سالن کاشت ناخن فردیس

_

معرفی مرکز خدمات ناخن در فردیس

_

کاشت ناخن در آرایشگاه ها و سالن کاشت ناخن در فردیس انجام میشود و شما بعنوان یک بانوی زیبا حتما بدنبال با کیفیت ترین سالن کاشت ناخن در فردیس هستید. ما در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه لیست سالن های کاشت ناخن فردیس را با مشخصات تماس برای شما گردآوری کردیم تا اطلاعات مربوط به آنها و گلچین بهترین سالن کاشت ناخن فردیس را در این صفحه بدست آورید.

مطالب مفید:

لیست بهترین سالن کاشت ناخن در فردیس

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

نام مرکز زیبایی فردیس
آدرس مرکز زیبایی

مرکز ناخن هلیا عسگرپور

مرکز تخصصی ناخن آناهید

آمرکز کاشت ناخن بوی باران

 • آدرس: فردیس، خیابان هشتم، خیابان شهدای فردیس
 • تلفن تماس:۰۹۳۹۷۳۴۹۲۶۷

کاشت وترمیم آرمینا فردیس

کاشت و ترمیم شاه پری

سالن زیبایی و مرکز خدمات کاشت مینا بهمنی

 • آدرس:فردیس، حافظیه، خیابان داوری، خیابان زیبا
 • تلفن تماس:۰۲۶۳۶۶۴۸۷۷۴

عروس سرا و ناخنکار سیندخت

 • آدرس: فردیس، بلوار بهاران غربی، خیابان نوزدهم
 • تلفن تماس: ۰۲۱۳۶۵۱۵۹۱۷

مرکز تخصصی کاشت ناخن نگار شامحمدی

مرکز تخصصی کاشت ناخن فراهانی

 • آدرس:فردیس،نبش خیابان دهم شرقی(۲۶جدید)
 • تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۶۹۰۰۳۵

کاشت ناخن رستا فردیس

 • آدرس: فردیس،سه راه حافظیه جنب اداره گاز
 • تلفن تماس: ۰۹۳۵۱۸۸۰۵۶۸

خدمات کاشت ناخن نسیم فردیس

 • آدرس: فردیس، کرج، فردیس، فلکه پنجم، بلوار ایثار گران، بوستان تندرستی، ایران
 • تلفن تماس: ۰۹۰۳۵۳۴۴۴۸۲

مرکز تخصصی کاشت ناخن آرزو

مرکز کاشت ناخن چیستا

مرکز تخصصی کاشت ناخن شیدوک

سالن خدمات ناخن لیلیوم

مجموعه زیبایی و خدمات ناخن درسا کرج

خدمات کاشت ناخن تهران

معرفی معتبرترین و بهترین مرکز کاشت ناخن در فردیس

_

در سال‌های اخیر کاشت ناخن به‌عنوان یکی از روش‌های ترمیمی و زیبایی ناخن با استقبال بسیار زیادی از سوی بانوان مواجه شده است.

انتخاب یک سالن حرفه‌ای با نیروهای مجرب و استریل‌ترین و باکیفیت‌ترین ابزار و مواد بسیار اهمیت دارد زیرا این فرایند، بسیار ظریف و دقیق است و کوچک‌ترین بی‌دقتی می‌تواند جلوه نهایی کار را بسیار زشت کند.

اگر شما هم به دنبال پیدا کردن سالن کاشت ناخن در فردیس هستید، باید ابتدا بدانید که چه فاکتورهایی را برای انتخاب آرایشگاه کاشت ناخن در فردیس باید درنظر بگیرید.

مطالب مفید:

سالن های کاشت ناخن فردیس زیرنظر اتحادیه صنف سالن های آرایشگری زنانه فردیس فعالیت میکنند و خدمات حوزه مراقبت و زیبایی را طبق مقررات سازمان صنفی این مرکز ارائه خواهند کرد و طبیعتا در صورت بروز مشکل و اختلاف نیز باید به اتحادیه سالن دارهای همان شهر مراجعه کرد.

خدمات کاشت ناخن در تهران

خدمات کاشت ناخن در فردیس شامل چه چیزهایی است؟

خدمات ناخن در سالن های ناخن فردیس فقط شامل کاشت ناخن نمیشود. انواع خدمات ناخن در این مراکز ناخن توسط ناخنکاران فردیس انجام میشود که به چند مورد اشاره میکنیم:

 • کاشت ناخن
 • مانیکور دست
 • پدیکور دست
 • لاک زدن
 • ترمیم و تقویت ناخن
 • و …

قیمت کاشت ناخن در فردیس چقدر است؟

نوع خدمات ناخن
قیمت خدمات ناخن
مانیکور ۸۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
پدیکور ۱۰۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
کاشت پودر ۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۵۰.۰۰۰ تومان
کاشت ناخن پا ۱۰۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
کاشت ژل  ۶۰.۰۰۰ تا ۹۰.۰۰۰ تومان
کاور ناخن ۱۲۰.۰۰۰ تا ۱۸۰.۰۰۰ تومان
نرمیم کاشت ژل یا همان ژلیش ۵۰.۰۰۰ تا ۱۴۰.۰۰۰ تومان

 

 اهمیت کاشت ناخن در سالن کاشت ناخن خوب در تهران

اهمیت کاشت ناخن در سالن کاشت ناخن خوب در فردیس

خانم‌ها ممکن است به دلایل گوناگونی به فکر کاشت ناخن بیفتند. بسیاری برای زیباتر شدن ناخن‌ها و بسیاری دیگر به علت مشکلاتی که در ناخن‌هایشان وجود دارد، به مراکز کاشت ناخن مراجعه می‌کنند و مشاوره‌های لازم را می‌گیرند.

کاشت ناخن برای زیباسازی ناخن‌های بد فرم و یا ناخن‌هایی که ضعیف و شکننده شده‌اند استفاده می‌شود. همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند اغلب به‌عنوان یک اقدام درمانی و زیبایی از خدمات کاشت ناخن در فردیس بهره می‌برند. اما پرسش بزرگ این است که آیا در تمام موارد کاشت ناخن، این مشکلات بدون هیچ نگرانی رفع می‌شود؟ پاسخ ما یک «نه» بزرگ است!

چرایی این «نه» قاطع هم مشخص است. قطعا شما نمی‌توانید با مراجعه به هر مرکز کاشت ناخنی این فرایند تخصصی و حرفه‌ای را به بهترین کل ممکن انجام دهید و درگیر عوارض جانبی، به علت اشتباه در انجام پروسه کاشت، نشوید.

بهترین سالن کاشت ناخن فردیس و بهترین ناخنکار فردیس کیست؟

شاید به‌همین‌دلیل است که بسیاری از افراد به دنبال بهترین سالن کاشت ناخن فردیس می‌گردند و تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا در یک سالن مجهز با نیروی تخصصی ماهر و مجرب کار ترمیمی و زیبایی ناخن‌های خود را انجام دهند. خدمات کاشت ناخن در فردیس بسیار گسترده است، و همین موضوع یافتن بهترین آرایشگاه کاشت ناخن فردیس را سخت‌تر می‌کند.

باید کمی زمان بگذارید و این سالن‌ها را پیدا کنید. می‌توانید از آشنایان و دوستان پرس‌وجو کنید و یا نظرات موجود در سایت‌های معتبر را بخوانید. سپس آدرس سالن‌هایی که از نظرتان معتبرتر هستند و امکانات بیشتری دارند را پیدا و با مراجعه حضوری بهترین سالن کاشت ناخن فردیس را انتخاب کنید.

در این سالن‌ها عموما باکیفیت‌ترین و زیباترین ناخن‌های مصنوعی در ابعاد و رنگ‌های گوناگون موجود هستند و شما لازم است تنها با سلیقه خودتان از میان آن‌ها بهترین گزینه را انتخاب کنید.

البته یک ناخن‌کار مجرب  با درنظر گرفتن سلیقه شما، مناسب‌ترین روش و مدل ناخن را پیشنهاد می‌دهد و بدون نگرانی می‌توانید ناخن‌های خود را به آن‌ها بسپارید. در ادامه می‌خواهیم روش‌های مختلف کاشت ناخن را معرفی کنیم. آگاهی از جزئیات این روش‌ها به شما کمک خواهد کرد انتخاب عاقلانه‌تری داشته باشید.

انواع ناخن‌های مصنوعی

انواع ناخن‌های مصنوعی

در بهترین و مجهزترین آرایشگاه کاشت ناخن فردیس شما به تعداد زیادی ناخن مصنوعی در طرح‌های مختلف دسترسی خواهید داشت و محدودیتی برای انتخاب‌تان ایجاد نخواهد شد. به‌طور کلی ناخن‌های مصنوعی و مواد به‌کار رفته در کاشت ناخن را می‌توان بر اساس ویژگی‌هایشان به ۳ دسته مجزا تقسیم نمود:

 • ناخن‌های مصنوعی که از جنس پلاستیک ساخته شده‌اند و در فروشگاه‌های لوازم آرایشی و داروخانه‌های معتبر سراسر کشور عرضه می‌شوند. این ناخن‌ها به ناخن قالبی معروف هستند.
 • ناخن‌های پودری که به پودرهای کاشت ناخن معروف‌اند و درست روی ناخن طبیعی شما قرار می‌گیرند.
 • ژل‌های UV که این روزها یکی از پرطرفدارترین و کاربردی‌ترین مواد برای کاشت ناخن به شمار می‌آیند. به این نوع ناخن‌ها، ناخن ژله‌ای گفته می‌شود.

شما می‌توانید با توجه به فرم دست‌ها و سلیقه‌تان یکی از انواع کاشت را انتخاب کنید، البته حتما نظر ناخن‌کار خود را برای انتخاب فرم ناخن و روش مناسب کاشت را بدانید. خدمات کاشت ناخن در فردیس به شکلی است که نیروهای مجرب مجموعه ویژگی‌های انواع این محصولات، مزایا و معایب‌شان را برایتان توضیح می‌دهند و شما می‌توانید با آگاهی کامل بهترین انتخاب را داشته باشید.

روش‌های کاشت ناخن توسط ناخنکار در فردیس

حال که با انواع ناخن‌های مصنوعی موجود آشنا شدید، وقت آن رسیده که بدانید در سالن کاشت ناخن در فردیس چه می‌گذرد و کادر این مجموعه از چه روش‌هایی برای ترمیم و زیبایی ناخن‌های شما استفاده می‌کنند.

روش اول: کاشت ناخن قالبی

کاشت ناخن قالبی احتمالا ابتدایی‌ترین و قدیمی‌ترین روش کاشت ناخن است. در این روش کاشت، ناخن‌کار ابتدا مواد کاشت را روی ناخن‌های مصنوعی شما قرار می‌دهد و سپس مواد ضدقارچ را بر روی آن‌ها می‌گذارد.

در مرحله آخر هم ناخن مصنوعی را روی ناخن طبیعی شما گذاشته و کمی فشار به آن وارد می‌کند تا کاملا به ناخن شما بچسبد. همچنین این نوع روش کاشت ناخن نیازی به سوهان‌کشی ندارد و البته پس از گذشت مدت کوتاهی اصطلاحا ناخن‌ها هوا می‌گیرد.

امروزه این روش در بهترین سالن کاشت ناخن در فردیس معمولا انجام نمی‌شود و تنها درصورتی‌که متقاضی خواهان انجام آن باشد، می‌تواند از ناخن‌کار خود بخواهد که از این روش استفاده کند.

چه کسانی نباید کاشت ناخن قالبی انجام دهند؟

اگر متقاضی انجام این روش هستید، حتما باید بدانید کاشت ناخن قالبی برای افرادی که شکل ناخن‌هایشان واحد نیست و به‌اصطلاح پراکنده است به‌هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود. زیرا به علت قالبی بودن این نوع از محصولات و روش کاشت، تمام ناخن‌های هر دو دست باید کاملا یک شکل باشند و اگر این‌گونه نباشد، ناخن‌ها مرتب نخواهند بود.

همچنین به علت ضخیم بودن این نوع از ناخن‌های مصنوعی قالبی، دست‌های شما شکل طبیعی نخواهد داشت و کاملا مشخص است که ناخن مصنوعی بر روی ناخن طبیعی‌تان قرار گرفته است.

فراموش نکنید که ریسک هوا گرفتن ناخن در این روش از کاشت بیشتر از روش‌های دیگر است و ماندگاری بسیار کمتری هم دارد. در عین‌حال نسبت به دیگر روش‌ها مواد بیشتری هم مصرف می‌کند. تمام این دلایل باعث می‌شود که ناخن‌کاران حرفه‌ای تمایلی به انجام این روش نداشته باشند و به مراجعه‌کنندگان هم آن را توصیه نکنند.

روش دوم: کاشت ناخن پودری در سالن کاشت ناخن در فردیس

شاید برایتان جالب باشد بدانید که کاشت ناخن به این روش از لحاظ زیبایی و مقاومت حرف اول را می‌زند. در این روش ناخن‌کار، ناخن مصنوعی باکیفیتی را روی ناخن شما می‌چسباند و سپس اندازه‌های آن را با ابزار مخصوص تنظیم می‌کند. در مرحله بعد ناخن را به مواد ضدقارچ و مواد کاشت آغشته می‌کند و در نهایت فرایند سوهان‌کاری را به شکل دقیق و منظم انجام می‌دهد.

توجه داشته باشید که فرایند سوهان‌کاری اهمیت بسیار زیادی در زیباتر جلوه‌ دادن دست‌هایتان خواهد داشت و به شما این اطمینان را می‌دهیم که اگر در بهترین سالن کاشت ناخن فردیس این روش را انجام دهید، بهترین نتیجه را خواهید دید. زیرا ناخن‌کاران در این مراکز، معتبرترین و حرفه‌ای‌ترین دوره‌های کاشت ناخن را گذرانده‌اند و می‌توانند سوهان‌کاری را با دقت و ظرافت بالا انجام دهند.

مشخصات این روش نیاز به دقت و صرف زمان بالایی دارد و اگر کم‌حوصله هستید، شاید در حین انجام کار کمی خسته شوید.

روش سوم: کاشت ناخن ژله‌ای

این روزها روش کاشت ناخن ژله‌ای در  سالن کاشت ناخن در فردیس به علت سهولت در انجام و مزایای فراوان با استقبال بسیار زیادی مواجه شده‌ است. مواد ژله‌ای ناخن در معتبرترین مراکز پخش به شکل آماده قابل خریداری هستند و سالن‌های معتبر، بهترین نوع از این مواد را خریداری می‌کنند.

در این روش پس از گذاشتن مواد ضدقارچ، ژل مخصوص روی ناخن‌ها گذاشته می‌شود و برای سریع‌تر شدن فرایند خشک‌شدن، دست را در دستگاه UV مخصوص قرار می‌دهند. این شیوه با روش کاشت ناخن پودری به‌طور کلی به یک شکل است و تنها تفاوت، مواد استفاده‌شده و سرعت کار خواهد بود.

مزایا و معایب کاشت ناخن ژله‌ای

همان‌طور که گفتیم کاشت ناخن ژله‌ای مزایای زیادی دارد و به‌همین‌دلیل مراجعه‌کنندگان ترجیح می‌دهند از این روش استفاده کنند. برای مثال در این روش، ناخن طبیعی شما هیچ آسیبی نمی‌بیند زیرا پس از کاشت ناخن ژله‌ای، ناخن طبیعی شما همچنان رشد می‌کند و پش از مدتی نیاز به ترمیم خواهید داشت.

رشد ناخن به این معنی است که ناخن شما آسیب ندیده است. علاوه‌براین کاشت ناخن ژله‌ای به افرادی که به جویدن ناخن عادت دارند توصیه می‌شود، چراکه در این روش مواد بسیار بدمزه هستند و این باعث می‌شود عادت جویدن ناخن از سر فرد بیفتد.

به یاد داشته باشید که چسب ناخن به‌هیچ‌وجه حساسیت‌زا نیست اما ممکن است برخی از افراد به مواد کاشت ناخن حساسیت نشان دهند و دچار اگزما شوند.

در بهترین آرایشگاه کاشت ناخن فردیس در مورد این مشکل به مراجعه‌کنندگان آگاهی داده می‌شود که اگر کسی دچار این مشکل شد و بدنش واکنش خاصی نشان داد، باید سریعا ناخن مصنوعی را از دست خود جدا کند.

روش چهارم: کاشت ناخن میکس

از اسم این روش کاملا معلوم است که چه فرایندی قرار است روی ناخن‌های شما انجام شود. این روش ترکیبی از دو نوع روش کاشت ناخن پودری و ژله‌ای است که در سالن کاشت ناخن فردیس انجام می‌شود.

در این روش، ناخن‌کار بعد از قراردادن مواد ضدقارچ روی ناخن‌ها، فرایند کاشت پودری را انجام می‌دهد. سپس بعد از سوهان‌کشی دقیق و ظریف ناخن‌ها، لایه‌ای از ژل را روی ناخن‌ می‌گذارد و دست شما را درون دستگاهUV  قرار می‌دهد تا ناخن‌ها خشک شوند.

توصیه آخر

اگر می‌خواهید ناخن‌های زیبا و یکدست داشته باشید، کاشت ناخن یک روش ساده برای لذت بردن از داشتن ناخن‌هایی تمیز و یکدست است.

نکته مهم این است که شما برای این‌که ریسک بروز عوارض را به حداقل برسانید و فرایند ناخن‌کاری‌تان به بهترین شکل ممکن انجام شود، باید به معتبرترین و بهترین سالن کاشت ناخن در فردیس مراجعه کنید تا ناخن‌کارهای حرفه‌ای و باتجربه این کار را برای شما انجام دهند.

ویدیوی معرفی ناخنکار در فردیس

سوالات متداول

خدمات سالن ناخن شامل چه چیزهایی میشود؟

انواع خدمات مربوط به ناخن مثل مانیکور – پدیکور – کاشت پودر – کاشت ناخن پا – کاشت ژل – کاور ناخن – نرمیم کاشت ژل یا همان ژلیش است.

قیمت خدمات در سالن کاشت ناخن چقدر است؟

قیمت سالن های کاشت ناخن متفاوت است اما خدمات از ۵۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان متغییر است که در متن کامل معرفی شده است.

مدرک آرایشگری را چطور بگیرم؟

بعد از هر دوره آموزشی در لاین های مراقبت و زیبایی هنرجو میتونه در آزمون ها شرکت کنه و بعد از قبولی در آزمون از طرف سازمان فنی و حرفه ای مدرک معتبر با کد ریجستری بین المللی در اون لاین دریافت میکنه.

در سالن های آرایشی هم آموزش داده میشه؟ تفاوت آموزش سالن زیبایی با آموزشگاه در چیه؟

همون طور که از نام این دو مرکز مشخصه یکی سالن هست برای انجام خدمات آرایشی و زیبایی و یکی مکانی برای آموزش دوره های مراقبت و زیبایی، پس با اینکه صنف فعالیتشون یکی هست اما نوع کارشون با هم تفاوت داره.

 • سالن زیبایی ⇐ خدمات آرایشی و زیبایی انجام میشه
 • آموزشگاه آرایشگری یا مراقبت و زیبایی ⇐ آموزش دوره ها و لاین های مراقبت و زیبایی انجام میشه
 • سالن زیبایی ⇐ مجوز اتحادیه برای خدمات اجرایی رو داره
 • آموزشگاه آرایشگری یا مراقبت و زیبایی ⇐ مجوز از سازمان فنی و حرفه ای برای آموزش داره

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *