آموزشگاه فست فود در شیراز

معرفی بهترین مرکز برگزار کننده دوره آموزش فست فود شیراز

در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه به معرفی بهترین آموزشگاه فست فود شیراز میپردازیم. این مراکز بصورت تخصصی در زمینه برگزاری کلاس آموزش تخصصی غذاهای فست فود ویژه کافی شاپ ها و کسب و کارهای مرتبط با فست فود فعالیت دارند. این مراکز جزو بهترین کلاس های آموزش فست فود شیراز محسوب میشوند. در ادامه با ما همراه باشید تا مشخصات چند تا مرکز حرفه ای فست فود شیراز آشنا میشویم.

هزینه و قیمت دوره فست فود در شیراز

نوع دوره قیمت
دوره کلاس خصوصی پخت فست فود های تازه به صورت ساعتی محاسبه می شود، ساعتی ۹۰۰ هزار تومان است.

دوره کلاس عمومی پخت فست فود تازه

۴.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومان

دوره ی آشپزی تخصصی فست فود و پیتزا

۴.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان

دوره تخصصی فینگرفود (آموزش فینگرفود) کلاس فینگرفود

۶.۴۰۰.۰۰۰ میلیون تومان
دوره ی آشپزی تخصصی فست فود و پیتزا – ایتالیایی و آمریکایی ۲.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومان

کارگاه تخصصی استیک

۶.۷۰۰.۰۰۰ میلیون تومان

کارگاه صبحانه و برانچ (دوره آموزشی صبحانه و براچ)

۴.۱۰۰.۰۰۰ میلیون تومان

دوره تخصصی فست فود

۴.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومان

آموزشگاه فست فود برای کافی شاپ

لیست آموزشگاه های فست فود در شیراز

برای شناخت بهترین مرکز آموزش فست فود شیراز باید به کیفیت خدمات آن‌ها توجه کرد. بعضی از این مراکز مبلغ بالایی را دریافت می‌کنند؛ اما متناسب با هزینه دریافت‌شده، آموزش خوبی ارائه نمی‌دهند. و البته اغلب مراکز آموزشی خدمات آموزشی بسیار بصرفه ای دارند. در انتخاب یک مرکز تخصصی آموزش فست فود کافی شاپ شیراز علاوه بر هزینه و کیفیت آموزش، باید به امکانات سخت‌افزاری و اعتبار مدرک اعطایی آن‌ها نیز دقت کرد. برای ورود به بازار کار و استفاده بین‌المللی از مدرک فست فود کافی شاپ، گواهینامه اعطایی باید تاییدیه سازمان فنی و حرفه‌ای را داشته باشد.

اگر دنبال یک آموزشگاه آشپزی خوب میگردید تا آموزش انواع غذاها را یاد بگیرید پیشنهاد میکنیم صفحه ” کلاس آشپزی شیراز ” را مشاهده کنید.

جدول مراکز آموزش حرفه ای فست فود و کافی شاپ شیراز

نام آموزشگاه
آدرس مرکز آموزشی

آموزشگاه فست فود آنیل شیراز

آموزشگاه فست فود پارس شیراز

 • آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان جمالی، روبروی دادگاه، کوچه ۶، جنب پارکینگ عمومی، ساختمان تجاری پارس، طبقه ۴ واحد ۲۵
 • تلفن تماس: ۰۹۱۷۷۱۵۶۶۸۷

آموزشگاه فست فود مارال شیراز

 • آدرس: شیراز، بیست متری سینما سعدی، نبش هدایت غربی
 • تلفن تماس: ۰۷۱۳۲۳۵۳۶۷۵

چطور فست فود را آموزش ببینیم؟

فست فود سبک غذای سریع است که در گذشته این مدل غذاها برای افرادی که تایم کمی داشتند استفاده میشد. اما در حال حاضر جزو شاخه های اصلی و محبوب خوراک مردم بحساب می‌آید. اینطور که حتی برخی از افراد بشدت علاشیرازند به فست فود هستند.

قطعا برای راه اندازی یک رستوران فست فود نیاز به یک آشپز خوب دارید. شما چه رستوران داشته باشید چه نداشته باشید نیاز به یک آشپز غذاهای فست فودی خوب برای سرو غذا دارد. بهترین راه برای آموزش دوره های فست فود مراجعه به یک آموزشگاه خوب و شروع دوره آموزش غذاهای فست فودی است.

آموزشگاه فست فود برای کافی شاپ

فست فود کافی شاپ؛ رشته‌ای برای ارتقای مهارت آشپز های کافی شاپ

صاحبان کافی شاپ، همیشه به دنبال رویکردهایی برای بهبود کسب‌وکار خود و تمایز از رقبا هستند. یکی از راه‌های انجام این کار، ارائه غذای پرطرفدار فست فود به مشتریان است. اما برای موفقیت در این زمینه، باید آشپزهایی با مهارت و آموزش‌های مناسب در اختیار داشته باشند. اینجا است که دوره آموزش فست فود اهمیت می‌یابد که به منظور ارتقا مهارت‌های آشپزها برای تهیه و سرو غذاهای فست فود مانند همبرگر، پیتزاهای ایتالیایی و آمریکایی و ساندویچ طراحی شده است. این دوره‌ها معمولا به‌صورت عملی و کاربردی توسط مراکز آموزش آشپزی برگزار می‌شوند. در این مطلب با این دوره آشنا می‌شویم.

آموزشگاه فست فود برای کافی شاپ

چرا دوره آموزشی فست فود ها مهم است؟

در ابتدا ممکن است تعجب کنید که چرا کافی شاپ‌ها باید در فست فود ارائه دهند. پاسخ آن ساده است، چرا که این یک راه عالی برای جذب مشتریان جدید و بازگرداندن مشتریان فعلی شما برای خرید بیشتر است. فست فود سریع، راحت و مقرون‌به‌صرفه می‌باشد که آن را به یک انتخاب محبوب برای افرادی که در حال حرکت هستند تبدیل می‌کند. با ارائه گزینه‌های فست فود، کافی شاپ‌ها می‌توانند از این بازار استفاده و آشپزهایی را با مهارت تهیه غذای فست فود استخدام کنند که درآمد خود را افزایش دهند.

باید توجه داشته باشید که راز موفقیت در این زمینه این است که شما به‌عنوان یک آشپزها باید مهارت‌ها و آموزش‌های مناسب را دیده باشید. فست فود فقط این نیست که چند ماده را کنار هم بچینید و سرخ کنید. بلکه تهیه آن نیاز به دقت و توجه به جزئیات و همچنین درک عمیق ایمنی غذایی و بهداشت مواد غذایی دارد. یک دوره آموزشی فست فود باکیفیت، تمام این مهارت‌ها و حتی فراتر از آن را به شما می‌آموزد و به شما اعتمادبه‌نفس و تخصص لازم برای موفقیت را می‌دهد.

آموزشگاه فست فود برای کافی شاپ

مزایای دوره های آموزشی فست فود

گذراندن دوره آموزش فست فود مزایای زیادی دارد. این دوره آموزشی، مهارت‌ها و تکنیک‌های مورد نیاز برای تهیه و سرو اقلام فست فود را به شما آموزش می‌دهد. به این ترتیب به شما اعتمادبه‌نفس و تخصص لازم برای موفقیت در صنعت آشپزی فست فود را ارائه می‌دهد.

دیگر مزیت مهم این دوره این است که با داشتن مهارت تهیه غذای فست فود می‌توانید جذب مشتریان جدید کافی شاپ را افزایش و در نتیجه درآمد خود را افزایش دهید. فست فود یک انتخاب محبوب برای افرادی است که در حال حرکت هستند و یا وقت زیادی برای غذا خوردن ندارند. بنابراین افزودن آن به منو کافی شاپ‌ها به صاحبان این کسب‌وکار کمک می‌کند تا از این بازار استفاده کنند.

انتخاب بهترین آموزشگاه فست فود کافی شاپ

نکاتی برای انتخاب دوره آموزشی فست فود ‌ها

دوره‌های آموزش فست فود بسیار متنوعی در دسترس آشپزها و متقاضیان این زمینه وجود دارند. از این رو ممکن است برای شما سوال باشد که چگونه می‌توانید یک مورد دوره آموزشی مناسب را برای افزایش مهارت‌های آشپزی فست فود خود ‌ها انتخاب کنید؟

از جمله نکاتی برای انتخاب دوره آموزشی فست فود ‌ها عبارت‌اند از:

 • شهرت موسسه آموزشی: به دنبال یک مرکز آموزشی یا مدرسه آشپزی با شهرت بالا باشید. از دیگر آشپزها و حتی صاحبان کافی شاپ‌ها بخواهید توصیه‌هایی به شما ارائه دهند، نظرات آنلاین را بخوانید و اعتبار موسسه ارائه دهنده دوره را بررسی کنید
 • برنامه درسی قابل ارائه: مطمئن شوید که این دوره تمام موضوعاتی که باید یاد بگیرید، از جمله ایمنی و بهداشت مواد غذایی، تکنیک‌های پخت‌وپز و دیزاین غذا را پوشش می‌دهد
 • هزینه دوره: در نهایت هزینه دوره را در نظر بگیرید. در حالی که نمی‌خواهید در کیفیت صرفه‌جویی کنید، همچنین نمی‌خواهید بیش از حد برای یک دوره آموزشی هزینه کنید. به دنبال دوره‌ای باشید که ارزش پول شما را حفظ می‌کند

آموزش فست فود، برگر و پیتزا - ایتالیایی و آمریکایی

دوره آموزش فست فود، برگر و پیتزا – ایتالیایی و آمریکایی ویژه کافی شاپ

یکی از انواع دوره‌های آموزشی محبوب فست فود، دوره آموزشی فست فود، برگر و پیتزا ایتالیایی و آمریکایی است. این دوره تمام اصول اولیه تهیه و ارائه فست فود را با تمرکز بر غذاهای ایتالیایی و آمریکایی پوشش می‌دهد. در طول این دوره، طرز تهیه غذاهای کلاسیک ایتالیایی مانند پیتزا، پاستا و لازانیا و همچنین غذاهای آمریکایی مانند همبرگر، هات داگ و سیب زمینی سرخ شده را خواهید آموخت.

شما همچنین در زمینه تکنیک‌های مختلف پخت‌وپز، مانند کباب کردن، سرخ کردن، و پخت، و چگونگی دستیابی به بافت و طعم عالی آموزش خواهید دید و یاد خواهید گرفت که چگونه غذاهای خود را دیزاین کنید و به شیوه‌ای جذاب و اشتهاآور ارائه دهید.

فست فود برای کافی شاپ

آیا راه‌اندازی کافی شاپ بدون ارائه غذای فست فود ممکن است؟

در حالی که مطمئنا امکان راه‌اندازی یک کافی شاپ بدون ارائه فست فود وجود دارد، اما این کار به طور عجیبی دشوار می‌شود. به این دلیل که امروزه مشتریان به دنبال راحتی و مقرون‌به‌صرفه بودن هستند و فست فود هر دو این ویژگی را ارائه می‌دهد. با ارائه غذاهای فست فود، کافی شاپ‌ها می‌توانند مشتریان جدیدی را جذب کنند و مشتریان فعلی خود را برای خرید بیشتر بازگردانند.

آموزشگاه فست فود برای کافی شاپ

مدرک آموزش فست فود در شیراز از کجا صادر می‌شود؟

اگر به دنبال گذراندن دوره آموزش فست فود در شیراز هستید، گزینه‌های زیادی برای شما وجود دارند. چندین مدرسه آشپزی و مراکز آموزشی متعددی در شیراز قرار دارند که دوره‌هایی را در زمینه تهیه و ارائه فست فود ارائه می‌دهند که پس از اتمام دوره آموزشی، گواهینامه‌هایی را به شما اعطا می‌شود. باید اشاره کرد که مدرک این دوره توسط سازمان فنی و حرفه‌ای ایران صادر می‌شود که اعتبار بسیار بالایی دارد و می‌توانید برای اهداف مهاجرتی نیز از این مدرک استفاده کنید. با ین حال برخی از موسسات آموزشی مدارک بین‌المللی دیگری را نیز در صورت نیاز آشپز ارائه می‌کنند که عبارت‌اند از:

 • مدرک بین‌المللی از QAL انگلستان
 • مدرک بین‌المللی از آکسفورد انگلستان
 • مدرک بین‌المللی از اتحادیه اروپا WTG
 • مدرک بین‌المللی از نوبل آلمان

سرفصل های دوره فست فود

سرفصل های آموزش دوره فست فود، برگر و پیتزا – ایتالیایی و آمریکا

دوره آموزشی فست فود ‌ها بسته به موسسه یا مرکز آموزشی ارائه دهنده، می‌تواند سرفصل‌های متفاوتی داشته باشد. با این حال، بیشتر دوره‌ها اصول آماده‌سازی فست فود، از جمله ایمنی و بهداشت مواد غذایی، تکنیک‌های پخت‌وپز، و دیزاین غذا را پوشش می‌دهند. برخی از دوره‌ها ممکن است موضوعات پیشرفته‌تری مانند برنامه‌ریزی و طراحی منو و توسعه دستور پخت را نیز پوشش دهند.

به طور کلی سرفصل‌های آموزشی دوره فست فود، برگر و پیتزا ایتالیایی و آمریکایی کافی شاپ عبارت‌اند از:

 • معرفی کامل تجهیزات، لوازم و مواد مصرفی
 • آموزش مهارت‌های کامل آشپزی به همراه تهیه جزوه در کارگاه آموزش
 • آموزش نحوه کار با کلیه تجهیزات آشپزخانه
 • آموزش نحوه نگهداری تجهیزات
 • آموزش انواع گارنیش و دورچین انواع غذا و خوراک
 • آموزش انواع پیتزا آمریکایی و ایتالیایی
 • آموزش انواع برگرها
 • آموزش انواع پاستا
 • آموزش انواع ساندویچ و گریل
 • آموزش انواع سیب زمینی با سس‌های مخصوص
 • آموزش انواع چیپس و پنیر با سس‌های مخصوص
 • آموزش انواع سالادها
 • آموزش انواع سس
 • آموزش انواع سوپ‌ها

آموزش فست فود برای کافی شاپ

با دوره آموزش فست فود ، مهارت خود را ارتقا دهید

گذراندن یک دوره آموزشی فست فود ، راهی عالی برای آشپزها برای استخدام آسان‌تر است. به این دلیل که ارائه فست فود خوب به بهبود کسب‌وکارهای کافی شاپ و جذب مشتریان جدید کمک بسیار زیادی می‌کند. فرقی نمی‌کند که مشتریان این کافی شاپ‌ها به غذاهای ایتالیایی و آمریکایی یا به غذاهای دیگر علاقه‌مند باشند، در هر صورت دوره آموزشی مرتبط برای شما وجود دارد. با سرمایه‌گذاری بر روی مهارت و تخصص آشپزی فست فود، می‌توانید مهارت خود را ارتقا دهید و به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنید.

سوالات متداول شما

دوره آموزشی فست فود چیست؟

یک دوره آموزشی فست فود ، طراحی شده است تا به صاحبان کافی شاپ، آشپز‌ها و کارکنان مهارت‌های لازم برای تهیه و سرو اقلام فست فود مانند همبرگر، پیتزا ایتالیایی و آمریکایی و انواع ساندویچ را آموزش دهد.

دوره آموزشی فست فود، برگر و پیتزا ایتالیایی و آمریکایی چیست؟

دوره آموزشی فست فود، برگر و پیتزا ایتالیایی و آمریکایی یک نوع دوره آموزشی محبوب فست فود است که تمام اصول اولیه تهیه و ارائه فست فود را با تمرکز بر غذاهای ایتالیایی و آمریکایی پوشش می‌دهد.

آیا می‌توان کافی شاپ را بدون ارائه فست فود راه‌اندازی کرد؟

در حالی که امکان راه‌اندازی یک کافی شاپ بدون ارائه فست فود وجود دارد، اما این مار به‌شدت دشوار است. به این دلیل که امروزه مشتریان به دنبال راحتی و مقرون‌به‌صرفه بودن غذا هستند و فست فود هر دو این موارد را ارائه می‌دهد.

دوره آموزش فست فود در شیراز را کجا می‌توانم پیدا کنم؟

چندین آموزشگاه و مرکز آموزشی آشپزی معتبر در شیراز وجود دارند که دوره‌های آموزشی فست فود را ارائه می‌دهند و پس از اتمام این دوره، به آشپزها گواهینامه معتبر از سازمان فنی حرفه‌ای اعطا می‌شود.

مشاهده باقی سوالاتجمع کردن متن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *