آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج

_

برترین آموزشگاه آرایشگری و آرایش و پیرایش مردانه

_

آموزشگاه آرایشگری مردانه کرج همواره در حال آموزش تعداد زیادی از جویندگار کار در استان البرز است. یکی از راه های ورود به بازار کار با کمترین سرمایه است. شما با کمترین سرمایه و فقط با شرکت در یک کلاس آرایشگری مردانه و تسلط روی مهارت پیرایش مو می توانید وارد بازار کار شوید. شغل آرایشگری مردانه یکی از مشاغل پر رونق با درآمد همیشگی محسوب میشود. شما براحتی با شرکت در یک دوره آرایشگری مردانه اقدام به راه اندازی یک آرایشگاه نموده و مشتریان حومه محل کسب خود را خواهید داشت. دوره های آرایش و پیرایش مردانه شامل ۷ دوره اصلی است که در ادامه آنها را معرفی خواهیم نمود.

بهترین کلاس پیرایشگری مردانه کرج کجاست؟

هدف ما در این مطلب معرفی تا بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه کرج و ایران و معتبرترین کلاس آرایش و پیرایش مردانه کرج و ایران را که بصورت تخصصی در حوزه آموزش مراکز آموزش آرایشگری، گریم داماد، کوتاهی مو و  … فعالیت دارند را معرفی نماییم. این آموزشگاه ها جزو بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج و ایران هستند و با دارا بودن امکانات رفاهی مناسب و اساتید برتر این رشته، مجوز رسمی فعالیت و سابقه ای درخشان انتخاب شده اند.

شهریه و هزینه کلاس آرایشگری مردانه در کرج چقدر است؟

طبق اعلام انجمن صنفی آموزشگاه های مراقبت و زیبایی مردانه نرخ تمامی آموزش ها در تمام آموزشگاه ها یکسان بوده و در دوره های مختلف زیر متغییر است. در جدول زیر نرخ شهریه آموزش دوره های آرایش و پیرایش مردانه سال جدید به اطلاع شما میرسد.

جدول قیمت کلاس آرایشگری مردانه کرج

  نوع دوره شهریه دوره در سال جدید
۱
پیرایشگری مردانه درجه ۲ ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان
۲
پیرایشگری مردانه درجه ۱ ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان
۳
متعادل سازی چهره مردانه ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان
۴ چهره پردازی مردانه ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان
۵
ترمیم کننده موی سر ۳.۷۰۰.۰۰۰ تومان
۶
کاربر مواد شیمیایی ۳.۸۰۰.۰۰۰ تومان
۷
بهداشت کار ناخن مردانه ۲.۱۰۰.۰۰۰ تومان
آموزشگاه آرایشگری مردانه در اصفهان
_

بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه کرج

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

_
نام مرکز آموزش آرایشگری مردانه آدرس آموزشگاه آرایشگری مردانه کرج
تلفن تماس

آموزشگاه آرایشگری مردانه مو به مو کرج

کرج، حصارک، نرسیده به دانشگاه خوارزمی، نبش کوچه بوعلی
۰۹۱۲۲۶۸۹۷۰۱

آموزشگاه آرایشگری مردانه سپهر کرج

کرج، خیابان شهیدبهشتی، پاساژ آزادی، طبقه, ۴ شرقی ۰۹۱۰۵۶۶۳۴۶۴

۰۲۶۳۲۲۲۳۳۴۰

آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای مو کرج

کرج، اصفهانیها، میدان قدس
️۰۲۶۳۲۲۴۹۳۸۳

 ۰۹۱۲ ۳۲۵ ۹۵۱۹

آموزشگاه آرایشگری مردانه خدامیان

کرج، خیابان بهشتی، خیابان امام جعفر صادق
۰۹۱۲۴۱۴۲۸۹۷

اموزشگاه ارایشگری مردانه وفایی کرج

کرج، جاده ملارد سراه مارلیک جنب بانک ملت پلاک ۹۳ طبقه دوم
۰۹۱۲ ۴۶۳ ۷۰۵۷

آموزشگاه آرایشگری مردانه کرج من کرج

کرج، میدان شاه عباسی، روبروی کاروانسرا، پ ۷۴۹، طبقه دوم
۰۹۱۲۳۲۵۹۵۱۹

۰۲۶۳۲۲۴۹۳۸۳

آموزشگاه آرایشگر مردانه آریا فر کرج

کرج،  هشتگرد ۰۲۶۴۴۲۳۹۶۱۹

آموزشگاه آرایشگری  A-MAN SEVEN

کرج، جاده ملارد، بلوار رسول اکرم، پایین تر از شیرینی فروشی ماه عسل ۰۹۰۱۷۰۸۰۲۸۳
کلاس آرایش و پیرایش مردانه

دیگر کلاس های آرایشگری مردانه ایران

معرفی برترین مراکز آموزش آرایشگری کشور

در این مطلب برترین مراکز آموزش آرایشگری کشور معرفی خواهند شد. این آموزشگاه ها بنا به شرایط و دوره های آموزشی متنوع خود امکان برگزاری دوره های آموزشی آنلاین یا حضوری را خواهند دارند. بدلیل توضیحات مفصل در مورد هر مجموعه بهتر است برای مشاهده لیست آموزشگاه های هر استان روی آن کلیک کنید.

لیست آموزشگاه تاتو در کرج

لیست آموزشگاه تاتو در تهران

لیست آموزشگاه آرایشگری زنانه در کرج

لیست آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

اخذ مجوز آموزشگاه آرایشگری

بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه کشور

بهترین کلاس آرایشگری مردانه کرج کجاست؟

فعالیت های گسترده ای در زمینه آرایشگری انجام میشود و بسیاری از سالن های آرایشگری نیز بصورت خودجوش اقدام به آموزش دوره های آرایشگری مردانه مینمایند اما باید به این نکته توجه کرد که یکی از تفاوت های بسیاری مهم سالن آرایشگری و آموزشگاه آرایشگری در اعطای مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای به هنرجویان خود می‌باشد که این خود نشانگر آموزش تخصصی این مراکز نسبت به مراکز دیگر است زیرا مربیان در این آموزشگاه ها خود دارای تجربه کاری فراوان و نیز دارای مدارک تخصصی از مراکز معتبر می‌باشند و از مدارک دریافتی برای تاسیس آموزشگاه یا آموزش و یا استفاده بعنوان رزومه کاری میتوان استفاده نمود.
همینطور این مدارک قابل ترجمه هستند و برای مهاجرت نیز میتوان بعنوان یک امتیاز ویژه روی آن حساب کرد. البته نمیتوان از سالن های آرایشی خوب هم غافل شد و صرفا گفت که آنها کیفیتی ندارند زیرا چه بسیار از سالن های آرایشی مردانه در سطح کرج هستند که با تخصص بی نظیر خود در امر آرایشگری در سالن های با کیفیت و حتی VIP از علم و تخصص درجه یک خود استفاده کرده و سهم عمده ای در به ثمر رساندن آموخته هایشان دارند.

کلاس آرایشگری مردانه ویژه بزرگسالان در کرج

کلاس های آرایشگری مردانه برگزار شده توسط مراکز معرفی شده عمدتا برای بزرگسالان بوده و در دو مرحله مبتدی و پیشرفته برگزار میشود.

کلاس اصلاح موی آقایان ویژه نوجوانان در کرج

بسیاری از کودکان و نوجوانان علاقمند به آموزش دوره های ارایشگری مردانه در کرج برای راه اندازی سالن ارایشگری هستند. یکی از خدمات آموزشی ویژه آموزشگاه های آرایشگری مردانه برگزاری دوره های آرایش و پیرایش برای این محدوده سنی است تا با دریافت مدرک اقدام به راه اندازی کسب و کار و شغل مناسب نمابند.

کلاس آنلاین آرایشگری مردانه در کرج

بعد از فراگیر شدن بیماری های همه گیر و حتا قبل از آن، آموزش آنلاین آرایشگری مردانه رواج داشت، اما بعد از این اتفاقات کلاس های آنلاین آرایشگری مردانه در کرج بسیار رونق پیدا کرد که توسط بسیاری از این مراکز برگزار میشود.

بسته های آموزش آرایشگری مردانه

بجز آموزش آنلاین امکان اموزش ارایش و پیرایش مردانه از طریق بسته های آموزشی و سی دی یا فیلم دانلودی هم امکان پذیر است که نوعی از آموزش راه دور محسوب میشود.

دوره ارایشگری مردانه در کرج

همانطور که در جدول ابتدای صفحه اشاره شد دوره های پیرایش مردانه شامل هفت دوره اصلی میشود که عبارتند از:

پیرایشگری مردانه درجه ۲ – پیرایشگری مردانه درجه ۱ – متعادل سازی چهره مردانه – چهره پردازی مردانه – ترمیم کننده موی سر – کاربر مواد شیمیایی – بهداشت کار ناخن مردانه.

آموزش کوتاهی مو مردانه در کرج ( دوره اصلاح مو مردانه در کرج )

یکی از محبوب ترین و پایه ای ترین دوره های پیرایشگری مردانه دوره آموزش کوتاهی مو مردانه در کرج است. این دوره یکی از مهم ترین و اصلی ترین دوره آرایشگری مردانه در کرج محسوب میشود چرا که مبنای بیشترین سطح درآمدزایی و فعالیت را در آرایشگاه های مردانه در کرج دارد.

آموزش گریم داماد در کرج

یکی از معروف ترین دوره های پیرایشگری مردانه دوره آموزش گریم داماد در کرج است. این دوره یکی بعد از کوتاهی مو محبوب ترین دوره آرایشگری مردانه در کرج محسوب میشود چرا که درآمدزایی بسیاری را برای آرایشگاه های مردانه در کرج دارد.

قیمت آموزش آرایشگری مردانه در کرج چقدر است؟

هر ساله شهریه آموزش دوره های آرایشگری مردانه در کرج توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور مشخص میشود و با ابلاغ به مراکز مجاز فنی و حرفه ای نسبت به آموزش اعمال میشود. هزینه ها دوره های آرایشگری مردانه در جدول ابتدای صفحه اورده شده است.

آموزشگاه های آرایشگری مردانه معرفی شده مربوط به کدام نقاط میشود؟

این آموزشگاه ها شامل معتبرترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج و استان البرز، آموزشگاه آرایشگری مردانه در شرق کرج، آموزشگاه آرایشگری مردانه در شمال کرج، آموزشگاه آرایشگری مردانه در جنوب کرج و نیز تعدادی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری تمام ایران میشوند.

کدام یکی از آموزشگاه ها و سالن آرایشگری مردانه کرج را انتخاب کنیم؟

اعتبار مدرک آرایشگری فنی و حرفه ای مردانه

مدارک اعطا شده توسط آموزشگاه های مجاز از سمت فنی و حرفه ای بوده و مدارک آرایش و پیراش مردانه فنی و حرفه ای جزو معتبرترین مدارک بین المللی است که از سمت اداره فنی و حرفه ای کرج صادر میشود.

مدت زمان دوره آرایشگری مردانه در کرج

مدت زمان دوره آرایشگری مردانه در کرج ۷ تا ۱۰ جلسه است و در این مدت آموزش‌های جامعی در خصوص پیرایشگری مردانه، اصلاح موی سر، اصلاح ریش، انکادر کردن، پاکسازی پوست، بهداشت کار ناخن مردانه و رنگ کردن موها ارائه می‌شود. دوره‌های آرایشگری مردانه به‌صورت فشرده و عادی برگزار می‌شود که دوره فشرده آن برای افرادی که قصد در مدت زمان کوتاهی آموزش ببیند مانند افراد شاغل و افراد غیربومی، مناسب است.

تعداد شرکت‌کنندگان در کلاس آرایشگری مردانه در کرج

تعداد شرکت‌کنندگان در کلاس آرایشگری مردانه در کرج ۱ تا ۸ نفر است. در واقع این کلاس‌ها به‌صورت خصوصی، نیمه‌خصوصی و گروهی برگزار می‌شود که تعداد شرکت‌کنندگان در هر یک از آنها متفاوت است. در کلاس خصوصی آرایشگری مردانه ۱ تا ۳ نفر، کلاس نیمه‌خصوصی ۴ تا ۶ نفر و در کلاس گروهی ۷ تا ۸ نفر شرکت می‌کنند. شما می‌توانید به هنگام ثبت‌نام در دوره آموزش آرایشگری مردانه نوع کلاس و تعداد شرکت‌کنندگان را بسته به شرایط خود انتخاب کنید.

ویژگی‌های بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج

در بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه کرج دوره‌های آموزشی آرایشگری در سطح مبتدی و حرفه‌ای برگزار می‌شود و شما با هر سطح از مهارت می‌توانید در این دوره‌ها شرکت کنید. آموزشگاه‌های آرایشگری زیادی در کرج دوره‌های آرایشگری را برگزار می‌کنند و شما برای گذراندن این دوره باید بهترین آموزشگاه را انتخاب کنید. با توجه به ویژگی‌هایی زیر شما می‌توانید یک آموزشگاه معتبر آرایشگری در کرج را شناخته و در دوره‌های آن ثبت‌نام کنید.

 • داشتن مجوزهای قانونی برای فعالیت در حوزه آرایشگری
 • حضور اساتید مجرب و حرفه‌ای در حوزه آرایشگری
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین و حضوری آرایشگری
 • ارائه سرفصل‌های جامع و مطابق استانداردهای روز دنیا
 • امکانات و تجهیزات باکیفیت در کلاس‌های آرایشگری مردانه

نحوه دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای آرایشگری مردانه در کرج

مدرک فنی و حرفه‌ای آرایشگری مردانه یکی از مدارک معتبر در این حوزه است که به هنرجویان داده می‌شود. نحوه دریافت این مدرک به صورت زیر است:

 1. ثبت‌نام در آموزشگاه آرایشگری آقایان کرج
 2. گذراندن دوره‌های آموزش آرایشگری مردان
 3. شرکت در آزمون فنی و حرفه‌ای آرایشگری مردانه
 4. کسب نمره قبولی در آزمون و دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای آرایشگری آقایان

پس از دوره آرایشگری آقایان در کرج چه توانایی‌هایی کسب می‌کنم؟

دوره آموزش آرایشگری آقایان در کرج یک دوره کامل است و سرفصل‌های آن توسط اساتید مجرب و حرفه‌ای در این زمینه آموزش داده می‌شود. شما در پایان دوره تسلط کامل بر نحوه اصلاح کردن موی سر، اصلاح کردن صورت، حالت‌دهی به موها، خدمات ناخن، پاکسازی صورت و میکاپ صورت آقایان، کسب خواهید کرد.

دقت داشته باشد که معیار این رتبه بندی را نسبت به بازخورد و نظر سنجی مراجعین این آموزشگاه ها و سالن ها و نیز سطح کیفیت آموزشی و خدمات سالن، دوره های ارائه شده برای آموزش در آموزشگاه، کیفیت تجهیزات آموزشگاه، هزینه آموزش دوره ها و سایر موارد قرار داده شده است. پس این مجموعه شامل بهترین سالن پیرایش مردانه و بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج می باشد.

ویدیوی معرفی آموزشگاه

 • مشاهده ویدیوی معرفی آموزشگاه آرایشگری مردانه
 • مشاهده ویدیوی معرفی آموزشگاه آرایشگری مردانه

سوالات متداول آموزش آرایشگری

در این کلاس های آرایشگری مدرک میدن؟

مسلما در آموزشگاه های آرایشگری مردانه دارای مجوز، مدرک رسمی آن رشته و لاین به شما داده خواهد شد. این مدرک دارای کد ریجستری بین المللی و از طرف سازمان فنی و حرفه ای داده خواهد شد. فقط آموزشگاه هایی حق اعطای مدرک را دارند که دارای مجوز رسمی فعالیت و آموزش از سازمان فنی و حرفه ای و اتحادیه را داشته باشند.

در کلاس های آرایشگری فقط کوتاهی مو آموزش داده میشود؟

همانطور که از نام آموزشگاه ها مشخص است یک آموزشگاه آرایش و پیرایش اول آموزش کوتاهی موی مردانه را آموزش میدهد و در کنار آن نیز لاین های مختلفی چون گریم داماد، شناخت انواع مو و پوست، شناخت تجهیزات و ابزار، آموزش کار با تجهیزات، مراقبت از پوست و … آموزش داده میشود.

مدرک آرایشگری مردانه به چه کاری میاد؟

مسلما شما برای راه اندازی یک آموزشگاه یا سالن آرایشگری مردانه نیاز به مدرک تخصصی را دارد. جدای از اینکه در این آموزشگاه ها روش های جدید کوتاهی مو تدریس میشود، در کنار آن نیز باید توجه داشته باشید که برای راه اندازی یک سالن و آموزشگاه پیرایشگری مردانه باید دارای مدرک و گواهینامه فنی و حرفه ای باشید.

هزینه دوره های آریشگری چقدر است؟

شهریه آموزش آرایشگری و پیرایش مردانه درجه ۲ حدود ۳ میلیون تومان

شهریه آموزش آرایشگری و پیرایش مردانه درجه ۱ حدود ۲.۵ میلیون تومان

شهریه آموزش گریم سینمایی یا چهره پردازی حدود ۳.۵ میلیون تومان

شهریه آموزش گریم داماد حدود ۲.۵ میلیون تومان

شهریه آموزش ترمیم مو حدود ۳.۷۰۰ میلیون تومان

شهریه آموزش بهداشت کار ناخن حدود ۲.۱۰۰ میلیون تومان

شهریه آموزش کار با مواد شیمیایی حدود ۳.۸ میلیون تومان

 

بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه کرج کجاست؟

صفت بهترین نسبی است و هر شخص نسبت به معیارهای خود تعریفی از آن دارد. مراکز نام برده شده همه جزو بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه کرج محسوب میشوند که آموزش های حضوری و آنلاین نیز دارند.

برای شکایت از آموزشگاه های آرایشگری باید چیکار کنیم؟

برای شکایت از آموزشگاه ها باید نکات زیر را مد نظر داشته باشید.

نکته اول:

توجه داشته باشید که در هنگام ثبت نام در مراکز آموزشی موارد زیر را مشخص کرده و در ابتدا با آموزشگاه به توافق برسید و در فرم ثبتنام ذکر نمایید.

مشخصات کامل دوره ی آموزشی چون: ۱- نوع دوره آموزشی ۲- مدت و ساعات آموزشی ۳- اساتید آموزشی دوره ها ۴- محل آموزش ها ۵- هزینه دوره ها ۶- نوع و مرجع صدور مدرک بعد از اتمام دوره

نکته دوم:

افراد برای اعلام شکایات خود در هر استان باید برای اعلام شکایات خود به اداره مربوطه در همان استان مراجعه نمایند تا سلسله مراتب جهت شکایات رعایت شود. مثلا شخصی که از آموزشگاه آرایشگری در کرج شکایت دارد باید به اداره فنی و حرفه ای استان کرج مراجعه نماید.

نکته سوم:

مجموعه های بزرگ آموزشی دارای واحد شکایات در شعب مرکزی می باشند که بصورت مستمر برای ارزیابی کیفیت شعب خود در حال فعالیت هستند و رسیدگی به شکایات از طریق خود مجموعه ها با سرعت بیشتری صورت میپذیرد. پس در ابتدای کار بهتر است برای شکایت خود ۱- به مدیر آن شعبه مراجعه کنید و ۲- به واحد شکایات آن برند آموزشی مراجعه کنید تا سلسله مراتب رفع مشکل بدرستی انجام شود و در انتها اگر نتیجه ای حاصل نشد ۳- به مراجع شکایت ذکر شده در این مطلب مراجعه شود. مجموعه های آموزشی میتوانند برای ارتقا سطح کیفی شعب تلفن بخش شکایات خود را از بخش نظرات برای ما ارسال نمایند تا در مطلب عنوان شود.

نکته چهارم:

در صورت فسخ یا عدم شرکت در کلاس ها توسط شما امکان بازپس گیری و یا جابجایی کلاس ها بصورت عادی ممکن نیست.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مطلب زیر را مطالعه فرمایید.

راهنمای شکایت از آموزشگاه ها

۱۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *