۵ آموزشگاه زبان شمال تهران برای کلاس آموزش زبان

آموزشگاه زبان شمال تهران

_

برترین مراکز آموزش زبان شمال تهران

_

شعبات بسیاری از برندهای آموزشی برتر زبان در مناطق شمالی تهران یعنی مناطق ۱ و ۲ و ۳ قرار دارند که در اینجا به معرفی بهترین آموزشگاه و کلاس زبان در شمال تهران میپردازیم. بسیاری از این شعب، شعب مرکزی آموزشگاه های زبان هستند و گاهی هم فقط در چند شعبه مختص شمال تهران خلاصه میشوند. اگر دنبال یک کلاس زبان خوب در شمال تهران میگردید با ما همراه باشید.

اصولا آموزشگاه های زبان شمال تهران دارای کیفیت بهتری نسبت به دیگر شعب می باشند و سعی میشود تا از محیط آموزشگاه تا کادر آموزش همه دارای سطح کیفی بالاتری باشند، پس اگر دسترسی به مناطق شمالی شهر را دارید یک آموزشگاه خوب را انتخاب کنید و اگر نه میتوانید از اینجا « آموزشگاه زبان غرب تهران » و از اینجا « آموزشگاه زبان شرق تهران » را مشاهده کنید.

کلاس مکالمه کجا برم؟

کلاس آیلتس کجا برم؟

کلاس آلمانی کجا برم؟

کلاس زبان کودک کجا برم؟

آموزشگاه زبان در فرمانیه – آموزشگاه گوتا

_

موسسه گوتا در محله فرمانیه تهران و در خیابان اصلی فرمانیه قرار گرفته است. دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل عمومی و فاصله ۱۵ دقیقه ای از مترو تجریش و یا فاصله ۵ دقیقه ای از بلوار اندرزگو و بزرگراههای صدر و امام علی، باعث شده است که زبان آموزان از مناطق مختلف تهران به این مجوعه دسترسی داشته باشند. مجموعه گوتا با مجوز رسمی آموزش زبان های خارجی درکنار برگزاری آموزش های حضوری، موفق ترین دوره های آنلاین را در طول سال گذشته برگزار نموده است. تمام دوره های مبتدی تا پیشرفته این موسسه با تاکید تقویت مهارت مکالمه زبان آموزان بوده و زبان آموزان در کلاس های نیمه گروهی زیر ده نفر قادر به مکالمه از ترم مبتدی هستند. از ویژگیهای شاخص موسسه گوتا پشتیبانی رایگان زبان آموزان در طول ترم و بررسی وضعیت یادگیری آنها همراه با ارائه مشاوره های رایگان می باشد.

روشهای آموزشی و تدریس در گوتا به مدیریت دکتر کره ئی که خود از دانش آموختگان برتر آلمان هستند مطابق با انیستیتوهای آلمانی همچون انیستیتو گوته آلمان و بیلدونگسفاین و با استفاده از منابع کمک آموزشی آلمانی که در ایران یافت نمی شوند می باشد. گوتا مفتخر به همکاری با مدرسین نیتیو-لایک از آلمان و اساتید دانشگاههای شهید بهشتی و دانشگاه تهران و اساتید برگزار کننده امتحانات سفارت است.

دوره های آموزش زبان گوتا

موسسه تخصصی آموزش زبان آلمانی گوتا برگزارکننده موفق ترین دوره های فوق فشرده، فشرده و آخر هفته آلمانی در سطوح A1-C2 بصورت آنلاین و حضوری

 • برگزار کننده دوره های ترمیک با دو متد آموزشی Menschen و Starten Wir
 • برگزار کننده دوره های مکالمه آلمانی
 • برگزار کننده دوره های آمادگی امتحانات سفارت با ضریب قبولی بالای ۹۰%
 • برگزاری دوره های ویژه افراد یک خانواده
 • برگزاری دوره های ویژه تجار و پرسنل شرکتها

تلفن تماس: ۲۲۲۱۵۲۵۴ ۲۲۲۱۵۲۵۵

برای اطلاعات بیشتر به سایت موسسه گوتا مراجعه نمایید.

آموزشگاه زبان ملل

آموزشگاه زبان های خارجه ملل

_

آموزشگاه زبان ملل یکی از برترین مراکز آموزش زبان خارجه در تهران و ایران است. مجموعه زبان ملل همواره در تلاش برای ارتقای سطح یادگیری زبان های خارجه در ایران بوده و امروز با گذشت بیش از ٢ دهه توانسته است با گسترش شعب خود و ایجاد هسته ای متمرکز از اساتید برجسته و توسعه حوزه های آموزشی با قدرت و فعالیت مستمر آموزش را ادامه دهد و خدمت رسانی بهتری به زبان آموزان ارائه نماید. اساتید آموزشگاه ملل از بین صدها مدرس برگزیده و با فرآیندی دقیق انتخاب می شوند که علاوه بر سطح علمی بالا قدرت انتقال فوق العاده ای نیز داشته باشند.

ویژگی و دوره های ما (آموزش حضوری و آنلاین)

 • اخذ ۵ گواهینامه استاندارد جهانی ایزو ۹۰۰۱ در مدیریت کیفیت
 • ایزو ١٠٠٠٢ در مدیریت شکایات مشتریان
 • ایزو ١٠٠١۵ در مدیریت و آموزش
 • ایزو ٢٩٩٩١ در سیستم مدیریت یادگیری زبان
 • آموزش زبان انگلیسی
 • دوره های آیلتس
 • کلاس های T.T.C
 • زبان آلمانی
 • زبان فرانسه
 • زبان ترکی استانبولی

آدرس شعب

 • شعبه نبرد دفتر مرکزی (شعبه VIP): خیابان نبرد جنوبی، خیابان دهقی، پلاک ۵۳، طبقه اول
 • شعبه چیتگر (شعبه VIP): چیتگر، بلوار کوهک، نبش طلوع ۳، پلاک ۵۳
 • شعبه تهرانپارس: میدان رسالت، خیابان فرجام غربی، خیابان سراج، بالاتر از پمپ بنزین، نبش کوچه محمودی، روبه رو معاینه فنی، پلاک ۱۸۷، طبقه اول
 • شعبه خاوران: خیابان خاوران، ایستگاه پمپ بنزین، خیابان سابوته، خیابان عباس کاشی، پلاک ۲۸۵

 

آموزشگاه زبان آموزشگاه شمال تهران – آموزشگاه ایرانمهر شعبه نیاوران

_

براساس تجارب ارزنده، سوابق و کارنامه های درخشان آموزشگاه زبان ایرانمهر و نظر به درخواست های مکرر زبان آموزان در سال ۱۳۹۰ با نظر مدیران عالی مجموعه اقدامات لازم جهت افتتاح شعبه نیاوران آموزشگاه زبان ایرانمهر صورت پذیرفت. شعبه نیاوران آموزشگاه زبان ایرانمهر در منطقه شمال تهران واقع در تقاطع کامرانیه و نیاوران، از طریق خطوط بی.آر.تی و تاکسی قابل دسترسی است.

ویژگی ها و خدمات آموزشی شعبه نیاوران

آموزشگاه زبان ایرانمهر شعبه نیاوران با ۲۵ کلاس مجهز به وسایل آموزشی از جمله کامپیوتر و ال سی دی و حدود ۱۰۰ نفر پرسنل اداری و آموزشی با تجربه و با عملکرد موفق در زمینهآموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان ترکی استانبولی و سایر زبان های روز دنیا و همچنین آمادگی آزمون های بین المللی زبان نظیر آزمون آیلتس، آزمون تافل شعبه نیاوران آموزشگاه زبان ایرانمهر به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در شمال تهران شناخته می شود. شعبه نیاوران آموزشگاه زبان ایرانمهر برای شهرهای مختلف کشور از جمله کیش و عسلویه استاد پروازی اعزام می نماید. دوره های تخصصی مکالمه مشاغل همانند دوره های مکالمه مهندسی، حقوقی، پزشکی، بازرگانی، توریسم و دوره های تخصصی آزمونهای دانشگاه کمبریج از جمله KET،PET،FCE و CAE از جمله پرطرفدارترین دوره های شعبه نیاوران آموزشگاه زبان ایرانمهر به حساب می آیند. در شعبه نیاوران دوره های آلمانی جهت آزمون سفارت از جمله Start Deutsch 1 Vorbereitungskurs و همچنین دوره های فرانسه مصاحبه کبک همچون DELF، DALF، TCF و TEF برگزار می شوند.

شعبه نیاوران مجهز به کتابفروشی نیز می باشد که با در نظر گرفتن فاصله زیاد نیاوران تا مراکز فروش کتاب واقع در انقلاب، در صرفه جویی در زمان بسیار موثر است.

آدرس: آدرس: خیابان نیاوران، نرسیده به میدان نیاوران، نبش خیابان بازدار (کامرانیه)، پلاک ۱۰۰

آموزشگاه آموزشگاه زبان شمال تهران – آموزشگاه دیاکو شعبه میرداماد، ظفر و شریعتی VIP

_

ساختمان میرداماد (خ شریعتی، بالاتر از میرداماد) در یکی از پرترددترین خیابانهای تهران قرار گرفته است. این ساختمان در حال حاضر دارای ۲۵ کلاس درسی برای دوره های گروهی و خصوصی، کلاس VIP، کتابفروشی مجهز، بوفه و اینترنت رایگان میباشد. کلیه کلاس ها طراحی شده با رنگ های جذاب و با نشاط مجهز به سیستم های تهویه اسپلیت و کاملا تمیز و مرتب می باشند.

از آنجاییکه آموزش دوره ها با سیستم حرفه ای iTools و نمایش پادکست و ویدیو همراه است، کلیه کلاس ها مجهز به تلویزیون LCD و تخته های هوشمند Smartboard میباشند.

ساختمان ظفر واقع در منطقه ظفر دارای ۸ کلاس درسی بزرگ، مجهز به اتاق بازی کودک، سیستم های صوتی و بصری در هر کلاس، تکنولوژی نمایش iTools در هر کلاس، اینترنت رایگان، وسایل تفریحی برای زبان آموزان (فوتبال دستی و میز پینگ پنگ) و حیاط، مناسب برای زمان استراحت زبان آموزان عزیز میباشد. جهت مشاهده ی تصاویر کلاس ها و امکانات آموزشیِ ما به بخش گالری همین وبسایت مراجعه نمایید.

 • تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه شریفی، شماره۲
 • تهران، خیابان شریعتی، ابتدای خیابان ظفر (دستگردی)، خیابان صبر، نبش کوچه جم، پلاک۳
 • تهران، خیابان شریعتی، جنب متروی شریعتی، کوچه یاس، پلاک ۱۰، طبقه ۳

در ادامه به معرفی دیگر آموزشگاه های زبان شمال تهران در امر برگزاری کلاس زبان و کلاس های آیلتس در شمال تهران فعالیت هستند را به شما معرفی خواهیم کرد.

_

لیست تمام مراکز آموزش زبان شمال تهران

_

نام آموزشگاه

آدرس

تلفن

آموزشگاه زبان آفرینش – خانه آیلتس

۳ شعبه جردن – شهرک غرب و شریعتی

مدرسه زبان گات

آموززشگاه آموزش زبان کوییک

تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، روبه‌روی سفارت چین، نبش خیابان بوستان، پلاک ۶۶، واحد ۶ ۲۶۱۲۱۱۲۴

آموزشگاه زبان خوارزمی قیطریه (گلدیس)

قیطریه، بلوار اندرزگو، خیابان حکمت غربی، رو به روی مسجد صاحب الامر، بن بست لادن، پلاک ۸۴، طبقه ۲ ۲۲۲۴۱۹۰۷

آموزشگاه زبان های خارجی برنا

تهران، خیابان ولیعصر، روبروی باغ فردوس، جنب داروخانه دکتر مانی، بن‌بست اول، پلاک۴

۲۲۷۴۷۶۵۷

آموزشگاه زبان سپهر

قیطریه، خیابان صبا، روبروی مسجد جعفری ، کوچه محمودی، پلاک ۴ ۲۲۶۸۱۰۰۰

آموزشگاه زبان ایرانمهر شعبه نیاوران

خیابان نیاوران، نرسیده به میدان نیاوران، نبش خیابان بازدار (کامرانیه)، پلاک ۱۰۰ ۲۲۸۲۹۷۰۹

آموزشگاه زبان ایرانیان در نیاوران

ضلع شمالی کاخ نیاوران، اول دوراهی کاشانک، جنب کتابفروشی صادقی، پلاک ۲۹۵ ۲۶۱۳۲۱۵۹

آموزشگاه زبان های خارجی هرمس اسپیناس

نیاوران. نیاوران خیابان مقدسی خیابان میری نبش کوچه موثقی پلاک ۱۷ ۲۲۷۳۱۱۱۷

آموزشگاه زبان ایده آل – شهرک غرب

شهرک غرب – بلوار دادمان، بلوار درختی، نبش کوچه پنجم، پلاک ۲، زنگ اول ۸۸۵۷۱۲۵۳

موسسه زبان دایکو در فرمانیه

مشخصات در دسترس نیست
۰۹۱۳۰۵۶۴۵

موسسه آموزشی زبان اول – پاسداران

تهران، خیابان پاسداران، بوستان اول، پلاک ۴، موسسه زبان اول ۲۲۸۸۹۵۵۴

آموزشگاه زبان ندا شعبه اندرزگو

بلوار اندرزگو، نبش دانیالی، پلاک ۱، مدرسه علوم نوین ۰۲۱۲۲۶۸۴۱۸۶
_

سر آخر

حرف آخر ایران آموزشگاه

کدام یکی از آموزشگاه زبان را برای آموزش در شمال تهران را انتخاب کنیم؟

همانطور که مطالعه کردید آموزشگاه های زبان نام برده شده مربوط به بهترین شعب برندهای آموزشی بهترین آموزشگاه و کلاس زبان شمال تهران می‌باشند که مشغول به ارائه خدمات آموزشی در همه ی زمینه ها می‌باشند.

این آموزشگاه ها دارای شعبات متعددی می‌باشند و در این بین ممکن است که بعضی شعب سطح کیفی آموزشی متفاوت تر از باقی داشته باشند پس در انتخاب شعبات هم دقت لازم را نمایید.

امیدواریم که این مقاله در انتخاب آموزشگاه مناسب شما را یاری کرده باشد. لطفا نظرات خود را از تجربه حضور در آموزشگاه ها در قسمت نظرات انتهای صفحه ارسال نمایید.

ایران آموزشگاه همواره سعی دارد تا در ارتقاء سطح دانش هنرجویان و موسسین مراکز علمی سهیم باشد و از توجه شما به این مطلب قدردان است.

معیار انتخاب آموزشگاه های زبان نام برده شده چیست؟

معیار رتبه بندی بهترین موسسات زبان شمال تهران که در زیر به آنها اشاره نموده ایم نظر سنجی زبان آموزان است. همینطور مواردی چون سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده برای آموزش (ترمیک – فشرده – فوق فشرده و …)، کیفیت تجهیزات آموزشگاه، هزینه آموزش دوره های آیلتس، تافل، تولیمو و … قرارداده و معرفی نموده است. این آموزشگاه ها دارای شعبات متعددی می‌باشند و در این بین ممکن است که بعضی شعب سطح کیفی آموزشی متفاوت تر از باقی شعبه‌ها داشته باشند ولی ما به معرفی شعب برتر شرق می‌پردازیم، پس در انتخاب شعبات هم دقت لازم را داشته باشید.

سوالات متداول آموزش زبان

کدام زبان خارجی از همه بهتر است؟

انتخاب یک زبان خارجی فاکتورهای مختلفی دارد اما بگذارید مطلب را کوتاه کنیم و بگوییم که آموزش زبان انگلیسی عمده انتخاب ها در یادگیری زبان دوم میباشد. دلیل آن هم مشخص است چون بعنوان زبان اصلی برای مکالمات و برقراری ارتباط در کشورهای دنیا انتخاب شده است، پس شما با یادگیری زبان انگلیسی میتوانید در هر کشوری با افراد ارتباط گیری کنید زیرا اولویت انتخاب زبان دوم برای یادگیری زبان دوم در کشورهای دیگر هم زبان انگلیسی است.

برای مطالعه دقیق این موضوع به مطلب از پیش منتشر شده راهنمای انتخاب زبان خارجی مراجعه کنید.

بعد از انگلیسی چه زبانی را یاد بگیریم؟

برای انتخاب زبان خارجی دیگر بعد از یادگیری زبان انگلیسی فاکتورهای بسیاری دخیل هستند زیرا حال شما که مسلط به زبان رسمی مکالمه در کل دنیا هستید چه نیازی به یادگیری زبان سوم یا چهارم دارید!؟ آیا یادگیری زبان سوم کاری بیهوده است؟!

قبل از توضیحات به جواب این سوال پاسخ خواهیم پرداخت و آن این است که درصد بالایی از یادگیری زبان سوم یا چهارم به هدف شما بستگی دارد. اینکه آیا قصد مهاجرت و تغییر محل زندگی به کشور دیگر و یا تجارت‌های خرد و کلان با کشورهای همسایه دارید و غیره گاهی هم دلایل ساده ای چون نزدیک بودن آموزشگاهی به شما و یا ساده بودن یک زبان باعث یادگیری شماست.

پس توجه داشته باشید که هدفتان چیست؟
بیشتر زبانهایی که افراد در ایران یاد گرفته‌اند فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، روسی، عربی، چینی و ژاپنی است.

بهترین زبان بعد از انگلیسی چیست؟

کلاس مکالمه زبان چقدر هزینه داره و چقدر زمان میبره؟

کلاس های مکالمه زبان های خارجی بسته به نوع اون کلاس زمان یادگیری مختلفی دارند، مثلا ممکن هست در یک کلاس ترمیک گروهی شرکت کرده باشید، همانطور که از نام ترمیک مشخص است زمان یادگیری و برگزاری این کلاس ها طولانی مدت است و ممکن است از ۴ تا ۱ سال زمان نیاز داشته باشد. در عین حال ممکن است بعلت زمانبندی کم شما نیاز به یادگیری سریع داشته باشید، که در این صورت میتوانید از گزینه های یادگیری خصوصی یا فشرده یا فوق فشرده استفاده کنید. هزینه تمام این دوره ها نسبت به هم متفاوت بوده و بهتر است در ابتدای کار از آموزشگاه استعلام شود.

برای شکایت از آموزشگاه های زبان باید چیکار کنیم؟

برای شکایت از آموزشگاه ها باید نکات زیر را مد نظر داشته باشید.

نکته اول:

توجه داشته باشید که در هنگام ثبت نام در مراکز آموزشی موارد زیر را مشخص کرده و در ابتدا با آموزشگاه به توافق برسید و در فرم ثبتنام ذکر نمایید.

مشخصات کامل دوره ی آموزشی چون: ۱- نوع دوره آموزشی ۲- مدت و ساعات آموزشی ۳- اساتید آموزشی دوره ها ۴- محل آموزش ها ۵- هزینه دوره ها ۶- نوع و مرجع صدور مدرک بعد از اتمام دوره

نکته دوم:

افراد برای اعلام شکایات خود در هر استان باید برای اعلام شکایات خود به اداره مربوطه در همان استان مراجعه نمایند تا سلسله مراتب جهت شکایات رعایت شود. مثلا شخصی که از آموزشگاه موسیقی در کرج شکایت دارد باید به اداره فرهنگ و ارشاد استان البرز مراجعه نماید.

نکته سوم:

مجموعه های بزرگ آموزشی دارای واحد شکایات در شعب مرکزی می باشند که بصورت مستمر برای ارزیابی کیفیت شعب خود در حال فعالیت هستند و رسیدگی به شکایات از طریق خود مجموعه ها با سرعت بیشتری صورت میپذیرد. پس در ابتدای کار بهتر است برای شکایت خود ۱- به مدیر آن شعبه مراجعه کنید و ۲- به واحد شکایات آن برند آموزشی مراجعه کنید تا سلسله مراتب رفع مشکل بدرستی انجام شود و در انتها اگر نتیجه ای حاصل نشد ۳- به مراجع شکایت ذکر شده در این مطلب مراجعه شود. مجموعه های آموزشی میتوانند برای ارتقا سطح کیفی شعب تلفن بخش شکایات خود را از بخش نظرات برای ما ارسال نمایند تا در مطلب عنوان شود.

نکته چهارم:

در صورت فسخ یا عدم شرکت در کلاس ها توسط شما امکان بازپس گیری و یا جابجایی کلاس ها بصورت عادی ممکن نیست.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مطلب زیر را مطالعه فرمایید.

راهنمای شکایت از آموزشگاه ها

ویدیوی معرفی آموزشگاه

 • مشاهده ویدیوی معرفی آموزشگاه زبان دانشفر
 • مشاهده ویدیوی معرفی آموزشگاه زبان اسپیکان
 • مشاهده ویدیوی معرفی آموزشگاه زبان ملل
۵/۵ ( ۲ نظر )

۶ دیدگاه

 • سلام
  من تو آموزشگاه اای مختلفی زبان خوندم ولی یکی از بهترین و موفق ترین آموزشگاه ها موسسه زبان ملل هستش از این موسسه هم خودم زبان خوندمو ادامه دادم و هم خواهرم مدرک آیلتس خودشو گرفت
  بهترینن از همه جهات👌

 • سلام و خسته نباشید خدمت شما
  خواستم بپرسم آموزشگاه زبان در شمال تهران، دوره های مکالمه مهندسی هم به صورت تخصصی برگزار میشه؟

  • درود بر شما
   دوره ای زبان مهندسی یا دوره های زبان تجاری یا بیزینس جزو موارد آموزش تخصصی است و برای اطلاع بیشتر باید با آموزشگاه ها ارتباط برقرار کنید.
   ایران آموزشگاه بانک اطلاعات مراکز آموزش زبان کشور

 • خسته نباشید
  من قبلا آموزشگاه زبان فرمانیه میرفتم الان محل سکونتم تغییر کرده میشه راهنماییم کنید بهترین آموزشگاه زبان در نیاوران آدرسش کجاست ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *