آموزشگاه کنکور در بندرعباس – بهترین کلاس کنکور هرمزگان برای مشاوره تحصیلی

کلاس کنکور در بندرعباس - کلاس کنکور در هرمزگان - آموزشگاه کنکور در هرمزگان

مقالات آموزشی

در این مطلب چه میخانیم؟

برای دسترسی سریع تر روی عناوین کلیک کنید

_

بهترین آموزشگاه و کلاس کنکور هرمزگان کجاست؟

_

استان هرمزگان یکی از استان های بزرگ کشور است و آموزشگاه های کنکور بندرعباس همواره مستعدترین مراکز آموزشی استان هرمزگان است. موسسات کنکور بندرعباس یکی از فعال ترین مراکز آموزشی استان هرمزگان هستند. شهر های استان هرمزگان همیشه جزو شهرهای دارای رتبه های بالای کنکوری است. کلاس های کنکور در هرمزگان، هر ساله با مشاوره تحصیلی مناسب، دانش آموزان بسیاری را وارد دانشگاه ها میکند و با یک برنامه ریزی تحصیلی منظم دانش آموزان را برای تقویت دروس کمک میکند. موسسات کنکور یاد شده در استان هرمزگان شامل بندرعباس، میناب، قشم، بستک و دیگر موسسات کنکور در شهرهای استان هرمزگان است.

برای رسیدن به یک رتبه خوب نیاز به مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تحصیلی مناسب دارید. هدف ما در این مقاله معرفی مراکز کنکوری، علمی و آموزشی شهر هرمزگان است.

همانطور که گفتیم آموزشگاه های کنکور هرمزگان فقط کار آموزش برای کنکور را ندارند، و فعالیت اصلی این مراکز، ارائه خدمات مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی دقیق آموزشی برای تمامی مقاطع است، چه آزمون کنکور و چه در هنگام تحصیلات در سطوح مختلف دانشگاهی؛ همینطور مراکز آموزش کنکور در بحث کمک به تحصیل دانش آموزانی که در دروس تخصصی مشکل دارند نیز وارد شده و برای درک بهتر دروس اقدام به برگزاری کلاس های تقویتی میکنند.

_

پیشنهاد معتبرترین مراکز مشاوره تحصیلی شهرهای هرمزگان

مدرسین و آموزشگاه های شهرهای استان هرمزگان میتوانند با ارسال اطلاعات خود از طریق بخش ارسال اطلاعات سایت، اقدام به معرفی خدمات آموزشی خود نمایند.

_
_

معرفی کلاس های کنکور هرمزگان

_
نام آموزشگاه آدرس مراکز کنکور هرمزگان
تلفن تماس

آموزشگاه کنکور مدرسان جنوب

بندرعباس، بلوار امام خمینی، روبروی پارک دباغیان، دبیرستان نرجس ۰۷۶۳۳۳۳۲۵۶۶

۰۷۶۳۳۳۳۲۵۶۷

آموزشگاه کنکور معراج اندیشه

بندرعباس، انتهای رسالت شمالی، حدفاصل چهار راه پردیس و چهاراه گفتگوی تمدن ها، خیابان سعدی، پشت تارا مارکت، ساختمان رزمندگان ۰۷۶۳۳۷۵۶۰۹۰

آموزشگاه کنکور عرفان

بندرعباس، رسالت جنوبی، عدالت ۲، پلاک ۳۱ ۰۷۶۳۳۶۶۶۵۰۵

آموزشگاه کنکور علوی

بندرعباس، انتهای خیابان دانشگاه، مجتمع غیر انتفاعی المهدی ۰۷۶۳۳۷۵۸۱۵۰

موسسه فخرآفرینان

بندرعباس، بلوار سید جمال الدین، روبروی پاساژ طباطبایی، پشت حسینیه جهرمی ها ۰۷۶۳۲۲۲۷۰۷۱

نمایندگی کانون در شهر بندرعباس

بندرعباس، گلشهر جنوبی، نرسیده به پمپ بنزین بلال، خیابان حر(داروخانه گلشهر)، چهارراه شهید موسی زاده، موسسه فکور راه دانش ۰۷۶۳۳۶۷۵۲۶۹

۰۷۶۳۳۶۷۵۲۶۷

 موسسه مبتکران 

بندرعباس، آزادگان نبش آزادگان ۲۵موسسه مبتکران ۰۷۶ ۳۳۶۶ ۴۱۱۰

نمایندگی کانون قلم چی

میناب، بلوار بسیج، ساختمان برجیس، آموزشگاه علمی قلم چی ۰۷۶۵۲۲۲۴۳۵۵

۰۷۶۵۲۲۳۰۲۴۴

آموزشگاه علمی آزاد هدف برتر

نمایندگی آزمون های سراسری گاج ۰۷۶۳۵۲۲۱۷۷۱

۰۹۱۷۷۹۱۹۱۸۱

نمایندگی کانون در قشم

قشم، کوچه سبحان ۰۷۶۳۵۲۲۶۵۶۵

آموزشگاه گاج

قشم، بلوار ولیعصر ۰۷۶۳۵۲۴۳۶۲۶

کانون فرهنگی آموزش قلم چی

بستک ۰۷۶۴۴۳۲۴۸۴۱

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست فوق با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

_

بهترین آموزشگاه کنکور کشورلیست دیگر کلاس های کنکور کشور

بهترین آموزشگاه کنکور کشور کجاست؟

_

کدام یکی از آموزشگاه های کنکور را برای آموزش در بندرعباس انتخاب کنیم؟

اموزشگاه های کنکور هرمزگان در جهت ارائه خدمات بهتر در حال تلاش و رقابت هستند و همیشه با ارائه تکنیک های جدید آموزشی سعی در مطرح کردن نام خود دارند اما تعداد معدودی از کلاس های کنکور شهر بندرعباس هستند که در زمینه مشاوره تحصیلی و کلاس های علمی و تقویتی سر زبان ها هستند. ما در ایران آموزشگاه سعی نمودیم تا ۵ تا از بهترین آموزشگاه کنکوری هرمزگان را نسبت به نظر سنجی دانش آموزان، سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده برای آموزش، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و … انتخاب کرده و به شما معرفی کنیم.

در کلاس کنکور چه چیزهایی آموزش داده می‌شود؟

فعالیت اصلی این آموزشگاه های علمی در هرمزگان تدریس و برگزاری کلاس های ریاضی، کلاس فیزیک، کلاس شیمی، کلاس زیست، کلاس عربی، کلاس ادبیات و …، نکات مهم تستی کنکوری، پیش خوان دروس سال آینده، تکنیک تست زنی کنکور، مرکز مشاوره کنکور در یزد و غیره تحت نظر مشاور و روانشناس و مشاوره درسی می‌باشد.

کلاس های کنکور برای چه آزمون هایی می‌باشد؟

فعالیت در معتبرترین کلاس های تقویتی در هرمزگان و آموزشگاه علمی آزاد شامل آموزش دروس از ابتدایی، متوسطه، کنکور، تیزهوشان، المپیاد تا آمادگی برای تمامی آزمون های ورودی تخصصی علمی مانند کارشناسی و کارشناسی ارشد و نیز آزمون مقطع دکتری و همینطور برگزاری کلاس های آزمون های تخصصی چون آزمون های تخصصی حقوق مانند وکالت، قضاوت و سردفتری، آزمون های رشته های هنر و دیگر رشته های دانشگاهی است.

دقت داشته باشد که ما معیار این رتبه بندی را نسبت به نظر سنجی دانش آموزان، سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده برای آموزش، کیفیت تجهیزات آموزشگاه، هزینه آموزش دوره ها و … قرارداده و معرفی نموده است. این آموزشگاه ها دارای شعبات متعددی میباشند و در این بین ممکن است که بعضی شعب سطح کیفی آموزشی متفاوت تر از باقی شعبه ها داشته باشند، پس در انتخاب شعبات هم دقت لازم را داشته باشید.

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های کنکور مشاوره تحصیلی هم دارند؟

بله، میتوان گفت تمامی مراکز آموزش کنکوری و تقویتی هرمزگان دارای مشاورین تحصیلی برای برنامه ریزی تحصیلی هستند.

کلاس های کنکور در کرونا باز هستن؟

بله، فعلا تمام مجموعه ها طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزش ها بصورت آنلاین و یا کلاس های خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

معیار انتخاب این آموزشگاه ها چیست؟

دقت داشته باشد که معیار انتخاب یک آموزشگاه کنکور خوب سطح کیفی آموزش آن مجموعه، استفاده از اساتید زبده برای آموزش، دوره های ارائه شده ( ترمیک – فشرده – فوق فشرده – خصوصی – VIP و غیره)، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و یا هزینه دوره های آموزشی است.

آموزشگاه کنکور برای چه مقاطع تحصیلی است؟

نسبت به مقاطع مختلف از ابتدایی تا قبل از کنکور و حتی در مقطع دانشگاه امکان مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی وجود دارد.

۵/۵ ( ۱ نظر )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.