دوره آمادگی آزمون وکالت ۶ ماهه

(دیدگاه 1 کاربر)

تومان 5,680,000

خرید بسته دوره آمادگی آزمون وکالت ویژه شش ماهه

مجموعه کامل قوانین اصلی به همراه مطالب تفسیری کتب، نکات کلیدی و تستی. شما به راحتی می توانید با برنامه ریزی روز شمار و د قیق و پشتیبانی۶ ماهه بر تمامی مواد قانونی، مطالب تفسیری کتب و نکات تستی و کلیدی تسلط کامل را داشته باشید.

بسته کمک آموزشی وکالت مجموعه‌ی بی‌نظیر حقوقی است که برای آمادگی آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری در کوتاه‌ترین زمان ممکن آماده شده‌ است. این بسته آموزشی وکالت مختص محدوده زمانی 6 تا 9 ماه تا آزمون وکالت و مختص افرادی که نیاز به برنامه ریزی در زمان کم را دارند.
بسته وکالت سرعتی شامل گزیده نکات منسجم و تست‌های پرکاربرد آزمون‌های حقوقی و برنامه‌ریزی آموزشی گام به گام و همراهی تیم پشتیبانی متخصص برای برنامه ریزی هر چه بهتر شما می‌باشد.

تیم حقوقی با توجه به این زمان با ارائه برنامه ریزی روز شمار و دقیق و پشتیبانی گام به گام این امکان را به دوستان میدهند که بتوانند با تسلط بر تمامی مطالب موفقیت خود را در ازمون قطعی کنند.

ویژگی های بسته شش ماهه وکالت چیست؟

  • نوع آزمون: وکالت
  • مدت زمان برای استفاده: مدت زمان کوتاه و فشرده در 6 تا 9 ماه
  • منابع بسته: منابع بسته آموزشی سرعتی طبق آخرین منابع اعلامی و کتب مرجع تهیه می‌شود.
  • روش: تکیه بر گزیده نکات منسجم و تست‌های پرکاربرد
شناسه محصول: sorat6-vekalat دسته: , برچسب: , , ,

توضیحات

بسته کمک آموزش دوره آمادگی آزمون وکالت ۶ ماهه (سرعتی)

این بسته، مجموعه ای کامل از قوانین اصلی به همراه مطالب تفسیری کتب، نکات کلیدی و تستی و برنامه ریزی و مشاوره طی ۶ الی ۹ ماه است و بدین منظور تهیه شده است تا افرادی که فرصت مطالعاتی (۶ الی ۹ ماه) جهت شروع مطالعه برای آزمون وکالت دارند، بتوانند قوانین اصلی به همراه تفسیر کتب و نکات مهم را از منابع اصلی آزمون وکالت مطالعه کنند و آمادگی لازم را برای آزمون وکالت کسب نمایند.

اگر فقط ۶ الی ۹ ماه تا آزمون فرصت دارید، ولی تا کنون مطالعاتتان را شروع نکرده‌اید نگران نباشید، فقط کافی است با دوره آمادگی آزمون وکالت سرعتی همراه شوید. با وجود منابع اصلی و گزیده نکات منسجم و تست‌های پرکاربرد آزمون‌های حقوقی و برنامه‌ریزی آموزشی گام به گام و همراهی تیم پشتیبانی متخصص، مطالعات خود را آغاز کنید. با مطالعه این لقمه‌های آماده حقوقی که شامل مطالب تفسیری حقوقی به‌طور کامل و نص قانون و حتی نکات کلیدی و تست‌های چندین سال اخیر آزمون‌های حقوقی است، می‌توانید از این دوره با پوشش‌دهی همه جانبه نهایت استفاده جهت قبولی در آزمون وکالت را ببرید. داوطلب با این جی‌برگ‌ها (بسته کمک آموزشی وکالت) می‌تواند حتی در محل کار از زمان‌های مرده استفاده کند و با روزانه فقط ۲ ساعت‌ مطالعه بهترین بسته آمادگی آزمون وکالت به هدف درخشان قبولی دست یابد.

جی‌برگ ها میتوانند بدون نیاز به مراجعه به آموزشگاه حقوقی و کنکوری شما را در رسیدن به آزمون وکالت کمک میکنند.

جدول زیر محتوای دوره آمادگی آزمون وکالت ۶ ماهه را نشان می دهد:

نام توشه تعداد جی برگ منابع توضیحات
توشه مدنی ۱۳۰۰۸ حقوق مدنی ۱تا ۸ دکتر کاتوزیان،دکتر امامی، دکترصفایی، دکتر شهیدی و جزوات دکتر شهبازی این توشه شامل تمامی مواد قانونی و ارائه تمام مباحق حقوق مدنی یک تا ۸ می باشد همچنین تست های ۱۵ ساله گذشته در هر مبحث شما را در  تسلط به موضوعات مطرح شده همراهی میکند
آیین دادرسی مدنی ۴۱۱۲ نص مواد به همراه نکت کلیدی کتاب دکتر شمس این توشه شامل تمامی ماده ها به همراه نکات کلیدی و تست های ۱۵ ساله ی آزمون های سال های گذشته می باشد.
توشه جزا ۵۵۸۴ نص قانون به همراه مطالب تفسیری کتب دکتر اردبیلی شامل تمامی ماده های قانونی به همراه مطالب تفسیری منابع می باشد که طبق قانون جدید و آخرین تغییرات تنظیم شده است.
توشه تجارت ۶۲۷۲ نص قانون به همراه مطالب تفسیری کتب دکتر اسکینی، دکتر دمیرچیلی ودکتر کاویانی می باشد. این توشه همراه با آخرین  تغییرات جمع اوری گردیده . شما همراه این محصول علاوه بر تسلط بر مواد تمامی مباحث و نکات کتب را هم مطالعه می فرمایید..
آیین دادرسی کیفری ۲۷۶۸ نص مواد (تسلط کامل بر تمامی مواد) با توجه به قانون محور بودن این منبع این توشه شامل تمامی مواد به همراه قانون تشکیل دادگاه ها و جرایم نیرو های مسلح به همراه نکات کلیدی  می باشد که همراه با اصلاحیه و طبق قانون جدید تنظیم و گرد اوری شده است.
اصول فقه ۳۲۶۴ نص قانون به همراه مطالب تفسیری کتب دکتر ابوالحسن محمدی، محمد خوانساری منطق صوری،خلیل قبله ای خویی، حمید فرجی، سعید قافی، محمد رضا مظفرو جعفر سبحانی این توشه در بر گیرنده ی تمامی مطالب تفسیری منابع اصول فقه می باشد که به صورت تطبیقی تنظیم شده است و شامل تست های ۱۵ ساله ی آزمونهای سال های گذشته می باشد.

 

۰/۵ ( ۰ نظر )
۵/۵ ( ۲ نظر )

جدول ویژگی‌ها

انتشارات

جی 5

سایر توضیحات

ارائه روش آموزش منسجم و دقیق با برنامه ریزی روزانه, بسته مطالعه سریع, مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی, مدت زمان آموزشی 6 ماه تا 9 ماه

روش ارسال

پستی

یک دوره را انتخاب کنید

آزمون وکالت

برند

انتشارات G5

دسته آموزشی

حقوق

1 دیدگاه برای دوره آمادگی آزمون وکالت ۶ ماهه

  1. ایران آموزشگاه

    با این بسته در ۶ ماه از مبتدی تا قبولی توی ازمون وکالت میشه رسید؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 دیدگاه برای دوره آمادگی آزمون وکالت ۶ ماهه

  1. ایران آموزشگاه

    با این بسته در ۶ ماه از مبتدی تا قبولی توی ازمون وکالت میشه رسید؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.