آموزشگاه کنکور مشهد

_

لیست آموزشگاه‌های کنکور مشهد

_

آموزشگاه کنکور مشهد همیشه جزو مستعدترین مراکز آموزشی دانش آموزان هستند. موسسات کنکور مشهد یکی از فعال‌ترین مراکز آموزشی شهر مشهد هستند که رتبه‌های بالای کنکوری در کشور را بدست می‌آورند. کلاس‌های کنکور در مشهد، هر ساله با مشاوره تحصیلی مناسب، دانش آموزان بسیاری را وارد دانشگاه ها میکند و با برنامه‌ریزی دقیق و منظم تحصیلی دانش آموزان را برای تقویت دروس کمک میکنند.

برای همین ما، یعنی ایران آموزشگاه بعنوان بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور در این صفحه به معرفی بهترین آموزشگاه‌ها و کلاس‌های کنکور مشهد میپردازیم تا براحتی بتوانید یک موسسه کنکور خوب و مطمئن را انتخاب کنید.

برای رسیدن به یک رتبه خوب نیاز به مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تحصیلی مناسب دارید. هدف ما در این مقاله معرفی مراکز کنکوری، علمی و آموزشی شهر مشهد است.

لیست کلاس کنکور مشهد

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

آموزشگاه کنکور اوج اندیشه

کلاس کنکور اوج اندیشه مشهد

خانه کنکور اوج اندیشه ایرانیان مشهد یکی از برترین مراکز های کنکور مشهد در خراسان رضوی با آمار قبولی بالا در کنکور در مشهد و کیفیت آموزش درجه یک در شهر مشهد مشغول به فعالیت می‌باشد. زمینه کاری: سالن مطالعه، مرکز مشاوره کنکور و کلاس های VIP – جنس پذیرش: دخترانه – پسرانه

«کلیک کنید» مشاهده دوره + ویدیو

خانه کنکور اوج اندیشه ایرانیان مشهد یکی از برترین مراکز های کنکور مشهد در خراسان رضوی با آمار قبولی بالا در کنکور در مشهد و کیفیت آموزش درجه یک در شهر مشهد مشغول به فعالیت می‌باشد. زمینه کاری: سالن مطالعه، مرکز مشاوره کنکور و کلاس های VIP – جنس پذیرش: دخترانه – پسرانه

خدمات خانه کنکور اوج اندیشه

 • کلاس های تقویتی و کنکور با اساتید برتر مشهد و کشور
 • نمایندگی تیس مشهد (تک رقمی ها)
 • خانه مطالعه تخصصی با بالاترین کیفیت
 • مشاوره اختصاصی با مشاورین برتر مشهد و رتبه های تک رقمی کنکور
 • همایش های اختصاصی کنکور
 • برگزاری کلاس های کنکور با اساتید برتر مشهد
 • برگزاری کلاس های vip و همایش های تخصصی با اساتید برتر مشهد و کشور
 • کلاس های تقویتی تمام مقاطع و قبل کنکور و کلاس های تخصصی افزایش معدل

اساتید و کادر مجرب آموزشی

 • ریاضی و فیزیک: استاد حامد خسروی + کادر منتخب دبیران برتر مشهد
 • زیست: دکتر بصیر – دکتر نعمانی
 • شیمی: استاد صالحی
 • مشاوره و برنامه ریزی: سرکار خانم زمانی مقدم مشاور مجرب و نویسنده کتاب جعبه سیاه تک رقمی های کنکور – استاد خسروی مشاور رتبه های دو رقمی در کنکور …

امکانات ویژه رفاهی مجموعه

صندلی های حرفه ای سه حالته – میز های بسیار بزرگ – نورسازی شخصی هر میز – شبانه روزی – سایر امکانات رفاهی – خانه مطالعه با بهترین امکانات و بهترین قیمت

خانه کنکور باکلاس آنلاین

خانه کنکور باکلاس آنلاین مشهد

مجموعه باکلاس آنلاین یکی از برترین کلاس کنکور مشهد از ابتدایی تا کنکور همراه با امکانات فوق العاده ویژه شامل: کلاس کنکور حضوری پسرانه و دخترانه در مشهد، کلاس کنکور آنلاین با استودیو مجهز به امکانات روز دنیا، سالن مطالعه دخترانه و پسرانه است.

«کلیک کنید» مشاهده دوره + ویدیو

خدمات خانه کنکور باکلاس

 • برگزاری کلاس های کنکور با بهترین اساتید کشوری و پروازی مشهد
 • تربیت دانش آموزان نخبه و تک رقمی در کنکور
 • دارای مشاورین حرفه ای در طول سال تحصیلی
 • برگزاری همایش های اختصاصی با مشارکت حداقل ۷۰۰ نفری در مشهد
 • دارای کد پشتیبانی اختصاصی برای هر درس
 • دارای سالن مطالعه با بهترین امکانات و سبک زندگی دانش آموزان و پژوهش گران
 • برگزاری کلاس های آنلاین با کیفیت کلاس های حضوری برای عزیزانی که در شهرستان هستند

اساتید و کادر مجرب آموزشی

 • فیزیک: استاد میثم صدیقی
 • زیست: دکتر مداح – استاد قربان زاده
 • شیمی: استاد غلامی
 • مشاوره و برنامه ریزی: استاد امیر ضیافتی
 • ریاضی: استاد طاهری – استاد یکتا – استاد افخم (ریاضی انسانی)
 • عربی: استاد مصری
 • علوم و فنون: استاد تاج الدین

 

نام آموزشگاه علمی آدرس مرکز کنکور مشهد تلفن تماس ۰۵۱

آموزشگاه کنکور اوج اندیشه

مشهد، بلوار فلسطین – انتهای فلسطین ۱۸
۳۸۴۴۶۰۰۳

خانه کنکور باکلاس آنلاین

مشهد – خیام جنوبی ۱۰، روبروی گلایل ۲، پلاک ۱۱
۳۷۶۶۹۶۷۷

آموزشگاه کنکور سروش اندیشه حیات مشهد

مشهد مقدس، خیابان راهنمایی، انتهای راهنمایی ۲۴، شماره ۱۱۸ ️۳۸۴۷۴۷۴۹

آموزشگاه کنکور و تقویتی عارف مشهد

مشهد، بلوار احمدآباد، ابوذر غفاری ۹، پلاک ۱۰۱

۹۱۰۱۱۰۹۰

۳۸۴۲۶۸۲۵

آموزشگاه کنکور و تقویتی برنا (دخترانه -پسرانه)

مشهد، بلوار خیام، بین خیام ۳۲ و ۳۴ ۳۷۶۱۷۹۵۷ 

۳۷۶۲۹۸۹۲

آموزشگاه کنکور فضیلت مشهد

مشهد، سجاد، انتهای حامد شمالی ۱۲

۳۶۰۴۰۹۳۳

آموزشگاه کنکور کاوش مشهد

مشهد، بلوار کوثر، خیابان باهنر ۸

۳۸۸۱۰۳۲۲

آموزشگاه کنکور پیام  مشهد (دخترانه)

مشهد، خیابان فلسطین ۱۸، پلاک ۷۱

۳۷۶۷۹۷۲۶

آموزشگاه کنکور به اندیشان مشهد (پسرانه)

مشهد، بلوار فردوسی، حدفاصل چهاراه مهدی و فرامرز عباسی

۳۷۶۰۴۸۲۴

آموزشگاه کنکور قلم و اندیشه مشهد

مشهد، حاشیه بلوار فردوسی، حد فاصل ثمانه ومهدی، پلاک ۱۷۹

۳۷۶۴۱۶۰۸

آموزشگاه کنکور کیان مشهد (پسرانه)

مشهد، خیابان فلستطین، فلستطین ۱۳، پلاک ۷۰

۳۸۴۶۰۴۱۱

آموزشگاه کنکور یگانه فکور (دخترانه -پسرانه)

مشهد، احمد آباد ۲۵، نبش شیرین ۴ (فلسطین ۳)، پلاک ۳۵

۳۸۴۷۵۰۹۴

آموزشگاه کنکور آموزه مشهد

مشهد، خیابان امام رضا، فلکه ضد، خرمشهر، حدفاصل خرمشهر ۴ و ۶

۳۸۵۸۰۳۱۶ 

پیش دبستانی گلزار اندیشه کانون علم مشهد (دخترانه)

مشهد، بلوار هاشمیه، بین هاشمیه ۱۸ و ۲۰

۳۸۸۲۱۱۳۰

موسسه آموزشی انتشاراتی سبقت برتر

مشهد، پیروزی ۲۰، علیزاده ۱۲، پلاک ۷۰

۰۹۳۵۰۶۲۱۰۰۶

۳۸۱۱۷۰۰۰

آموزشگاه علمی حلمی مشهد

مشهد، شادکان, مفتح ۵

۳۲۷۲۱۵۵۵

هلدینگ علمی آموزشی جان و خرد

مشهد، خیابان وکیل آباد ۲۲

۳۸۶۸۰۸۰۵

موسسه فرا اندیشه نوین مشهد

مشهد، حامد شمالی

۳۸۴۵۴۴۳۵

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی مشهد کجاست؟

_

یکی از مهمترین خدمات این مراکز ارائه مشاوره نحصیلی در مشهد است. تمامی دانش آموزانی که رتبه‌های بالا را بدست میآورند با مشاوره تحصیلی و برنامه‌ریزی تحصیلی به این رتبه‌ها میرسند و حتی این مشاوره‌ها در مقطع دانشگاه و دکتری هم انجام میشود.

در کلاس کنکور چه چیزهایی آموزش داده می‌شود؟

کلاس های ریاضی، کلاس فیزیک، کلاس شیمی، کلاس زیست، کلاس عربی، کلاس ادبیات و …، نکات مهم تستی کنکوری، پیش خوان دروس سال آینده، تکنیک تست زنی کنکور، مرکز مشاوره کنکور در مشهد و غیره تحت نظر مشاور و روانشناس و مشاوره درسی می‌باشد.

همانطور که گفتیم آموزشگاه های کنکور مشهد فقط کار آموزش برای آزمون کنکور را ندارند، و فعالیت اصلی این مراکز، ارائه خدمات مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی دقیق آموزشی برای تمامی مقاطع مثل شرکت کنندگان آزمون کنکور ارشد، کارشناسی ارشد، دکترا، تیزهوشان، المپیاد، آزمون‌های حقوقی و استخدامی و دیگرآزمون های تخصصی یا عمومی است.

همینطور مراکز آموزش کنکور در بحث کمک به تحصیل دانش آموزانی که در دروس تخصصی مشکل دارند نیز وارد شده و برای درک بهتر دروس اقدام به برگزاری کلاس‌های تقویتی میکنند.

بهترین کلاس کنکور مشهد کجاست؟

اموزشگاه‌های کنکور مشهد در جهت ارائه خدمات بهتر درحال تلاش و رقابت هستند و همیشه با ارائه تکنیک‌های جدید آموزشی سعی در مطرح کردن نام خود دارند اما تعداد معدودی از کلاس‌های کنکور شهر مشهد هستند که در زمینه مشاوره تحصیلی و کلاس‌های علمی و تقویتی سر زبان‌ها هستند.

ما در ایران آموزشگاه سعی نمودیم تا چند تا از بهترین آموزشگاه کنکور مشهد را نسبت به نظر سنجی دانش آموزان، سطح کیفیت آموزشی، دوره‌های ارائه شده برای آموزش، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و … انتخاب کرده و به شما معرفی کنیم.

آموزشگاه کنکور چیست؟

به آموزشگاهی که در آن کلاس‌های کنکور، تقویتی، مشاوره تحصیلی برگزار می‌شود، آموزشگاه کنکور می‌گویند.

کلاس های کنکور برای چه آزمون هایی می‌باشد؟

فعالیت در معتبرترین کلاس های تقویتی در مشهد و آموزشگاه علمی آزاد شامل آموزش دروس از ابتدایی، متوسطه، کنکور، تیزهوشان، المپیاد تا آمادگی برای تمامی آزمون های ورودی تخصصی علمی مانند کارشناسی و کارشناسی ارشد و نیز آزمون مقطع دکتری و همینطور برگزاری کلاس های آزمون های تخصصی چون آزمون های تخصصی حقوق مانند وکالت، قضاوت و سردفتری، آزمون های رشته های هنر و دیگر رشته های دانشگاهی است.

شاخه های مختلف کنکور چیست؟

آزمون سراسری در پنج گروه یا شاخه مختلف برگزار می‌شود که داوطلبین بدون توجه به مدرک دیپلم خود می‌توانند در کنکور یک یا چند گروه از آن‌ها شرکت کنند. گروه‌های کنکور سراسری شامل موارد زیر است:

 • گروه ریاضی
 • گروه تجربی
 • گروه انسانی
 • گروه هنر
 • گروه زبان

دانش‌آموزانی که در یکی از سه گروه ریاضی، تجربی و انسانی کنکور می‌دهند، به غیر از آن می‌توانند در کنکور یکی از گروه‌های هنر یا زبان شرکت کنند.

مدت کلاس کنکور در مشهد چقدر است؟

مدت زمان ااین کلااس، معمولا یکسال است و از بهار یا تابستان سال قبل از کنکور شروع می‌شود و تا روزهای نزدیک به کنکور ادامه می‌یابد. در طول این یکسال، دانش‌آموزان کلیه دروسی که در کنکور از آن‌ها سوال طرح می‌شود را مرور می‌کنند و با سوالات چهار گزینه‌ای مربوط به آن‌ها آشنا می‌شوند. همچنین در آزمون‌های آزمایشی که همانند کنکور شبیه‌سازی شده، شرکت می‌کنند تا برای روز آزمون سراسری حداکثر آمادگی را داشته باشند.

شهریه و قیمت کلاس کنکور در مشهد چقدر است؟

شهریه، به آموزشگاه کنکور در مشهد، نوع دوره و تعداد شرکت‌کنندگان بستگی دارد. هرچه سطح علمی آموزشگاه بالاتر باشد و از اساتید و دبیران مشهور برای تدریس دروس کنکور بهره ببرد، شهریه بالاتری از دانش‌آموزان دریافت می‌کند. از طرف دیگر هرچه تعداد شرکت‌کنندگان در این کلاس‌ها کمتر باشد، به دلیل اینکه حالت خصوصی پیدا می‌کند، گران‌تر است.

نوع دوره کنکور نیز در قیمت آن تاثیر می‌گذارد. برخی از آن‌ها حالت جامع دارند، یعنی شامل کلیه دروس کنکور و آزمون‌های آزمایشی می‌شوند، اما برخی دیگر ممکن است شامل برخی از دروس باشند که توسط دانش آموز انتخاب می‌شود.

مثلا شهریه کلاس کنکور در مشهد نسبت به خصوصی بودن یا عمومی بودن و یا نسبت به دوره و مقطع آن میتواند از حدود جلسه ای ۱۰۰ تا ۵۰۰ تومان باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام در کلاس کنکور

شرکت در کلاس‌های آماددگی برای کنکور سراسری به لوازم خاصی نیاز ندارد و دانش‌آموزان فقط به یک دفتر یا تعدادی برگه سفید و مداد و خودکار برای نکته‌برداری نیاز دارند.

کلاس کنکور آنلاین در مشهد !

بعد از شیوع بیماری های همه گیر بیشتر مراکز آموزشی به آموزش های آنلاین رو آوردند. کلاس کنکور آنلاین در مشهد هم یکی از این اتفاقات در سال‎های جاری بود که با صرف زمان کمتر در رفت و آمد‌ها امکان آموزش بصورت آنلاین را فرآهم آورد.

همینطور با گسترش اینترنت و فضای مجازی موجب شده تا امکان برگزاری کلاس‌های آنلاین کنکور فراهم شود و بسیاری از افرادی که در شهرستان هستند و دوست دارند در بهترین آموزشگاه کنکور در مشهد حضور داشته باشند، این امکان برایشان فراهم شده تا در کلاس آموزش آنلاین شرکت کنند. در این کلاس‌‌ها، کلیه دروس ارائه شده در کلاس‌های حضوری ارائه می‌شود.

پکیج آموزش کنکور

این پکیج برای داوطلبانی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری و آنلاین کنکور را ندارند، تهیه شده است. پکیج آموزش کنکور، شامل یکسری کتاب‌ها و جزوات درسی است که نکات مهم کنکور را در خود دارند و حاوی تعدادی آزمون آزمایشی نیز هستند. همچنین ممکن است همراه آن‌ها چند دی‌وی‌دی یا فلش‌مموری حاوی فایل‌های ویدیویی آموزشی کنکور وجود داشته باشد.

سرفصل های آموزشی کلاس کنکور

سرفصل‌های کنکور سراسری به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم‌بندی می‌شوند. سرفصل دروس عمومی در تمام گروه‌ها یکسان است و شامل موارد زیر است:

 • زبان و ادبیات فارسی
 • فرهنگ و معارف اسلامی
 • زبان عربی
 • زبان خارجی

سرفصل دروس اختصاصی گروه ریاضی

 • ریاضی
 • فیزیک
 • شیمی

سرفصل دروس اختصاصی گروه تجربی

 • زمین‌شناسی
 • ریاضی
 • زیست‌شناسی
 • فیزیک
 • شیمی

سرفصل دروس اختصاصی گروه انسانی

 • ریاضی
 • اقتصاد
 • زبان و ادبیات فارسی
 • زبان عربی
 • تاریخ و جغرافیا
 • علوم اجتماعی
 • فلسفه و منطق
 • روان‌شناسی

مدارک ثبت نام کلاس کنکور در مشهد چیست؟

برای شرکت در کلاس کنکور در مشهد، هیچ مدرکی بجز مدارک هویتی مثل کارت ملی برای شرکت‌کنندگان نیاز نیست. داوطلبین فقط تحت آموزش دروس مربوط به کنکور قرار می‌گیرند و در آزمون‌های آزمایشی آن شرکت می‌کنند.

فضای آموزشی مناسب و امکانات بهترین آموزشگاه کنکور در مشهد

فضای آموزشگاه باید به گونه‌ای باشد که دانش‌آموزان در آن احساس راحتی و آرامش کنند و تمرکز خود را بر روی یادگیری مطالب درسی بگذارند. از امکانات مورد نیاز برای کلاس کنکور در مشهد، می‌توان به میز و صندلی‌های راحت، پروژکتور، اینترنت پرسرعت و … اشاره کرد.

دقت داشته باشد که ما معیار این رتبه بندی را نسبت به نظر سنجی دانش آموزان، سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده برای آموزش، کیفیت تجهیزات آموزشگاه، هزینه آموزش دوره ها و … قرارداده و معرفی نموده است.

این آموزشگاه ها دارای شعبات متعددی میباشند و در این بین ممکن است که بعضی شعب سطح کیفی آموزشی متفاوت تر از باقی شعبه ها داشته باشند، پس در انتخاب شعبات هم دقت لازم را داشته باشید.

مهم‌ترین نکات برای انتخاب کلاس کنکور مشهد

انتخاب کلاس کنکور مشهد در بین تعداد زیاد کلاس‌ها شاید کمی سخت به نظر برسد. اگر شما هم داوطلب کنکور هستید و قصد دارید در آموزشگاه کنکور مشهد ثبت‌نام کنید، بسیار مهم است که یک آموزشگاه خوب را بشناسید. برای اینکه انتخاب بهترین کلاس کنکور مشهد برای شما آسان‌تر باشد در زیر به برخی از مهم‌ترین نکات در این مورد می‌پردازیم.

مدرسین آموزشگاه کنکور مشهد

اساتید و مدرسین کنکور نقش بسیار مهمی بر موفقیت داوطلبان دارند. اساتیدی که تحصیلکرده بوده و دانش بالایی در انتقال مفاهیم دارند، می‌توانند به شما کمک کنند تا مباحث مهم کنکوری را یاد گرفته و بتوانید درصد خود را در هر درس بیشتر کنید. پیش از ثبت‌نام در آموزشگاه کنکور مشهد ابتدا درمورد تجربه، رزومه و سطح تحصیلات اساتید سؤال بپرسید و همچنین از تجربیات داوطلبانی که در کلاس‌های این اساتید شرکت کرده‌اند، استفاده کنید.

رزومه و سابقه فعالیت آموزشگاه کنکور

بررسی رزومه و سابقه فعالیت آموزشگاه کنکور نیز می‌تواند به شما برای انتخاب بهترین کلاس کنکور در مشهد کمک کند. البته همیشه سابقه فعالیت طولانی نشان‌دهنده خوب بوده آموزشگاه نیست و لازم است تا این ویژگی در کنار سایر ویژگی‌ها مورد بررسی قرار گیرد. شما همچنین می‌توانید رزومه آموزشگاه کنکور و تعداد قبولی‌هایی که طی سال‌های گذشته در رشته‌های مختلف داشته نیز ملاکی برای انتخاب آموزشگاه قرار دهید.

برنامه‌های مطالعاتی دروس

برنامه مطالعاتی برای دروس کنکور در واقع نقشه راهی هستند که داوطلبان با استفاده از آن می‌توانند مسیر بهتری برای آموزش و یادگیری داشته باشند. نکته قابل توجه این است که نحوه مطالعه انواع دروس و همچنین سبک مطالعه داوطلبان کنکور با یکدیگر متفاوت است. به همین دلیل نیز نمی‌توان یک برنامه واحد برای همه دروس و داوطلبان تنظیم کرد. در آموزشگاه کنکور مشهد، برنامه مطالعاتی ویژه هر درس و داوطلب تنظیم می‌شود.

برگزاری آزمون‌های آزمایشی کنکور

یکی از راه‌هایی که داوطلبان می‌توانند برای کنکور آمادگی بیشتری کسب کنند، شرکت در آزمون‌های آزمایشی است. این آزمون‌ها مشابه کنکور بوده و به داوطلبان کمک می‌کند تا از این طریق بتوانند با ساختار کنکور آشنا شده و نقاط ضعف و قوت خود را بهتر بشناسند. علاوه بر این میزان دانش و آمادگی آنها برای کنکور نیز سنجیده می‌شود. در مؤسسات معتبر کنکور مشهد، آزمون‌های آزمایشی استاندارد در تاریخ‌های مشخص برگزار می‌شود.

حضور پشتیبان کنکور

پشتیبان‌های کنکور راهنمای خوبی برای داوطلبان هستند تا به آنها کمک کنند برنامه خود را برای موفقیت بیشتر در این آزمون مهم تنظیم کنند. دانش‌آموزان می‌توانند سؤالات و مشکلات خود را با پشتیبان‌ها در میان گذاشته و تا قبل از کنکور آنها را رفع کنند. در مؤسسه کنکور مشهد نیز لازم است تا پشتیبان‌ها حضور داشته و با پیگیری برنامه مطالعه دانش‌آموزان به موفقیت و پیشرفت آنها کمک کنند.

هزینه مناسب برای کلاس‌های کنکور

هزینه کلاس کنکور مشهد یکی از دغدغه‌های مهم داوطلبانی است که می‌خواهند در این کلاس‌ها شرکت کنند. متأسفانه در بسیاری از آموزشگاه‌های کنکور شاهد این موضوع هستیم که برای این کلاس‌ها، هزینه‌های بسیار زیادی از شرکت‌کنندگان گرفته می‌شود و خدمات خوبی نیز ارائه نمی‌کنند. برای انتخاب کلاس کنکور بررسی کنید که هزینه‌ها مطابق با خدماتی باشد که در آموزشگاه ارائه می‌شود.

کلاس کنکور در مشهد برای چه افرادی مناسب است؟

کلاس کنکور در مشهد ویژگی‌هایی مختلفی داشته و می‌تواند به پیشرفت دانش‌آموزان کمک کند. این کلاس برای افراد زیر مناسب است:

 • داوطلبانی که در مدرسه آموزش‌های باکیفیتی و خوبی برای کنکور نداشته‌اند.
 • داوطلبانی که در یک یا چند تا از دروس مشکل جدی دارند.
 • داوطلبانی که نمی‌توانند به‌صورت خود خوان برای کنکور آماده شده و نیاز به تدریس اساتید دارند.
 • داوطلبانی که نمی‌توانند برنامه مطالعاتی خوبی برای کنکور تنظیم کنند.
 • داوطلبانی که می‌خواهند رتبه خوبی در کنکور بگیرند.
 • داوطلبانی که در تست‌زنی مشکل دارند.

مقایسه کلاس آنلاین کنکور در مشهد و کلاس حضوری

کلاس آنلاین کنکور در مشهد و همچنین کلاس حضوری کنکور دارای ویژگی‌هایی هستند که سبب تمایز آنها شده است. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان این سؤال را می‌پرسند که کدام یک از این کلاس‌ها برای ما مناسب است؟ برای پاسخ به این پرسش باید ویژگی هر یک از این کلاس‌ها را بررسی کنیم. در جدول زیر یک مقایسه کلی بین کلاس کنکور آنلاین و حضوری در مشهد انجام شده که می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین کلاس را جهت آموزش و آمادگی کنکور انتخاب کنید.

کلاس آنلاین کنکور در مشهد

مزایا معایب
محدود به زمان و مکان نبوده و در هر زمان و مکان می‌توان در کلاس‌ها شرکت کرد. امکان تعامل بین دانش‌آموزان وجود ندارد.
هزینه کلاس آنلاین کنکور نسبت به کلاس حضوری کمتر است. به دلیل عدم حضور دانش‌آموزان حواس‌پرتی آنها بیشتر می‌شود.
امکان دسترسی به بسیاری از اساتید وجود دارد. دانش‌آموزان نمی‌توانند به‌راحتی رفع اشکال کنند.
می‌توان پس از پایان کلاس از آموزش‌های ضبط شده استفاده کرد. امکان قطع‌شدن اینترنت و ناقص ماندن آموزش‌های کنکور وجود دارد.

 

کلاس حضوری کنکور در مشهد

مزایا معایب
دانش‌آموزان با شرکت در کلاس با یکدیگر تعامل دارد. هزینه کلاس‌های حضوری در مشهد نسبت به کلاس آنلاین بیشتر است.
نظارت مستقیم اساتید باعث کاهش حواس‌پرتی در کلاس می‌شود. باید زمانی را صرف رفت و آمد به کلاس‌ها کرد.
دانش‌آموزان می‌توانند به‌صورت مستقیم سؤالات خود را با اساتید و دانش‌آموزان دیگر مطرح کنند. امکان استفاده از آموزش‌ها پس از اتمام کلاس‌ها وجود ندارد.

 

بهترین زمان ثبت‌نام در آموزشگاه کنکور مشهد

بهترین زمان ثبت‌نام در آموزشگاه کنکور مشهد بسته به پایه و سطح دانش‌آموزان متفاوت است. اما به طور کلی هر چه زودتر برای ثبت‌نام در کلاس‌ها اقدام شود، می‌توان نتیجه بهتری نیز از آن گرفت. بهترین مقطع برای شرکت در کلاس کنکور را می‌توان از پایه دهم دانست. در این پایه دانش‌آموزان تا حد زیادی با مباحث کنکوری آشنا شده و برای شرکت در کلاس‌ها نیاز به برنامه فشرده ندارند.

ویدیوی معرفی مراکز آرایشگری

 • مشاهده ویدیوی معرفی آموزشگاه

سوالات متداول

کلاس های کنکور مشاوره تحصیلی هم دارند؟

بله، میتوان گفت تمامی مراکز آموزش کنکوری و تقویتی مشهد دارای مشاورین تحصیلی برای برنامه ریزی تحصیلی هستند.

چه زمانی مشاوره تحصیلی بگیریم؟

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تحصیلی حتما باید قبل از شروع کلاس انجام شود.

قیمت کلاس کنکور چقدر است؟

بسته به دوره و مقطع آن از حدود جلسه ای ۱۰۰ تا ۵۰۰ تومان است.

کلاس های کنکور در کرونا باز هستن؟

بله، فعلا تمام مجموعه ها طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزش ها بصورت آنلاین و یا کلاس های خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

معیار انتخاب این آموزشگاه ها چیست؟

دقت داشته باشد که معیار انتخاب یک آموزشگاه کنکور خوب سطح کیفی آموزش آن مجموعه، استفاده از اساتید زبده برای آموزش، دوره های ارائه شده ( ترمیک – فشرده – فوق فشرده – خصوصی – VIP و غیره)، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و یا هزینه دوره های آموزشی است.

آموزشگاه کنکور برای چه مقاطع تحصیلی است؟

نسبت به مقاطع مختلف از ابتدایی تا قبل از کنکور و حتی در مقطع دانشگاه امکان مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی وجود دارد.

آپدیت قبل از ۱۴۰۱

آموزشگاه و کلاس کنکور ها امر آموزش دروس ابتدایی تا دانشگاهی را دارند و حتی در مراکز علمی بزرگسالان برگزاری دوره های تخصصی کارشناسی ارشد و دکتری نیز انجام میشود. آموزش ها به اینجا ختم نشده و مراکزی اقدام به آموزش های تخصصی چون آمادگی برای آزمون های تخصصی چون وکالت و قضاوت و سردفتری و … نیز مینمایند.

بر خلاف تصور آموزشگاه های کنکور کار آموزش فقط برای کنکور را ندارند، فعالیت اصلی این مراکز کنکوری ارائه خدمات مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی دقیق آموزشی برای تمامی مقاطع است، چه آزمون کنکور و چه در هنگام تحصیلات در سطوح مختلف؛ همینطور مراکز آموزش کنکور در بحث کمک به تحصیل دانش آموزانی که در دروس تخصصی مشکل دارند نیز وارد شده و برای درک بهتر دروس اقدام به برگزاری کلاس های تقویتی میکنند. در این مطلب اقدام به معرفی مراکز کنکوری، علمی و آموزشی شهر مشهد مینماییم. معیار انتخاب ۵ تا از بهترین کلاس های کنکور مشهد سطح کیفی آموزش، امکانات رفاهی، اساتید برجسته کنکوری، هزینه کلاس های کنکور و میزان قبولی کنکور در این آموزشگاه های کنکور در مشهد می‌باشد.

بهترین آموزشگاه کنکور مشهد کجاست؟

اموزشگاه های کنکور مشهد در جهت ارائه خدمات بهتر در حال تلاش و رقابت هستند و همیشه با ارائه تکنیک های جدید آموزشی سعی در مطرح کردن نام خود دارند اما تعداد معدودی از کلاس های کنکور شهر مشهد هستند که در زمینه مشاوره تحصیلی و کلاس های علمی و تقویتی سر زبان ها هستند. ما در ایران آموزشگاه سعی نمودیم تا ۵ تا از بهترین آموزشگاه کنکور مشهد را نسبت به نظر سنجی دانش آموزان، سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده برای آموزش، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و … انتخاب کرده و به شما معرفی کنیم.

مشاوره تحصیلی در مشهد

یکی از مهمترین خدمات این مراکز ارائه مشاوره نحصیلی در مشهد است. تمامی دانش آموزانی که رتبه های بالا را بدست میآورند با مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تحصیلی به این رتبه ها میرسند و حتی این مشاوره ها در مقطع دانشگاه نیز ممکن است.

در کلاس کنکور چه چیزهایی آموزش داده می‌شود؟

کلاس های ریاضی، کلاس فیزیک، کلاس شیمی، کلاس زیست، کلاس عربی، کلاس ادبیات و …، نکات مهم تستی کنکوری، پیش خوان دروس سال آینده، تکنیک تست زنی کنکور، مرکز مشاوره کنکور در مشهد و غیره تحت نظر مشاور و روانشناس و مشاوره درسی می‌باشد.

کلاس های کنکور برای چه آزمون هایی می‌باشد؟

فعالیت در معتبرترین کلاس های تقویتی در مشهد و آموزشگاه علمی آزاد شامل آموزش دروس از ابتدایی، متوسطه، کنکور، تیزهوشان، المپیاد تا آمادگی برای تمامی آزمون های ورودی تخصصی علمی مانند کارشناسی و کارشناسی ارشد و نیز آزمون مقطع دکتری و همینطور برگزاری کلاس های آزمون های تخصصی چون آزمون های تخصصی حقوق مانند وکالت، قضاوت و سردفتری، آزمون های رشته های هنر و دیگر رشته های دانشگاهی است.

شهریه و قیمت کلاس کنکور در مشهد چقدر است؟

شهریه کلاس کنکور در مشهد حدودا از جلسه ای ۱۰۰ تا ۵۰۰ تومان است. شهریه کلاس کنکور در مشهد نسبت به خصوصی بودن یا عمومی بودن و یا نسبت به دوره و مقطع آن متفاوت است. از آنجایی که قیمت ها هر ساله تغییر دارد نمیتوان قیمت ثابتی در این مورد گفت اما قیمت کلاس کنکور بصورت حدودی از جلسه ای ۱۰۰ تا ۵۰۰ تومان است.

کلاس کنکور آنلاین در مشهد !

بعد از شیوع بیماری های همه گیر بیشتر مراکز آموزشی به آموزش های آنلاین رو آوردند. کلاس کنکور آنلاین در مشهد هم یکی از این اتفاقات در سال های جاری بود که با صرف زمان کمتر در رفت و آمد ها امکان آموزش بصورت آنلاین را فرآهم آورد.

دقت داشته باشد که ما معیار این رتبه بندی را نسبت به نظر سنجی دانش آموزان، سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده برای آموزش، کیفیت تجهیزات آموزشگاه، هزینه آموزش دوره ها و … قرارداده و معرفی نموده است. این آموزشگاه ها دارای شعبات متعددی میباشند و در این بین ممکن است که بعضی شعب سطح کیفی آموزشی متفاوت تر از باقی شعبه ها داشته باشند، پس در انتخاب شعبات هم دقت لازم را داشته باشید.

۳۹ دیدگاه

 • سلام
  اتفاقی اینجا اومدم .اما از حق نکذرم من با راهنمایی سایت شما با آمدزشگاه کنمور اوج انذیشه مشهد آشنا شدم و واقعا تشکر میکنم ازتون .
  خداروشکر رتبم خوب شد نسبت به سطحم ۱۴۳۰ شدم تجربی و الان داروسازی علاقم دارم میخونم.خدایی سخت ترین کار کلاس و استاد هست در سال کنکور
  ولی بازم تشکر از سایتتون و اوج اندیشه و پیشنهاد میدم بهتون
  امیدوارم کنکور بردارن همه راحت شن….

 • من برای خاهرم دنبال یک موسسه خوب میگردم اون میخاد که دانشگاه فرهنگیان قبول بشه
  لطفا راهنمایی کنید بعضی از دوستان گفتن موسسه اخر خوب هست من نمیدونمالانکتاب چی بگیرم و چ موسسه ی ثبتنامش کنم

  • درود بر شما
   مراکزی که در این لیست نام برده شدن جزو برترین کلاس های کنکور خوب کرج هستن. بهتر هست با مراکز تماس بگیرید و هزینه و دوره های مختلفشون رو جویا بشید.
   ایران آموزشگاه بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور

 • سلام من امسال با موسسه آریا کار کردم . مشاوری که من داشتم اصلا اصلا خوب نبود و حس می کردم چیزی بلد نیست و بیشتر پشتیبانم که رتبه برتر بود کمکم می کرد. تازه همین مشاورم و خیلی از پرسنل آریا قبلش توی موسسه سروش اندیشه کار می کردن
  این از مشاور این آموزشگاه… بعد من کلاس زیست آنلاین با استاد خادم نژاد رو داشتم که خوب بود
  در کل از آریا راضی نبودم

 • سلام‌ ، وقتتون بخیر ، الان میشه فقط اسامی ۵تا از بهترین آموزشگاه های کنکور مشهد رو بگید. چون اینجا من فقط اوج اندیشه رو دیدم

 • با سلام من رشته ام انسانیه و سال دیگه کنکور دارم میخواستم بدونم ***** برای رشته ی من هم خوبه؟یا فقط در تجربی وریاضی قبولی زیادداشته؟
  لطفا یه موسسه ی خوب بهم معرفی کنید که در رشته انسانی خیلی موفقه
  ممنونم

 • سلام
  من یازدهم ریاضی هستم ولی خب فقط قصد شرکت در کنکور زبان رو دارم آیا آموزشگاه اوج اندیشه کلاس کنکور بزای زبان تخصصی هم داره ؟ممنون میشم جواب بدین

 • آموزشگاه کنکور مشهد میشناسید که استاد خوب برای مشاوره تحصیلی هم داشته باشن، بتونن منو توی انتخاب رشته راهنمایی کنن؟

 • سلام دوستان میشه راهنماییم کنید بهترین معلم های مشهد توی کدوم موسسه کنکور مشهد تدریس میکنن. ما تازه اومدیم خراسان، اطلاعی از بهترین کلاس کنکور در مشهد ندارم. ممنون

 • من رشته ام انسانیه و سال دیگه کنکور دارم میخواستم بدونم اوج اندیشه برای رشته ی من هم خوبه؟یا فقط در تجربی وریاضی قبولی زیادداشته؟
  لطفا یه موسسه ی خوب بهم معرفی کنید که در رشته انسانی خیلی موفقه
  ممنونم

 • سلام.دوستان اموزشگاه پیام خیابون فلسطین رو بهتون پیشنهاد نمیکنم اصلا از لحاظ مدیریتی و حتی دبیرایی که دارن ۹۰درصدشون برای پول کار میکنن واقعا افتضاح ترین اموزشگاهی هست که دیدم

 • واقعا ممنون از اطلاعاتتون ، من توسط سایت شما آموزشگاه اوج اندیشه رو شناختم وامسال رتبم تجربی حدود ۸۰۰ شد.
  به جرات میگم بهترین دبیر های مشهد رو داره و البته واقعا قبولیش امسال از هاشمی نژاد تیزهوشان مشهد بالاتر یود.
  مرکز مشاوره قوی هم دارند ، پیشنهاد میدم ضرر نداره حتما امتحان کنید مخصوصا ریاضی و فیزیک با آقای خسروی رو.

 • آموزشگاه اوج اندیشه سال پیش بهترین آموزشگاه مشهد از نظر آموزش و پررش شد و آموزشگاه ممتاز نام گرفت.
  اساتیدی مثل استاد خسروی در ریاضی و فیزیک و خانم زمانی مقدم که به جرات بهترین مشاور کنکور مشهد هستتد در این آموزشگاه تدریس دارند.

  • باسلام آموزشگاه ک*** مشهد یک کلاه بردار بزرگ که پارسال در حدود ۱.۶۰۰ ملیون تومان دریافت کردن تا جزوات کنکور دادگستری را بفرستند با یک پک هدیه که متاسفانه تا بحال فقط یک لینک تلگرتم دادن که مسول آن موسسه مهندس
   خ*** کلابردار است مملکت بی صاحب که باشد
   این افراد کلاه بردار راحت سر هنرجویان کلاه میگذارند دست شما بجای بند نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *