آموزشگاه موسیقی هنر فارابی

آموزشگاه موسیقی فارابی - آموزشگاه در جردن

آموزشگاه موسیقی فارابی


آموزشگاه موسیقی هنر فارابی

آموزشگاه موسیقی هنر فارابی محدوده جردن با همکاری جمعی از اساتید دانشگاهی و پرورش این استعدادها در زمینه های مختلف خوانندگی، نوازندگی و آهنگسازی و معرفی ایشان به جامعه هنری تأسیس شده و همچنین در راستای پرورش هر چه بیشتر موسیقی ایران اقدام به برقراری ارتباط و تبادل هنری با محافل معتبر موسیقی ایران و جهان نموده است.

خدمات آموزشگاه موسیقی هنر فارابی:

اعزام سالیانه هنرجویان برگزیده آواز کلاسیک به اپرای هانوفر آلمان از معتبرترین اپراهای جهان میباشد.

هنرجویان آموزش دیده در آکادمی موسیقی هنر فارابی جذب ارکسترها و گروه کر این آکادمی شده و یا به سایر ارکسترها و گروه های معتبر کشور معرفی میگردند.
از جمله دیگر برنامه های آکادمی هنر فارابی کنسرتهای پایان ترم می باشد که جهت همه هنرجویان برگزار میگردد و منتخبین این کنسرتها با حمایت آکادمی در تالارهای بزرگ تهران به اجرای کنسرت عمومی میپردازند.

برگزاری مسابقات خوانندگی نیز از جمله برنامه های آکادمی موسیقی هنر فارابی می باشد که برگزیدگان مورد حمایت آکادمی قرار گرفته و جهت ایشان آلبوم موسیقی رایگان تولید می‌گردد.
از دیگر اقدامات آکادمی موسیقی هنر فارابی، برگزاری مستر کلاسهای مختلف با دعوت از اساتید بین المللی خارج کشور می باشد که اولویت شرکت در این کلاس ها با هنرجویان آکادمی می باشد.

در مجموع امیدواریم که بتوانیم با حمایت هنرجویان محترم از ابتدای آموزش تا معرفی به جامعه هنری و برگزاری کنسرتهای داخل و خارج از کشور و مسابقات سراسری موسیقی، نقش بسزایی در پیشرفت موسیقی کشور داشته باشیم.

کلاس های آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی در جردن

دوره های آکادمیک آموزش موسیقی ساز و آواز در تکنیک های کلاسیک سنتی، پاپ و جز، در آموزشگاه موسیقی هنر فارابی زیر نظر اساتید برگزیده دانشگاه در سطوح مختلف و تا اجرای کنسرت عمومی و ارائه آلبوم برگزار میگردد.

پل ارتباطی

آدرس آموزشگاه: جردن، بین میرداماد و حقانی، ابتدای والی نژاد، پلاک ۳، واحد ۵
تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۷۸۱۲۷۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.