دوره آمادگی آزمون سردفتری اسناد رسمی ۶ ماهه

تومان 4,143,000

خرید بسته دوره آمادگی آزمون سردفتری اسناد رسمی ویژه شش ماهه

مجموعه کامل قوانین اصلی به همراه نکات کلیدی، تست ها و برنامه ریزی و مشاوره 6 ماهه میباشد.

بسته کمک آموزشی سردفتری اسناد رسمی، مجموعه‌ کمک آزمون بی‌نظیر حقوقی است که برای آمادگی آزمون‌ سردفتری اسناد رسمی با تکیه بر یادگیری بلند مدت حافظه و توجه روی دروسی که دیگران بر روی آن تسلط  کافی ندارند طراحی شده است. این بسته آموزشی مختص کسانی است که محدوده زمانی 6 تا 9 ماه تا آزمون سردفتری اسناد رسمی را مهلت دارند و نیاز به برنامه ریزی در زمان کم را دارند.

ویژگی های محصول

  • نوع آزمون: سردفتری اسناد رسمی
  • مدت زمان برای استفاده: مدت زمان کوتاه و فشرده در 6 تا 9 ماه
  • منابع بسته: منابع بسته آموزشی سرعتی طبق آخرین منابع اعلامی و کتب مرجع تهیه می‌شود.
  • روش: تکیه بر گزیده نکات منسجم و تست‌های پرکاربرد
شناسه محصول: sorat6-sardaftar دسته: , برچسب: ,

توضیحات

بسته کمک آموزش دوره آمادگی آزمون سردفتری اسناد رسمی ۶ ماهه (سرعتی)

این مجموعه برای زمان باقی مانده تا آزمون که تقریبا ۶ ماه است تهیه شده است.

عنوان سفر

سفر ۳۴۰۰۰ گامی  سردفتری اسناد رسمی

مجموعه کامل قوانین اصلی به همراه مطالب تفسیری کتب ، نکات کلیدی و تستی. شما به راحتی می توانید با  برنامه ریزی روز شمار و د قیق و پشتیبانی۶ ماهه بر تمامی مواد قانونی، مطالب تفسیری کتب و نکات تستی و کلیدی تسلط کامل را داشته باشید.

به جای سردرگمی بین کلاس ها و کتابهای متعدد، تنها با ۳۴ هزار گام کوچک و برنامه ریزی شده به سر دفتری اسناد رسمی  برسید.

هدف سفر

 هدف این سفر آن است که؛ با وجود جاده پر پیچ و خم سر دفتری اسناد رسمی،  شما به سلامت به مقصد خود برسید. در این سفر خیالتان راحت است که با وجود منابع متعدد و پراکنده، به غنی ترین و کامل ترین منابع دسترسی دارید و با هر شرایطی که از لحاظ زمانی دارید،  راه حل و تور های مختلفی برای مسیر پیش رویتان موجود است.

در این سفر پر فراز و نشیب، نیاز به جی پی اسی دارید که در هر لحظه، فاصله شما را نسبت به مقصد نشان دهد تا مطمئن شوید در جهتی درست در حال حرکت هستید و جعبه جی ۵ همان جی پی اس شماست. در این سفر به شما کوله های یادگیری داده می شود که تمامی لوازم مورد نیاز شما داخل آن است. این کوله های یادگیری  شامل تمامی منابع مورد نیاز شما هستند که به صورت جی برگ های آماده تنظیم شده اند و با مرور و تکرار در مطالعه ی آنها به روش جی ۵  مطالب برای همیشه به حافظه بلند مدتتان منتقل شده، به نحوی که در آزمون اسناد رسمی  با تسلط کامل تمامی مواد قانونی و مطالب تفسیری را به یاد  آورده و با اطمینان کامل به تست های آزمون پاسخ می دهید. در این سفر شما نیازمند همراهی لیدر های حرفه ای هستید تا لحظات سخت سفر شما را به لحظاتی شیرین و با ثبات تبدیل کنند، پشتیبانان تخصصی جی ۵، لحظه به  لحظه شما را همراهی و مراقبت می کنند و بهترین راه حل ها را در زمان چالش های یادگیری به شما ارائه می دهند.

محتوای آموزشی سفر

 جی برگ های آماده یا همان لقمه های یادگیری مهمترین توشه ی سفر یادگیری شما هستند که شامل کلیه قانون ها (مواد قانونی) وحقوق ها (مطالب تفسیری کتاب ها) می باشند و شما را از استرس کتاب ها و کلاس های متعدد و فراموشی مطالب و … نجات می دهند. با این توشه های غنی برای سالم رسیدن به مقصد موفقیت در آزمون اسناد رسمی  به هیچ منبع دیگری نیاز ندارید.

کوله یادگیری موفق

در کوله ی یادگیری موفق، تمامی ابزارها و لوازم مورد نیاز شما برای یک سفر مطمئن فراهم شده است، تا بتوانید به تناسب برنامه یا تور آموزشی که انتخاب می کنید از آنها بهره ببرید، این ابزارها و لوازم شامل موارد زیر می باشد:

جدول شماره ی ۱: محتوای کوله ی یادگیری موفق اسناد رسمی

محتوای کوله

کاربرد

مزایا

فکر افزار جی ۵ (جی پی اس سفر)

فکر افزار جی ۵ همان جی پی اس شما در این سفر یادگیری است، که نشان می دهد کجای مسیر یادگیری هستید و تثبیت وبه یاد سپاری مطالب را برای شما میسر می سازد. شما با پشت سر گذاشتن ۵ مرحله ی یادگیری با جی ۵ سفرتان را بیمه می کنید و از چند جهت اطمینان کامل می یابید.

۱-افزایش سرعت مطالعه و صرفه جویی در زمان

۲- تثبیت و پایداری همیشگی مطالب در حافظه بلند مدت

۳-استفاده از وقت های مرده و تلف شده در جهت یادگیری بیشتر

جی برگ های قوانین و حقوق ها (توشه های سفر)

متقاضیان آزمون اسناد رسمی  نیازمند تسلط کامل بر تمامی مطالب اعم ازقوانین و مطلب تفسیری حقوق ها هستند. تیم متخصصین حقوقی جی ۵، تمامی نکات و مطالب اعم از قوانین و مطالب تفسیری منابع را به صورت جی برگ های نوشته شده تهیه و گردآوری کرده است.دوستان حقوقی با مطالعه این جی برگ ها دیگر نیازبه هیچ منبع دیگری ندارند.

۱-مطالعه و مقایسه تطبیقی هم زمان چندین منبع

۲-توانایی شناسایی قوانین مرتبط

۳-یادگیری هم زمان شرح ماده

۴- کاهش حجم منابع

۵-تسریع در پاسخگویی به سوالات چهار گزینه ای

جدول شماره ۲: محتوای توشه های سفر سردفتری اسناد رسمی

توضیحات

منابع

تعداد جی برگ

نام توشه

ردیف

شامل قانون ها (تسلط بر نص مواد) و حقوق ها که مطالب تفسیری منابع می باشد که همراه تست های ۱۵ ساله ی آزمون های سال های گذشته می باشد.

نظم کنونی دکتر کاتوزیان،دکتر امامی ،دکتر صفایی،دکتر شهیدی و جزوات دکتر شهبازی

۱۲۱۸۶

توشه مدنی

۱

 شامل قانون ها (تسلط بر نص مواد) و حقوق ها که مطالب تفسیری منابع می باشد که همراه تست های ۱۵ ساله ی آزمون های سال های گذشته می باشد

نص قانون به همراه مطالب تفسیری کتاب دکتر غلامرضا شهری

۱۸۵۶

توشه حقوق ثبت

۲

شامل تمامی ماده های قانونی به همراه مطالب تفسیری منابع می باشد که طبق قانون جدید و آخرین تغییرات تنظیم شده است.

نص قانون به همراه مطالب تفسیری کتب دکتر اردبیلی و دکتر گلدوزیان

۵۸۰۸

توشه جزا

۳

شامل تمامی ماده های قانونی به همراه مطالب تفسیری کمنابع می باشد که همراه با آخریت تغییرات می باشد که شما علاوه بر تسلط بر مواد تمامی مباحث و نکات کتب را هم مطالعه می کنید

نص قانون به همراه مطالب تفسیری کتب دکتر اسکینی ،دکتر دمیرچی ودکتر کاویانی می باشد.

۵۸۶۲

توشه تجارت

۴

شامل شرح دروس، لغات،قواعد ، تحلیل صرفی ، نکان مهم و تکمیلی ،نکات کنکوری ، سوالات کنکوری می باشد

مطالب تفسیری کتب درسی

۳۴۰۸

توشه عربی

۵

 شامل شرح دروس ، نکات کنکوری وتستی ، آرایه های ادبی،تاریخ ادبیات می باشد

مطالب تفسیری کتب درسی

۲۵۹۲

توشه ادبیات فارسی

۶

در دست آماده سازی

توشه آئین نامه و مقررات ثبتی

۷

چقدر تا آزمون سردفتری اسناد رسمی  فرصت دارید؟

با توجه به زمان شروع سفر یادگیری شما، راه ها و نقشه های متفاوتی برای موفقیت تان فراهم شده است که شامل مسیر هاو راه هایی با زمان های  یک ساله ، ۶ ماهه و ۳ ماهه می باشد.

جدول شماره ی ۳: بودجه بندی آموشی( نقشه ی راه)

مسیر سفر

زمان سفر

محتوای سفر

مسیر قدرتی

بیشتر از ۹ ماه

این مسیر برای متقاضیانی مناسب است که تا آزمون زمان مناسبی دارند و می توانند تمامی مطالب را به همراه قوانین فرعی در قالب یک برنامه ریزی روز شمار و با پشتیبانی گام به گام مطالعه کنند، و دیگر دغدغه ی زمان بندی، اتمام و مرور دروس را ندارند. دراین مسیر تمامی مطالب از پایه، مطالعه و با مرور و طبق پشتییبانی تثبیت می شوند.

مسیر سرعتی

۶ تا ۹ ماه

این مسیر برای آن دسته از متقاضیانی مفید است که زمان متوسطی تا آزمون دارند اما میخواهند برای پاسخگویی به تمام سوالات، کلیه ی دروس، مطالب و نکات را بخوانند و با مرور و تکرار و طبق برنامه، به منابع مسلط شوند، این  مسیر معمولا به دوستانی که  ۶ تا ۹ ماه تا آزمون زمان دارند توصیه میشود. تیم حقوقی جی ۵ با توجه به این زمان با ارائه برنامه ریزی روز شمار و دقیق و پشتیبانی گام به گام این امکان را فراهم می کند که همسفران بتوانند با تسلط بر تمامی مطالب و منابع، موفقیت خود را در ازمون اسناد رسمی  قطعی کنند.

مسیر همراه با چتر نجات

۳ ماه یا کمتر

در این مسیر متقاضیان آزمونهای حقوقی زمان اندکی را برای مطالعه ی منابع دارند و نیازمند برنامه یزی دقیق و روز شمار و پشتیبانی گام به گام می باشد، در این زمان که معمولا ۳ ماه یا کمتر میباشد به متقاضیان توشه های ویژه ای داده می شود که قابلیت تسلط به قوانین و نکات را برایشان فراهم آورد.

در این سفر شما می توانید متناسب با زمان، نحوه ی یادگیری، نیاز و علایق خود در یکی از این تورها با ما همراه شوید و با کمک پشتیبان های جی ۵، به مقصد موفقیت در آزمون اسناد رسمی  دست یابید.

جدول شماره ی ۴: برنامه ریزی و پشتیبانی، ( تور های آموزشی جی ۵ در سفر اسناد رسمی ها)

عنوان تور

هدف و مزایای تور

مخاطبان تور

تور آموزشی (برنامه ریزی و پشتیبانی) دو هفتگی

داوطلب به صورت دو هفته یکبار با راهنمای سفر خود در ارتباط  است و بر اساس بودجه بندی صورت گرفته، نتایج داوطلب مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرد و بر مبنای تحلیل صورت گرفته و نیاز های او برنامه مورد مطالعه ایشان بهینه سازی میشود. به گونه ای که از زمان موجود بیشترین بهره وری حاصل شود. در این راستا بر حسب نوع پیشرفت داوطلب به وی برنامه و مسیر  مطالعاتی داده خواهد شد

این تور آموزشی به داوطلبانی پیشنهاد میشود که علاوه بر نیاز به مشاوره در ارتباط با رفتارهای مطالعاتی به برنامه ریزی توسط یک متخصص نیز علاقمند هستند و تمایل دارند که تا آزمون به صورت گام به گام و منظم  هر دو هفته یکبار با مشاور و راهنمای خود در ارتباط باشند.

تور آموزشی (برنامه ریزی و پشتیبانی) ماهانه

داوطلب هر ماه یکبار با راهنمای سفر خود در ارتباط  بوده ومشاور با او تماس گرفته و به پرسش های وی پاسخ داده میشود. در این تور آموزشی، تمرکز بر نحوه انجام برنامه مطالعاتی است و در صورت صلاحدید مشاوره و نیاز های مطالعاتی داوطلب اصطلاحات کلیدی نیز در برنامه و سفر یادگیری وی قرار خواهد گرفت.

این تور آموزشی به داوطلبانی پیشنهاد میشود که علاوه بر نیاز به مشاوره در ارتباط با رفتارهای مطالعاتی به برنامه ریزی توسط یک متخصص نیز علاقمند هستند و تمایل دارند تا زمان آزمون به صورت منظم و ماهانه با پشتیبان خود در ارتباط باشند.

تور آموزشی (مشاوره) ماهانه

داوطلب نسبت به مسایلی که احساس نیاز میکند با راهنمای سفر خود ماهی یکبار ارتباط دارد. لازم به ذکر است که این دوره آموزشی فاقد برنامه ریزی توسط پشتیبان است و نقش پشتیبان بیشتر در راستای پاسخ به پرسش های داوطلب خواهد بود. زمان این تور آموزشی از زمان ثبت نام داوطلب تا روز آزمون به صورت ماهانه استمرار خواهد داشت.

این تور آموشی به داوطلبانی پیشنهاد میشود که نیاز های برنامه ریزی خود را میتوانند شخصا پوشش دهند و بیشتر برای رفع سوالات مرتبط با رفتار های مطالعاتی و مسایل روانشناختی مثل کنترل  استرس و حفظ آمادگی روحی و… تمایل دارند با راهنمای خود در ارتباط باشند.

همراهی پشتبانان و راهنماهای سفر

سفر شما به مقصد موفقیت در آزمون اسناد رسمی  ،سفری پر فراز و نشیب است که میتواند لذت بخش و امن یا استرس زا و خطرناک باشد. پشتیبانان و راهنمایان سفر جی ۵، متخصصینی هستند که تا رسیدن به مقصد موفقیت همواره کنارتان بوده و با کمک خود شما این سفر را برایتان با گام هایی هدفمند و لقمه هایی کوچک و آماده، امکان پذیر و  لذت بخش و آسان خواهند کرد.

جدول شماره ۵: کوله ی خدمات همراه( رایگان)

نام توشه

شرح توشه

قیمت( ریال)

تخفیف

تست سیب شخصیت

بر اساس این تست، رنگ شخصیت شما و نقاط قوت و ضعفتان مشخص می شود، و پشتیبانان بر اساس نتایج آن، شما را در مسیر یادگیری راهنمایی و حمایت می کنند.

۱۰۰.۰۰۰

رایگان

پاسخگویی۱۰۰ درصدی به  سوالات و ابهامات و رفع اشکال

در صورتیکه همسفر، در مسیر یادگیری، با ابهام، اشکال یا سوالی مواجه گردید بدون هیچ محدودیتی از طریق تماس تلفنی می تواند با پشتیبان خود در ارتباط باشد.

هر تماس ۵۰.۰۰۰

رایگان

پشتیبانی آنلاین

در صورتیکه هسفر، در مسیر یادگیری، با ابهام، اشکال یا سوالی مواجه گردید بدون هیچ محدودیتی از طریق سایت جی ۵( بخش پشتیبانی آنلاین)  می تواند با پشتیبان خود در ارتباط باشد.

هر پشتیبانی ۵۰.۰۰۰

رایگان

۰/۵ ( ۰ نظر )
۵/۵ ( ۱ نظر )

جدول ویژگی‌ها

انتشارات

جی 5

سایر توضیحات

ارائه روش آموزش منسجم و دقیق با برنامه ریزی روزانه, بسته مطالعه سریع, مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی, مدت زمان آموزشی 6 ماه تا 9 ماه

روش ارسال

پستی

یک دوره را انتخاب کنید

سردفتری اسناد رسمی

برند

انتشارات G5

دسته آموزشی

حقوق

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آمادگی آزمون سردفتری اسناد رسمی ۶ ماهه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آمادگی آزمون سردفتری اسناد رسمی ۶ ماهه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.