آموزشگاه زبان در بابلسر، لیست بهترین کلاس زبان در بابلسر

آموزشگاه زبان در بابلسر

فهرست مطالب این صفحه نمایش باقی فهرست

در این مطلب میخانیم

معتبرترین آموزشگاه های زبان در بابلسر

آموزشگاه زبان در بابلسر جزو فعال‌ترین مراکز آموزشی در زمینه برگزاری دوره های زبان عمومی است. مراکز آموزش زبان استان بابلسر نیز مانند سایر مراکز آموزش زبان کشور سالانه دارای مراجعین زیادی است. کلاس های زبان در بابلسر برگزار کننده دوره‌های زبان‌های عمومی، مکالمه زبان های خارجی و دوره های یا آمادگی برای آزمون‌های بین المللی زبان هستند. هدف ما از این مطلب معرفی لیستی از معتبرترین و بهترین آموزشگاه‌های زبان بابلسر است.

قبل از معرفی لیست مراکز آموزش زبان بابلسر و شهرهای حومه به معرفی تعدادی از بهترین کلاس های زبان بابلسر خواهیم پرداخت که در بررسی مجوزها و کیفیت خدمات در استان شهرت زیادتری دارند. آموزشگاه های زبان یاد شده ممکن است دارای شعبات متعدد باشند پس قبل از مراجعه به شعبه تحقیقات کامل در مورد امکانات و کیفیت آن شعبه را انجام دهید.

bazigari kodak iranamozeshgah

معایب و مزایای زبان های مختلف چیست؟

bazigari kodak iranamozeshgah

چه زبانی خارجی را انتخاب کنم؟

bazigari kodak iranamozeshgah

بعد از انگلیسی چه زبانی را یاد بگیرم؟

لیست کلاس زبان در بابلسر و حومه

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

نام مراکز آموزشی آدرس مراکز آموزش زبان بابلسر
پیش شماره ۰۱۱

آموزشگاه زبان نالج بابلسر

بابلسر، یورمحله، خیابان پاسدران، داخل کوچه، پاسدران ۱۳

۰۱۱۳۵۲۸۸۴۳۹

موسسه زبان ایران بابلسر

بابلسر، بلوار امام خمینی ۰۱۱۳۵۲۸۸۴۳۹

آموزشگاه زبان شکوه بابلسر

بابلسر، پشت مسجد جامع ۰۱۱۳۵۳۳۳۰۶۰

موسسه زبان پیام علم بابلسر

بابلسر، باغ فلاحت، خیابان شهید محمد زاده ۰۱۱۳۵۲۳۲۲۱۹

خانه زبان دریا مهر بابلسر

بابلسر، خیابان پاسداران، داخل کوچه، پاسداران ۲۳ ۰۱۱۳۵۲۸۹۲۳۶

آموزشگاه زبان سیمین (دختران) بابلسر

بابلسر، خیابان امام،  داخل کوچه، پاساژ فداییان ۰۱۱۳۵۳۳۲۶۴۹ر

کانون زبان ایران پردازش (دختران) بابلسر

بابلسر، خیابان امام، داخل کوچه بهار ۰۱۱۳۵۲۵۹۹۵۱

آکادمی کالج زبان بیان (پسران) بابلسر

بابلسر، خیابان امام، روبروی مسجد ولی‌عصر

موسسه زبان اسوه (دخترانه) بابلسر

بابلسر، خیابان شریفی، ابتدای خیابان، شریفی۴ ۰۱۱۳۵۲۳۳۱۳۲

«ایران آموزشگاه نسبت به صحت اطلاعات، مشخصات و مجوزدار بودن مراکز اعلام شده مسولیتی ندارد»

_

لیست دیگر کلاس های زبان کشور

بهترین آموزشگاه زبان‌های خارجی ایران

_

کدام کلاس زبان بابلسر خوبه؟

موسسات زبان نامبرده شده همه جزو برترین آموزشگاه های زبان در بابلسر و شهرهای حومه آن هستند. این مراکز دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش زبان می‌باشند که از جمله آنها میتوان به کلاس های آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی، روسی، زبان اسپانیایی، زبان ایتالیایی، زبان عربی و دیگر زبان‌ها و برگزار کننده دورهای مختلف آزمون‌های آمادگی زبان های خارجی چون کلاس های آمادگی آزمون آیلتس، آزمون ماک و غیره، کلاس های تخصصی ESP، کلاس های آموزشی پودفک و غیره نام برد.

آموزش آنلاین زبان در بابلسر

یکی از پر کاربردترین روش‌های یادگیری زبان، آموزش آنلاین زبان در بابلسر است. بسیاری از آموزشگاه‌های معرفی شده در این شهر دوره‌های آموزشی بصورت آنلاین را نیز برگزار میکنند تا روند آموزش به ساده ترین شکل ممکن انجام شود.

آموزش زبان کودکان در بابلسر

کودکان همیشه یکی از پایه‌های اصلی مراکز آموزشی محسوب میشوند. آموزش زبان کودکان در بابلسر نیز از این قضیه مستثنی نیست و موسسات زبان بابلسر هم در دوره‌های مختلف اقدام به آموزش ویژه کودکان و خردسالان مینمایند. برای اطلاع از دوره ها به لیست بالا مراجعه کنید.

چطور یک موسسه زبان خوب در بابلسر پیدا کنیم؟

کلاس‌های متعددی در زمینه آموزش زبان های خارجی و آزمونهای تخصصی زبان وجود دارد ما در اینجا چندتا از تا از آموزشگاه زبان بابلسر که طبق نظر سنجی کاربران و شرکت کنندگان در این آموزشگاه ها را داشتند انتخاب کرده و به شما معرفی نمودیم تا بهترین تصمیم را در وقت و هزینه خود بگیرید. این مراکز عمدتا دارای مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان بابلسر هستند.

شهریه کلاس زبان در بابلسر چقدر است؟

قیمت یک دوره آموزشی در کلاس زبان در بابلسر بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است. در حال حاضر از حدود جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

ویدیوی معرفی آموزشگاه

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

هزینه کلاس زبان در بابلسر چقدر است؟

قیمت یک دوره آموزشی در آموزشگاه زبان در بابلسر بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است و از جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

مدت دوره کلاس زبان در بابلسر چقدر است؟

مدت و طول یادگیری در کلاس های زبان نسبت به دوره آن متفاوت است. مثلا در دوره خصوصی و فشرده سرعت آموزش سریع تر از دوره عمومی ترمیک یا نمیه خصوصی است. ولی حدودا برای هر ترم ۱ تا ۳ ماه زمان میبرد.

کلاس های زبان معرفی شده در این صفحه حضوری هستند یا آنلاین؟

در گذشته اکثر کلاس های زبان بصورت حضوری بودند اما با وقوع بیماری کرونا قالب روش های آموزش بصورت کلاس های آنلاین انجام میشود.

کلاس های مکالمه زبان در کرونا باز هستن؟

بله، بیشتر مراکز آموزش زبان بابلسر طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزشها بصورت آنلاین و یا کلاسهای خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

برای شرکت در دوره مکالمه زبان چه مدرک تحصیلی نیاز هست؟

برای شرکت در کلاس های مکالمه زبان نیاز به مدرک خاصی نیست و شما با سواد اولیه خواندن و نوشتن میتوانید در آزمون ها و دوره ها شرکت کرده و از مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.