بهترین آموزشگاه حقوقی آزمون وکالت، قضاوت، سردفتری و ازدواج و طلاق

_

بهترین آموزشگاه حقوقی آزمون وکالت کجاست؟

_

آموزشگاه های علمی و حقوقی یکی از تخصصی‌ترین مراکز علمی کشور محسوب میشوند. بطور معمول این مراکز زیر نظر وزارت علوم و آموزش عالی کشور قرار دارند و مجوز فعالیت خود را نیز از این مراکز دریافت مینمایند. اگر بدنبال یافتن بهترین آموزشگاه حقوقی برای آمادگی در آزمون های تخصصی وکالت، آزمون قضاوت، آزمون وکالت مشاوران قوه قضائیه، آزمون سردفتری، آزمون دفتر ازدواج و طلاق، آزمون کارشناسی ارشد حقوق و آزمون دکتری حقوق هستند ما را در این مطلب همراهی نمایید تا بهترین انتخاب مرکز آموزشی را برای آماده سازی آزمون های تخصصی حقوقی به شما معرفی نماییم. همچنین برای ارتقای سطح کیفی و روش های مطالعه، توجه شما را به مطالعه مطلب مفیدی که قبلا تحت عنوان “بهترین شیوه مطالعه برای آزمون وکالت” منتشر نموده ایم جلب مینماییم.

فهرست عناوین این مطلب

بخش نظرات کاربران

بهترین موسسه حقوقی آزمون وکالت در تهران کجاست؟

بهترین موسسه حقوقی آزمون وکالت در تهران و ایران کجاست؟ این سوال بسیار از فارغ التحصیلان حقوق و شرکت کنندگان در آزمون های کارآموزی وکالت، قضاوت، سردفتری و کنکور تحصیلات عالی کارشناسی ارشد و دکتری می‌باشد و دانشجویان و متقاضیان شرکت در آزمون های حقوقی همواره بدنبال پیدا کردن یک موسسه درجه یک برای آموزش با متدهای و اساتید برترهستند تا ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه، آموزش مطالب هم بصورت اصولی و دقیق فرا گیرند.

ما در این مطلب چند موسسه و آموزشگاه برتر حقوقی که در رشته حقوقی بصورت تخصصی در حال فعالیت هستند را معرفی میکنیم تا شما با بهترین موسسات حقوقی در سطح کشور آشنا شوید.

دقت داشته باشد که ما معیار انتخاب این موسسات حقوقی نظر سنجی دانش آموزان، سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده برای آموزش (ترمیک – فشرده – خصوصی و ..)، کیفیت تجهیزات آموزشگاه، هزینه آموزش دوره ها و … قرارداده شده است. ممکن است این آموزشگاه ها دارای شعبات متعددی در شهرهای مختلف باشند و در این بین ممکن است که بعضی شعب سطح کیفی آموزشی متفاوت تر از باقی شعبه ها داشته باشند، پس در انتخاب شعبات هم دقت لازم را داشته باشید.

بهترین-موسسات-حقوقی-کشور
بهترین-موسسات-حقوقی-کشور

معرفی آموزشگاه های زیر بر اساس تجربه و تحقیق مستقیم ایران آموزشگاه صورت گرفته و کیفیت آموزش در موسسات ذکر شده درجه یک میباشد.

_

معرفی بهترین آموزشگاه های حقوقی و وکالت، قضاوت

آموزشگاه وکالت، قضاوت، سردفتری، ازدواج و طلاق، وکالت مشاوران قوه قضائیه

_

چهارم: موسسه طرح نوین اندیشه

_

موسسه طرح نوین اندیشه نیز جزو برترین آموزشگاه‌ها در حوزه تدریس تخصصی و آموزش حقوق است که بنام موسسه فرهنگی و انتشاراتی طرح نوین اندیشه یا همان طرح نوین اندیشه معروف میباشد که با معتبر ترین کادر اساتید به پرورش و گسترش علم حقوق فعالیت دارد.

موسسه با دارا بودن اساتید حقوق نامدار و تراز اول و با متدهای اختصاصی تدریس بصورت حضوری و غیر حضوری همراه با چاپ کتب ویژه و تخصصی حقوق مشغول به تدریس در حوزه حقوق میباشد

آموزشگاه طرح نوین دارای شعبات متعددی در سراسر کشور میباشد و در حوزه های آمادگی برای آزمون علمی پروانه وکالت، آمادگی برای آزمون علمی کارشناسی ارشد، آمادگی برای آزمون علمی سردفتری، آمادگی برای آزمون علمی قضاوت مشغول به آموزش دانشجویان گرامی است.

اطلاع از تمامی شعب: شعبات متعدد

سوم: موسسه آموزش عالی ندا

_

در ادامه بهترین آموزشگاه حقوقی آزمون وکالت می‌توان به موسسه آموزش عالی ندا در محدوده انقلاب اشاره کرد که یکی از موسسات توانمند در زمینه آماده سازی برای کنکور وکالت و کنکور کارشناسی ارشد می‌باشد. امر آموزش در موسسه حقوقی ندا بصورت حضوری و غیر حضوری انجام میشود، همچنین دوره‌های مختلف و آزمون‌های جامع پیشرفته فرصت مناسبی برای آشنایی با تست‌ها و محک زدن داوطلب قبل از آزمون کارآموزی وکالت می‌باشد.

از خدمات موسسه آموزش عالی ندا میتوان به این موارد اشاره کرد:

 • آزمون های آزمایشی موسسه ندا
 • مشاوره و برنامه ریزی تخصصی موسسه ندا
 • کلاس های حضوری موسسه ندا

دوم: موسسه حقوق دکتر شهبازی

_

مؤسسه حقوقی دکتر شهبازی در محدوده خیابان ولیعصر بهترین آموزشگاه حقوقی و وکالت و قضاوت در تهران میباشد که توسط دکتر محمد حسین شهبازی (برترین دانشجوی پدر علم حقوق ایران دکتر کاتوزیان) تاسیس شده است.

موسسه با رجوع به اصول اخلاق حرفه‌ای و استانداردهای پذیرفته شده بین‌المللی راه اندازی شده و آنچه سرلوحه کار در مؤسسه مطالعات حقوقی دکتر محمدحسین شهبازی قرار گرفته و دست‌ مایه بیست ساله فعالیت‌های علمی و تدریس و تحقیق ایشان میباشد.

موسسه حقوقی دکتر شهبازی پس از جدایی و انحلال موسسه دادآفرین شکل گرفت که بعد از انحلال جناب دکتر کمالوند “موسسه مشاهیر مهر دادآفرین” را راه اندازی و افتتاح نمود و دکتر شهبازی نیست “موسسه حقوقی مطالعاتی دکتر شهبازی” را افتتاح نمود.

اول: موسسه حقوقی دادآفرین

_

موسسه حقوقی دادآفرین یکی از بهترین موسسات تخصصی حقوقی در تهران با دو شعبه متمرکز در تهران در محدوده محله امیرآباد شمالی در کارگر شمالی میباشد و یکی از اولین موسسین مراکز آموزش تخصصی حقوق در زمینه ی آماده سازی علاقه مندان حقوق برای آزمون وکالت و قضاوت و نیز آزمون های تحصیلات عالی کارشناسی ارشد و دکتری میباشد و توسط جناب آقای کمالوند تاسیس شده است.

دادآفرین با برگزاری دوره‌های آموزشی و آزمون‌های آزمایشی جهت ورود دانشجویان به مشاغل حقوقی و دوره‌های آمادگی جهت شرکت در آزمون‌های کارشناسی ارشد حقوق و چاپ کتب علمی و آموزشی خدمات شایانی را به متقاضیان ارائه داده است.

از نکات شاخص موسسه حقوقی دادآفرین می‌توان به دقت بسیار بالا در برنامه‌ریزی آموزشی در حوزه‌های مختلف آموزشی اشاره کرد.

فضای آموزشی و مزایای مشاهیر مهر دادافرین:

 • کلاس‌های استاندارد آموزشی شامل سامانه‌های سرمایش، گرمایش، نور، صدا و انواع تجهیزات کمک آموزشی بصری
 • فضای مناسب جهت مشاوره‌های آموزشی
 • فضای پاسخگویی به متقاضیان
 • فضای ویژه جهت انجام امور اداری و ثبت نام
 • واحد انتشارات و تکثیر مستقل در هر ساختمان
 • وب سایت‌های تخصصی
 • خبرنامه‌های حقوقی
 • مرکز تلفن گویا
 • سامانه پیام کوتاه اختصاصی
 • سامانه ویدیو تکست
 • سامانه مرکزی بلوتوث

آموزشگاه وکالت
_

معرفی دیگر کلاس های وکالت کشور

آموزشگاه وکالت، قضاوت، سردفتری، ازدواج و طلاق، وکالت مشاوران قوه قضائیه

_
نام مجموعه آدرس دفتر مرکزی
ورود به سایت مرکز آموزش

موسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش

تهران – خیابان انقلاب، روبروی درب اصلی دانشگاه تهران، خیابان فخررازی بعد از تقاطع خیابان روانمهر، نبش کوچه انوری-پلاک ۲۷ – ۶۶۴۱۴۸۴۸ chatredanesh.com

موسسه آموزش عالی فاضل

شیراز – پارامونت، ابتدای خیابان قصرالدشت – کوچه ۱ – ۰۷۱۳۲۳۵۳۰۱۶ fazel.ac.ir

موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان (دادستان)

مشهد: بلوار فردوسی، حاشیه میدان استقلال، پلاک ۳۷۵ (موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان) – ۰۵۱۳۶۰۵۰۰۷۲

اصفهان: خیابان فرایبورگ، نبش کوچه ١۴ – ۰۳۱۳۶۶۹۴۶۶۱

dadsima.com

موسسه آموزش عالی سپهر سخن

کرج، بلوار طالقانی به سمت آزادگان، روبروی کوچه ناصری، کوچه شهید ورزدار، پلاک ۷ – ۰۲۶۳۴۲۰۹۱۰۰  sepehresokhan.com

موسسه آموزش عالی نیایش

شیراز – میدان جام جم، ابتدای بولوار جمهوری، کوچه ۲۶، پلاک ۱۹ – ۰۷۱۳۲۲۷۶۸۴۲ niac.ir

موسسه آموزش عالی آزاد فرداد (نمایندگی انحصاری موسسه مطالعات حقوقی دکتر شهبازی در استان البرز)

 کرج – چهارراه نبوت به سمت خیابان مطهری، کوچه میعاد ۲، پلاک ۴۰ – ۰۲۶۳۴۴۶۸۲۶۲ myfardad.com

موسسه دانش افزایی مکتوب

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان دانشگاه، تقاطع ژاندارمری، پلاک ۵۶ طبقه دوم واحد ۱۰۱ – ۰۲۱۶۶۴۰۳۰۴۵ maktoobakhar.ir
_

توصیه ما به شما

حرف آخر ایران آموزشگاه

کدام یکی از آموزشگاه های حقوقی را انتخاب کنیم؟

آموزشگاه های متعددی در زمینه آموزش وکالت و قضاوت و آزمونهای حقوقی وجود دارد و ایران آموزشگاه چندتا از بهترین آموزشگاه های حقوقی ایران و تهران را نسبت به نظر سنجی دانش آموزان، سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده برای آموزش، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و … انتخاب کرده تا به شما معرفی کند. این آموزشگاه ها دارای شعبات متعددی میباشند و در این بین ممکن است که بعضی شعب سطح کیفی آموزشی متفاوت تر از باقی داشته باشند پس در انتخاب شعبات هم دقت لازم را نمایید.

در ادامه توجه شما را به مطلبی مفید در این حوزه جلب مینمایم:

ایران آموزشگاه همواره سعی دارد تا در ارتقاء سطح دانش هنرجویان و موسسین مراکز علمی سهیم باشد و از توجه شما به این مطلب قدردان است.

آموزشگاه قضاوت

پرسش و پاسخ

کلاس های وکالت در دوران کرونا برگزار میشود؟

کلاس های موسسات حقوقی باز بوده و در زمان کرونا بصورت گروهی فعالیت ندارند و تمامی آموزشها بصورت خصوصی یا تعداد پایین و یا آنلاین انجام میشود.

موسسات حقوقی چه آموزش هایی را دارند؟

مراکز آموزش حقوقی معمولا در حوزه آمادگی آزمون های تخصصی وکالت، آزمون قضاوت، آزمون وکالت مشاوران قوه قضائیه، آزمون سردفتری، آزمون دفتر ازدواج و طلاق، آزمون کارشناسی ارشد حقوق و آزمون دکتری فعال هستند.

برای آمادگی آزمون وکالت و قضاوت چند ماه مطالعه نیاز هست؟

یکی از فاکتورهای مهم در آمادگی برای آزمون های تخصصی سابقه مطالعه یا وقفه در آخرین زمان مطالعه میباشد. کسانی که مدت طولانی از مطالعه دور بوده اند نیاز به زمانی حداقل بیش از ۶ ماه دارند. افرادی که بصورت سابقه شرکت در آزمون را دارند در مواردی با ۳ ماه مطالعه هم نتیجه مطلوب را بدست آورده اند اما این زمان های اعلامی حداقل زمان بوده و برای دوره و تکرار مطالب باید زمان بیشتری را در نظر داشت.

آزمون های حقوقی وکالت و قضا و سردفتری چه تاریخی است؟

تاریخ این آزمون ها متغیر است اما طی تاریخچه زمانی چند سال گذشته میتوان گفت که تاریخ آزمون وکالت کانون وکلا هر ساله در آذرماه، آزمون مشاوران قوه قضاویه  مهرماه، تاریخ آزمون قضاوت آذر ماه میباشد.

البته این تاریخ برگزاری در طی سال های گذشته متغیر بوده و در مهر، آبان یا آذر نیز برگزار گشته که از قبل اطلاع داده خواهد شد.

آزمون سردفتری و دفتر ازدواج و طلاق نیز بنا بر نیاز ممکن است هر سال یا هر چند سال یکبار انجام شود که از پیش اعلام میگردد.

۳.۶/۵ ( ۷ نظر )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.