آموزشگاه کنکور اسلامشهر؛ بهترین کلاس کنکور اسلامشهر برای مشاوره تحصیلی

آموزشگاه کنکور اسلامشهر

در این مطلب چه میخانیم؟

برای دسترسی سریع تر روی عناوین کلیک کنید
  • آموزشگاه کنکور چیست؟
    • در کلاس کنکور چه چیزی آموزش داده می‌شود؟
    • کلاس های کنکور برای چه آزمون هایی هستند؟
  • پیشنهاد معتبرترین آموزشگاه کنکور اسلامشهر
  • لیست دیگر آموزشگاه کنکور کشور
  • توصیه ما به شما
_

بهترین آموزشگاه کنکور اسلامشهر کجاست؟

_

آموزشگاه های کنکور اسلامشهر همواره مستعد ترین مراکز آموزشی برای پیشرفت دانش آموزان بوده است. موسسات کنکور اسلامشهر یکی از فعال ترین مراکز آموزشی کشور هستند. شهر اسلامشهر همیشه جزو شهرهای دارای رتبه های بالای کنکوری کشور است. کلاس های کنکور در اسلامشهر، هر ساله با مشاوره تحصیلی مناسب، دانش آموزان بسیاری را وارد دانشگاه ها میکند و با یک برنامه ریزی تحصیلی منظم دانش آموزان را برای تقویت دروس کمک میکند. موسسات کنکور یاد شده در استان اسلامشهر شامل مراکز آموزش کنکور استان اسلامشهر است.

برای رسیدن به یک رتبه خوب نیاز به مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تحصیلی مناسب دارید. هدف ما در این مقاله معرفی مراکز کنکوری، علمی و آموزشی شهر اسلامشهر است.

همانطور که گفتیم آموزشگاه های کنکور اسلامشهر فقط کار آموزش برای کنکور را ندارند، و فعالیت اصلی این مراکز، ارائه خدمات مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی دقیق آموزشی برای تمامی مقاطع است، چه آزمون کنکور و چه در هنگام تحصیلات در سطوح مختلف دانشگاهی؛ همینطور مراکز آموزش کنکور در بحث کمک به تحصیل دانش آموزانی که در دروس تخصصی مشکل دارند نیز وارد شده و برای درک بهتر دروس اقدام به برگزاری کلاس های تقویتی میکنند.

_

معرفی کلاس کنکور در اسلامشهر

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ سایت ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

_
نام آموزشگاه آدرس کلاس کنکور تلفن تماس

کانون فرهنگی آموزش قلم چی – نمایندگی اسلامشهر پسران

اسلامشهر، باغ فیض، کوچه ششم، پلاک ۳۳

 ۰۲۱۵۶۳۶۶۴۶۶

۰۲۱۵۶۳۵۸۸۰۳

کانون فرهنگی آموزش قلم چی – نمایندگی اسلامشهر دختران

اسلامشهر، خیابان امام محمد باقر، نبش عدالت ۳، پلاک ۳۶

۰۲۱۵۶۳۵۲۰۷۰

۰۲۱۵۶۳۵۱۸۷۰

آموزشگاه کنکور شریف اسلامشهر

اسلامشهر، شهرک قائمیه، ابتدای کوچه ۴۳، پلاک ۱۵۸ ۰۲۱۵۶۴۶۱۱۲۷

مجتمع آموزشی آسمان اسلامشهر

اسلامشهر ۰۹۱۲۴۲۹۲۴۰۲

آموزشگاه دخترانه رشد(نمایندگی گاج)

اسلامشهر، شهرک باغ فیض ۰۲۱۵۶۳۵۳۴۲۷

آموزشگاه رشد (گاج پسرانه)

اسلامشهر، خیابان معدنی، کوچه بهمن ۲ ۰۲۱۵۶۳۶۱۷۶۰

آموزشگاه نخبگان خلاق اسلامشهر

اسلامشهر، خیابان امام حسین ۰۲۱۵۶۳۷۱۶۰۰

موسسه باران علوم اسلامشهر

اسلامشهر ۰۲۱۵۶۳۶۶۲۱۲

«ایران آموزشگاه نسبت به صحت اطلاعات، مشخصات و مجوزدار بودن مراکز اعلام شده مسولیتی ندارد»

_

بهترین کلاس کنکور اسلامشهر کجاست؟

_

کدام یکی از آموزشگاه های کنکور را برای آموزش در اسلامشهر انتخاب کنیم؟

بهترین آموزشگاه کنکور اسلامشهر کجاست؟

اموزشگاه های کنکور اسلامشهر در جهت ارائه خدمات بهتر در حال تلاش و رقابت هستند و همیشه با ارائه تکنیک های جدید آموزشی سعی در مطرح کردن نام خود دارند اما تعداد معدودی از کلاس های کنکور شهر اسلامشهر هستند که در زمینه مشاوره تحصیلی و کلاس های علمی و تقویتی سر زبان ها هستند. ما در ایران آموزشگاه سعی نمودیم تا ۵ تا از بهترین آموزشگاه کنکور اسلامشهر را نسبت به نظر سنجی دانش آموزان، سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده برای آموزش، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و … انتخاب کرده و به شما معرفی کنیم.

مشاوره تحصیلی در اسلامشهر

یکی از مهمترین خدمات این مراکز ارائه مشاوره نحصیلی در اسلامشهر است. تمامی دانش آموزانی که رتبه های بالا را بدست میآورند با مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تحصیلی به این رتبه ها میرسند و حتی این مشاوره ها در مقطع دانشگاه نیز ممکن است.

در کلاس کنکور چه چیزهایی آموزش داده می‌شود؟

فعالیت اصلی این آموزشگاه های علمی در اسلامشهر تدریس و برگزاری کلاس های ریاضی، کلاس فیزیک، کلاس شیمی، کلاس زیست، کلاس عربی، کلاس ادبیات و …، نکات مهم تستی کنکوری، پیش خوان دروس سال آینده، تکنیک تست زنی کنکور، مرکز مشاوره کنکور در اسلامشهر و غیره تحت نظر مشاور و روانشناس و مشاوره درسی می‌باشد.

کلاس های کنکور برای چه آزمون هایی می‌باشد؟

فعالیت در معتبرترین کلاس های تقویتی در اسلامشهر و آموزشگاه علمی آزاد شامل آموزش دروس از ابتدایی، متوسطه، کنکور، تیزهوشان، المپیاد تا آمادگی برای تمامی آزمون های ورودی تخصصی علمی مانند کارشناسی و کارشناسی ارشد و نیز آزمون مقطع دکتری و همینطور برگزاری کلاس های آزمون های تخصصی چون آزمون های تخصصی حقوق مانند وکالت، قضاوت و سردفتری، آزمون های رشته های هنر و دیگر رشته های دانشگاهی است.

شهریه کلاس کنکور در اسلامشهر چقدر است؟

شهریه کلاس کنکور در اسلامشهر نسبت به خصوصی بودن یا عمومی بودن و یا نسبت به دوره و مقطع آن متفاوت است. از آنجایی که قیمت ها هر ساله تغییر دارد نمیتوان قیمت ثابتی در این مورد گفت اما قیمت کلاس کنکور بصورت حدودی از جلسه ای ۱۰۰ تا ۵۰۰ تومان است.

دقت داشته باشد که ما معیار این رتبه بندی را نسبت به نظر سنجی دانش آموزان، سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده برای آموزش، کیفیت تجهیزات آموزشگاه، هزینه آموزش دوره ها و … قرارداده و معرفی نموده است. این آموزشگاه ها دارای شعبات متعددی میباشند و در این بین ممکن است که بعضی شعب سطح کیفی آموزشی متفاوت تر از باقی شعبه ها داشته باشند، پس در انتخاب شعبات هم دقت لازم را داشته باشید.

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های کنکور مشاوره تحصیلی هم دارند؟

بله، میتوان گفت تمامی مراکز آموزش کنکوری و تقویتی اسلامشهر دارای مشاورین تحصیلی برای برنامه ریزی تحصیلی هستند.

کلاس های کنکور در کرونا باز هستن؟

بله، فعلا تمام مجموعه ها طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزش ها بصورت آنلاین و یا کلاس های خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

معیار انتخاب این آموزشگاه ها چیست؟

دقت داشته باشد که معیار انتخاب یک آموزشگاه کنکور خوب سطح کیفی آموزش آن مجموعه، استفاده از اساتید زبده برای آموزش، دوره های ارائه شده ( ترمیک – فشرده – فوق فشرده – خصوصی – VIP و غیره)، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و یا هزینه دوره های آموزشی است.

آموزشگاه کنکور برای چه مقاطع تحصیلی است؟

نسبت به مقاطع مختلف از ابتدایی تا قبل از کنکور و حتی در مقطع دانشگاه امکان مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی وجود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.