آموزشگاه موسیقی اصفهان – ۵ پیشنهاد برای بهترین کلاس موسیقی در اصفهان 🎵

_

معتبرترین آموزشگاه موسیقی اصفهان 🎵

بهترین کلاس موسیقی اصفهان کجاست؟

_

آموزشگاه موسیقی یکی از پر طرفدار ترین مراکز آموزشی در بین جوانان میباشد. آموزش موسیقی از علاقمندی های مهم جوانان در اصفهان محسوب شده و هر ساله تعداد زیادی از جوانان و کودکان برای آموزش ساز به آموزشگاه موسیقی مراجعه مینمایند.

اصفهان نیز از این مسئله مستثنی نبوده و هرساله افراد زیادی برای آموزش موسیقی به کلاس موسیقی مراجعه میکنند تا دوره های آموزش انواع ساز، آواز، تنظیم و ساخت موسیقی و دیگر رشته ها را فرآگیرند.

مراکز آموزش موسیقی اصفهان چه چیزی آموزش میدهند؟

اصولا حوزه فعالیت یک کلاس موسیقی در زمینه آموزش سازهای مختلف چون:

پیانو، آموزش ویولا، آموزش گیتار، آموزش هنگ درام، آموزش درام، آموزش درازم، آموزش گیتار الکتریک، آموزش آواز پاپ و سنتی، آموزش تنبور، آموزش ساز دهنی، آموزش تنبک و سازهای کوبه ای و … میباشند.

حال که با خدمات کلاس های موسیقی آشنا شدید به معرفی چند تا از بهترین آموزشگاه های موسیقی اصفهان میپردازیم.

bazigari kodak iranamozeshgah

کلاس آیلتس کجا برم؟

bazigari kodak iranamozeshgah

کلاس بازیگری کجا برم؟

bazigari kodak iranamozeshgah

کلاس زبان کجا برم؟

bazigari kodak iranamozeshgah

کلاس آرایشگری کجا برم؟

پیشنهاد بهترین کلاس موسیقی اصفهان 🎶

مشخصات آموزشگاه

آموزشگاه موسیقی رودکی اصفهان «با مجوز رسمی»

آموزشگاه آزاد موسیقی رودکی در سال ۱۳۴۴ توسط زنده یاداستاد امید علی نحوی در خیابان چهارباغ پایین در مجتمع سلطانی تاسیس گردید و تا سال ۱۳۵۹ بصورت رسمی فعالیت کرد و سپس بعد از انقلاب اسلامی بخاطر محدودیتهای موجود پس اط جابجایی های متعدد در سال ۱۳۷۵ به خیابان اردیبهشت انتقال یافت و در سال ۱۳۷۶ با اخذ مجوز رسمی در زمان وزارت اقای میرسلیم به خیابان چهارباغ عباسی منتقل شد.

زنده یاد نحوی همواره  هدف خود از تاسیس آموزشگاه رودکی را ترویج موسیقی صحیح و علمی ایرانی ،پاپ، کلاسیک و نیزآموزشهایی می دانست که با زیر ساختها و مبانی موسیقی علمی تطبیق و هم خوانی داشته  باشند. بنابراین اولین شرط یک تدریس اصولی را، انتخاب مدرسانی بیان می کرد که علاوه بر تجربه از توانمندی های علمی و اخلاقی وارسته  نیز بر خوردار باشند. بر همین اساس باید عنوان نمود در این اموزشگاه بالغ بر ۸۰ نفر اساتید قدیم وجدید در مقاطع زمانی مختلف فعالیت نموده اند که طی این سالها شاهد کنسرتهای اموزش داخل وخارج اموزشگاه وحضوری چشمگیر در جشنواره های داخلی از هنرجویان این مجموعه بوده ایم.

 • ویدیوی معرفی آموزشگاه
music-roodaki

bazigari kodak iranamozeshgah

مجوز آموزشگاه موسیقی

bazigari kodak iranamozeshgah

کدام کلاس بهتر است؟

bazigari kodak iranamozeshgah

کدام آموزشگاه بهتر است؟

bazigari kodak iranamozeshgah

کی شروع کنم؟

لیست مراکز آموزش موسیقی اصفهان

نام آموزشگاه درجه کیفیت مشخصات آموزشگاه

آموزشگاه موسیقی فارابی

درجه ۱ اصفهان – خ سعادت آباد – کوی کارگران ساختمان آزمایشگاه رازی – ط ۲

آموزشگاه موسیقی نغمه گشایش

درجه ۲ اصفهان – خ مطهری – کوچه هتل اصفهان موسسه فرهنگی – هنری نغمه گشایش

آموزشگاه موسیقی دیگر

درجه ۱ اصفهان – چهارراه فرایبورگ – چهار راه فارابی شمالی – به سمت هوانیروز – جنب باشگاه پرسپولیس – پالک ۳۱

آموزشگاه موسیقی رودکی

درجه ۳ اصفهان – میدان انقلاب – جنب بانک تجارت و دفتر راه آهن – کوچه فرصت – ساختمان امین – طبقه اول پالک ۲۳۲

آموزشگاه موسیقی درای سپاهان (داوود سابق)

درجه ۱ اصفهان – سپاهانشهر – بلوارغدیر – میدان غدیر – ساختمان هفت نگین – بخش ادری پاساژ آتایار – طبقه باال – بلوک c – واحد۳۳

آموزشگاه موسیقی نوا

درجه ۱ اصفهان – خ نیکبخت – کوچه جنب دادگستری شهید صادقی – شماره ۳

آموزشگاه موسیقی بسته نگار

درجه ۱ اصفهان – خانه اصفهان – خ گلخانه – سه راه ماه فرخی – جنب دفتر اسناد چهل

آموزشگاه موسیقی نی نوا

درجه ۱ اصفهان – خیابان چهارباغ – خواجو اول – عافیت جنب بانک صادرات – طبقه دوم تولیدی پوشاک

آموزشگاه موسیقی نی داوود

درجه ۲ اصفهان – خ کاوه – خ جابرانصاری – روبروی داروخانه خوارزمی – پ ۳۱۱

آموزشگاه موسیقی روح افزا

درجه ۲ اصفهان – خ شیخ صدوق شمالی – خ کاخ سعادت آباد غربی – پلاک ۲۲

 

_

نتیجه گیری

حرف آخر ایران آموزشگاه

کدام آموزشگاه موسیقی اصفهان خوبه؟

همانطور که مشاهده کردید تعدادی از بهترین مراکز آموزش موسیقی را ابتدای مطلب به شما معرفی نمودیم. همینطور در بخش دوم معرفی به لیست کامل آموزشگاه های موسیقی اصفهان که به تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده است اشاره نمودیم. کلاس های موسیقی نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین های اصفهان می‌باشند.

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های موسیقی و آواز اصفهان در ایام کرونا باز هستند؟

تمامی مراکز آموزشی بجز در روزهای تعطیل رسمی یا تعطیلی های موقتی که بدستور وزارت بهداشت انجام میشود باز هستند و طبق پروتکل های بهداشتی بصورت خصوصی یا تعداد پایین و یا حتی بصورت آنلاین در حال برگزاری کلاس ها هستند.

هزینه کلاس موسیقی چقدر است؟

هزینه آموزش ساز نسبت به هر آلت موسیقی متفاوت است اما هزینه های آموزش در سال ۱۴۰۰ از ۱۷۰ هزار تومان برای هر جلسه شروع میشود. همینطور هزینه آموزش در آموزشگاه هایی که مجوز هنری درجه ۱ دارند بیشتر است.

بهترین ساز برای شروع موسیقی کودکان چیست؟

برای انتخاب ساز در کودکی نظرات مختلفی وجود دارد. بهترین روش تشخیص، شرکت در کلاس های ارف است. در این کلاس ها کودک با انواع سازها آشنا میشود. در کل میتوان گفت بهترین سازها بلز، پیانو، گیتار و ویلن است. برای اطلاعات بیشتر مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

بهترین ساز برای کودکان

مدت دوره آموزش موسیقی چند وقت است؟

این مسئله کاملا بستگی به هوش و علاقه کودک و همینطور ساز انتخابی دارد. اما سازهای ساده حداقل ۶ ماه تا ۱ سال آموزش نیاز دارند.

۴.۷/۵ ( ۶ نظر )

۱۰ دیدگاه

 • روزتون خوش
  خواستم بپرسم در کلاس موسیقی کودکان دختر و پسر جدا هستند؟ چون من قصد دارم دوتا بچه هامو بزارم و دنبال یه آموزشگاه موسیقی در اصفهان میگردم که خوب باشه و بچه هارو باهم آموزش بده. ممنون

  • درود بر شما
   اکثر مراکز آموزش موسیقی در اصفهان و سایر شهرهای کشور برای آموزش موسیقی به کودکان کلاس های مشترک برگزار میکنند. یکی از ویژگی های مهم آموزش موسیقی کودکان به روش ارف آموزش موسیقی بصورت بازی و شعر است که بصورت مختلط انجام میشود. مطمئنا کلاس های موسیقی اصفهان هم آموزش موسیقی به روش ارف را دارند. برای اطلاع بیشتر از روش آموزش موسیقی ارف به مطلب زیر مراجعه کنید.
   آموزش موسیقی به روش ارف
   موفق باشید.
   ایران آموزشگاه بانک اطلاعات مراکز آموزش موسیقی کشور

 • سلام دوستان من یه آموزشگاه موسیقی توی اصفهان میرم منتها راضی نیستم خیلی میشه لطف کنید بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان رو معرفی کنید که هزینه کلاس ها هم معقول باشه.

 • سلام روز شما بخیر من یه کلاس موسیقی کودکان میخام که توی ایام کرونا هم فعال باشه و من بتونم دوتا بچه هامو بفرستم برن آموزشگاه موسیقی از ابتدا شروع به یادگیری کنن. میشه لطفا راهنماییم کنید؟

 • سلام ، این نکته رو اضافه کنم که برخی از اساتید برتر ایران هم در آموزشگاه ها تدریس نمیکنند و از این جهت میتوان گفت بخش بزرگی از موسیقی بر خلاف تصور افراد مبتدی در آموزشگاهها شکل نمیگیرد. برای مثال در اصفهان استاد رضا میرهادیان رو در نظر بگیرید، بلاشک یک وزنه موسیقی ایران است که آثارش دانلود ملیونی در سایتهای جهانی نظیر یوتیوب دارند، اما در آموزشگاهی نشنیدم که حضور پیدا کنند.

  • سلام، من دانشجو اصفهانم ولی به خاطر کرونا هنوپام نرسیده به اصفهان ، برای پیانو کلاسیک چه استادی تو اصفهان عالیه؟ باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم مشاوره و معرفی آموزشگاه