آموزشگاه زبان گوهردشت کرج

_

لیست آموزشگاه زبان گوهردشت کرج

_

در این صفحه به معرفی لیست کلاس های زبان گوهردشت کرج میپردازیم و در جدولی به معرفی بهترین آموزشگاه های زبان محله گوهردشت کرج میپردازیم. مراکز آموزش زبان این محله از کرج همیشه جزو فعال‌ترین مراکز آموزشی استان هستند.

کلاس های زبان در کرج برگزار کننده دوره‌های زبان‌های عمومی، مکالمه زبان های خارجی و دوره های یا آمادگی آزمون های بین المللی زبان هستند. برای مشاهده کل مراکز زبان کرج بهتر است وارد صفحه ” کلاس زبان انگلیسی کرجشوید.

محله گوهردشت کرج کجاست؟

محله گوهردشت کرج یکی از محلات پر ترافیک و شلوغ شهر است. ازدحام فروشگاه ها و مراکز آموزشی همیشه در این محله زیاد بوده و یکی از پر رونق ترین محلات کرج برای رفت آمد است.

لیست بهترین کلاس زبان محله گوهردشت کرج

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

نام آموزشگاه
آدرس آموزشگاه

آموزشگاه زبان عصر ارتباطات

موسسات زبان نصیر

 • آدرس: کرج، گوهردشت، خیابان قائم، ساختمان زبان نصیر
 • تلفن تماس: ‎۰۲۶۳۴۲۰۶۶۰۶

آموزشگاه زبانهای خارجی راد

 • آدرس: کرج، گوهردشت، بلوار انقلاب، نبش پنجم شرقی
 • تلفن تماس: ۰۹۱۹۲۷۲۰۴۱۹

کانون زبان ایران

 • آدرس: کرج، گوهردشت، خیابان چهارم غربی
 • تلفن تماس: ۰۲۶۳۴۴۴۰۴۸۲

آموزشگاه زبان دیار دانش

 • آدرس: کرج، گوهردشت، نبش ولیعصر ۵، آموزشگاه دیار
 • تلفن تماس: ۰۲۶۳۲۷۲۸۱۹۷

آموزشگاه زبان شایستگان زمر گوهر دشت

 • آدرس: کرج، گوهردشت، نبش چهارم غربی، ساختمان زمر ، طبقه دوم
 • تلفن تماس: ۰۲۶۳۴۴۲۱۸۱۲

آموزشگاه زبان جهاد دانشگاهی

 • آدرس: کرج، گوهردشت، بلوار میرزایی پرور
 • تلفن تماس: ۰۲۱۳۴۴۵۲۷۹۸

آموزشگاه زبان ژیوان

 • آدرس:  کرج، گوهردشت، فاز ۲ خیابان ۱۳ غربی
 • تلفن تماس: ۰۲۶۳۴۴۲۷۸۳۸

آموزشگاه زبان ملل

 • آدرس: کرج، سه راه گوهردشت، نبش ده متری انقلاب طبقه فوقانی ایساکو، جنب آموزشگاه موسیقی گام
 • تلفن تماس: ۰۲۶۳۴۴۱۹۰۱۴  ۰۲۶۳۴۴۰۳۹۹۳

آموزش تخصصی زبان فرانسه

 • آدرس: کرج، گوهردشت خیابان اصلی نرسیده به ششم غربی جنب تالار بابک ساختمان ارتباطات پلاک ۱۵۹
 • تلفن تماس: ۰۹۹۰۷۲۱۰۱۹۲

آموزشگاه زبان سیمین

معرفی بهترین آموزشگاه زبان گوهردشت کرج

_

قبل از معرفی لیست مراکز آموزش زبان کرج و شهرهای حومه به معرفی تعدادی از بهترین کلاس های زبان گوهردشت کرج پرداختیم که در بررسی مجوزها و کیفیت خدمات در استان شهرت زیادتری دارند.

آموزشگاه های زبان یاد شده ممکن است دارای شعبات متعدد باشند پس قبل از مراجعه به شعبه تحقیقات کامل در مورد امکانات و کیفیت آن شعبه را انجام دهید.

موسسات زبان نامبرده شده همه جزو برترین آموزشگاه های زبان در کرج و شهرهای حومه آن هستند. این مراکز دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش زبان هستند که از جمله آنها میتوان به:

کلاس های آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی، روسی، زبان اسپانیایی، زبان ایتالیایی، زبان عربی و دیگر زبان‌ها و برگزار کننده دورهای مختلف آزمون‌های آمادگی زبان های خارجی چون کلاس های آمادگی آزمون آیلتس، آزمون ماک و غیره، کلاس های تخصصی ESP، کلاس های آموزشی پودفک و غیره نام برد.

چرا کلاس زبان شرکت کنیم؟

یادگیری یک زبان جدید، می‌تواند در هر سنی، یک تجربه لذت‌بخش باشد. مردم به دلایل مختلف، مانند سفر یا کار، زبان‌های جدید را یاد می‌گیرند که مزایای ارزشمندی برای آن‌ها به همراه دارد.

شرکت در یک کلاس زبان خارجی می‌تواند دانش فرهنگی شما را افزایش دهد و به شما کمک کند که در هنگام سفر به سایر کشورها، احساس راحتی و حتی اعتمادبه‌نفس بیشتری داشته باشید. همچنین واقعیت دیگر این است که ثبت‌نام در آموزشگاه زبان و یادگیری زبان دوم، عملکرد مغز را بهبود می‌بخشد.

مطالعات نشان می‌دهد، افرادی که بیش از یک زبان صحبت می‌کنند، حافظه، مهارت‌های حل مسئله و تفکر انتقادی، تمرکز، توانایی انجام چندکار و مهارت‌های شنیداری بهتری دارند. با ما همراه باشید تا بیشتر در این‌باره صحبت کنیم.

آموزشگاه زبان چیست؟

آموزشگاه زبان، آموزشگاهی است که در آن دوره‌های مختلفی برای یادگیری زبان‌های مختلف مانند زبان انگلیسی، فرانسه، چینی و … ارائه می‌شود. علاقه‌مندان به یادگیری زبان، می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند و مهارت زبان خود را ارتقا دهند.

شاخه‌های مختلف زبان چیست؟

اگر بخواهیم دوره‌های آموزشی زبان را از نظر نوع زبانی که در آن تدریس می‌شود، دسته‌بندی کنیم، باید گفت که به تعداد زبان‌هایی که در دنیا هست، شاخه‌های متنوعی برای زبان وجود دارد.

از زبان‌های مختلفی که در آموزشگاه‌ها در ایران تدریس می‌شود، می‌توان به زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، اسپانیایی، روسی، چینی و … اشاره کرد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام در کلاس زبان

برای ثبت‌نام در آموزشگاه زبان، نیاز به لوازم خاصی نیست و زبان‌آموز فقط باید کتاب‌های مربوط به آن دوره را تهیه کند.

مدت کلاس های زبان گوهردشت کرج چقدر است؟

مدت کلاس بستگی به نیاز افراد برای یادگیری زبان دارد. اگر فردی بخواهد در یکی از رشته‌های زبان، حرفه‌ای شود، به‌نظر می‌رسد باید حدود چهار سال برای آن وقت بگذارد. البته استعداد و شرایط افراد با یکدیگر متفاوت است.

هر دوره زبان معمولا یک تا دوماه طول می‌کشد و فرد درصورت قبولی در آزمون پایانی، می‌تواند در دوره بالاتر ثبت‌نام کند.

شهریه و قیمت کلاس های زبان در گوهردشت کرج زبان چقدر است؟

نمی‌توان عدد ثابتی را برای شهریه دوره زبان درنظر گرفت، زیرا عواملی مانند نوع زبان، آموزشگاه، نحوه برگزاری کلاس و بسیاری از عوامل دیگر بر آن تاثیر می‌گذارند.

زبان‌هایی که سخت‌تر هستند، مثل زبان چینی یا آلمانی، شهریه بیشتری نسبت به زبان انگلیسی دارند. همچنین آموزشگاه‌هایی که امکانات سطح بالاتری دارند، شهریه بیشتری از زبان‌آموزان دریافت می‌کنند.

پس قیمت کلاس زبان در کرج بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است. در حال حاضر از حدود جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

مهاجرت به کشورهای خارجی

اصلی ترین دغدغه مهاجرت به کشورهای خارجی بحث زبان است. هم برای صحبت کردن و هم برای پذیرش یا اپلای و هم برای استخدام نیاز به یادگیری زبان آن کشور است.

ویدیوی معرفی

 • مشاهده ویدیوی معرفی آموزشگاه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *