آموزشگاه طراحی و نقاشی انصاریان

آموزشگاه طراحی و نقاشی انصاریان

آموزشگاه طراحی و نقاشی انصاریان

آموزشگاه طراحی و نقاشی انصاریان واقع در محله جنت آباد با ۲۵ سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش نقاشی در سبک ها و روش های مختلف میباشد. طراحی طی دو دوره مقدماتی و پیشرفته انجام میگیرد.

  • دوره مقدماتی: عناصر اصلی طراحی شامل فرم، حجم، فضا و پرسپکتیو در قالب کارروی مدلهای زنده و تقسیم نور و سایه، تناسب بندی و آموزش شیوه های مختلف ایجاد طرح اولیه که فرم هر چیزی از قبیل اشیا، گلها، پرندگان، حیوانات، منظره سازی، چهره پردازی، فیگوراتیو و…و نیز کار روی احجام و شیوه های زاویه بندی، کمپوزیسیون یا ترکیب بندی، و جنسیتهای مختلف اشیا، سفال، شیشه، پارچه، فلز و … .
  • دوره پیشرفته: طراحی چهره سیاه قلم بطور کامل، به صورت هایپر رئال و فتو رئال، فیگوراتیو، طراحی دست و پا، پرداخته خواهد شد.

اگر کارآموز مایل به اخذ مدرک رسمی و معتبر و ترجمه شده فنی و حرفه ای باشد، تکنیکهای گواش، مدادرنگی و پاستل نیز، علاوه بر تکنیکهای مختلف سیاه قلم، را نیز آموزش می بیند.

در این آموزشگاه کلیه تکنیکهای نقاشی: مدادرنگی، پاستل، آبرنگ، گواش، اکرولیک، و تکنیک تخصصی رنگ و روغن و سبکهای مختلف آن ( رئالیسم، سورئالیسم، امپرسیونیسم، اکسپرسیونیسم، فوویسم، منریسم، روکوکو، باروک، کاسیسیسم، کوبیسم و شاخه های مختلف هنر مدرن، میکس مدیا، کار با ورق طلا و تکسچر، سبکهای انتزاعی و آبستره و … برای دریافت مدرک درجه یک (۱) آموزش داده میشود.

آموزش توسط اساتید مجرب (استاد انصاریان که آموزش را شخصا عهده دار میباشند) با بهره گیری از تجربیات زیاد در امر آموزش هنرهای تجسمی بالاخص طراحی و نقاشی، و تحصیلات عالی، با کیفیت آموزش بالا، در محیطی کاملا مناسب و روح پرور همراه با نوای دلپذیر و آرامش بخش موسیقی و به جهت شرایط فعلی و حفظ سلامت کارآموزان و هنرجویان عزیز، کلاسهای محدود ۴ نفره، با فاصله، ماسک، استریل کامل و حفظ پروتکلهای بهداشتی، مشغول به فعالیت میباشند.

هر جلسه، ۲ و نیم ساعت، ۴ نفره و هر روز هفته ، صبح ها ۲ جلسه و بعد از ظهرها، نیز دو جلسه، برگزار است. که هنر جویان میتوانند با هماهنگی آموزشگاه، در هفته، یک یا دو جلسه، در کلاسها حضور پیدا کنند.

در طی سال نیز، نمایشگاههایی از آثار هنرجویان برگزار و گواهی شرکت در نمایشگاه و مدرک یک و دو زبانه نمایشگاهی دریافت خواهند کرد. به جهت رفاه بیشتر کارآموزان و اشاعه بیشتر هنر، شهریه مناسب و زیر تعرفه فنی و حرفه ای خواهد بود.

آموزش در این آموزشگاه، مختص بانوان و کودکان ۶ سال به بالاست و شرط سنی و محدودیتی وجود ندارد. به جهت آنکه یکی از شاخصه های هنر طراحی و نقاشی (به طور کل، هنرهای تجسمی: طراحی، نقاشی، موسیقی، مجسمه سازی و…) رسیدن به آرامش و سکون روحی و رفع تنش و اضطراب میباشد، علائق شخصی هنرجو لحاظ شده و اگر قصد اخذ مدرک نداشته باشد با تکنیک مورد علاقه، کار خواهد شد.

اطلاعات تماس آموزشگاه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.