آموزشگاه نقاشی در رباط کریم؛ کلاس نقاشی، طراحی و هنرهای تجسمی در رباط کریم

آموزشگاه نقاشی در رباط کریم

_

معتبرترین آموزشگاه نقاشی و هنرهای تجسمی رباط کریم 🎨

بهترین کلاس نقاشی رباط کریم کجاست؟

_

آموزشگاه نقاشی در رباط کریم و آموزشگاه هنرهای تجسمی رباط کریم فعالیت خود را مدیون ذوق و هنر مردم شهر رباط کریم هستند. کلاس های نقاشی رباط کریم یکی از پر مراجعه ترین مراکز آموزشی در شهر رباط کریم محسوب میشوند و این برگرفته از هنر اصیل مردم رباط کریم است. مردم رباط کریم از قدیم به هنرهای زیبا، تزئینی و صنایع دستی شهرت بسیاری داشته اند که حاصل آن شلوغی کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در این شهر است. تعدد دوره های هنرهای تجسمی باعث شده افراد در سنین مختلف برای آموزش به این مراکز هنری روی بیاورند. از این دوره ها میتوان به دوره طراحی و نقاشی با سبکهای مختلف (آبرنگ، رنگ روغن، سیاه قلم، مداد رنگی، پاستل و…)، مجسمه سازی، تذهیب، خطاطی یا خوشنویسی، اسکیس و راندو، طراحی جواهرات، معرق کاشی، سفالگری و دیگر رشته های حوزه هنری اشاره کرد. در این مطلب سعی داریم به معرفی برترین مراکز آموزشی هنری و آموزشگاه های نقاشی و هنرهای تجسمی شهرستان رباط کریم  بپردازیم. [ لیست مراکز آموزش هنری کشور ]

هزینه‌ی کلاس نقاشی در رباط کریم چقدر است؟

هزینه دوره های هنرهای تجسمی چون کلاس نقاشی در شهر رباط کریم و سایر استان ها کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. تفاوت قیمت ها به این بستگی دارد که آیا فقط تدریس خصوصی را نیاز دارید یا تدریس گروهی و یا نیاز به معلم خصوصی دارد. هزینه کلاس هنری نسبت به دوره آموزشی هم متفاوت است. بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

حالا که با خدمات آموزشگاه های هنری آشنا شدید با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین آموزشگاه های هنری رباط کریم را معرفی نماییم.

_

لیست کلاس نقاشی در رباط کریم

«ایران آموزشگاه نسبت به صحت اطلاعات، مشخصات و مجوزدار بودن مراکز زیر مسولیتی ندارد»

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

_
نام آموزشگاه نقاشی در رباط کریم
محل آموزشگاه

آموزشگاه نقاشی رویای رنگی

 • آدرس: رباط کریم، شهید کلهر
 • تلفن تماس:
 • دوره های آموزشی: طراحی- نقاشی

آموزشگاه نقاشی زنبق رباط کریم

 • آدرس: رباط کریم، بلوار مصلی، ساختمان سعاتمندی، طبقه ۴، واحد ۱۲
 • تلفن تماس: ۰۹۱۹۰۰۶۲۶۵۰
 • دوره های آموزشی: نقاشی – سیاه قلم و …

آموزشگاه هنرهای تجسمی معاصر

 • آدرس: رباط کریم، خ یابان کارگرشمالی، روبه روی پارک لاله، خیابان صدوقی، پلاک ۱۷ 
 • تلفن تماس: ۶۶۵۷۳۶۰۵
 • دوره های آموزشی: نقاشی – سیاه قلم – تئاتر – عکاسی- پرتره – ذغال

آموزشگاه هنری نقاشی سیمرغ

 • آدرس: رباط کریم، خیابان ملکی، نبش پاساژ سعدی، ساختمان ۱۲۵
 • تلفن تماس: ۰۹۲۱۰۸۶۳۵۱۴
 • دوره های آموزشی: نقاشی – سیاه قلم – تئاتر – رنگ روغن – تکنیک های مداد رنگی

آموزشگاه هنری نقاشی  حجتی 

 • آدرس: رباط کریم
 • تلفن تماس: ۰۹۱۹۸۱۱۹۷۱۱
 • دوره های آموزشی: نقاشی- سیاه قلم- تئاتر- عکاسی

آموزشگاه هنری نقاشی  هورمر

 • آدرس: رباط کریم، خیابان امام خمینی، روبروی خیابان بخشداری، انقلاب ۴
 • تلفن تماس: ۵۶۴۲۸۳۰۷
 • دوره های آموزشی: نقاشی- سیاه قلم- تئاتر- عکاسی

کدام آموزشگاه نقاشی در رباط کریم خوبه؟ بهترین کلاس نقاشی رباط کریم کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در رباط کریم هستند.

بهترین آموزشگاه نقاشی در رباط کریم آن مرکزی است که بتواند صادقانه بهترین خدمات را داده و اصل کار خود را ارائه خدمات درست به همشهریان خود قرار دهد. همانطور که مشاهده کردید تعدادی از بهترین مراکز آموزش نقاشی را ابتدای مطلب به شما معرفی نمودیم. همینطور در بخش دوم معرفی به لیست کامل آموزشگاه های نقاشی رباط کریم که به تایید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رباط کریم رسیده است اشاره نمودیم. کلاس های هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین های رباط کریم می‌باشند.

کلاس آنلاین نقاشی در رباط کریم هم برگزار میشود؟

بله، بسیاری از کلاس های نقاشی دوره آموزش آنلاین نقاشی در رباط کریم را برگزار میکنند و این یک فرصت مناسب برای آموزش دوره های هنرهای تجسمی و نقاشی به ساده ترین روش ممکن است.

آموزش نقاشی کودکان در رباط کریم

یکی از مهمترین دوره هایی که آموزشگاه های نقاشی برگزار میکنند کلاس های نقاشی کودکان و نوجوانان است. آموزشگاه های نقاشی کودکان در رباط کریم برگزار کننده دوره های آموزش نقاشی در سنین خردسال، کودک و نوجوان هستند و برای سنین مختلف آموزش های مختلفی برگزار میکنند.

آموزش موسیقی بزرگسال در رباط کریم

آموزش نقاشی به بزرگسالان در تمام آموزشگاه های نقاشی رباط کریم انجام میشود. بزرگسالان از سنین نوجوان تا جوان و بزرگسال میتوانند در هر رشته و ساز مورد علاقه خود اقدام به آموزش نمایند.

هزینه کلاس های نقاشی رباط کریم چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در رباط کریم کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

ویدیو معرفی مراکز موسیقی شهر رباط کریم

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های نقاشی رباط کریم در کرونا باز هستن؟

مراکز آموزشهای هنری جز در روزهای تعطیل رسمی و موقت که بدستور وزارت بهداشت اعلام میشود باز هستند و طبق پروتکل های بهداشتی با رعایت پروتکل های بهداشتی باز هستند.

آموزشگاه های نقاشی رباط کریم مختلط است؟

معمولا کلاس های نقاشی مختلط نمیباشند. اما در آموزش نقاشی و هنرهای تجسمی در سنین پایین ممکن است کلاس ها بصورت مختلط برگزار شود.

هزینه کلاس های هنری رباط کریم چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

آموزشگاهی نقاشی برم یا هنرهای تجسمی؟

تفاوتی در این دو مجموعه نیست اما آموزشگاه های نقاشی بصورت تخصصی رشته های مختلف نقاشی را آموزش میدهند ولی در آموزشگاه هنرهای تجسمی امکان آموزش انواع رشته های سفالگری، کاشی، معرق و … را نیز خواهید داشت.

مدت یادگیری نقاشی چقدر است؟

مدت آموزش دوره های مقدماتی و پیشرفته متفاوت است. آموزش بسته به استعداد و تمرین هنرجو در دوره مقدماتی میتواند از ۳ ماه تا یکسال متغییر باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.