آموزشگاه موسیقی ساسان آکادمی تخصصی پیانو

آموزشگاه موسیقی ساسان - آموزشگاه موسیقی در جردن

آموزشگاه موسیقی ساسان


آموزشگاه موسیقی ساسان آکادمی تخصصی پیانو

آموزشگاه موسیقی ساسان در جردن یکی از برترین آموزشگاه های موسیقی در شمال تهران در حوزه آموزش موسیقی و ساز و آواز با مدیریت امیر ساسان اعتمادی می‌باشد، آموزشگاه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و آموزش تخصصی پیانو و گیتار بصورت تخصصی توسط اساتید حرفه ای و فارغ التحصیل موسیقی در سنین مختلف صورت می‌پذیرد.

یکی از اهداف مورد توجه آموزشگاه ساسان (یکی از) بهترین آموزشگاه موسیقی در بلوار آفریقا-جردن آموزش اصولی و تخصصی موسیقی می‌باشد که با نگاه ویژه و استفاده از متدهای روز آموزشی در حال انجام است و یکی از نکات مورد توجه همیشگی آموزشگاه ساسان است.

بهترین آموزشگاه موسیقی تجریش

برگزار کننده دوره های آموزش پیانو و گیتار در جردن

بهترین کلاس موسیقی جردن برگزار کننده دوره های تخصصی سازهای پیانو و گیتار با روش متفاوت و تئوری موسیقی و دروس آهنگسازی میباشد. بطور کلی میتوان آموزش ها را به دو دسته کلی تقسیم نمود:

  1. دوره های آموزش ساز: دوره‌هاى آموزش ساز شامل دو بخش مبانى اجرایى و مبانى موسیقى می‌باشد و هنرجویان در کنار تکنیک نوازنگى و اجرا با مباحث تئورى موسیقى نیز به تدریج آشنا می‌شوند. هنرجویان در هر دوره سه ماهه با آزمون عملى و کتبى مورد ارزیابى قرار میگیرند.
  2. کلاس های مبانی موسیقی و آهنگسازی: این دوره ها شامل دروس تئورى موسیقى، سلفژ، هارمونى و کنتر پوآن میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.

پل ارتباطی

برای کسب اطلاعات دقیق از دوره ها و ساعت آموزشی بهترین آموزشگاه موسیقی و نیز اطلاع از هزینه هر دوره و نام اساتید با شماره های ذکر شده در آگهی تماس حاصل فرمایید. همچنین در صورت سوال در مورد آموزشگاه های موسیقی به بخش مقالات آموزشی مراجعه کنید و یا در گفتگوی آنلاین سایت (آیکون شناور پایین سمت چپ)، بخش تماس با ما و همینطور بخش نظرات انتهای هر آگهی با ما ارتباط برقرار کنید. آموزشگاه موسیقی در جردن – بهترین آموزشگاه موسیقی جردن – بهترین کلاس موسیقی در جردن

ایران آموزشگاه مرجع معرفی و بانک اطلاعاتی بهترین آموزشگاه های موسیقی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *