دوره آموزش کوتاهی موی کودک – آموزشگاه کوتاهی موی کودک

دوره آموزش کوتاهی موی کودک

دوره آموزش کوتاهی موی کودک + معرفی آموزشگاه کوتاهی موی کودک

دوره آموزش کوتاهی موی کودک مانند دیگر دوره های آرایشگری و مهارتی در آموزشگاه های مجاز و تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کل کشور انجام می شود. این دوره در قالب ۱۰ ساعت کلاس کوتاهی موی کودک برای شرکت کنندگان قابل برگزاری می باشد. هدف نهایی از شرکت در دوره کوتاهی موی کودک، یادگیری روش هایی مناسب برای کوتاه کردن موی کودکان و یاد گرفتن انواع مدل موی بچگانه می باشد. شما در این دوره با روش هایی آشنا خواهید شد که کودک را سرگرم کنید تا بتوانید موی او را به راحتی کوتاه کنید. این دوره ها در آموزشگاه کوتاهی موی کودک و تحت نظر مربی های تایید شده سازمان فنی و حرفه ای برگزار می شوند. در این محتوا قصد داریم در مورد دوره کوتاهی موی کودک، نحوه و مراحل آموزش و هزینه ها و لوازم مربوط به آن توضیحاتی ارائه دهیم. پس ما را همراهی کنید.

سرفصل‌های آموزش کوتاهی موی کودک:

  • آشنایی با روش هایی برای سرگرمی کودک
  • آشنایی با انواع مدل موی مخصوص کودک
  • کوتاهی مدل موی طبیعی
برای مشاهده کلیک کنیدصفحه را جمع کنید
_

هزینه دوره کوتاهی موی کودک

کلاس آموزش کوتاهی موی کودک در آموزشگاه هایی مجاز و تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود. مربی های این دوره ها نیز مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای هستند و از تخصص لازم در فیلد کاری خود برخوردارند. این کلاس ها در ۳ نوع خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شوند. در کلاس های خصوصی معمولا ۱ تا ۳ نفر از افراد تحت آموزش قرار می گیرند. با توجه به تعداد کمتر شرکت کننده در دوره های خصوصی و وقت و تمرکز قابل توجهی که مربی متخصص برای آنها صرف می کند، بدیهی است هزینه دوره های خصوصی نیز کمی بالاتر از دوره های نیمه خصوصی یا عمومی باشد. دوره های نیمه خصوصی نیز با تعدادی حدود ۵ تا ۷ نفر شرکت کننده قابل برگزاری هستند و کلاس های عمومی نیز معمولا در تعدادی بالاتر از ۱۰ نفر تشکیل می شوند. هزینه دوره آموزش کوتاهی موی کودک مطابق جدول زیر می باشد:

نوع دوره  هزینه دوره
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی حدود ۲ میلیون تومان

بهترین آموزشگاه کوتاهی موی کودک در تهران کجاست؟

برای مشاهده آموزشگاه های کوتاهی موی کودک وارد صفحه زیر شوید.

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های کوتاهی موی کودک پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای کوتاهی موی کودک تهران و ایران:

وارد مطلب زیر شوید

وارد مطلب زیر شوید

_

آموزش دوره کوتاهی موی کودک

آموزش کوتاهی موی کودک، از جمله دوره هایی به شمار می رود که به جهت کار با کودک، از حساسیت بالایی برخوردار است. کودکان ممکن است هنگام کوتاهی مو، از خود واکنش های ناخواسته نشان دهند یا احساس خستگی و بی حوصلگی کنند. شما در این دوره روش هایی برای سرگرم کردن کودکان یاد خواهید گرفت تا بتوانید موی آنها را بدون وجود مشکل، کوتاه کنید.

از دیگر آموزش هایی که در این دوره یاد خواهید گرفت، انواع مدل موی مخصوص کودکان می باشد. شما در این دوره با روش های مختلف برای کوتاهی موی کودک در مدل های مختلف آشنا خواهید شد. برای مثال مدل های لیر، قارچی، کلوش، مصری، فانتزی و… از جمله مدل هایی هستند که در این دوره آموزش می بینید. همچنین در دوره آموزش کوتاهی موی کودک با روش هایی برای موخوره گیری و ترمیم بافت موی کودک نیز آشنا خواهید شد.

_

مراحل آموزش کوتاهی موی کودک

 

همانطور که گفته شد، مراحل دوره آموزش کوتاهی موی کودک شامل مراحلی جهت یادگیری روش هایی برای سرگرم کردن کودک و پرت کردن حواس او خواهد بود. در مراحل بعد شما با انواع مدل های موی مخصوص کودک آشنا شده و نحوه کوتاهی آنها را آموزش می بینید. همچنین نکاتی جهت تقویت موی کودک و حذف موخوره خواهید آموخت. در این بخش از محتوا به بیان مهمترین مراحل در کوتاهی موی کودک می پردازیم:

  • آشنایی با روش هایی برای سرگرمی کودک: کودک ممکن است هنگام کوتاهی مو، به دلیل نشستن طولانی مدت روی صندلی آرایشگاه احساس خستگی و ناراحتی کند. همچنین تکان خوردن بیش از حد کودک ممکن است باعث خرابی مدل موی او شود. بنابراین شما باید روش هایی آموزش ببینید که بتوانید به وسیله آن کودک را سرگرم کنید. استفاده از اسباب بازی های مختلف، عروسک ها و… می تواند به شما در کنترل کودک کمک کند.
  • آشنایی با انواع مدل موی مخصوص کودک: شما در آموزش کوتاهی موی کودک با انواع مدل های موی مخصوص کودک مانند قارچی، مصری، لیری، فانتزی، پرنسسی و… آشنا خواهید شد و نحوه کوتاهی آنها را آموزش خواهید دید. همچنین روش هایی برای تقویت موی کودک نیز فرا خواهید گرفت. شما ابتدا این مراحل و کوتاهی ها را روی مدل مصنوعی انجام می دهید.
  • کوتاهی مدل موی طبیعی: پس از یادگیری انواع روش کوتاهی مو، روی موی مصنوعی شروع به اجرای آموخته های خود روی یک مدل واقعی خواهید کرد. در این مرحله مربی به کار شما نظارت می کند تا در صورت وجود اشکال، به شما گوشزد کند تا نقص کار خود را برطرف کنید. پس از آمادگی در مرحله عملی شما آماده آزمون خواهید شد.

روی مطلب زیر کلیک کنید

روی مطلب زیر کلیک کنید

_

لوازم مورد نیاز کوتاهی موی کودک

آموزش کوتاهی موی کودک نیازمند ابزار و وسایلی می باشد. شما می توانید این ابزار و وسایل را در طول دوره آموزش و پس از ورود به بازار کار نیز استفاده کنید. این وسایل عبارتند از:

  • اسباب بازی و عروسک: این وسایل برای سرگرم کردن کودکان می باشد. شما نیاز به ابزاری دارید که به وسیله آن کودک را سرگرم کرده تا از خسته شدن او جلوگیری کنید.
  • قیچی، ماشین اصلاح: با استفاده از قیچی های مناسب و انواع ماشین اصلاح می توانید مدل های مختلف را روی موی کودک اجرا کنید.
  • اتوی مو، بابلیس، سشوار: با استفاده از اتوی مو و انواع بابلیس می توانید، موهای کودکان را آراسته کنید. این ابزار بیشتر برای تزیین و آرایش موی کودک به کار می روند.

توانایی شما پس از دوره کوتاهی موی کودک

بعد از اتمام دوره آموزش کوتاهی موی کودک شما در آزمون مربوطه در سازمان فنی و حرفه ای شرکت می کنید تا مدرک خود را دریافت نمایید. با دریافت مدرک، شما قادر خواهید بود در سالن های آرایشی تمامی خدمات مربوط به موی کودک را انجام دهید. این خدمات شامل کوتاهی موی کودک در انواع و مدل های مختلف، تقویت موی کودک، موخوره گیری و… می باشند.

اعتبار مدرک دوره آموزش کوتاهی موی کودک

آموزش کوتاهی موی کودک مدرک معتبری دارد. مدرک این آموزش تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود. شما با ارائه مدرک فنی و حرفه ای خود در زمینه کوتاهی موی کودک می توانید به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن وارد بازار کار شوید. از آنجایی که استقبال مردم از این فیلد در آرایشگاه ها بسیار گسترده است، در کوتاهترین زمان ممکن می توانید هزینه های مربوط به خرید وسایل و شرکت در کلاس کوتاهی موی کودک را جبران نمایید. البته شما با این مدرک قادر به آموزش کوتاهی مو نیستید و فقط می توانید به عنوان نیروی کار در سالن های آرایشی مشغول شوید. برای کار آموزش کوتاهی موی کودک باید دوره های تخصصی را طی کرده و مدرک مورد نظر را دریافت نمایید.

_

کلاس کوتاهی موی کودک در تهران

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول دوره کوتاهی موی کودک

_
مدت و هزینه دوره آموزش کوتاهی موی کودک چقدر است؟

هزینه دوره اموزش کوتاهی موی کودک بنا به دوره خصوصی یا عمومی در مراکز مختلف از ۲۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان تا ۲۵۰۰۰۰۰ هزار تومان است.

برای شرکت در دوره آموزش کوتاهی موی کودک نیاز به چه وسایلی است؟

ابزار مورد نیاز برای شرکت در دوره های اموزش کوتاهی موی کودک می‌توان به مواردی همچون: اسباب بازی و عروسک، قیچی، ماشین اصلاح، اتوی مو، بابلیس، سشوار اشاره کرد.

در آموزشگاه کوتاهی موی کودک بدن، چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

در دوره آموزش کوتاهی موی کودک آشنایی با روش هایی برای سرگرمی کودک و آشنایی با انواع مدل موی مخصوص کودک به شما آموزش داده می شود.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش کوتاهی موی کودک پیش نیاز خاصی لازم است؟

شما برای ثبت نام در آموزشگاه کوتاهی موی کودک به پیش نیاز خاصی نیاز نخواهید داشت.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره کوتاهی موی کودک بدن، باید سطح تحصیلی خاصی داشته باشیم؟

برای اخذ مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش کوتاهی موی کودک نیاز به داشتن سطح تحصیلی خاصی نیست. شما با هر سطح از تحصیل می توانید در این دوره شرکت کرده و مدرک خود را اخذ کنید.

تفاوت دوره خصوصی کوتاهی موی کودک ، با دوره نیمه خصوصی در چیست؟

لازم است بدانید مربی در دوره های خصوصی آموزشگاه کوتاهی موی کودک به دلیل داشتن تعداد کمتر هنرجو، تمرکز و وقت بیشتری صرف آموزش می کند. پس کیفیت دوره خصوصی کوتاهی موی کودک از دوره های نیمه خصوصی بالاتر است.

بازار کار دوره آموزش کوتاهی موی کودک چگونه است؟

بازار کار دوره آموزش کوتاهی موی کودک از رونق خوبی برخوردار است. چرا که در سالهای اخیر و با توجه به مد روز، استفاده از کوتاهی موی کودک بسیار مرسوم شده است.

آیا آموزش کوتاهی موی کودک در موارد ممنوعه هم آموزش داده میشود؟

طبق چارت آموزش سازمانی فقط کوتاهی موی کودک موارد مجاز انجام میشود اما ممکن است در برخی مراکز انتقال تجربیات آموزشی بصورت تجربی صورت گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *