دوره آمادگی آزمون حقوقی جی ۵ بسته ۶ ماهه سرعتی

(دیدگاه کاربر 1)

تومان 3,513,000تومان 4,846,000

بسته سرعتی آزمون وکالت جی 5

مجموعه کامل قوانین اصلی به همراه مطالب تفسیری کتب، نکات کلیدی و تستی. شما به راحتی می توانید با برنامه ریزی روز شمار و د قیق و پشتیبانی۶ ماهه بر تمامی مواد قانونی، مطالب تفسیری کتب و نکات تستی و کلیدی تسلط کامل را داشته باشید.

بسته کمک آموزشی وکالت و قضاوت یا جی برگ‌ها مجموعه‌ی بی‌نظیر حقوقی هستند که برای آمادگی آزمون‌های حقوقی در کوتاه‌ترین زمان ممکن آماده شده‌اند  که از آن جمله میتوان به دوره‌ی آمادگی وکالت سرعتی جی 5 اشاره کرد. این بسته آموزشی وکالت مختص کسانی است که محدوده زمانی 6 تا 9 ماه تا آزمون وکالت را مهلت دارند و نیاز به برنامه ریزی در زمان کم را دارند.
بسته وکالت سرعتی جی 5 شامل گزیده نکات منسجم و تست‌های پرکاربرد آزمون‌های حقوقی و برنامه‌ریزی آموزشی گام به گام و همراهی تیم پشتیبانی متخصص برای برنامه ریزی هر چه بهتر شما می‌باشد.

تیم حقوقی جی ۵ با توجه به این زمان با ارائه برنامه ریزی روز شمار و دقیق و پشتیبانی گام به گام این امکان را به دوستان میدهند که بتوانند با تسلط بر تمامی مطالب موفقیت خود را در ازمون قطعی کنند.

ویژگی های بسته شش ماهه وکالت چیست؟

 • نوع آزمون: وکالت
 • مدت زمان برای استفاده: مدت زمان کوتاه و فشرده در 6 تا 9 ماه
 • منابع بسته: منابع بسته آموزشی سرعتی طبق آخرین منابع اعلامی و کتب مرجع تهیه می‌شود.
 • روش: تکیه بر گزیده نکات منسجم و تست‌های پرکاربرد

منابع بسته آمادگی آزمون وکالت جی 5 چیست؟

 • مجموعه حقوق مدنی: کتب دکتر کاتوزیان و از جزوات دکتر شهبازی به عنوان مرجع مکمل
 • مجموعه حقوق تجارت: جلد دکتر اسکینی و نکات کلیدی دکتر کاویانی و نص قانون
 • مجموعه حقوق جزا: محشی دکتر گلدوزیان و کتب دکتر اردبیلی و نص قانون مجازات
 • مجموعه آیین دادرسی کیفری: نص صریح و گزیده نکات کلیدی
 • مجموعه آیین دادرسی مدنی: نص قانون همراه نکات کلیدی دکتر شمس
 • مجموعه اصول فقه: کتاب اصول استنباط دکترابوالحسن محمدی و محمد خوانساری منطق صوری، خلیل قبله‌ای خویی، سعید قافی، جعفر سبحانی
صاف
مقایسه

توضیحات

بسته کمک آموزش وکالت «دوره آمادگی آزمون وکالت انتشارات جی ۵ سرعتی»

اگر فقط ۶ الی ۹ ماه تا آزمون فرصت دارید، ولی تا کنون مطالعاتتان را شروع نکرده‌اید نگران نباشید، فقط کافی است با دوره آمادگی آزمون وکالت سرعتی جی ۵ همراه شوید. با وجود منابع اصلی و گزیده نکات منسجم و تست‌های پرکاربرد آزمون‌های حقوقی و برنامه‌ریزی آموزشی گام به گام و همراهی تیم پشتیبانی متخصص، مطالعات خود را آغاز کنید. با مطالعه این لقمه‌های آماده حقوقی که شامل مطالب تفسیری حقوقی به‌طور کامل و نص قانون و حتی نکات کلیدی و تست‌های چندین سال اخیر آزمون‌های حقوقی است، می‌توانید از این دوره با پوشش‌دهی همه جانبه نهایت استفاده جهت قبولی در آزمون وکالت را ببرید. داوطلب با این جی‌برگ‌ها (بسته کمک آموزشی وکالت) می‌تواند حتی در محل کار از زمان‌های مرده استفاده کند و با روزانه فقط ۲ ساعت‌ مطالعه بهترین بسته آمادگی آزمون وکالت به هدف درخشان قبولی دست یابد.

جی‌برگ ها میتوانند بدون نیاز به مراجعه به آموزشگاه حقوقی و کنکوری شما را در رسیدن به آزمون وکالت کمک میکنند.

منابع بسته کمک آموزشی وکالت چیست؟

منابع بسته سرعتی وکالت جی ۵ شامل موارد ذیل است:

 1. مجموعه حقوق مدنی که این مجموعه جی‌برگ‌ها، گردآوری، تالیف و تطبیقی از مهمترین منابع مانند کتب دکتر کاتوزیان و از جزوات دکتر شهبازی به عنوان مرجع مکمل نیز استفاده شده و نص قانون و گزیده نکات و تست‌های ۱۵ سال اخیر در برخی مجموعه‌ها جای‌گذاری شده است.
 2. مجموعه حقوق تجارت که این مجموعه جی‌برگ‌ها بر اساس منابعی چون، ۵ جلد دکتر اسکینی و نکات کلیدی دکتر کاویانی و نص قانون به همراه نکات آزمونی که در لابه‌لای مواد ارائه شده است.
 3. مجموعه حقوق جزا که این مجموعه جی‌برگ‌ها، براساس منابعی چون، محشی دکتر گلدوزیان و کتب دکتر اردبیلی و نص قانون مجازات همراه نکات کلیدی که در لابه‌لای مواد ارائه شده است.
 4. مجموعه آیین دادرسی کیفری که شامل مجموعه جی‌برگ‌های نص صریح و گزیده نکات کلیدی که در لابه‌لای مواد ارائه شده است.
 5. مجموعه آیین دادرسی مدنی که این مجموعه جی‌برگ‌ها براساس منابعی چون نص قانون همراه نکات کلیدی دکتر شمس که در لابه‌لای مواد ارائه شده و تست‌های چندین سال اخیر آزمون وکالت، قضاوت، ارشد و دکتری اعزام به خارج از کشور است.
 6. مجموعه اصول فقه که این مجموعه جی‌برگ‌ها براساس منابعی چون، کتاب اصول استنباط دکترابوالحسن محمدی و محمد خوانساری منطق صوری، خلیل قبله‌ای خویی، سعید قافی، جعفر سبحانی است و در برگیرنده‌ی تمامی مطالب تفسیری منابع اصول فقه است که به صورت تطبیقی تنظیم شده و همراه با تست‌های ۱۵ سال اخیر آزمون‌های حقوقی است.
۵/۵ ( ۱ نظر )

توضیحات تکمیلی

انتشارات

جی 5

سایر توضیحات

ارائه روش آموزش منسجم و دقیق با برنامه ریزی روزانه, بسته مطالعه سریع, مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی, مدت زمان آموزشی 6 ماه تا 9 ماه

روش ارسال

پستی

دوره حقوق

آزمون قضاوت, آزمون مشاوران قوه قضائیه, آزمون وکالت, حقوق, سردفتری ازدواج و طلاق, سردفتری اسناد رسمی

برند

انتشارات G5

1 دیدگاه برای دوره آمادگی آزمون حقوقی جی ۵ بسته ۶ ماهه سرعتی

 1. ایران آموزشگاه

  با این بسته در ۶ ماه از مبتدی تا قبولی توی ازمون وکالت میشه رسید؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 دیدگاه برای دوره آمادگی آزمون حقوقی جی ۵ بسته ۶ ماهه سرعتی

 1. ایران آموزشگاه

  با این بسته در ۶ ماه از مبتدی تا قبولی توی ازمون وکالت میشه رسید؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *