آموزشگاه حسابداری رشت

آموزشگاه های حسابداری در رشت وظیفه برگزاری دوره های حسابداری را دارند. شما با ثبت نام در یک کلاس حسابداری در رشت علم محاسبات مالی و مالیاتی و کار کردن با نرم افزارهای حسابداری را میآموزید.

کلاس های حسابداری زیادی در رشت مشغول کار هستند و ما در ایران آموزشگاه سعی داریم لیست برترین این مراکز را در اختیار شما قرار دهیم تا اطلاعات تماس و مشخصات بهترین آموزشگاه های حسابداری رشت را بدست آورید.

بطور کلی چه چیز هایی را یاد می گیرم؟

تمام اصول حسابداری + حسابداری حقوق و دستمزد + نرم افزار هلو + لیست بیمه + اظهار نامه

بهترین آموزشگاه حسابداری رشت را بشناسیم

لیست کلاس حسابداری در رشت

نام آموزشگاه
آدرس آموزشگاه

آموزشگاه حسابداری گیلار رشت

 • آدرس: رشت، میدان جهاد، بلوار شهدای گمنام، کوی آریا، ساختمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور، طبقه ۳
 • تلفن تماس: ۰۱۳۳۳۵۲۸۰۷۷

آموزشگاه حسابداری رهنما رشت

 

 • آدرس: رشت، خیابان فلسطین، روبروی فروشگاه زنجیره ای اتکا، ساختمان محمد رسول الله، طبقه اول
 • تلفن تماس: ۰۱۳۳۳۸۵۵۲۳۸

آموزشگاه حسابداری کادوس

 

 • آدرس: رشت، خیابان لاکانی، نبش صندوق عدالت، ساختمان کادوس
 • تلفن تماس: ۰۱۳۳۳۲۳۲۳۲۳

آموزشگاه فنی و حرفه ای رشدینو

 

 • آدرس: رشت، خیابان امام خمینی، جنب آزمایشگاه رازی، ساختمان ۱۸۱
 • تلفن تماس: ۰۱۳۳۳۳۲۲۴۱۱

آموزشگاه حسابداری شاهد گیل آنجو

 • آدرس: رشت، بلوار لاکانی، بین ۱۷ شهریور و دوم
 • تلفن تماس: ۰۹۳۹۲۲۳۱۹۱۴

آموزشگاه فنی و حرفه ای گیلان مهارت

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

بهترین کلاس حسابداری شهر

بهترین آموزشگاه حسابداری در رشت کجاست؟

_

حسابداری، مهمترین بخش هر کسب‌وکار موفق است و تمام سودها، زیان‌ها، اعتبارات و بدهی‌ها را ثبت می‌کند. وضعیت کسب‌و‌کار را با اعداد و نه کلمات شرح می‌دهد و حیاتی‌ترین اطلاعاتی را که برای درک چگونگی رشد کسب‌وکار به آن نیاز است را ارائه می‌‌‌کند.

به‌طور خلاصه، یادگیری اصول حسابداری می‌تواند برای هر فردی مفید باشد. اگر صاحب یک کسب‌وکار هستید یا می‌خواهید در زمینه حسابداری فعالیت کنید، ثبت نام در آموزشگاه حسابداری در رشت، بهترین راه برای یادگیری آن است. با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد کلاس حسابداری در رشت صحبت کنیم.

آموزشگاه حسابداری چیست؟

به آموزشگاهی که در آن کلاس‌های مختلف مالی و مالیاتی، حسابداری و حسابرسی، از سطح مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌شود، آموزشگاه حسابداری می‌گویند.

شاخه‌های مختلف حسابداری چیست؟

افرادی که قصد ثبت‌نام در آموزشگاه حسابداری در رشت را دارند، بهتر است قبل از آن با شاخه‌های مختلف این رشته پرطرفدار آشنا شوند. حسابداری دارای زیرشاخه‌های متنوع، شامل موارد زیر است:

 • حسابداری مالی
 • حسابداری مدیریت
 • حسابداری دولتی
 • حسابداری مالیاتی
 • حسابداری صنعتی
 • حسابداری هزینه
 • حسابداری فروشگاهی
 • حسابداری قانونی
 • حسابداری صندوق
 • حسابداری اجتماعی

مدت آموزش حسابداری

مدت کلاس حسابداری در رشت چقدر است؟

دوره‌های حسابداری بر اساس نوع و سطح دوره، ممکن است در مدت زمان متفاوتی برگزار شوند. به‌طور مثال سطوح مبتدی در مقایسه با سطوح پیشرفته آن، زمان کوتاه‌تری دارند.

برای همین کلاس‌های حسابداری ممکن است بین چند ماه تا یکسال طول بکشند. بصورت حدودی میتوان گفت این کلاس ها بین ۳ ماه تا ۱ سال متغیر است.

بنابراین اگر می‌خواهید در رشته حسابداری، حرفه‌ای شوید و پیشرفت کنید باید زمان بیشتری را به آن اختصاص دهید.

شهریه و قیمت کلاس حسابداری در رشت چقدر است؟

هرچه سطح کلاس حسابداری در رشت پیشرفته‌تر و تخصصی‌تر باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت. همچنین اگر آموزشگاه حسابداری در رشت، مجهز باشد و امکانات بیشتری در اختیار دانشجویان خود قرار دهد، شهریه بالاتری دریافت خواهد کرد.

کلاس آموزش آنلاین حسابداری

برخی از افراد علاقه‌مند به حسابداری، ممکن است امکان شرکت در کلاس‌های حضوری این رشته را که در آموزشگاه حسابداری در رشت برگزار می‌شود، نداشته باشند.

با توسعه فضای مجازی در کشور و دسترسی بیشتر افراد به اینترنت، بستری فراهم شده تا کلاس حسابداری در رشت به‌صورت آنلاین برگزار شود و علاقه‌مندان در هر جایی که هستند، بتوانند در این کلاس‌ها شرکت کنند و مهارت‌های حسابداری را به‌دست آورند.

پکیج آموزش حسابداری

آموزش حسابداری از روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. یکی از این روش‌ها، پکیج‌هایی است که برای آموزش زیرشاخه‌های مختلف حسابداری طراحی و آماده شده‌اند.

پکیج آموزش حسابداری از تعدادی کتاب و جزوه تشکیل شده که همراه با آن یک یا چند نرم‌افزارحسابداری و تعدادی فایل ویدیویی که بر روی فلش‌مموری یا چند دی‌وی‌دی ذخیره شده‌اند، ارسال می‌شود.

افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری و آنلاین حسابداری را ندارند، می‌توانند با خرید این پکیج‌ها در رشته حسابداری موردنظر خود، متخصص شوند.

سرفصل‌های آموزشی کلاس حسابداری

هر شاخه از حسابداری، سرفصل‌های اختصاصی خود را دارد. به‌عنوان مثال حسابداری مدیریت دارای سرفصل‌های زیر است:

مدرک حسابداری

مدرک کلاس حسابداری از کجا صادر می‌شود؟

افرادی که در دوره‌های حسابداری شرکت کنند و بتوانند آزمون‌ پایانی آن را با موفقیت به پایان برسانند، مدرک حسابداری مربوط به آن دوره را از سوی سازمان فی و حرفه‌ای کشور دریافت خواهند کرد.

قیمت دوره حسابداری در رشت

همانطور که گفته شد قیمت دوره حسابداری نسبت به دوره خصوصی، عمومی، فشرده، نیمه فشره یا ترمیک متفاوت است. قیمت دوره آموزش حسابداری در مورارد خصوصی و فشرده بالاتر است.

 • دوره جامع حسابداری:

دوره جامع حسابداری جزو گران ترین دوره های آموزش حسابداری است.

 • دوره خصوصی حسابداری:

دوره خصوصی و فشرده حسابداری هم مانند دوره جامع جزو گران ترین دوره های آموزش حسابداری محسوب میشود.

قیمت کلاس خصوصی حسابداری در رشت چقدر است؟

هزینه کلاس خصوصی حسابداری جامع (کار با نرم افزار هلو) بصورت ساعتی محاسبه میشود. کلاس خصوصی حسابداری از ساعتی ۱۵۰ توامن تا ۳۵۰ تومان متغیر است.

فضای آموزشی مناسب و امکانات آموزشگاه حسابداری در رشت

حسابداری شغلی حساس است و نیاز به تمرکز زیاد دارد. آموزشگاه‌هایی که دوره‌های حسابداری برگزار می‌کنند، باید فضایی برای دانشجویان خود فراهم کنند که در آن احساس راحتی و آرامش داشته باشند و بتوانند با تمرکز کامل، مطالب مربوط به حسابداری را یاد بگیرند و تمرین کنند.

همچنین برای برگزاری کلاس حسابداری در رشت، به امکاناتی چون میز و صندلی مناسب، تخته وایت‌برد، تعدادی رایانه، اینترنت پرسرعت و … نیاز است.

آینده شغلی رشته حسابداری

با تغییر قوانین مالیاتی کشور و رصد مالی سازمان امور مالیاتی کشور به تمام حساب های افراد حقیقی و حقوقی، نیاز به حسابرسی و نظم بخشیدن به امور مالی هر کسی کاملا احساس میشود. در این وضعیت میتوان تصور کرد که شغل حسابداری در آینده نزدیک یکی از شغل های مهم و پر کاربرد در نظام مالی کشور محسوب میشود.

راه حل استخدام فارغ التحصیلان رشته حسابداری

فارغ التحصیلان رشته حسابداری تا زمانی که بصورت عملی وارد کار نشوند تجربه و مهارت کافی را کسب نخواهند کرد. این یکی از ویژگی های مهم آموزشگاه های حسابداری رشت است که با آموزش های عملی فرد را آماده ورود عملی به بازار کار میکنند.

آموزش حسابداری ویژه بازار کار در مرکز آموزشی لیست بالا

 • آموزش حسابداری از طریق بسته‌ های آموزشی
 • آموزش مجازی حسابداری
 • آموزش حسابداری از طریق کتاب‌ های الکترونیکی (eBOOK)
 • از طریق برگزاری کلاس آموزشی حضوری و آنلاین

شما براحتی با گذراندن هر یک از روش های آموزش بالا براحتی میتوانید وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید.

آیا پس از گذراندن این دوره می توانم استخدام شوم؟

قطعا بله. شما با شرکت در دوره های آزاد حسابداری کاملا دانش یک حسابدار را خواهید داشت.

آیا مدرک این دوره معتبر و بین المللی است؟

بله. مدارک صادر شده از آموزشگاه های حسابداری رشت زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای بوده و این مدارک قابل ترجمه و بین المللی هستند.

آیا هزینه دوره را می توان قسطی پرداخت کرد؟

بله. برای اطلاع از شیوه پرداخت قسطی با شماره های آموزشگاه های در لیست بالا تماس بگیرید.

مزایای شرکت در کلاس حسابداری رشت

کلاس حسابداری رشت ویژه علاقمندان به این رشته برگزار می‌شود. در آموزشگاه حسابداری رشت دوره تخصصی مبتدی و پیشرفته برگزار می‌شود و هنرآموزان بسته به سطح مهارت خود می‌توانند در کلاس‌های آن شرکت نمایند. از جمله مزایای شرکت در کلاس آموزشگاه حسابداری در رشت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

آموزش تخصصی حسابداری

حسابداری یکی از بخش‌های مهم در شرکت‌ها و مؤسسات است که امور مالی در آن انجام می‌شود. حسابداران رویدادهای مالی را تشخیص، تنظیم و به استفاده‌کنندگان داخلی و خارجی ارائه می‌کنند. در کلاس‌های حسابداری رشت، مباحث پایه تا پیشرفته حسابداری به هنرجویان آموزش داده می‌شود. آنها پس از پایان دوره تسلط کامل بر مباحث حسابداری داشته و می‌توانند وارد بازار کار شوند.

ورود آسان به بازار کار

حسابداری یکی از رشته‌های پرمتقاضی ایران و جهان است. به دلیل کاربردی بودن این رشته باعث شده تا در کسب‌وکارها به حسابداران نیاز داشته باشند. حسابدارانی که تخصص و مهارت بالایی دارند می‌توانند وارد بازار کار شده و از این راه کسب درآمد کنند. در آموزشگاه حسابداری رشت پس از آموزش تخصصی حسابداری به هنرآموزان یاد داده می‌شود که بتوانند طی مدت زمان کوتاهی وارد بازار کار شوند.

کسب درآمد بالا

یکی از دغدغه هنرجویانی که در کلاس‌های حسابداری رشت شرکت می‌کنند، میزان درآمد این رشته است. حسابداری را می‌توان یکی از مشاغل پردرآمد شناخت که بازار کار بسیار خوبی دارد. حسابداران علاوه بر کار در شرکت‌ها، مؤسسات، کارخانه‌ها و… می‌توانند به عنوان مشاور مالی نیز فعالیت داشته باشند. حسابداران خبره و باتجربه نیز می‌توانند به عنوان مدرس در آموزشگاه‌های حسابداری مشغول به کار شوند.

بهترین آموزشگاه حسابداری رشت را چگونه انتخاب کنم؟

شناخت و انتخاب بهترین آموزشگاه حسابداری رشت در بین آموزشگاه‌های زیادی که وجود دارد شاید کمی سخت به نظر برسد. اما اطلاع از برخی ویژگی‌های آموزشگاه به شما کمک می‌کند تا بتوانید به‌راحتی یک آموزشگاه حسابداری خوب در رشت پیدا کرده و در دوره‌های آموزشی آن شرکت نمایید. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

 • سابقه کار و رزومه آموزشگاه: شما پیش از ثبت‌نام در موسسه حسابداری رشت باید سابقه کار و رزومه آن را بررسی کنید. هر چه رزومه آموزشگاه قوی‌تر و سابقه کار بیشتری داشته باشد، می‌توان آن را به‌عنوان یک آموزشگاه خوب شناخت.
 • هزینه آموزش حسابداری در رشت: علاوه بر رزومه و سابقه فعالیت آموزشگاه باید هزینه کلاس حسابداری نیز معقول بوده و متناسب با آموزش‌های آن باشد. در برخی آموزشگاه‌ها هزینه زیادی بابت آموزش گرفته شده و آموزش‌ها مناسب نیست.
 • اساتید آموزشگاه حسابداری: دانش و تخصص اساتید آموزشگاه حسابداری رشت بر یادگیری شما تأثیر قابل توجهی دارد. پیش از ثبت‌نام رزومه اساتید و همچنین میزان تحصیلات آنها را بررسی کنید.
 • امکانات و تجهیزات آموزشگاه: در آموزشگاه حسابداری در رشت باید از امکانات و تجهیزات مناسب و مدرن استفاده شود. استفاده از تجهیزات مناسب باعث می‌شود تا کیفیت آموزش‌ها تا حد زیادی افزایش یابد.

آموزش حسابداری مقدماتی در آموزشگاه حسابداری رشت

حسابداری به‌عنوان یکی از رشته‌های پرکاربرد است که در ایران و سایر کشورهای خارجی طرفداران زیادی دارد. هنرآموزان با شرکت در کلاس‌های حسابداری مقدماتی آموزشگاه حسابداری رشت با اصول و مباحث پایه این رشته آشنا شده و مهارت‌های لازم را کسب می‌کنند. دوره آموزش حسابداری مقدماتی رشت برای افرادی که هیچ آشنایی با این رشته نداشته و همچنین می‌خواهند وارد بازار کار شوند مناسب است.

کلاس حسابداری رایگان در رشت برای چه افرادی مناسب است؟

کلاس حسابداری رایگان برای آموزش به افرادی که به این رشته علاقمند برگزار می‌شود. در دوره آموزش حسابداری رایگان رشت هنرآموزان با مهم‌ترین اصول حسابداری آشنا شده و می‌توانند توانایی‌های خود را ارتقا دهند. به طور کلی دوره حسابداری رایگان در رشت برای افراد زیر مناسب است:

 • افرادی که به رشته حسابداری علاقمند و می‌خواهند از پایه آموزش ببینند.
 • دانشجویانی که در این رشته تحصیل می‌کنند و می‌خواهند به‌صورت عملی نیز آموزش ببینند.
 • فارغ‌التحصیلان حسابداری برای آمادگی ورود به بازار کار می‌توانند در این دوره شرکت کنند.
 • کارآموزانی که در رشته حسابداری فنی و حرفه‌ای شرکت کرده‌اند.
 • فارغ‌التحصیلان رشته‌های اقتصاد و مدیریت نیز می‌توانند در این دوره شرکت کنند.
 • علاقمندان به کار در رشته حسابداری می‌توانند در دوره رایگان حسابداری رشت ثبت‌نام کنند.

دوره آموزش حسابداری در رشت برای ورود سریع به بازار کار

دوره آموزش حسابداری در رشت برای ورود سریع به بازار کار ویژه افرادی است که می‌خواهند با یادگیری مباحث و اصول حسابداری طی مدت زمان کوتاهی وارد بازار کار شوند. در این دوره هنرآموزان نحوه کار با سیستم‌های حسابداری و تهیه صورت‌حساب‌های مالی را یاد گرفته و می‌توانند در شرکت‌ها و مؤسسات مختلف مشغول به کار شوند.

با توجه به اینکه در دوره‌های آموزش حسابداری دانشگاه‌ها مباحث عملی و کاربردی برای ورود به بازار کار بیان نمی‌شود، دوره آموزش حسابداری در رشت می‌تواند فرصت خوبی برای این علاقمندان به رشته حسابداری باشد؛ بنابراین در این دوره مباحثی که یک حسابداری ساده لازم است بلد باشد، آموزش داده می‌شود.

ویدیوی معرفی مراکز آرایشگری

 • مشاهده ویدیوی معرفی آموزشگاه

سوالات متداول

در دوران کرونا آموزشگاه های آرایشگری باز هستند؟

بجز مواقعی که وزارت بهداشت تعطیلی موقت اعلام میکند باز هستند.

قیمت کلاس حسابداری چقدر است؟

بسته به نوع دوره از ۵۰۰ هزارتومان تا ۵ میلیون تومان متغیر است.

مدت کلاس حسابداری چقدر است؟

بسته به نوع دوره از ۳ ماه تا یکسال متغیر است.

کار با نرم افزار های حسابداری هم آموزش داده میشود؟

بله، یکی از آموزشها روش کار با نرم افزارهای حسابداری چون هلو است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *