آموزشگاه کنکور مشهد – بهترین کلاس کنکور برای مشاوره تحصیلی در مشهد

آموزشگاه کنکور مشهد

_

بهترین آموزشگاه و کلاس کنکور مشهد

_

آموزشگاه و کلاس کنکور ها امر آموزش دروس ابتدایی تا دانشگاهی را دارند و حتی در مراکز علمی بزرگسالان برگزاری دوره های تخصصی کارشناسی ارشد و دکتری نیز انجام میشود. آموزش ها به اینجا ختم نشده و مراکزی اقدام به آموزش های تخصصی چون آمادگی برای آزمون های تخصصی چون وکالت و قضاوت و سردفتری و … نیز مینمایند.

بر خلاف تصور آموزشگاه های کنکور کار آموزش فقط برای کنکور را ندارند، فعالیت اصلی این مراکز کنکوری ارائه خدمات مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی دقیق آموزشی برای تمامی مقاطع است، چه آزمون کنکور و چه در هنگام تحصیلات در سطوح مختلف؛ همینطور آموزشگاه های کنکور در بحث کمک به تحصیل دانش آموزانی که در دروس تخصصی مشکل دارند نیز وارد شده و برای درک بهتر دروس اقدام به برگزاری کلاس های تقویتی میکنند.

در این مطلب اقدام به معرفی مراکز کنکوری، علمی و آموزشی شهر مشهد مینماییم. معیار انتخاب ۵ تا از بهترین کلاس های کنکور مشهد سطح کیفی آموزش، امکانات رفاهی، اساتید برجسته کنکوری، هزینه کلاس های کنکور و میزان قبولی کنکور در این آموزشگاه های کنکور در مشهد می‌باشد.

bazigari kodak iranamozeshgah

کلاس آشپزی کجا برم؟

goyandegi iranamozeshgah

کلاس موسیقی کجا برم؟

bazigari kodak iranamozeshgah

کلاس بازیگری کجا برم؟

rahnamaye bazigari iranamozeshgah

کلاس زبان کجا برم؟

_

پیشنهاد کلاس معتبر تقویتی، علمی و کنکوری مشهد

مدرسین و آموزشگاه های شهر مشهد میتوانند با ارسال اطلاعات خود از طریق بخش تماس با ما سایت، اقدام به معرفی خدمات آموزشی خود در شهر مشهد نمایند.

_

آموزشگاه کنکور اوج اندیشه مشهد – مشاوره کنکور مشهد

_

آموزشگاه کنکور اوج اندیشه مشهد به مدیریت اجرایی استاد حامد خسروی و با مجوز رسمی که در منطقه احمدآباد (فلسطین) در شهر مقدس مشهد واقع شده است و سال گذشته به عنوان آموزشگاه ممتاز از جانب آموزش و پرورش خراسان رضوی انتخاب و معرفی شد.
این آموزشگاه با سابقه درخشان فعالیت در این حوزه هر ساله رتبه های برتر کنکور مشهد و شهرهای همجوار را پرورش داده و به مقصد نهایی هدایت مینماید. «برای مشاهده تقدیرنامه وارد شوید»

آموزشگاه کنکور و مشاوره تحصیلی اوج اندیشه مشهد در چند سال گذشته همواره بیشترین قبولی در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی را در سطح شهر مشهد داشته است و علاوه بر رشته تجربی که بصورت تخصصی در حال فعالیت می‌باشد در رشته های دیگر کنکوری هم چون رشته های ریاضی و انسانی فعالیت دارد. آموزشگاه برگزار کننده کلاس های گروهی، نیمه گروهی و خصوصی و همچنین vip تصمینی برای قبولی در کنکور می‌باشد و اساتید آموزشگاه از برترین اساتید استان خراسان همچون استاد حامد خسروی مدرس برتر ریاضیات و فیزیک مشهد و کشور و غیره می‌باشد.

آموزشگاه دارای قویترین مرکز مشاوره کنکور مشهد و کشور با مدیریت مستقیم سرکار خانم زمانی مقدم است. برای اطلاعات بیشتر وارد دکمه زیر شوید.

_

 

معرفی دیگر کلاس کنکورهای مشهد

 

_
نام آموزشگاه علمی آدرس مرکز کنکور مشهد تلفن تماس

آموزشگاه کنکور سروش اندیشه حیات

مشهد مقدس، خیابان راهنمایی، انتهای راهنمایی ۲۴، شماره ۱۱۸

آموزشگاه کنکور و تقویتی عارف

مشهد، بلوار احمدآباد، ابوذر غفاری ۹، پلاک ۱۰۱

۳۸۴۲۴۶۳۲

آموزشگاه کنکور و تقویتی برنا (دخترانه -پسرانه)

مشهد، بلوار خیام، بین خیام ۳۲ و ۳۴

۳۷۶۲۹۸۹۲

آموزشگاه کنکور فضیلت

مشهد، سجاد، انتهای حامد شمالی ۱۲

۳۶۰۴۰۹۳۳

آموزشگاه کنکور کاوش

مشهد، بلوار کوثر، خیابان باهنر ۸

۳۸۸۱۰۳۲۲

آموزشگاه کنکور پیام (دخترانه)

مشهد، خیابان فلسطین ۱۸، پلاک ۷۱

۳۷۶۷۹۷۲۶

آموزشگاه کنکور به اندیشان (پسرانه)

مشهد، بلوار فردوسی، حدفاصل چهاراه مهدی و فرامرز عباسی

۳۷۶۰۴۵۴۶

آموزشگاه کنکور قلم و اندیشه

مشهد، حاشیه بلوارفردوسی، حدفاصل ثمانه و مهدی، پلاک ۱۷۹

۳۷۶۲۵۰۷۰

آموزشگاه کنکور کیان (پسرانه)

مشهد، خیابان فلستطین، فلستطین ۱۳، پلاک ۷۰

۳۸۴۶۰۴۱۱

آموزشگاه کنکور یگانه فکور (دخترانه -پسرانه)

مشهد، احمد آباد ۲۵، نبش شیرین ۴ (فلسطین ۳)، پلاک ۳۵

۳۸۴۷۵۰۹۴

آموزشگاه کنکور آموزه

مشهد، خیابان امام رضا، فلکه ضد، خرمشهر، حدفاصل خرمشهر ۴ و ۶

۳۸۵۸۰۳۱۶ 

پیش دبستانی گلزار اندیشه کانون علم (دخترانه)

مشهد، بلوار هاشمیه، بین هاشمیه ۱۸ و ۲۰

۳۸۸۲۱۱۳۰

دقت داشته باشد که ما معیار این رتبه بندی را نسبت به نظر سنجی دانش آموزان، سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده برای آموزش، کیفیت تجهیزات آموزشگاه، هزینه آموزش دوره ها و … قرارداده و معرفی نموده است. این آموزشگاه ها دارای شعبات متعددی میباشند و در این بین ممکن است که بعضی شعب سطح کیفی آموزشی متفاوت تر از باقی شعبه ها داشته باشند، پس در انتخاب شعبات هم دقت لازم را داشته باشید.

_

سر آخر

حرف آخر ایران آموزشگاه

کدام یکی از آموزشگاه های کنکور را برای آموزش انتخاب کنیم؟

آموزشگاه های متعددی در زمینه برگزاری کلاس های کنکور وجود دارد و ایران آموزشگاه ۵ تا از بهترین آموزشگاه کنکوری را در مشهد نسبت به نظر سنجی دانش آموزان، سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده برای آموزش، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و … انتخاب کرده تا به شما معرفی کند. این آموزشگاه ها دارای شعبات متعددی میباشند و در این بین ممکن است که بعضی شعب سطح کیفی آموزشی متفاوت تر از باقی داشته باشند پس در انتخاب شعبات هم دقت لازم را نمایید.

در کلاس کنکور چه چیزهایی آموزش داده می‌شود؟

فعالیت اصلی این آموزشگاه های علمی در مشهد تدریس و برگزاری کلاس های ریاضی، کلاس فیزیک، کلاس شیمی، کلاس زیست، کلاس عربی، کلاس ادبیات و …، نکات مهم تستی کنکوری، پیش خوان دروس سال آینده، تکنیک تست زنی کنکور، مرکز مشاوره کنکور در مشهد و غیره تحت نظر مشاور و روانشناس و مشاوره درسی می‌باشد.

کلاس های کنکور برای چه آزمون هایی می‌باشد؟

فعالیت در معتبرترین کلاس های تقویتی در خراسان و آموزشگاه علمی آزاد شامل آموزش دروس از ابتدایی، متوسطه، کنکور، تیزهوشان، المپیاد تا آمادگی برای تمامی آزمون های ورودی تخصصی علمی مانند کارشناسی و کارشناسی ارشد و نیز آزمون مقطع دکتری و همینطور برگزاری کلاس های آزمون های تخصصی چون آزمون های تخصصی حقوق مانند وکالت، قضاوت و سردفتری، آزمون های رشته های هنر و دیگر رشته های دانشگاهی است.

امیدواریم که این مقاله در انتخاب آموزشگاه مناسب شما را یاری کرده باشد. لطفا نظرات خود را از تجربه حضور در آموزشگاه ها در قسمت نظرات انتهای صفحه ارسال نمایید.

ایران آموزشگاه همواره سعی دارد تا در ارتقاء سطح دانش هنرجویان و موسسین مراکز علمی سهیم باشد و از توجه شما به این مطلب قدردان است.

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های کنکور مشاوره تحصیلی هم دارند؟

بله، میتوان گفت تمامی مراکز آموزش کنکوری و تقویتی مشهد دارای مشاورین تحصیلی برای برنامه ریزی تحصیلی هستند.

کلاس های کنکور در کرونا باز هستن؟

بله، فعلا تمام مجموعه ها طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزش ها بصورت آنلاین و یا کلاس های خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

معیار انتخاب این آموزشگاه ها چیست؟

دقت داشته باشد که معیار انتخاب یک آموزشگاه کنکور خوب سطح کیفی آموزش آن مجموعه، استفاده از اساتید زبده برای آموزش، دوره های ارائه شده ( ترمیک – فشرده – فوق فشرده – خصوصی – VIP و غیره)، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و یا هزینه دوره های آموزشی میباشد.

آموزشگاه کنکور برای چه مقاطع تحصیلی است؟

نسبت به مقاطع مختلف از ابتدایی تا قبل از کنکور و حتی در مقطع دانشگاه امکان مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی وجود دارد.

۴.۵/۵ ( ۶ نظر )

۲۶ دیدگاه

 • آموزشگاه اوج اندیشه سال پیش بهترین آموزشگاه مشهد از نظر آموزش و پررش شد و آموزشگاه ممتاز نام گرفت.
  اساتیدی مثل استاد خسروی در ریاضی و فیزیک و خانم زمانی مقدم که به جرات بهترین مشاور کنکور مشهد هستتد در این آموزشگاه تدریس دارند.

  • درود بر شما
   مراکز علمی و کنکوری اعلام شده در لیست بعنوان برترین مراکز مشاوره تحصیلی کرج هم فعالیت دارند. با آموزشگاه های کنکور اشاره شده تماس حاصل فرمایید.
   موفق باشید.

 • واقعا ممنون از اطلاعاتتون ، من توسط سایت شما آموزشگاه اوج اندیشه رو شناختم وامسال رتبم تجربی حدود ۸۰۰ شد.
  به جرات میگم بهترین دبیر های مشهد رو داره و البته واقعا قبولیش امسال از هاشمی نژاد تیزهوشان مشهد بالاتر یود.
  مرکز مشاوره قوی هم دارند ، پیشنهاد میدم ضرر نداره حتما امتحان کنید مخصوصا ریاضی و فیزیک با آقای خسروی رو.

 • سلام کدوم از آموزشگاه ها واسه هنرستان رشته تاسیسات حرارتی و برودتی بهتر است اگه میشه راهنمایی کنین

 • سلام.دوستان اموزشگاه پیام خیابون فلسطین رو بهتون پیشنهاد نمیکنم اصلا از لحاظ مدیریتی و حتی دبیرایی که دارن ۹۰درصدشون برای پول کار میکنن واقعا افتضاح ترین اموزشگاهی هست که دیدم

 • من رشته ام انسانیه و سال دیگه کنکور دارم میخواستم بدونم اوج اندیشه برای رشته ی من هم خوبه؟یا فقط در تجربی وریاضی قبولی زیادداشته؟
  لطفا یه موسسه ی خوب بهم معرفی کنید که در رشته انسانی خیلی موفقه
  ممنونم

 • سلام دوستان میشه راهنماییم کنید بهترین معلم های مشهد توی کدوم موسسه کنکور مشهد تدریس میکنن. ما تازه اومدیم خراسان، اطلاعی از بهترین کلاس کنکور در مشهد ندارم. ممنون

 • آموزشگاه کنکور مشهد میشناسید که استاد خوب برای مشاوره تحصیلی هم داشته باشن، بتونن منو توی انتخاب رشته راهنمایی کنن؟

   • با سلام . ممنون میشم نظر و یا تجربتونو در رابطه با موسسه عارف بگید هم دبیرستان(برای دوازدهم) و هم کلاس کنکور برای تدریس ۳ پایه و جمع بندی و … و اینکه دبیرا چطورن خوبن یا خیر.ممنون

  • درود بر شما
   لطفا به لیست ابتدای مطلب مراجعه کنید. اکثر موسسات کنکور اقدام به مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تحصیلی هم مینمایند.
   ایران آموزشگاه بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور

 • سلام
  من یازدهم ریاضی هستم ولی خب فقط قصد شرکت در کنکور زبان رو دارم آیا آموزشگاه اوج اندیشه کلاس کنکور بزای زبان تخصصی هم داره ؟ممنون میشم جواب بدین

 • با سلام من رشته ام انسانیه و سال دیگه کنکور دارم میخواستم بدونم ***** برای رشته ی من هم خوبه؟یا فقط در تجربی وریاضی قبولی زیادداشته؟
  لطفا یه موسسه ی خوب بهم معرفی کنید که در رشته انسانی خیلی موفقه
  ممنونم

  • درود بر شما
   مراکز نام برده شده در این مطلب جزو برترین مراکز آموزش و آمادگی کنکور و همچنین مشاوره تحصیلی در مشهد هستند.
   ایران آموزشگاه بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور

 • سلام‌ ، وقتتون بخیر ، الان میشه فقط اسامی ۵تا از بهترین آموزشگاه های کنکور مشهد رو بگید. چون اینجا من فقط اوج اندیشه رو دیدم

 • سلام من امسال با موسسه آریا کار کردم . مشاوری که من داشتم اصلا اصلا خوب نبود و حس می کردم چیزی بلد نیست و بیشتر پشتیبانم که رتبه برتر بود کمکم می کرد. تازه همین مشاورم و خیلی از پرسنل آریا قبلش توی موسسه سروش اندیشه کار می کردن
  این از مشاور این آموزشگاه… بعد من کلاس زیست آنلاین با استاد خادم نژاد رو داشتم که خوب بود
  در کل از آریا راضی نبودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *