سالن زیبایی در دماوند

_

لیست بهترین آرایشگاه زنانه در دماوند

_

بهترین سالن زیبایی دماوند کجاست؟

حتما شما هم به عنوان یک خانم خوش سلیقه، به زیبایی چهره و موهای خودتان اهمیت زیادی می‌دهید. به همین خاطر، به دنبال بهترین سالن زیبایی دماوند می‌گردید. انتخاب بهترین سالن آرایش در دماوند، به شما این امکان را می‌دهد تا بهترین خدمات را از سالن‌های زیبایی دریافت کنید.

ما در ادامه این صفحه از سایت ایران آموزشگاه لیست بهترین آرایشگاه های دماوند را به شما خانم‌های خوش ذوق معرفی میکنیم و نکاتی را برای انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه در دماوند بیان میکنیم.

مطالب مفید:

لیست آرایشگاه های زنانه در تهران

لیست بهترین آرایشگاه زنانه دماوند

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

  نام مرکز زیبایی دماوند
آدرس مرکز زیبایی

۱

سالن زیبایی شاین

۲

سالن زیبایی شرمین دماوند

 • آدرس:دماوند، روح افزا، میدان شبلی، بلوار امام خمینی
 • تلفن تماس: ۰۲۲۱۵۲۲۰۵۱۹

۳

سالن زیبایی مریم

 • آدرس:دماوند،گیلاوند،خیابان ۹ دی (سپاه)جنب غذا خوری
 • تلفن تماس: ۰۹۱۰۹۵۰۰۶۹۸

۴

سالن زیبایی گل یاس

 • آدرس: دماوند، گیلاوند، بلوار بعثت، خیابان شهید باهنر
 • تلفن تماس: ۰۲۱۷۶۳۱۸۱۱۵

۵

مرکز عروس یوتا دماوند

 • آدرس: دماوند، بلوار شهید سپهبد سلیمانی، فرهنگیان ۱ دانش ۲
 • تلفن تماس: ۰۹۱۹۵۱۳۲۴۹۶

۶

سالن زیبایی عروس ترنم

۷

سالن زیبایی مانا (زرین)

 • آدرس: دماوند، گیلاوند، بلوار بعثت، میدان جهاد دماوند، بلوار بهشتی
 • تلفن تماس: ۰۲۱۷۶۳۱۹۶۹۵

۸

سالن زیبایی و عروس سرای فدک

 • آدرس: دماوند،گیلاوند،بلوارشهید بهشتی،یاس یک
 • تلفن تماس: ۰۷۶۳۴۷۲۲۵

۹

سالن زیبایی پاپیون

 • آدرس: دماوند، گیلاوند، چهار راه جهاد (میدان جهاد) بعد از ورودی فرهنگیان _سالن زیبایی پاپیون
 • تلفن تماس: ۰۹۰۱۶۱۶۹۶۰۹

۱۰

آکادمی زیبایی اگرین دماوند

 • آدرس: دماوند،گیلاوند ، زنبق ۴ ، پلاک ۳، سالن زیبایی اگرین
 • تلفن تماس: ۰۲۱۷۶۳۴۱۵۵۵

۱۱

سالن زیبایی شرمین دماوند

 • آدرس: دماوند، روح افزا، میدان شبلی، بلوار امام خمینی
 • تلفن تماس: ۰۲۲۱۵۲۲۰۵۱۹

۱۲

سالن زیبایی ساحل دماوند

۱۳

آرایشگاه ساچلی دماوند

 • آدرس: دماوند، گیلاوند،بلوار رجایی شمشاد ۳
 • تلفن تماس: ۰۹۳۷۷۷۴۴۷۳۸

۱۴

آرایشگاه نوشین دماوند

 • آدرس: دماوند،بلوار امام مجتمع سران طبقه ۱ واحد۲ 
 • تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۸۴۰۲۳۲

۱۵

سالن زیبایی چهره نواز

 • آدرس: دماوند،گیلاوند شهرک سپاه خ دوم جنب نانوائی
 • تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۴۴۱۰۱۲

 برای آموزش آرایش چیکار کنیم؟

آموزش آرایشگری در دماوند، تقاضای بسیاری از بانوان است. چرا که می‌توان با شرکت کردن در دوره‌های آرایشگری زنانه، یک کسب و کار کوچک و در عین حال پردرآمد داشت.

در حال حاضر، برخی از سالن‌های زیبایی در دماوند امکان برگزاری دوره‌های آرایشگری را نیز فراهم کرده‌اند. پس از اینکه افراد در این دوره‌ها شرکت کردند، امکان دریافت مدرک فنی و حرفه ای برای آن‌ها فراهم می‌شود و می‌توانند با این مدرک، کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند. برای مشاهده معتبرترین آموزشگاه های آرایشگری وارد صفحات زیر از سایت شوید.

سالن زیبایی خوب در تهران

چطور یک مرکز خدمات زیبایی خوب در دماوند انتخاب کنیم؟

_

چطور بهترین سالن زیبایی دماوند را انتخاب کنیم؟

در دماوند سالن‌های زیبایی مختلفی فعال‌اند که هر کدام خدمات خاصی را به بانوان عزیز ارائه می‌کنند. با توجه به تنوع بالای سالن زیبایی در دماوند، بسیار مهم است که هر یک از بانوان بر اساس نکات زیر، بهترین سالن زیبایی دماوند را انتخاب کنند.

کیفیت خدمات و مواد اولیه یک سالن زیبایی

یکی از مهم‌ترین معیارهای شما برای انتخاب سالن زیبایی در دماوند، باید کیفیت خدمات و مواد اولیه سالن باشد. برای کاشت ناخن، رنگ کردن موها، فیشیال و انجام هر اقدام زیبایی دارد، نیاز به استفاده از یک سری مواد اولیه توسط آرایشگر است که قطعا اگر این مواد اولیه خوب و باکیفیت نباشند، می‌توانند به سلامت پوست و موهای شما آسیب بسیار زیادی وارد کنند.

نظافت و بهداشت یک سالن زیبایی

حتما تا به حال به سالن‌های زیبایی مختلفی مراجعه کرده‌اید که نکات بهداشتی را رعایت نمی‌کنند. به طور مثال، از شانه‌ها و برس‌های قدیمی‌که ضدعفونی نشده‌اند برای شانه کردن موها استفاده می‌کنند. از پیشبندهای قدیمی‌و دست دوم برای دیگران استفاده می‌کنند و اصلا توجهی به موازین بهداشتی دیگر ندارند.

نظافت و بهداشت یک سالن زیبایی، اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین، برای انتخاب بهترین سالن زیبایی دماوند، به نظافت و رعایت بهداشت توجه زیادی داشته باشید.

مدیریت و آرایشگر یک سالن آرایشگری

مدیریت سالن زیبایی دماوند، باید بهترین خدمات را به مشتریان ارائه کند. هرچقدر مدیریت یک سالن زیبایی قوی‌تر باشد، خدمات به بهترین شکل به مشتریان ارائه می‌شوند. همچنین، باتجربه و خوش سلیقه بودن آرایشگر در سالن آرایشگری، اهمیت بسیار زیادی روی نتیجه نهایی چهره و موهای شما دارد.

تجهیزات زیبایی بروز و مدرن در یک سالن زیبایی

تجهیزات مختلفی وجود دارند که می‌توانند برای زیباتر کردن چهره و انجام خدمات زیبایی به بهترین شکل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مورد استفاده قرار گیرند. یک سالن زیبایی در دماوند، باید از این تجهیزات استفاده کند تا مشتریان از هر نظر راضی باشند.

خدمات متنوع در یک آرایشگاه خوب

در بهترین سالن زیبایی دماوند، می‌توان از خدمات مختلفی از جمله لایه‌برداری پوست، فیشیال پوست، رفع جوش‌های زیرپوستی، آرایش صورت، خدمات مو از جمله کوتاهی و شینیون و … استفاده کرد. هر آرایشگاهی که بتواند بیشترین خدمات را با کیفیت بالا به مشتریان ارائه کند، برنده خواهد بود.

فضای شیک با دکوراسیون لوکس در یک سالن زیبایی

قطعا شما با وارد شدن به یک سالن زیبایی لوکس و با دکوراسیون خاص، احساس فوق‌العاده‌تری خواهید داشت. به همین خاطر، توصیه می‌کنیم که برای انتخاب سالن زیبایی در دماوند به شیک بودن فضا توجه بیشتری داشته باشید.

داشتن کادر منظم و خوش قول در یک آرایشگاه خوب

متاسفانه، برخی از سالن‌های زیبایی توجه زیادی به وقت مشتریان ندارند. این در حالی است که اکثر مشتریان دغدغه‌های زیادی دارند و می‌خواهند که کار خود را در زمان مشخص انجام دهند. بهترین سالن زیبایی دماوند، باید دارای کادر منظم و خوش قول باشد.

قیمت مناسب خدمات در یک سالن زیبایی معتبر

متاسفانه، با توجه به بالا رفتن قیمت مواد اولیه و محصولات آرایشی، خدمات آرایشی در سالن زیبایی در دماوند با قیمت‌های مختلفی انجام می‌شوند. بهترین سالن زیبایی در دماوند باید خدمات خود را با کمترین هزینه از مشتریان ارائه کند تا به‌هرحال مشتریان نیز هزینه زیادی را متحمل نشوند.

سالن های زیبایی دماوند زیرنظر اتحادیه صنف سالن های آرایشگری زنانه دماوند فعالیت میکنند و خدمات حوزه مراقبت و زیبایی را طبق مقررات سازمان صنفی این مرکز ارائه خواهند کرد و طبیعتا در صورت بروز مشکل و اختلاف نیز باید به اتحادیه سالن دارهای همان شهر مراجعه کرد.

خدمات سالن آرایش در تهران

خدمات در سالن آرایش شامل چه چیزهایی است؟

با توجه به پیشرفت علم زیبایی، می‌توان از سالن آرایش و زیبایی در دماوند خدمات بسیار متنوعی را دریافت کرد. بهترین آرایشگاه دماوند، می‌تواند با ارائه بیشتری خدمات در سالن آرایش و زیبایی، مشتریان بیشتری داشته باشد. در ادامه لیست خدمات بهترین سالن زیبایی دماوند را ارائه می‌کنیم.

 • خدمات کوتاهی مو
 • خدمات بوتاکس مو
 • خدمات‌ترمیم مو و آبرسانی به موها
 • خدمات‌ترمیم پوست و رفع مشکلات پوستی
 • خدمات مربوط به شینیون و آرایش مو
 • خدمات مربوط به ابرو شامل تمیز کردن ابرو با کمک تیغ و ابزارهای مناسب
 • خدمات مربوط به‌هاشور ابرو و زیبایی آن
 • خدمات مربوط به ناخن از جمله طراحی ناخن، ژلیش ناخن، کاور ناخن، ناخن مصنوعی و کاشت ناخن
 • خدمات مربوط به پوست از جمله فیشیال، لایه‌برداری، حذف جوش‌های زیرپوستی و ماساژ صورت
 • خدمات آرایش و میکاپ صورت، ابروها، چشم‌ها و لب‌ها
 • خدمات میکاپ و آرایش عروس
 • خدمات مربوط به بافت مو
 • خدمات اکستنشن مو، فر دائم مو، شلاقی کردن موها و …

هزینه خدمات سالن زیبایی در تهران

هزینه خدمات سالن زیبایی در دماوند چقدر است؟

در سالن زیبایی دماوند، خدمات بسیار متنوعی که پیش‌تر در مورد آن‌ها توضیح دادیم، ارائه می‌شوند. هر یک از این خدمات بر اساس نوع مواد اولیه مصرفی، مدت زمان ارائه خدمات و درخواست‌های مشتری، می‌توانند با قیمت‌های مختلفی ارائه شوند. به طور مثال، خدمات مربوط به میکاپ و آرایش صورت، بر اساس نیاز مشتری و نوع آرایش انجام می‌شود و هزینه آن نیز بر اساس مواد مصرفی و نوع آرایش متفاوت خواهد بود.

بنابراین، نمی‌توان بدون در نظر گرفتن جزئیات خدمات ارائه شده در سالن آرایش دماوند، هزینه این خدمات را بیان کرد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه مربوط به خدمات ارائه شده در سالن‌های زیبایی، می‌توانید با این سالن‌ها ارتباط بگیرید.

جدول قیمت خدمات زیبایی در دماوند

نوع خدمات زیبایی
قیمت خدمات زیبایی
مانیکور ۸۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
پدیکور ۱۰۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
کاشت پودر ۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۵۰.۰۰۰ تومان
کاشت ناخن پا ۱۰۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
کاشت ژل  ۶۰.۰۰۰ تا ۹۰.۰۰۰ تومان
کاور ناخن ۱۲۰.۰۰۰ تا ۱۸۰.۰۰۰ تومان
نرمیم کاشت ژل یا همان ژلیش ۵۰.۰۰۰ تا ۱۴۰.۰۰۰ تومان

مدت زمان آرایش در بهترین سالن‌های زیبایی و آرایشگاه تهران

مدت زمان آرایش در یک سالن زیبایی

مدت آرایش در بهترین سالن‌های زیبایی نسبت به یک آرایشگاه معمولی چقدر است؟

یکی از سوالات رایجی که برای مشتریان سالن زیبایی در دماوند پیش می‌آید، مدت زمان آرایش در آرایشگاه دماوند است. واقعیت این است که کیفیت خدمات آرایشگاه تاثیر چندانی روی مدت زمان آرایش ندارد. به‌هرحال، نوع آرایش انتخابی، درخواست مشتری و حتی شرایط پوست فرد، می‌تواند تاثیر زیادی بر روی مدت زمان آرایش در سالن آرایش دماوند داشته باشد.

البته نمی‌توان از این موضوع فارغ شد که در بهترین سالن زیبایی دماوند، امکان دریافت خدمات آرایش با دقت بیشتری فراهم می‌شود. از این رو ممکن است که مدت زمان آرایش در بهترین سالن زیبایی نسبت به یک آرایشگاه معمولی در دماوند بیشتر باشد. البته باز هم باید بگوییم که تجربه و تخصص آرایشگر تاثیر زیادی روی سرعت‌عمل او دارد.

تفاوت دیگری که می‌توان برای آرایش در بهترین سالن زیبایی قائل شد، کیفیت خدمات ارائه شده و ماندگاری آرایش است. به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه در سالن زیبایی در دماوند، مدت زمان ماندگاری آرایش انجام شده در این سالن‌های زیبایی، بیشتر خواهد بود.

نوبت دهی در بهترین سالن‌های زیبایی دماوند چطور است؟

یکی از دغدغه‌های مشتریان بهترین سالن زیبایی دماوند، نوبت دهی این سالن‌های زیبایی است. در واقعیت هر یک از سالن‌های زیبایی در دماوند، روش‌های مختلفی را برای نوبت دهی در نظر می‌گیرند؛ اما عمدتا نوبت دهی در سالن زیبایی در دماوند به صورت اینترنتی و یا تلفنی است.

در صورتی که سالن زیبایی در دماوند، دارای سایت مجزا باشد، امکان دریافت نوبت از طریق سایت وجود دارد. همچنین، برخی از سالن‌های زیبایی امکان دریافت نوبت را از طریق فضای مجازی برای مشتریان فراهم می‌کنند.

اگر امکان دریافت نوبت اینترنتی برای سالن زیبایی در دماوند وجود نداشته باشد، مشتریان می‌توانند با شماره تلفن سالن زیبایی تماس بگیرند و با صحبت با منشی آرایشگاه دماوند، نوبت خود را ثبت کنند.

ویدیوی معرفی سالن زیبایی در دماوند

سوالات متداول

خدمات سالن زیبایی شامل چه چیزهایی میشود؟

در سالن های زیبایی دماوند انواع خدمات زیبایی چون آرایش عروس، میکاپ و شینیون، خدمات ناخن، کراتینه و صافی و دیگر خدمات انجام میشود.

هزینه خدمات ارائه شده در بهترین سالن زیبایی در دماوند گران‌تر است؟

واقعیت این است که هزینه خدمات آرایشی بسته به نوع خدمات و مواد اولیه، متفاوت است. بنابراین، نمی‌توان قبل از اطلاع از خدمات، مواد اولیه و جزئیات آن‌ها در مورد هزینه قضاوت کرد.

برای دریافت نوبت از بهترین سالن آرایش در دماوند چقدر باید منتظر بمانم؟

اگر آرایشگاه در دماوند، مشتریان زیادی داشته باشد، طبیعتا شما باید مدت زمان بیشتری را برای دریافت نوبت منتظر بمانید. با این حال می‌توانید با سالن‌های زیبایی ارتباط بگیرید و در مورد شرایط خودتان با آن‌ها صحبت کنید.

بهترین سالن زیبایی دماوند از لحاظ قیمت کجاست؟

برای حفظ سلامت موها، پوست و ناخن خودتان، سعی کنید که به دنبال ارزان بودن قیمت خدمات سالن زیبایی در دماوند نباشید. چرا که خدمات ارائه شده در سالن‌های زیبایی ارزان، معمولا خوب نیستند و به سلامت شما ضرر می‌رسانند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *