچی
 • قیچی ترکیبی
 • گیره جداکننده مو
 • نخ
 • چیپ‌های اکستنشن
 • محافظ انگشت
 • شانه
 • مهره‌ها برای محکم کردن نخ و اکستنشن
 • برس اکستنشن
 • محافظ مو
 • پلت‌های کراتینی (در رنگ‌های روشن، کهربایی، مشکی و قهوه‌ای)
 • چسب کراتین
 • چسب حرارتی
 • اتو مو

اعتبار مدرک دوره آموزشی کاشت مو

هنرجویان پس از اتمام دوره‌ها و شرکت در آزمون‌های کتبی و عملی می‌توانند مدرک اکستنشن مو را اخذ کنند. این مدرک معتبر بوده و از طرف سازمان فنی و حرفه‌ای کشور صادر می‌شود. افراد پس از دریافت این مدرک می‌توانند وارد بازار کار شوند. بازار کار اکستنشن مو با تقاضای خوبی از مشتریان مواجه بوده و همین موضوع هم باعث افزایش درآمد این شغل می‌شود.

در واقع برای داشتن موهای بلند و پرپشت لازم است تا مراقبت‌های اصولی از آن انجام شود. اما موهای بسیاری از افراد به دلیل عدم انجام این مراقبت‌ها، کم‌حجم شده و نیاز به اکستنشن دارند. در دوره‌های آموزشی کرج، انواع اکستنشن‌ها توسط مدرسین حرفه‌ای به هنرجویان ارائه می‌شود.

هزینه دوره آموزش اکستنشن مو در کرج

هزینه دوره آموزش اکستنشن مو در کرج بسته به نوع دوره‌ها متفاوت است. در واقع این دوره به‌صورت خصوصی، نیمه‌خصوصی و گروهی برگزار می‌شود که هزینه هر یک از آنها در جدول زیر بیان شده است.

نوع دوره اکستنشن مو هزینه دوره اکستنشن مو
کلاس گروهی ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان
کلاس نیمه‌خصوصی ۱ تا ۱.۲ میلیون تومان
کلاس خصوصی ۱.۵ تا ۲.۵ میلیون تومان

مدت زمان دوره آموزش اکستنشن مو در کرج

مدت زمان دوره آموزش اکستنشن مو در کرج بین ۳ تا ۱۰ جلسه است. کلاس اکستنشن موی کرج به‌صورت فشرده و عادی برگزار می‌شود که دوره فشرده مدت زمان کمتری نسبت به دوره عادی دارد. نکته قابل توجه این است که مباحث و سرفصل‌های هر دو دوره دقیقاً مشابه یکدیگر است و افراد شاغل یا غیربومی می‌توانند در دوره فشرده اکستنشن مو کرج شرکت کنند.

تعداد شرکت‌کنندگان در کلاس اکستنشن مو کرج

تعداد شرکت‌کنندگان در کلاس اکستنشن مو کرج متفاوت است. این کلاس‌ها به‌صورت خصوصی، نیمه‌خصوصی و گروهی برگزار می‌شود که تعداد شرکت‌کنندگان آن بین ۱ تا ۱۰ نفر هستند. در کلاس‌های خصوصی ۱ تا ۳ نفر، کلاس نیمه‌خصوصی ۴ تا ۶ نفر و در کلاس‌های گروهی ۷ تا ۱۰ نفر شرکت می‌کنند. شما به هنگام ثبت‌نام در آموزشگاه می‌توانید نوع کلاس مورد نظر و تعداد شرکت‌کنندگان آن را انتخاب کنید.

بعد از دوره اکستنشن مو کرج چه توانایی‌هایی کسب می‌کنم؟

دوره اکستنشن مو کرج یکی از دوره‌های تخصصی آرایشگری است که در آموزشگاه‌های معتبر برگزار می‌شود. در این دوره نحوه اکستنشن کردن موها به‌صورت تخصصی و زیر نظر اساتید مجرب آموزش داده می‌شود. پس از این دوره شما نحوه اکستنشن موها با استفاده از روش‌های مختلف از جمله اکستنشن مو با رینگ، اکستنشن مو با چسب، اکستنشن مو با موی طبیعی، اکستنشن مو با موی مصنوعی و سایر تکنیک‌های اکستنشن را به‌صورت حرفه‌ای یاد می‌گیرید.

بازار کار اکستنشن مو در کرج چطور است؟

اکستنشن مو امروزه به یکی از لاین‌های پرطرفدار در سالن‌های زیبایی تبدیل شده است. اکستنشن کردن موها روشی مناسب برای پرپشت کردن و بلند کردن موها بدون نیاز به روش‌های درمانی و صرف هزینه‌های زیاد است. اکستنشن کردن موها با روش‌ها و اندازه‌های مختلف انجام می‌شود که هزینه متفاوتی دارد.

شما با گذراندن دوره اکستنشن مو و دریافت مدرک آن می‌توانید در سالن‌های زیبایی مشغول به کار شده و از این راه درآمد کسب کنید. علاوه بر این می‌توانید در دوره‌های کراتینه مو و همچنین رنگ مو نیز شرکت کرده و با افزایش مهارت خود در زمینه زیبایی موها، درآمدهای بالاتری نیز به دست آورید.

اکستنشن مو در کرج

نحوه انتخاب بهترین آموزشگاه اکستنشن مو در کرج

انتخاب بهترین آموزشگاه اکستنشن مو در کرج برای شرکت در دوره‌های آموزشی آن اهمیت زیادی دارد. اکستنشن مو یک حرفه تخصصی است که برای فعالیت در آن نیاز به آموزش‌های اصولی دارد به همین دلیل نیز این دوره را در آموزشگاه معتبری گذراند. برای اینکه بتوانید آموزشگاه خوبی برای اکستنشن مو در کرج پیدا کنید لازم است تا به برخی ویژگی‌ها توجه داشته باشید. در زیر به‌صورت کامل ویژگی‌هایی که یک آموزشگاه معتبر اکستنشن مو باید داشته باشد، بیان شده است.

۱. آموزش جامع سرفصل‌های اکستنشن مو

سرفصل‌های آموزشی در آموزشگاه باید مطابق با استانداردهای روز دنیا باشد. مهم‌ترین سرفصل‌های این دوره شامل اکستنشن با انواع موی طبیعی و مصنوعی، ترمیم اکستنشن و ریموو اکستنشن است. هنرجویان با شرکت در این دوره باید مباحث پایه تا پیشرفته اکستنشن مو را یاد گرفته و تسلط کافی در آن کسب کنند.

۲. برخورداری از تجهیزات و امکانات باکیفیت

برای آموزش اکستنشن مو به وسایل و ابزار مختلفی نیاز است. در بهترین آموزشگاه اکستنشن مو از تجهیزات و امکانات به روز و باکیفیتی استفاده می‌شود که بر یادگیری هنرجویان تأثیر زیادی دارد. علاوه بر این محیط آموزشگاه دارای نور، تهویه، سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب است.

۳. اساتید مجرب و حرفه‌ای

اساتید آموزشگاه نقش بسیار مهمی در کیفیت آموزش اکستنشن مو دارند. در بهترین آموزشگاه اکستنشن مو اساتید تجربه و مهارت بالایی در این کار داشته و با استفاده از متدهای به روز مفاهیم را آموزش می‌دهند. هنرجویان علاوه بر آموزش تخصصی می‌توانند از تجربیات این اساتید نیز استفاده کنند.

۴. ارائه مدرک فنی و حرفه‌ای اکستنشن مو

مدرک فنی و حرفه‌ای اکستنشن مو جزو مدارک معتبری است که مزایای متعددی برای دارندگان آن خواهد داشت. این مدرک از طرف سازمان فنی و حرفه‌ای کشور صادر می‌شود و از اعتبار بالایی برخوردار است. در بهترین آموزشگاه آرایشگری اکستنشن مو پس از اتمام دوره و شرکت هنرجویان در آزمون فنی و حرفه‌ای این مدرک داده می‌شود.

مزایای شرکت در کلاس اکستنشن مو در کرج

کلاس اکستنشن مو در کرج به دو صورت حضوری و آنلاین ویژه علاقمندان به این رشته برگزار می‌شود. این کلاس‌ها دارای دو سطح مبتدی و پیشرفته هستند که در آنها مهم‌ترین تکنیک‌های اکستنشن مو آموزش داده و هنرجویان با هر سطحی می‌توانند در آن شرکت کنند. شرکت در این دوره مزایای متعددی دارد که در زیر به آنها پرداخته شده است.

 • آموزش تخصص اکستنشن مو
 • دریافت مدرک معتبر اکستنشن مو
 • کسب درآمد بالا
 • آشنایی با انواع متدهای به‌روز اکستنشن مو

نحوه برگزاری کلاس‌ها در مرکز اکستنشن مو در کرج

نحوه برگزاری کلاس‌های در مرکز اکستنشن مو در کرج به‌صورت خصوصی، نیمه‌خصوصی و گروهی است. هزینه هر یک از این کلاس‌ها بسته به تعداد شرکت‌کنندگان آن تعیین می‌شود. هر چه تعداد شرکت‌کنندگان کمتر باشد، طبیعتاً هزینه آموزش نیز بیشتر خواهد بود. شما بسته به شرایطتان و هزینه‌ای که برای آموزش در نظر می‌گیرید، می‌توانید در هر یک از این کلاس‌ها ثبت‌نام کنید.

کلاس آنلاین اکستنشن مو در کرج

کلاس آنلاین اکستنشن مو در کرج برگزار می‌شود و هنرجویانی که نمی‌توانند در کلاس‌های حضوری شرکت داشته باشند، می‌توانند در کلاس‌های آنلاین ثبت‌نام کنند. سرفصل‌های آموزشی در کلاس‌های آنلاین دقیقاً مشابه کلاس‌های حضوری است و تمام تکنیک‌های اکستنشن مو در دوره آنلاین آموزش داده می‌شود.

دوره آموزش پیشرفته اکستنشن مو کرج

اکستنشن مو نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد. اگر این کار به‌صورت اصولی انجام نشود، نتیجه ایده‌آلی نخواهید گرفت. در دوره آموزش پیشرفته اکستنشن مو کرج صفر تا صد نحوه اضافه کردن موهای طبیعی و مصنوعی با تکنیک‌های به‌روز آموزش داده می‌شود. شما پس از اتمام این دوره می‌توانید به‌صورت حرفه‌ای روی انواع موهای طبیعی و رنگ شده، اکستنشن انجام دهید.

اموزش صفر تا صد اکستنشن مو مردانه در کرج

دوره‌های آموزش اکستنشن مو ویژه آقایان در آموزشگاه‌های آرایشگری کرج برگزار می‌شود. آقایان نیز برای داشتن موهای پرحجم‌تر و خوش‌حالت‌تر به سالن‌های زیبایی برای اکستنشن مراجعه می‌کنند. در دوره آموزش اکستنشن مو مردانه در کرج تکنیک‌های آموزشی به‌صورت تئوری و عملی به هنرجویان آموزش داده می‌شود.

_

سوالات متداول

_

با دوره آموزشی اکستنشن مو در کرج آشنا شدیم. این دوره آموزشی یکی از بهترین دوره‌های آرایشگری است که شرکت در آن و یادگیری مفاهیماکستنشن و اضافه کردن مو برای هر آرایشگر یا هنرجویی ضروری است. شما با شرکت در این دوره آموزشی می‌توانید یکی از پول‌سازترین رشته‌های آرایشگری را یاد بگیرید. اگر در زمینه این دوره آموزشی سوالاتی برای شما وجود دارد، با قسمت سوالات متداول همراه ما باشید.

طول دوره اکستنشن مو چقدر است؟

دوره اکستنشن معمولاً در ۴ جلسه ۳ ساعته برگزار می‌شود.

هزینه شرکت در دوره آموزش اکستنشن به چه صورت است؟

هزینه دوره بسته به نوع دوره بین ۱ تا ۲ میلیون است.

برای شرکت در دوره اکستنشن باید مدرک پیش‌نیاز داشته باشیم؟

خیر، برای شرکت در این دوره به مدرک نیاز نیست.

آیا مدرک دوره آموزش اکستنشن مو معتبر است؟

بله این مدرک از طرف سازمان فنی و حرفه‌ای کشور صادر شده و معتبر است.

آیا با مدرک آموزش اکستنشن می‌توانیم سالن آرایشی راه‌اندازی کنیم؟

خیر، برای راه‌اندازی سالن آرایشی باید در دوره‌های دیگر شرکت کرد.

موهای طبیعی مورد استفاده در اکستنشن مو از کجا می‌آید؟

این موها معمولاً از کشور هند تهیه می‌شوند.

تعداد شرکت‌کنندگان در هر دوره اکستنشن مو چند نفر است؟

بسته به نوع کلاس ۲ تا ۱۵ نفر شرکت می‌کنند.

در صورت نیاز می‌توانم پس از پایان دوره مجدد آموزش ببینم؟

بله می‌توان تا ۶ ماه تحت پشتیبانی مربی قرار گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *