هزینه کلاس حسابداری

هزینه کلاس حسابداری در سال جدید

حسابداری یکی از محبوب‌ترین دوره‌های آموزشی در ایران است که فرصت‌های شغلی فراوانی برای دارندگان مدرک آن وجود دارد. اگر شما هم قصد فعالیت به عنوان یک حسابدار حرفه‌ای و کسب درآمد مناسب را دارید، لازم است که در دوره‌های مختلف آن شرکت کنید. یکی از مواردی که باید برای شرکت در کلاس حسابداری در نظر داشته باشید، هزینه کلاس است. به طور کلی، می‌توان گفت که هزینه شرکت در دوره حسابداری بسیار مناسب و ارزان‌تر از دوره‌های مختلف دیگر مانند آموزش برنامه‌نویسی و آرایشگری است. در این صفحه از ایران آموزشگاه هزینه کلاس حسابداری را به صورت کامل بررسی کرده‌ایم.

هزینه کلاس حسابداری

حسابداری؛ یکی از بهترین فرصت‌های شغلی در ایران

یکی از زمینه‌های شغلی در ایران که همواره فرصت‌های شغلی زیادی برای آن وجود دارد، حسابداری است. افرادی که قصد فعالیت به عنوان یک حسابدار را دارند، می‌توانند حتی با داشتن تجربه کم، در زمینه‌های شغلی و شرکت‌های مختلفی مشغول به کار شوند.

هزینه آموزش حسابداری به‌صورت حضوری چقدر است؟

متقاضیانی که قصد شرکت در دوره حسابداری را به صورت حضوری دارند، لازم است که درباره هزینه آموزش این دوره‌ها به صورت حضوری بدانند. در جدول زیر شهریه کلاس حسابداری به صورت حضوری را در شرایط مختلف بررسی کرده‌ایم.

نوع کلاس حسابداری شهریه قابل پرداخت (حدودی)
کلاس حسابداری مقدماتی گروهی ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
کلاس حسابداری مقدماتی خصوصی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
کلاس حسابداری مالیاتی گروهی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
کلاس حسابداری مالیاتی خصوصی ۴ میلیون تومان
کلاس حسابداری تکمیلی گروهی ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
کلاس حسابداری تکمیلی خصوصی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
کلاس حسابداری صنعتی گروهی ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
کلاس حسابداری صنعتی خصوصی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
دوره جامع آموزش حسابداری ۱۰ میلیون تومان

هزینه کلاس حسابداری

عوامل تاثیرگذار بر قیمت کلاس‌های حسابداری

اگر قصد شرکت در کلاس حسابداری را دارید و می‌خواهید برای شرکت در این کلاس‌ها برآورد هزینه انجام دهید، باید بگوییم که در عوامل مختلفی می‌توانند روی قیمت کلاس‌های حسابداری تاثیرگذار باشند. از جمله این عوامل می‌توان به استاد، نوع دوره، شرایط برگزاری کلاس، تعداد سرفصل‌ها و خصوصی یا ترمیک بودن کلاس اشاره کرد. در ادامه با این عوامل آشنا می‌شویم.

برخی از عوامل موثر بر قیمت کلاس حسابداری عبارتند از:

  • مهارت استاد
  • نوع دوره
  • تعداد سرفصل‌ها
  • شرایط برگزاری کلاس
  • خصوصی یا ترمیک بودن

۱. مهارت استاد

مهارت استاد یکی از عواملی است که می‌تواند باعث تغییر هزینه کلاس حسابداری شود. به عنوان مثال، اگر استادی که قصد برگزاری دوره را دارد، در حوزه تخصصی خود کاملا حرفه‌ای بوده و چندین مدرک و چند سال سابقه کاری درخشان داشته باشد، طبیعتا از یک استاد تازه‌کار شهریه بیشتری را دریافت می‌کند.

۲. نوع دوره

نوع هم می‌تواند باعث ایجاد تغییرات در هزینه کلاس حسابداری شود. به عنوان مثال، دوره‌های مقدماتی به دلیل برخورداری از مفاهیم ساده‌تر، ارزان‌تر از دوره‌های پیشرفته هستند. به طور کلی، می‌توان گفت هرچقدر دوره‌هایی که انتخاب می‌کنید، تخصصی‌تر باشند، هزینه شرکت در آن کلاس یا دوره هم بیشتر خواهد بود.

۳. تعداد سرفصل‌ها

تعداد سرفصل‌ها هم به نوبه خود در هزینه کلاس حسابداری تاثیرگذار هستند. به عنوان مثال، اگر در دوره‌ای شرکت کنید که سرفصل‌های جامعی ندارد، به مراتب هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد. در عین حال، اگر به سراغ دوره‌ای بروید که تمام سرفصل‌های مهم را در خود جای داده است، به مراتب هزینه بیشتری را پرداخت خواهید کرد.

۴. شرایط برگزاری کلاس

شرایط برگزاری کلاس هم می‌تواند به نوبه خود در تعیین و برآورد هزینه کلاس حسابداری تاثیرگذار باشد. به طور کلی، کلاس‌های آموزشی به دو شکل حضوری و آنلاین برگزار می‌شوند. در این میان، کلاس‌هایی که آنلاین هستند، بنا به دلایل مختلف، هزینه کمتری دارند. در نتیجه، اگر بودجه محدودی دارید یا به هر دلیلی امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارید، کلاس‌های آنلاین گزینه بهتری برایتان هستند.

۵. خصوصی یا ترمیک بودن کلاس

از جمله عوامل دیگر تاثیرگذار بر قیمت و شهریه شرکت در کلاس‌های حسابداری می‌توان به خصوصی یا ترمیک بودن کلاس اشاره کرد. در واقع این عامل، تاثیرگذارترین مورد در تعیین هزینه است. کلاس‌هایی که به صورت خصوصی برگزار می‌شوند، به مراتب شهریه گران‌تری دارند. به گونه‌ای که برای شرکت در این کلاس‌ها، ممکن است مجبور به پرداخت هزینه دو برابری شوید.

هزینه کلاس حسابداری

شهریه کلاس حسابداری چقدر است؟

به طور کلی، می‌توان گفت که کلاس‌های حضوری حسابداری شهریه‌ای بین ۱.۵ تا ۱۵ میلیون تومان دارند. برآورد هزینه دقیق بستگی به نوع دوره و شرایط برگزاری کلاس دارد و باید متناسب با این شرایط هزینه دقیق را در نظر داشته باشید. اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که هزینه اعلام شده برای کلاس‌های حضوری گروهی است. اگر قصد شرکت در کلاس‌های حضوری خصوصی را دارید، شهریه دوره‌های حسابداری برای شما بین ۳.۵ تا ۲۰ میلیون تومان خواهند بود.

حسابداری

قیمت کلاس حسابداری در شهرستان‌ها چقدر است؟

به طور کلی، می‌توان گفت که هزینه حسابداری در شهرهای کوچک یا حاشیه‌های استان‌ها، به مراتب ارزان‌تر از مراکز استان‌ها و پایتخت است. به گونه‌ای که برای شرکت در این کلاس‌ها، حدودا ۲۰ الی ۳۰ درصد شهریه کمتری پرداخت می‌کنید.

بهترین آموزشگاه حسابداری کشور کجاست؟

برای مشاهده آموزشگاه های حسابداری وارد صفحه زیر شوید.

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش حسابداری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های حسابداری پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی دوره ها و آموزشگاه های مرتبط برای حسابداری در تهران و ایران:

اگر دنبال یک کلاس حسابداری معتبر در تهران میگردید بهتر است صفحه لیست بهترین کلاس حسابداری تهران را نیز مشاهده کنید. چرا کلاس حسابداری در تهران؟! خب مشخص است چون تهران یکی از شهرهایی است که مراکز معتبر زیادی در ان فعالیت دارند و در این بین بسیاری از این مراکز کلاس های آنلاین نیز برگزار میکنند. همینطور امکان برگزاری کلاس های آخر هفته برای شهرستانی ها را نیز دارند. یعنی با در اخیار قرار دادن پانسیون میتوانید اخر هفته ها برای آموزش به تهران بروید.

هزینه کلاس حسابداری

هزینه آموزش حسابداری به‌صورت آنلاین چقدر است؟

متقاضیان شرکت در دوره آموزش حسابداری به صورت آنلاین، باید حدودا ۳۰ الی ۴۰ درصد شهریه کمتری را برای شرکت در این کلاس‌ها نسبت به دوره‌های حضوری پرداخت کنند. همین باعث شده است تا تقاضا برای شرکت در این نوع کلاس‌ها افزایش پیدا کند.

هزینه کلاس حسابداری

آیا کلاس رایگان حسابداری هم وجود دارد؟

ممکن است در برخی مواقع بتوانید دوره‌های آزمایشی و Demo حسابداری را دریافت یا در این کلاس‌ها شرکت کنید. اما برای آموزش کامل تمام مفاهیم مورد نیاز، باید به سراغ کلاس‌هایی بروید که شهریه‌ای هستند و باید برای شرکت در آن‌ها هزینه پرداخت کنید.

هزینه کلاس حسابداری

کلاس حسابداری چه محلی است؟

در حال حاضر آموزشگاه‌ها و مراکز آموزشی مختلفی امکان شرکت در کلاس‌های حسابداری را فراهم کرده‌اند. اگر شما هم قصد شرکت در این کلاس‌ها را به صورت حضوری دارید، باید به صورت حضوری و در ساعات تعیین شده، به این آموزشگاه‌ها مراجعه کنید.

هزینه کلاس حسابداری

شرکت در کلاس حسابداری و دریافت قیمت از ایران آموزشگاه

در حال حاضر دوره‌های مختلف آموزش حسابداری در آموزشگاه‌ها آموزش داده می‌شوند. اگر قصد شرکت در این دوره‌ها را دارید، می‌توانید از خدمات وب‌سایت بانک اطلاعاتی ایران آموزشگاه استفاده کنید. در وب‌سایت ما، لیست کاملی از آموزشگاه‌های ارائه دهنده دوره‌های آموزش حسابداری به همراه شهریه آن‌ها وجود دارد. برای این منظور، می‌توانید همین حالا وارد دسته‌بندی آموزش حسابداری در وب‌سایت ما شوید تا بهترین آموزشگاه حسابداری برایتان نمایش داده شود.

پرسش و پاسخ

هزینه کلاس حسابداری جلسه‌ای است؟

برای شرکت در دوره‌های آموزش حسابداری، معمولا شهریه به صورت دوره‌ای و ترمی است.

هزینه کلاس‌های حسابداری خصوصی چقدر بیشتر از گروهی است؟

این تفاوت هزینه ممکن است بین ۳۰ تا ۵۰ درصد باشد.

آیا برای شرکت در دوره حسابداری نیاز به دانش مقدماتی داریم؟

در صورت عدم برخورداری از دانش مقدماتی، می‌توانید در دوره مقدماتی حسابداری شرکت کنید.

گالری تصاویر

هزینه کلاس حسابداری
هزینه کلاس حسابداری
هزینه کلاس حسابداری
هزینه کلاس حسابداری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *