آموزشگاه زبان رشت – بهترین کلاس زبان در رشت

آموزشگاه زبان رشت

_

معرفی بهترین مراکز آموزش زبان رشت

_

آموزشگاه های زبان رشت جزو پر مراجعه ترین مراکز آموزشی استان گیلان هستند. همیشه انتخاب یک مراکز آموزش زبان خوب برای زبان آموزان یک مسئله مهمی محسوب میشود. ما در این مطلب چند تا از بهترین آموزشگاه زبان رشت را معرفی خواهیم کرد. مراکزی که سابقه درخشانی در امر آموزش زبان های خارجه در شهر رشت دارند. این مراکز بسته به وسعت فعالیت در شهر بصورت تک شعبه یا دارای شعب متعدد در سراسر رشت می‌باشند. لیست معرفی شده شامل مراکز آموزش زبان شهرهای استان گیلان از جمله رشت، لاهیجان، لنگرود، بندرانزلی، آستارا، صومعه سرا، آستانه اشرفیه، رودسر، فومن، سیاهکل، رضوانشهر، ماسال، رودبار، املش و دیگر شهرهای استان گیلان است.

bazigari kodak iranamozeshgah

چه زبان خارجی رو یاد بگیرم؟

bazigari kodak iranamozeshgah

بعد از انگلیسی چی یاد بگیرم؟

bazigari kodak iranamozeshgah

آزمون های بین المللی زبان چیه؟

_

بهترین کلاس زبان رشت کجاست؟

_

آموزشگاه زبان سپانو رشت

 • ویدیوی معرفی آموزشگاه

آموزشگاه زبانهای خارجی سپانو (موسسه آموزشی سپانو پایدار نواندیش) در سال ۱۳۹۰ با هدف توسعه و ارائه خدمات آموزشی در زمینه های زبانهای خارجی در شهر رشت تاسیس شد. این مرکز دارای مجوز تاسیس از وزارت آموزش و پرورش می باشد و تحت نظارت این وزارت محترم و سازمانها و ادارات مربوط فعالیت می نماید.
سپانو که در سال ۱۳۹۰ خدمات خود را به صورت تک جنسیتی و مخصوص به خانم ها ارائه می نمود در سال ۱۳۹۱ و با ارائه کارنامه موفق نایل به کسب جواز آموزش پسرانه نیز شد و از آن پس توانست خدمات خود را در زمینه های آموزشی به آقایانی که علاقه مند به آموزش بودند را نیز ارائه نماید.

برای ارتباط با سایت ایران آموزشگاه و روش های معرفی آموزشگاه با ما در ارتباط باشید ۰۹۱۲۳۶۴۹۲۹۶

bazigari kodak iranamozeshgah

کلاس موسیقی کجا برم؟

bazigari kodak iranamozeshgah

کلاس آرایشگری کجا برم؟

bazigari kodak iranamozeshgah

کلاس کنکور کجا برم؟

معرفی بهترین آموزشگاه زبان برتر کرج

_

آموزشگاه زبان رشت – کلاس مکالمه زبان رشت

لیست مراکز معتبر آموزش زبان در شهر رشت همراه با معرفی دوره های آموزشی این موسسات

_

دوره های آموزشی آموزشگاه

۱

آموزشگاه زبان سپانو

نماینده رسمی خانه آیلتس آفرینش متخصص در برگزاری انواع دوره های آمادگی برای آزمون IELTS آیلتس بصورت عادی -فشرده – فوق فشرده و خصوصی
۲

آموزشگاه زبان نوآوران آستارا

 • آدرس: آستارا، خیابان فارابی، جنب پست بانک مرکزی، شهرام شمالی و پریناز سعادتمند
 • تلفن تماس: ۴۴۸۱۴۰۲۷
۳

آموزشگاه زبان آرمین و البرز

 • آموزش زبان ویژه کودکان برتر قبل از دبستان، دبستان و راهنمایی
 • کانون زبان البرز: رشت، بیستون، جنب موزه تلفن: ۳۳۲۳۲۳۲۹
 • کانون زبان دکتر آرمین: رشت، بیستون، جنب بانک پاسارگاد تلفن: ۳۳۲۴۴۳۹۹
۴

آموزشگاه زبان پاسارگاد

دوره های ترمیک – دوره های مخصوص خردسالان (Kids) – دوره های مخصوص نوجوانان (Teenagers) – دوره های آمادگی آزمون PTE – کلاس های فقط مکالمه (Free Discussion) – دوره های گفت وشنود (ترمیک) – کلاس های تقویت مهارت نوشتاری (رایتینگ) – آموزش مجازی (آنلاین) – دوره های فشرده و نیمه فشرده یادگیری زبان انگلیسی – آموزش زبان ایتالیایی – آموزش زبان اسپانیایی – آموزش زبان ترکی استانبولی – آموزش زبان آلمانی – آموزش زبان فرانسه
 • آدرس شعبه پسران: گیلان، رشت، خیابان امام خمینی (ره)، میدان دکتر حشمت، چله خانه، بن بست پاسارگاد – ۳۳۳۴۲۶۹۵
 • آدرس شعبه دختران: گیلان، رشت، خیابان بیستون، ابتدای رشتیان ساختمان ۸۵ طبقه دوم  – ۰۹۰۳۷۲۳۰۸۳۴
۵

آموزشگاه زبان استاد مسجدی

زبان کنکور – دوره های بحث مکالمه آزاد – آزمون تافل (TOEFL) – دوره آیلتس – تدریس زبان – آزمون جامع دکتری – دوره های زبان آلمانی – آموزش زبان‌های خارجی دیگر
 • آدرس: رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه سوگند
 • تلفن تماس: ۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸
۶

آموزشگاه زبان کادوس لاهیجان

 • آدرس: لاهیجان، خیابان قیام، نبش قیام نهم
 • تلفن تماس: ۴۲۲۳۶۲۴۸
۷

آموزشگاه زبان ملت و دولت

آزمون FCE – آزمون CAE – آزمون CPE – آزمون IELTS
 • آدرس: رشت سبزه میدان اول پیرسرا انتهای بن بست والایی
 • تلفن تماس: ملت  ۰۱۳۳۳۲۳۸۰۶۵    دولت  ۰۱۳۳۳۲۳۸۰۶۳
۸

آموزشگاه زبان ساینس

آموزش زبان های خارجی – آموزش زبان انگلیسی – آموزش زبان آلمانی – آموزش زبان چینی – آموزش زبان روسی – آموزش زبان عربی – آموزش زبان فرانسوی – TTC دوره تربیت مدرس تلفن تماس: ۳۳۱۲۲۶۳۰
۹

آموزشگاه زبان سما

آموزش زبان ویژه کودکان – برگزاری دوره های تخصصی IELTS و زبان کودکان – دوره های ترمیک آموزش زبان
۱۰

آموزشگاه زبان برتر لاهیجان

 • آدرس: لاهیجان میدان برق ساختمان اصناف سابق
 • تلفن تماس: ۰۱۳۴۲۳۳۹۱۱۸
۱۱

 موسسه زبان انگلیسی ابوریحان

 • آدرس: لاهیجان، خیابان امام خمینی، خیابان ملت، کوچه امام رضوی، روبه روی تعلیم رانندگی صبا، پلاک ۲۰
 • تلفن تماس: ۴۲۳۴۳۰۳۵
۱۲

آموزشگاه زبان روشن لنگرود

 • آدرس: لنگرود، پشت اداره نوِغان، انتهای بیست متری رجایی
 • تلفن تماس: ۰۱۳۴۲۵۴۱۰۵۶
۱۳

آموزشگاه زبان کوشا

 • آدرس: خیابان بهشتی. جنب بانک قوامین.ساختمان سروش.طبقه دوم
 • تلفن تماس: ۰۱۳۴۲۵۲۷۹۵۱
۱۴

آموزشگاه زبان شکوه لنگرود

 • آدرس: لنگرود، مدرس، بین امام خمینی و آیت الله طالقانی
 • تلفن تماس: ۰۱۳۴۲۲۴۱۸۴۴
۱۵

آموزشگاه زبان پورسید رودسر

 • آدرس: رودسر، انتهای خیابان فرمانداری کلاچای، جنب بانک مسکن
 • تلفن تماس: ۰۱۳۴۲۶۲۸۶۹۶
۱۶

آموزشگاه زبان اکسیر رودسر

 • آدرس: خیابان شهدا، بعد از پل(به سمت ساحل)، اولین کوچه سمت راست هاشمی
 • تلفن تماس: ۰۱۳۴۲۶۱۲۲۷۷
۱۷

آموزشگاه زبان کپ رشت

 • آدرس: رشت، میدان یخسازی (شهدای گمنام)، بلوار شهید افتخاری، جنب مسجد حافظ آباد، ​طبقه ی فوقانی اتومبیل ضیاء
 • تلفن تماس: ۰۱۳۳۳۵۵۱۳۲۱

معیار این رتبه بندی را نسبت به سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده (بصورت ترمیک – فشرده – فوق فشرده و …)، تجهیزات آموزشگاه، هزینه‌های دوره‌ها، کیفیت در برخورد با زبان آموزان و سهولت در دسترسی مکانی آموزشگاه قرارداده ایم.

این آموزشگاه ها ممکن است دارای شعبات متعددی می‌باشند بنابراین احتمال دارد که بعضی شعب سطح کیفی آموزشی متفاوتی از باقی شعبه ها داشته باشند، پس در انتخاب شعبات هم دقت لازم را داشته باشید.

_

لیست دیگر کلاس های زبان کشور

بهترین آموزشگاه زبان‌های خارجی ایران

_

کدام یکی از آموزشگاه زبان را برای آموزش انتخاب کنیم؟

آکادمی های زبان نامبرده شده در رشت دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش زبان در رشت می‌باشند که از جمله آنها میتوان به کلاس های آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی، روسی، زبان اسپانیایی، زبان ایتالیایی، زبان عربی و دیگر زبان ها و برگزار کننده دورهای مختلف آزمون های آمادگی زبان های خارجی چون کلاس های آموزش آیلتس IELTS، تافل TOEFL، کلاس های تخصصی ESP، کلاس های آموزشی پودفک و غیره نام برد.

کلاس های متعددی در زمینه آموزش زبان های خارجی و آزمونهای تخصصی زبان وجود دارد ما در اینجا ۶ تا از اموزشگاه زبان رشت که طبق نظر سنجی کاربران و شرکت کنندگان در این آموزشگاه ها را داشتند انتخاب کرده و به شما معرفی نمودیدم تا بهترین تصمیم را در وقت و هزینه خود بگیرید.

آموزش آنلاین زبان در رشت

یکی از پر کاربردترین روش های یادگیری زبان، آموزش آنلاین زبان در رشت است. بسیاری از آموزشگاه های معرفی شده در این شهر دوره های آموزشی بصورت آنلاین را نیز اراده میدهند تا روند آموزش به ساده ترین شکل ممکن انجام شود.

آموزش زبان کودکان در رشت

کودکان همیشه یکی از پایه های اصلی مراکز آموزشی محسوب میشوند. آموزش زبان کودکان در رشت نیز از این قضیه مستثنی نیست و موسسات زبان رشت هم در دوره های مختلف اقدام به آموزش ویژه کودکان و خردسالان مینمایند. برای اطلاع از دوره ها به لیست بالا مراجعه کنید.

چطور یک موسسه زبان خوب در رشت پیدا کنیم؟

کلاس های متعددی در زمینه آموزش زبان های خارجی و آزمونهای تخصصی زبان وجود دارد ما در اینجا چندتا از تا از آموزشگاه زبان رشت که طبق نظر سنجی کاربران و شرکت کنندگان در این آموزشگاه ها را داشتند انتخاب کرده و به شما معرفی نمودیم تا بهترین تصمیم را در وقت و هزینه خود بگیرید. این مراکز عمدتا دارای مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش رشت هستند.

امیدواریم که این مقاله در انتخاب آموزشگاه مناسب شما را یاری کرده باشد. لطفا نظرات خود را از تجربه حضور در آموزشگاه ها در قسمت نظرات انتهای صفحه ارسال نمایید. ایران آموزشگاه همواره سعی دارد تا در ارتقاء سطح دانش هنرجویان و موسسین مراکز علمی سهیم باشد و از توجه شما به این مطلب قدردان است.

پرسش و پاسخ سوالات متداول

معیار انتخاب این آموزشگاه زبان خوب چیست؟

دقت داشته باشد که معیار انتخاب یک آموزشگاه خوب مکالمه زبان سطح کیفی آموزش، دوره های ارائه شده ( ترمیک – فشرده – فوق فشرده – خصوصی – VIP و غیره)، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و یا هزینه آموزش دوره های مکالمه میباشد.

هزینه کلاس زبان در رشت چقدر است؟

بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است اما میتوان گفت از ترمی ۳۰۰ هزار تومان شروع میشود.

کلاس های زبان رشت حضوری هستند یا آنلاین؟

در گذشته اکثر کلاس های زبان بصورت حضوری بودند اما با وقوع بیماری کرونا قالب روش های آموزش بصورت کلاس های آنلاین انجام میشود.

کدام کلاس زبان از شهرهای گیلان از همه بهتر است؟

کلمه خوب یک صفت نسبی است و نمیتوان گفت کدام کلاس زبان بهترین است. اما ما در این مطلب سعی کردیم مراکز آموزش زبان مجاز و فعال استان گیلان در شهرهای مختلف را معرفی کنیم.

برای مطالعه دقیق این موضوع به مطلب از پیش منتشر شده راهنمای انتخاب زبان خارجی مراجعه کنید.

آموزش مکالمه زبان چقدر زمان میبره؟

کلاس های مکالمه زبان های خارجی بسته به نوع اون کلاس زمان یادگیری مختلفی دارند، مثلا ممکن هست در یک کلاس ترمیک گروهی شرکت کرده باشید، همانطور که از نام ترمیک مشخص است زمان یادگیری و برگزاری این کلاس ها طولانی مدت است و ممکن است از ۴ تا ۱ سال زمان نیاز داشته باشد. در عین حال ممکن است بعلت زمانبندی کم شما نیاز به یادگیری سریع داشته باشید، که در این صورت میتوانید از گزینه های یادگیری خصوصی یا فشرده یا فوق فشرده استفاده کنید. هزینه تمام این دوره ها نسبت به هم متفاوت بوده و بهتر است در ابتدای کار از آموزشگاه استعلام شود.

برای شکایت از آموزشگاه های زبان باید چیکار کنیم؟

برای شکایت از آموزشگاه ها باید نکات زیر را مد نظر داشته باشید.

نکته اول:

توجه داشته باشید که در هنگام ثبت نام در مراکز آموزشی موارد زیر را مشخص کرده و در ابتدا با آموزشگاه به توافق برسید و در فرم ثبتنام ذکر نمایید.

مشخصات کامل دوره ی آموزشی چون: ۱- نوع دوره آموزشی ۲- مدت و ساعات آموزشی ۳- اساتید آموزشی دوره ها ۴- محل آموزش ها ۵- هزینه دوره ها ۶- نوع و مرجع صدور مدرک بعد از اتمام دوره

نکته دوم:

افراد برای اعلام شکایات خود در هر استان باید برای اعلام شکایات خود به اداره مربوطه در همان استان مراجعه نمایند تا سلسله مراتب جهت شکایات رعایت شود. مثلا شخصی که از آموزشگاه موسیقی در کرج شکایت دارد باید به اداره فرهنگ و ارشاد استان البرز مراجعه نماید.

نکته سوم:

مجموعه های بزرگ آموزشی دارای واحد شکایات در شعب مرکزی می باشند که بصورت مستمر برای ارزیابی کیفیت شعب خود در حال فعالیت هستند و رسیدگی به شکایات از طریق خود مجموعه ها با سرعت بیشتری صورت میپذیرد. پس در ابتدای کار بهتر است برای شکایت خود ۱- به مدیر آن شعبه مراجعه کنید و ۲- به واحد شکایات آن برند آموزشی مراجعه کنید تا سلسله مراتب رفع مشکل بدرستی انجام شود و در انتها اگر نتیجه ای حاصل نشد ۳- به مراجع شکایت ذکر شده در این مطلب مراجعه شود. مجموعه های آموزشی میتوانند برای ارتقا سطح کیفی شعب تلفن بخش شکایات خود را از بخش نظرات برای ما ارسال نمایند تا در مطلب عنوان شود.

نکته چهارم:

در صورت فسخ یا عدم شرکت در کلاس ها توسط شما امکان بازپس گیری و یا جابجایی کلاس ها بصورت عادی ممکن نیست.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مطلب زیر را مطالعه فرمایید.

راهنمای شکایت از آموزشگاه ها

۱۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.