آموزشگاه زبان در شهرری

_

لیست آموزشگاه زبان در شهرری

_

آموزشگاه زبان در شهرری جزو فعال‌ترین مراکز آموزشی هستند که در زمینه برگزاری دوره‌های زبان‌های خارجی فعالیت دارند. مراکز آموزش زبان در شهرری نیز مانند سایر مراکز آموزش زبان کشور سالانه دارای مراجعین زیادی است.

کلاس های زبان در شهرری برگزار کننده دوره‌های زبان‌های عمومی، مکالمه زبان های خارجی و دوره های یا آمادگی برای آزمون‌های بین المللی زبان هستند. هدف ایران آموزشگاه بعنوان بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور از این مطلب معرفی لیستی از معتبرترین و بهترین آموزشگاه‌های زبان شهر ری است.

نام آموزشگاه
آدرس آموزشگاه

آموزشگاه زبان های خارجی دخترانه راگا

 • آدرس: شهرری، علائین، خ کیانوشی، خ مصطفی خمینی،خ رضوان
 • تلفن تماس: ۰۲۱۳۳۴۰۱۹۷۳

آموزشگاه زبان سرای شهرری

آموزشگاه زبان سفیر شهر ری

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان شهرری

 • آدرس: شهرری، خیابان فداییان اسلام، نرسیده به میدان اصلی شهرری، نبش خیابان شیخ اکبری پلاک ۲
 • تلفن تماس: ۰۲۱۵۵۹۶۷۲۲۲

موسسه زبان کیش شهرری

 • آدرس: شهرری، خیابان فداییان اسلام، خیابان شهید مصطفی قدمی، پلاک ۳۳
 • تلفن تماس: ۰۲۱۵۵۹۵۶۴۶۵

آموزشگاه مدیر زبان شهر ری

 • آدرس: شهرری،  میدان نماز، بلوار امام حسین (دیلمان)، دیلمان جنوبی، کوچه ترابی
 • تلفن تماس: ۰۲۱۵۵۹۲۵۹۳۴

آموزشگاه زبان پیام دیپلمات شهرری

 • آدرس: شهرری، خیابان فدائیان اسلام، بعد از بیمه حسین آباد، روبروی تالار آئینه، کوچه طهماسبی، پلاک ۱۴
 • تلفن تماس: ۰۵۵۹۶۱۴۶۶

اموزشگاه زبان مترجم شهرری

اموزشگاه زبان پویا شهرری

 • آدرس: شهرری، خیابان زکریای رازی، خیابان مسلم بن عقیل، پلاک ۳
 • تلفن تماس: ۰۲۱۵۵۹۰۰۲۰۲

موسسه شهر زبان بستاک شهرری شعبه ۲

 • آدرس: شهرری، اتوبان شهید کریمی، بلوار شهدا، جنب اداره گذرنامه ری، ساختمان شهر کتاب پ٢٣٧
 • تلفن تماس: ۰۲۱٣٣٣٧٨۶۷١

آموزشگاه زبان نوین شهرری

اموزشگاه دخترانه زبان الهام شهرری

 • آدرس: شهرری، بلوار امام حسین، نبش خیابان امیر ابادی
 • تلفن تماس: ۰۲۱۳۳۳۷۷۹۹۵

آموزشگاه زبان دانشمندان جوان

 • آدرس: شهرری، خیابان فداییان اسلام، روبروی مسجد فیروزآبادی، کوچه شهید نفری، پلاک ۱۳۷
 • تلفن تماس: ۰۲۱۵۵۹۵۶۱۹۴

آموزشگاه زبان عصر تلاش سهرری

 • آدرس: شهرری، روبروی مترو شهرری، ابتدای خیابان داسار، نبش کوچه بهمن ۲
 • تلفن تماس: ۰۲۱۵۵۹۷۳۰۵۵

موسسه زبان آفاق شهر ری

 • آدرس: شهر ری، خیابان ۲۴ متری رو به روی سازمان آب ، پلاک ۳۴۹
 • تلفن تماس: ۰۲۱۵۵۹۳۴۴۶۶

آکادمی زبان انگلیسی کلام شهرری

آموزشگاه زبان فراز شهرری

 • آدرس: شهرری، بلوار بسیج، خیابان خان محمد زاده
 • تلفن تماس: ۰۲۱۳۳۷۴۶۴۵۰

کانون زبان ایران شعبه شهرری

آموزشگاه زبان اندیشمندان شعبه ۲

 • آدرس: شهرری، خیابان امام حسین (ع)، خ اسداللهی، نبش کچه رعیت، پ ۹۴
 • تلفن تماس: ۰۲۱۵۵۹۰۴۵۰۶

آموزشگاه نوای زبان شهرری

آموزشگاه زبان کلام شهرری

 • آدرس: شهرری، چهارراه خط آهن، کوچه رشادت، آموزشگاه کلام
 • تلفن تماس: ۰۲۱۳۳۳۹۸۴۴۴

آموزشگاه زبان فخر ری شهرری

 • آدرس: شهرری، بزرگراه ورامین، قلعه نو خالصه، خیابان شهید روح الله تاجیک، کوچه ولیعصر پلاک ۳
 • تلفن تماس: ۰۲۱۳۶۶۹۲۶۱۹

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

معرفی بهترین آموزشگاه زبان شهرری

_

قبل از معرفی لیست مراکز آموزش زبان شهرری و شهرهای حومه به معرفی تعدادی از بهترین کلاس های زبان شهرری پرداختیم که در بررسی مجوزها و کیفیت خدمات در استان شهرت زیادتری دارند.

آموزشگاه های زبان یاد شده ممکن است دارای شعبات متعدد باشند پس قبل از مراجعه به شعبه تحقیقات کامل در مورد امکانات و کیفیت آن شعبه را انجام دهید.

موسسات زبان نامبرده شده همه جزو برترین آموزشگاه های زبان در شهرری و شهرهای حومه آن هستند. این مراکز دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش زبان هستند که از جمله آنها میتوان به:

کلاس های آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی، روسی، زبان اسپانیایی، زبان ایتالیایی، زبان عربی و دیگر زبان‌ها و برگزار کننده دورهای مختلف آزمون‌های آمادگی زبان های خارجی چون کلاس های آمادگی آزمون آیلتس، آزمون ماک و غیره، کلاس های تخصصی ESP، کلاس های آموزشی پودفک و غیره نام برد.

چرا کلاس زبان شرکت کنیم؟

یادگیری یک زبان جدید، می‌تواند در هر سنی، یک تجربه لذت‌بخش باشد. مردم به دلایل مختلف، مانند سفر یا کار، زبان‌های جدید را یاد می‌گیرند که مزایای ارزشمندی برای آن‌ها به همراه دارد.

شرکت در یک کلاس زبان خارجی می‌تواند دانش فرهنگی شما را افزایش دهد و به شما کمک کند که در هنگام سفر به سایر کشورها، احساس راحتی و حتی اعتمادبه‌نفس بیشتری داشته باشید. همچنین واقعیت دیگر این است که ثبت‌نام در آموزشگاه زبان و یادگیری زبان دوم، عملکرد مغز را بهبود می‌بخشد.

مطالعات نشان می‌دهد، افرادی که بیش از یک زبان صحبت می‌کنند، حافظه، مهارت‌های حل مسئله و تفکر انتقادی، تمرکز، توانایی انجام چندکار و مهارت‌های شنیداری بهتری دارند. با ما همراه باشید تا بیشتر در این‌باره صحبت کنیم.

آموزشگاه زبان چیست؟

آموزشگاه زبان، آموزشگاهی است که در آن دوره‌های مختلفی برای یادگیری زبان‌های مختلف مانند زبان انگلیسی، فرانسه، چینی و … ارائه می‌شود. علاقه‌مندان به یادگیری زبان، می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند و مهارت زبان خود را ارتقا دهند.

شاخه‌های مختلف زبان چیست؟

اگر بخواهیم دوره‌های آموزشی زبان را از نظر نوع زبانی که در آن تدریس می‌شود، دسته‌بندی کنیم، باید گفت که به تعداد زبان‌هایی که در دنیا هست، شاخه‌های متنوعی برای زبان وجود دارد.

از زبان‌های مختلفی که در آموزشگاه‌ها در ایران تدریس می‌شود، می‌توان به زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، اسپانیایی، روسی، چینی و … اشاره کرد.

چطور یک موسسه زبان خوب در شهرری پیدا کنیم؟

کلاس‌های متعددی در زمینه آموزش زبان های خارجی و آزمونهای تخصصی زبان وجود دارد ما در اینجا چندتا از تا از آموزشگاه زبان شهرری که طبق نظر سنجی کاربران و شرکت کنندگان در این آموزشگاه ها را داشتند انتخاب کرده و به شما معرفی نمودیم تا بهترین تصمیم را در وقت و هزینه خود بگیرید.

این مراکز عمدتا دارای مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان شهرری هستند.

کلاس آموزش آنلاین زبان در شهرری

برای علاقه‌مندانی که نمی‌توانند به‌صورت حضوری در کلاس آموزشی شرکت کنند، برخی از آموزشگاه‌ها و افراد، اقدام به برگزاری کلاس آنلاین زبان می‌کنند. بدین‌ترتیب افراد علاقه‌مند به یادگیری زبان، از هر جایی، می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند و زبان مورد علاقه خود را یاد بگیرند.

پکیج آموزش زبان در شهرری

این پکیج حاوی کتاب‌ها و جزوات آموزش زبان به همراه یکسری فایل ویدیویی است که بر روی چند دی‌وی‌دی یا فلش مموری ذخیره شده است.

افرادی که امکان ثبت‌نام در آموزشگاه زبان برای کلاس حضوری را ندارند یا نمی‌توانند در کلاس آنلاین زبان شرکت کنند، می‌توانند با استفاده از این پکیج آموزشی، مهارت زبان خود را تقویت کنند.

آموزش زبان کودکان در شهرری

کودکان همیشه یکی از پایه‌های اصلی مراکز آموزشی محسوب میشوند.

آموزش زبان کودکان در شهرری نیز از این قضیه مستثنی نیست و موسسات زبان شهرری هم در دوره‌های مختلف اقدام به آموزش ویژه کودکان و خردسالان مینمایند. برای اطلاع از دوره ها به لیست بالا مراجعه کنید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام در کلاس زبان

برای ثبت‌نام در آموزشگاه زبان، نیاز به لوازم خاصی نیست و زبان‌آموز فقط باید کتاب‌های مربوط به آن دوره را تهیه کند.

فضای آموزشی مناسب و امکانات آموزشگاه زبان

آموزشگاه‌های زبان برای اینکه بتوانند خدمات باکیفیتی به زبان‌آموزان خود ارائه دهند، باید فضای آموزشی مناسبی داشته باشند تا افراد با ذوق و اشتیاق به یادگیری زبان مورد علاقه خود بپردازند. همچنین آن‌ها به یکسری امکانات مانند سیستم صوتی، تخته وایت‌برد، پروژکتور، اینترنت پرسرعت و … نیاز دارند.

مدت کلاس های زبان شهرری چقدر است؟

مدت کلاس بستگی به نیاز افراد برای یادگیری زبان دارد. اگر فردی بخواهد در یکی از رشته‌های زبان، حرفه‌ای شود، به‌نظر می‌رسد باید حدود چهار سال برای آن وقت بگذارد. البته استعداد و شرایط افراد با یکدیگر متفاوت است.

هر دوره زبان معمولا یک تا دوماه طول می‌کشد و فرد درصورت قبولی در آزمون پایانی، می‌تواند در دوره بالاتر ثبت‌نام کند.

شهریه و قیمت کلاس های زبان در شهرری زبان چقدر است؟

نمی‌توان عدد ثابتی را برای شهریه دوره زبان درنظر گرفت، زیرا عواملی مانند نوع زبان، آموزشگاه، نحوه برگزاری کلاس و بسیاری از عوامل دیگر بر آن تاثیر می‌گذارند.

زبان‌هایی که سخت‌تر هستند، مثل زبان چینی یا آلمانی، شهریه بیشتری نسبت به زبان انگلیسی دارند. همچنین آموزشگاه‌هایی که امکانات سطح بالاتری دارند، شهریه بیشتری از زبان‌آموزان دریافت می‌کنند.

پس قیمت کلاس زبان در شهرری بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است. در حال حاضر از حدود جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

مهاجرت به کشورهای خارجی

اصلی ترین دغدغه مهاجرت به کشورهای خارجی بحث زبان است. هم برای صحبت کردن و هم برای پذیرش یا اپلای و هم برای استخدام نیاز به یادگیری زبان آن کشور است.

ویدیوی معرفی

 • مشاهده ویدیوی معرفی آموزشگاه

سوالات متداول

هزینه کلاس زبان در شهرری چقدر است؟

کلاس های زبان نسبت به دوره خصوصی یا گروهی و نوع دوره از جلسه ای ۱۰۰ هزارتومان تا ۵۰۰ تومان است.

مدت دوره کلاس زبان در شهرری چقدر است؟

مدت کلاس نسبت به دوره خصوصی و فشرده ، عمومی یا ترمیک حدودا هر ترم ۱ تا ۳ ماه است.

کلاس های زبان معرفی شده در این صفحه حضوری هستند یا آنلاین؟

در گذشته اکثر کلاس های زبان بصورت حضوری بودند اما با وقوع بیماری کرونا قالب روش های آموزش بصورت کلاس های آنلاین انجام میشود.

کلاس های مکالمه زبان در کرونا باز هستن؟

بله، بیشتر مراکز آموزش زبان کرمانشاه طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزشها بصورت آنلاین و یا کلاسهای خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

برای شرکت در دوره مکالمه زبان چه مدرک تحصیلی نیاز هست؟

برای شرکت در کلاس های مکالمه زبان نیاز به مدرک خاصی نیست و شما با سواد اولیه خواندن و نوشتن میتوانید در آزمون ها و دوره ها شرکت کرده و از مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینید.

آپدیت مطالب

آموزشگاه زبان در شهر ری جزو فعال‌ترین مراکز آموزشی در زمینه برگزاری دوره های زبان عمومی و مکالمه زبان‌های خارجی است. مراکز آموزش زبان شهرستان شهرری نیز مانند سایر مراکز آموزش زبان کشور سالانه دارای مراجعین زیادی برای آموزش زبان هستند. کلاس های زبان در شهر ری برگزار کننده دوره‌های زبان‌های عمومی، مکالمه زبان‌های خارجی و دوره‌های تربیت مدرس زبان یا آمادگی برای آزمون‌های بین المللی زبان و دیگر خدمات آموزشی در حوزه زبان‌های خارجی هستند. شما در این مطلب میتوانید لیستی از معتبرترین و بهترین آموزشگاه‌های زبان شهرری را بدست آورید.

بهترین موسسه زبان شهرری کجاست؟

دقت کنید کلمه بهترین یک صفت نسبی است و هر کس از دید خودش میتواند موسسه زبانی را بهترین بداند. قبل از معرفی لیست آموزشگاه های زبان شهرری به معرفی تعدادی از بهترین کلاس های زبان شهرری خواهیم پرداخت که در بررسی مجوزها و کیفیت خدمات در استان شهرت بیشتری دارند. مراکز زبان یاد شده ممکن است دارای شعبات متعدد باشند پس قبل از مراجعه به شعبه تحقیقات کامل در مورد امکانات و کیفیت آن شعبه را انجام دهید.

شهریه کلاس زبان در شهرری چقدر است؟

قیمت یک دوره آموزشی در کلاس زبان در شهرری بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است. در حال حاضر از حدود جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

موسسات زبان نامبرده شده همه جزو برترین آموزشگاه های زبان در شهرری و شهرهای حومه آن هستند. این مراکز دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش زبان می‌باشند که از جمله آنها میتوان به کلاس های آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی، روسی، زبان اسپانیایی، زبان ایتالیایی، زبان عربی و دیگر زبان ها و برگزار کننده دورهای مختلف آزمون های آمادگی زبان های خارجی چون کلاس های آمادگی آزمون آیلتس، آزمون ماک و غیره، کلاس های تخصصی ESP، کلاس های آموزشی پودفک و غیره نام برد.

کلاس های زبان شهرری معرفی شده دارای مجوز هستند؟

عمده مراکز آموزش زبان استان زیر نظر اداره آموزش و پرورش شهرری هستند. امیدواریم که این مقاله در انتخاب آموزشگاه مناسب شما را یاری کرده باشد. لطفا نظرات خود را از تجربه حضور در آموزشگاه ها در قسمت نظرات انتهای صفحه ارسال نمایید. ایران آموزشگاه همواره سعی دارد تا در ارتقاء سطح دانش هنرجویان و موسسین مراکز علمی سهیم باشد و از توجه شما به این مطلب قدردان است.

آموزش آنلاین زبان در شهرری

یکی از پر کاربردترین روش های یادگیری زبان، آموزش آنلاین زبان در شهرری است. بسیاری از آموزشگاه های معرفی شده در این شهر دوره های آموزشی بصورت آنلاین را نیز برگزار میکنند تا روند آموزش به ساده ترین شکل ممکن انجام شود.

آموزش زبان کودکان در شهرری

کودکان همیشه یکی از پایه های اصلی مراکز آموزشی محسوب میشوند. آموزش زبان کودکان در شهرری نیز از این قضیه مستثنی نیست و موسسات زبان شهرری هم در دوره های مختلف اقدام به آموزش ویژه کودکان و خردسالان مینمایند. برای اطلاع از دوره ها به لیست بالا مراجعه کنید.

چطور یک موسسه زبان خوب در شهرری پیدا کنیم؟

کلاس های متعددی در زمینه آموزش زبان های خارجی و آزمونهای تخصصی زبان وجود دارد ما در اینجا چندتا از تا از آموزشگاه زبان شهرری که طبق نظر سنجی کاربران و شرکت کنندگان در این آموزشگاه ها را داشتند انتخاب کرده و به شما معرفی نمودیم تا بهترین تصمیم را در وقت و هزینه خود بگیرید. این مراکز عمدتا دارای مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان شهرری هستند.

 

۱۸ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *