۵ مورد از بهترین آموزشگاه زبان کودک تهران

آموزشگاه زبان کودک تهران - 5 مورد بهترین آموزشگاه و کلاس زبان کودک تهران - بهترین کلاس زبان کودک تهران - آموزش زبان کودک تهران

_

بهترین آموزشگاه زبان کودک تهران

_

معرفی بهترین آموزشگاه زبان کودک و کلاس زبان کودک تهران

آموزشگاه های زبان بسیاری در زمینه آموزش زبان های خارجی در سطح تهران مشغول به فعالیت می‌باشند اما آموزشگاه هایی هم بصورت تخصصی در زمینه آموزش زبان انگلیسی کودک و نوجوان فعالیت دارند. ما قصد داریم تا از بین آموزشگاه های زبان کودک و نوجوان بهترین کلاس زبان کودک و نوجوان تهران، بهترین کلاس تافل کودک و … را به شما معرفی کنیم.

دوره ها و رده های سنی کلاس زبان کودک چگونه است؟

مهم ⇐ دقت داشته باشید که آموزش‌ها در رده سنی خردسالان، کودک یا نوجوانان برگزار می‌شود و آموزش‌ها نیز متفاوت می‌باشد، آموزشگاه ها دوره های متفاوت ترمیک، فشرده در رده های سنی مختلف برگزار می‌کنند. رده های سنی عموما در رده های سنی خردسالان ( سن ۳ تا ۸ سال ) رده سنی کودکان ( ۸ تا ۱۱ سال ) و در رده سنی نوجوانان ( ۱۱ الی ۲۰ سال ) با روش های آموزشی متفاوت برگزار میشود. آموزش ها نیز در سطوح مختلف Basic و … با کتب LITTLE POCKETS و … در تعداد ترم های مختلف برگزار می‌شود.

» همینطور به تازگی کلاس های ویژه تافل کودکان تحت عنوان تافل TOEFL primary-junior برگزار میشود و مجوز برگزاری کلاس ها در ایران صادر شده است. پس قبل از تصمیم به مراجعه اقدام به تماس و کسب اطلاعات دقیق از دوره ها و جزئیات هر آموزشگاه بنمایید.

در ادامه مطالب مرتبط و مفیدی را به شما معرفی خواهیم کرد که در شروع آموزش فرزندانتان باید در نظر داشته باشید، مطالب از پیش منتشر شده ای چون “راهنمای انتخاب یک زبان خارجی خوب” و “بهترین زبان بعد از انگلیسی چیست؟ بعد از انگلیسی چه زبانی بیاموزیم؟.

معیار انتخاب این آموزشگاه ها بازتاب نظر کاربران و سطح کیفی فعالیت این آموزشگاه ها در زمینه آموزش زبان کودک و برگزاری کلاس های متنوع آموزش زبان کودک و نوجوان می‌باشد، مواردی چون اساتید متخصص، کیفیت و تجهیزات آموزشی آن آموزشگاه و نیز کیفیت برخورد کادر آموزشی، اساتید و مدیران این مجموعه ها با هنرجویان و مراجعین می‌باشد، پس اگر تجربه شرکت در این آموزشگاه ها را داشته و از کیفیت آموزشی آنها راضی یا ناراضی هستید نظر خود را در انتهای متن در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا در انتخاب کاربران اطلاع رسانی کرده باشید.

شرکت در نظر سنجی معرفی بهترین آموزشگاه زبان کودک تهران

_

بهترین آموزشگاه زبان کودک تهران و بهترین کلاس زبان کودک و نوجوان تهران

_

مشخصات آموزشی آموزشگاه های منتخب

آموزشگاه زبان کودک و نوجوان اسپیکان

«مشاهده اطلاعات آموزشگاه»

 • دوره های آموزش زبان انگلیسی بر اساس سیستم آموزش بین المللی Phonics و مختص رده های سنی کودکان (۷ تا ۱۲ سال) با کتابهای Family and Friends و نوجوانان (۱۲ تا ۱۸ سال) با کتابهای Solutions از سطح مبتدی تا پیشرفته است.
 • بهره گیری از سیستم نوین آموزشی روز دنیا (آوا شناسی Phonics).
 • آموزش ها بصورت کلاسهای ترمیک ۲ روز و ۳ روز در هفته برگزار می گردد.
 • آموزش سایر زبانها برای این سنین بصورت خصوصی برگزار می گردد.
 • آموزش زبانهای انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و ترکی استانبولی برای کودکان و نوجوانان.
 • برگزاری کلاس ها به تفکیک رده سنی کودکان و نوجوانان.
 • ایجاد محیطی شاد و جذاب جهت برقراری ارتباطی دوستانه و صمیمی با سایر زبان آموزان.
 • آدرس اینستاگرام: speakonedu
 • آدرس وبسایت www.speakonedu.com
 • تلفن شعبه یوسف آباد: ۰۲۱۸۸۰۱۷۰۳۹
 • تلفن شعبه تهرانپارس: ۰۲۱۷۷۷۴۲۰۰۴
 • آدرس شعبه یوسف آباد: تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، ضلع شمال شرقی میدان سلماس، کوچه دهم، پلاک ۹۱
 • آدرس شعبه تهرانپارس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ (امیری طائمه)، بین چهارراه کیخسروی و رشید، پلاک ۵۴

آموزشگاه زبان کودک رنگین کمان

«مشاهده اطلاعات»

گروهی – نیمه گروهی – خصوصی – مکالمه زبان انگلیسی ( English Through News, Talk Show, Free Discussion) – IELTS – TOEFL – کلاس زبان با متد Media Approach به کمک فیلم، موسیقی – پکیج آموزشی زبان – دوره های ترمیک، فشرده، فوق فشرده، جمعه ها و حتی توافقی

آموزشگاه زبان کودک قاصدک سپید

«مشاهده اطلاعات»

گروه سنی ۳ تا ۶ سال و گروه سنی ۷ تا ۱۱ سال – شنبه تا چهارشنبه – آموزش  زبان انگلیسی به شیوه بازی محور از طریق قصه، نمایش، شعر، سفالگری، کاردستی و کتاب داستان – Speaking, Listening – Reading, Writing -سیستم آموزش Phonics –

آموزشگاه زبان کودک و نوجوان مهرداد

«مشاهده اطلاعات»

۳ الی ۶: فونیکس خردسال – موسیقی ارف – مهد و پیش دبستان انگلیسی – ژیمیناستیک – سال۷ الی ۱۲: مکالمه کودکانه – فونیکس کودکان – سال۱۳ سال به بالا: مکالمه بزرگسال – ترمیک نوجوانان

آموزشگاه زبان کودک و نوجوان نگار

«مشاهده اطلاعات»

تافلPRIMARY – دوره زبان انگلیسی کودکان پیشرفته سطح C2 – دوره زبان انگلیسی کودکان پیشرفته سطح C1 – دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B2 – B1 – مقدماتی سطح A2 – مقدماتی سطح A1

آموزشگاه زبان کودک و نوجوان بادبادک

«مشاهده اطلاعات»

آموزش از طریق بازی: ماندگار کردن زبان انگلیسی به آسانی – اسباب بازی و سرگرمی: آموزشگاه بادبادک دارای اتاق های بازی – مهربانی و صمیمیت: جو بسیار عالی و دوستانه بین کادر آموزشگاه و کودکان – بهترین منابع آموزشی: معتبر ترین کتب آموزشی زبان انگلیسی – فعالیت شخصی: در بادبادک کودک شما انجام فعالیت به صورت شخصی و مستقل را فرا میگیرد – فعالیت گروهی: ما کودکان را به انجام کار گروهی تشویق و روحیه آن ها را تقویت میکنیم.

_

دیگر آموزشگاه های زبان انگلیسی کودکان و نوجوان تهران

_

نام آموزشگاه

آدرس

تلفن

آموزشگاه زبان کودک سخن برتر

متروی هفت تیر، بالای میدان هفت تیر، جنب سینما پایتخت ( بین ملایری پور و آرام)، پلاک ۳۴۱ – میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، جنب سینما مرکزی، پلاک ۶، ساختمان سپاهان، طبقه ۳

۸۸۸۶۵۱۴۸

آموزشگاه زبان کودک شید

تهران،, مقدس اردبیلی ، خیابان شادآور، بن بست همایون

۲۲۰۵ ۲۶۴۰

موسسه زبان گلدیس واحد کودکان

تهران, خیابان ستارخان, نبش خیابان حبیب الهی، خیابان ستارخان، پلاک No. پلاک ۱

۶۶۵۰ ۰۲۹۹

مدرسه زبان کودکان تهران

تهران، فرح آباد، خیابان نجار محمودی

۳۳۳۶ ۲۸۵۰

آموزش زبان انگلیسی کودک ایران اروپا

تهران، بزرگراه آیت‌الله کاشانی، بین سازمان برنامه و لاله، روبروی منطقه برق قدس

ابتدای خیابان ستارخان، روبروی مرکز خرید گلدیس، جنب بانک پارسیان

۴۹۱۰۹۰۰۰

۴۴۲۵۴۱۰۰

آموزشگاه زبان کودک و نوجوان اسپیکان

آموزشگاه زبان اسپیکان بعنوان موسسه ی پیشرو با ۱۰ سال سابقه درخشان در آموزش زبانهای انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی به کودکان و نوجوانان با بهره گیری از برجسته ترین مدرسین تحصیلکرده و با بیش از ۱۰۰۰ زبان آموز در سال با رضایتمندی ۹۶/۵ درصدی والدین، یکی از برترین آموزشگاههای تخصصی زبان کودک و نوجوان با ۲ شعبه در مرکز تهران (یوسف آباد) و شرق تهران (تهرانپارس) بشمار می آید.
دوره های آموزش زبان انگلیسی در اسپیکان بر اساس سیستم آموزش بین المللی Phonics بوده و مختص رده های سنی کودکان (۷ تا ۱۲ سال) با کتابهای Family and Friends و نوجوانان (۱۲ تا ۱۸ سال) با کتابهای Solutions از سطح مبتدی تا پیشرفته است که بصورت کلاسهای ترمیک ۲ روز و ۳ روز در هفته برگزار می گردد و آموزش سایر زبانها برای این سنین بصورت خصوصی برگزار می گردد.

ویژگی های آموزشگاه زبان اسپیکان

 • بهره گیری از اساتید تحصیلکرده و باتجربه تدریس به کودکان و نوجوانان
 • آموزش زبانهای انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و ترکی استانبولی برای کودکان و نوجوانان
 • بهره گیری از سیستم نوین آموزشی روز دنیا (آوا شناسی Phonics)
 • برگزاری کلاسهای جذاب همراه با تماشای کارتون، شعر و آهنگ، بازی و سرگرمی
 • استفاده از جدیدترین کتابهای انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان
 • برگزاری کلاسهای منظم در طول سال مطابق با جدول زمانبندی دقیق شروع و پایان ترم ها
 • برگزاری کلاسها بصورت کلاسهای ۲ و ۳ روز در هفته (روزهای زوج یا فرد)
 • برگزاری کلاس ها به تفکیک رده سنی کودکان و نوجوانان بصورت جداگانه
 • کلاس های مجهز به جدیدترین امکانات آموزشی جهت آموزش بهتر به کودکان و نوجوانان
 • پیگیری مستمر روند پیشرفت با کلاسهای پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول دوره آموزش
 • ایجاد محیطی شاد و جذاب جهت برقراری ارتباطی دوستانه و صمیمی با سایر زبان آموزان
 • تمرکز ویژه بر آموزش مکالمه که بیشترین هدف در یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان می باشد
 • ارائه کارنامه اینترنتی با نمودار مقایسه ای پیشرفت در پایان هر ترم
 • امکان ثبت نام و پرداخت اینترنتی از طریق سایت موسسه
 • اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت آموزش و پرورش
 • امکان عقد قرارداد با مدارس، مهد کودکها و مراکز آموزشی

آموزشگاه زبان کودک رنگین کمان

آموزشگاه زبان ارس در غرب تهران یک آموزشگاه تخصصی زبان میباشد و همان طور که بیان شد شعبه بزرگسالان مجموعه آموزشی ارس “آکادمی زبان رنگین کمان” میباشد که ارائه دهنده دوره های نوین آموزشی زبان انگلیسی با تکیه و تاکید بر پیشرفت در مهارت شنیداری و مکالمه زبان انگلیسی و آماده سازی زبان آموزان به جهت شرکت در آزمون های بین المللی در قالب کلاس های گروهی، نیمه گروهی و خصوصی با بالاترین سطح کیفیت و بروزترین متد آموزشی روز دنیا (Aras Media Approach) می باشد. وجه تمایز این آکادمی زبان انگلیسی، برخورداری از اساتید تحصیل کرده، مجرب و با انگیزه و همچنین محیط و امکانات آموزشی استاندارد و مناسب می باشد. «اطلاعات بیشتر»

آدرس: آیت الله کاشانی – فلکه دوم صادقیه – پونک – بلوار فردوس غرب – دروس – خسرو جنوبی – میدان صنعت

تلفن تماس: ۴۴۱۰۲۹۵۹

آموزشگاه زبان کودک قاصدک

دوره های تخصصی: این دوره ها به گروه سنی ۳ تا ۶ سال اختصاص داشته و هر روز (شنبه تا چهارشنبه) در دو شیفت صبح (از ساعت ۹ صبح الی ۱ بعدازظهر) و عصر (از ساعت ۲ الی ۶ بعدازظهر) برگزار می گردد.
لازم به ذکر است برای رفاه حال والدینی که شاغل می باشند پذیرش کودکان از ساعت ۷ صبح امکان پذیر می باشد.
دوره های ترمیک: در این بخش کودکان پس از پایان دوره های تخصصی که تنها شامل (Speaking, Listening) می باشد، مهارت های دیگری از قبیل (Reading, Writing) را نیز فرا خواهند گرفت. سیستم آموزشی برای دانش آموزان دوره های ترمیک، سیستم Phonics می باشد که طبق آن دانش آموزان به شیوه ای کاملاً جذاب مهارت های خواندن و نوشتن را فرا گرفته و پس از پایان دوره برای شرکت در آزمون های دانشگاه کمبریج (YLE) آماده شده و مدرک رسمی و بین المللی از این دانشگاه دریافت خواهند نمود.

این دوره ها به گروه سنی ۷ تا ۱۱ سال اختصاص داشته که به دو صورت ۳ روزه و ۲ روزه (هر روز به مدت ۱:۳۰ دقیقه) در هفته برگزار می گردد. در این دوره ها زبان آموزان مهارت های شنیداری (Listening)، گفتاری (Speaking)، خواندن (Reading)، و نوشتن (Writing) را توسط متخصصین در این امر فرا خواهند گرفت.
آدرس: شهرک غرب، بلوار دادمان، بعد از پمپ بنزین، روبروی بلوار درختی، پلاک ۹۰

آموزشگاه زبان کودک مهرداد

آکادمی زبان مهرداد از مهر ماه ۱۳۸۲ به منظور ارائه دوره های متفاوت و موثر زبان انگلیسی کار خود را آغاز نموده است و تاکنون هزاران نفر، از دوره های آموزشی آکادمی زبان مهرداد بهره برده اند. در تمام این دوران هدف اصلی مدیران آکادمی رشد کیفی مجموعه به عنوان اولویت اول و آخر بوده است. بر اساس نظر سنجی های پیوسته از والدین و زبان آموزان، میزان رضایت مندی از آکادمی زبان مهرداد در حد بسیار مطلوبی قرار دارد. تنها کمتر از ۵% فراگیران در هر دوره به دلایل آموزشی از ادامه دوره ها منصرف شده اند.

دپارتمان تخصصی خردسالان و کودکان آکادمی زبان مهرداد که در مهر ماه ۱۳۸۹ ایجاد گردید بر آن است که با استفاده از بهترین ابزار و برنامه ریزی آموزشی در بهترین سن فراگیری (۳ سالگی) فرزندان شما را در تسلط به زبان “انگلیسی به آسانی و روانی فارسی” یاری نماید.

تهران، پاسداران، پلاک ۴۲۸ بین بهستان نهم و دهم
تهران، خیابان آیت الله کاشانی، خیابان بهنام، کوچه سی ام پلاک ۲

آموزشگاه زبان کودک نگار

دپارتمان آزمون های بین المللی آموزشگاه زبان نگار پس از تلاش های مداوم در سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ مجوز برگزاری آزمون های تافل شد، دیری نگذشت که با رایزنی های فراوان و تلاش بی وقفه مسئولین این مجموعه، این مرکز توانست مجوز انحصاری برگزاری آزمون های رسمی TOEFL Practice Online یا همان T.P.O  را از ETS دریافت کند.

پس از گذشت مدتی کوتاه این مجموعه بار دیگر موفق به کسب دستاوردی بزرگ  شد . برای اولین بار درایران به عنوان نماینده انحصاری برگزاری ازمون های رسمی تافل کودکان و نوجوانان (TOEFL Primary – TOEFL Junior) شد .سرانجام در آبان ۱۳۹۶ مجوز رسمی  برگزاری آزمون های GRE  را نیز اخذ کرد.

کارگر شمالی

انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب

قدم اول: انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب است

“نوع مدت آموزش”

درهای مختلف آموزش زبان مانند دوره های عادی، دوره های ترمیک، دوره های فشرده و دوره های فوق فشرده در سرعت یادگیری آموزش زبان تاثیر بسزایی دارد و گاهی افراد به جهت زمان کم خود از دوره های فشرده خصوصی در زمان کوتاه استفاده می‌کنند. باید دقت داشت که ارائه ی دوره های فشرده یا فوق فشرده در هر آموزشگاهی انجام نمی‌شود و برای این امر باید آموزشگاه مناسب خود را انتخاب نمود.

“زبان خارجی مورد نیاز”

شما باید دقت داشته باشید که زبان مورد نیاز شما چه زبانی است که برای آموزش ها به آموزشگاه مربوط به خودش مراجعه کنید. آموزشگاه هایی وجود دارند که تخصص ویژه ای در آموزش یک زبان خاص دارند و تجربه و اساتید برتری را بکار میگیرند.

“تعیین سطح زبان”

اگر نسبت به زبانی که قصد یادگیری آن را دارید تسلط ابتدایی دارید میتوانید قبل از شرکت در کلاس ها اقدام به تعیین سطح نمایید تا بدانید که سطح دانسته های خود چقدر است و نیاز به آن نباشد که دوره ها را از ابتدا شروع کنید.

« بنابراین انتخاب یک آموزشگاه زبان و یا موسسه زبان خارجی خوب و مناسب نیازمند اقداماتی است که ابتدای کار خود شما باید انجام بدهید »

حرف آخر

آموزشگاه های متعددی در زمینه آموزش زبان انگلیسی کودک وجود دارد و ایران آموزشگاه در این مطلب سعی داشت تا بهترین کلاس های زبان کودک تهران را به شما معرفی کنیم، امیدواریم این معرفی برای شما مفید بوده باشد.

ایران آموزشگاه همواره سعی دارد تا در ارتقاء سطح دانش هنرجویان و موسسین مراکز علمی سهیم باشد و از توجه شما به این مطلب قدردان است.

امتیاز ما
برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید.
[کل: ۲ میانگین: ۳]

۸ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *