دوره آمادگی آزمون سردفتری ازدواج و طلاق ۶ ماهه

تومان 4,001,000

خرید بسته دوره آمادگی آزمون سردفتری ازدواج و طلاق ویژه شش ماهه

مجموعه کامل قوانین اصلی به همراه نکات کلیدی، تست ها و برنامه ریزی و مشاوره 6 ماهه میباشد.

بسته کمک آموزشی سردفتری ازدواج و طلاق، مجموعه‌ کمک آزمون بی‌نظیر حقوقی است که برای آمادگی آزمون‌ سردفتری ازدواج و طلاق با تکیه بر یادگیری بلند مدت حافظه و توجه روی دروسی که دیگران بر روی آن تسلط  کافی ندارند طراحی شده است. این بسته آموزشی مختص کسانی است که محدوده زمانی 6 تا 9 ماه تا آزمون سردفتری ازدواج و طلاق را مهلت دارند و نیاز به برنامه ریزی در زمان کم را دارند.

ویژگی های محصول

  • نوع آزمون: سردفتری ازدواج و طلاق
  • مدت زمان برای استفاده: مدت زمان کوتاه و فشرده در 6 تا 9 ماه
  • منابع بسته: منابع بسته آموزشی سرعتی طبق آخرین منابع اعلامی و کتب مرجع تهیه می‌شود.
  • روش: تکیه بر گزیده نکات منسجم و تست‌های پرکاربرد
شناسه محصول: sorat6-ezdevaj دسته: , برچسب: ,

توضیحات

بسته کمک آموزش دوره آمادگی آزمون سردفتری ازدواج و طلاق ۶ ماهه (سرعتی)

این مجموعه برای زمان باقی مانده تا آزمون که تقریبا ۶ ماه است تهیه شده است.

عنوان سفر

سفر ۳۳۰۰۰ گامی سردفتری ازدواج و طلاق

به جای سردرگمی در بین کلاس ها و کتابهای متعدد، تنها با ۳۳ هزار گام کوچک و برنامه ریزی شده به سردفتری ازدواج و طلاق  برسید.

مجموعه کامل قوانین اصلی به همراه مطالب تفسیری کتب، نکات کلیدی و تستی. شما به راحتی می توانید با  برنامه ریزی روز شمار و دقیق و پشتیبانی۶ ماهه بر تمامی مواد قانونی، مطالب تفسیری کتب و نکات تستی و کلیدی تسلط کامل را داشته باشید.

هدف سفر

هدف این سفر آن است که با وجود جاده پر پیچ و خم سردفتری ازدواج و طلاق شما به سلامت به مقصد خود برسید. در این سفر خیال شما راحت است که با وجود منابع متعدد و پراکنده، به غنی ترین و کامل ترین منابع دسترسی دارید و با هر شرایطی که از لحاظ زمانی دارید راه حل و تور های مختلفی برای سفر شما موجود است. در این سفر پر فراز و نشیب شما نیاز به جی پی اسی دارید که در هر لحظهفاصله شما را نسبت به مقصد نشان دهد تا شما مطمئن باشید در جهتی درست در حال حرکت هستید و جعبه جی ۵ همان جی پی اسشماست در این سفر به شما کوله های یادگیری داده می شود که تمامی لوازم مورد نیاز شما را فراهممی کند.این کوله های یادگیری  شامل تمامی منابع مورد نیاز شما هستند که به صورت جی برگ های آماده تنظیم شده اند که با مرور و تکرار آنها به روش جی ۵ برای همیشه به حافظه بلند مدت شما منتقل می شود و شما در آزمون سردفتری ازدواج و طلاق با تسلط کامل تمامی مواد قانونی و مطلب تفسیری را بهیاد می اوید و با اطمینان کامل به تست های آزمون پاسخ می دهید.در این فر شما نیازمند همراهی لیدر های حرفه ای هستید تا لحظات سخت سفر شما را به لحظاتی شیرین و پر آرامش مبدل سازند، پشتیبان جی ۵،لحظه لحظه شما را همراهی و مراقبت میکند و بهترین راه حل ها را در زمان چالش های یادگیری به شما ارائه می دهند.

محتوای آموزشی سفر جی ۵

جی برگ های آماده یا همان لقمه های یادگیری مهمترین توشه ی سفر یادگیری شما هستند که شامل کلیه قانون ها (مواد قانونی) وحقوق ها (مطالب تفسیری کتاب ها) می باشند و شما را از استرس کتاب ها و کلاس های متعدد و فراموشی مطالب و … نجات می دهند. با این توشه های غنی برای به سلامت رسیدن به مقصد موفققیت در آزمون سردفتری ازدواج و طلاق  به هیچ منبع دیگری نیاز ندارید.

کوله یادگیری موفق

در کوله ی یادگیری موفقر، تمامی ابزارها و لوازم مورد نیاز شما برای یک سفر مطمئن فراهم شده است، تا بتوانید به تناسب برنامه یا تور آموزشی که انتخاب می کیند از آنها بهره ببرید، این ابزارها و لوازم شامل موارد زیر می باشد.

جدول شماره ۱: محتوای کوله ی یادگیری موفق سردفتری ازدواج و طلاق

محتوای کوله

کاربرد

مزایا

فکر افزار جی ۵ (جی پی اس سفر)

فکر افزار جی ۵ همان جی پی اس شما در این سفر یادگیری است که نشان می دهد کجای مسیر یادگیری هستید و تثبیت وبه یاد سپاری مطالب را برای شما میسر می سازد.شما با پشت سر گذاشتن ۵ مرحله یادگیری با جی ۵ سفرتان را بیمه می کنیدو از چند جهت اطمینان کامل می یابید:

۱-افزایش سرعت مطالعه و صرفه جویی در زمان

۲- تثبیت و پایداری همیشگی مطالب در حافظه بلند مدت

۳-استفاده از وقت های مرده و تلف شده در جهت یادگیری بیشتر

جی برگ های قوانین و حقوق ها (توشه های سفر)

.متقاضیان آزمون سردفتری ازدواج و طلاق  نیازمند تسلط کامل بر تمامی مطالب اعم ازقوانین و مطلب تفسیری حقوق ها هستند. تیم متخصصین حقوقی جی ۵ تمامی نکات و مطالب اعم از قوانین و مطالب تفسیری منابع را به صورت جی برگ های نوشته شده تهیه و گردآوری کرده است.دوستان حقوقی با مطالعه این جی برگ ها دیگر نیازبه هیچ منبع دیگری ندارند.

۱-مطالعه و مقایسه تطبیقی هم زمان چندین منبع

۲-توانایی شناسایی قوانین مرتبط

۳-یادگیری هم زمان شرح ماده

۴- کاهش حجم منابع

۵-تسریع در پاسخگویی به سوالات چهار گزینه ای

 

جدول شماره ی ۲: محتوای توشه های سردفتری ازدواج و طلاق

توضیحات

منابع

تعداد جی برگ

نام توشه

ردیف

این توشه شامل قانون ها (تسلط بر نص مواد) و حقوق ها که مطالب تفسیری منابع می باشد که همراه تست های ۱۵ ساله ی آزمون های سال های گذشته می باشد.

نظم کنونی دکتر کاتوزیان،دکتر امامی ،دکتر صفایی،دکتر شهیدی و جزوات دکتر شهبازی

۱۲۱۸۶

مدنی

۱

: مباحث حقوقی شرح المعه به همراه ترجمه آن مولف دکتر اسدالله لطفی، متن تحریر الروضه به همراه ترجمه

فقه استدلالی سید مهدی دادمرزی ، شرح المعه مولف دکتر علی سیروانی-متون فقه (نموداری) مولف مهدی صیادی کاملترین

ترجمه نموداری شرح المعه حمید مسجد سرایی استفاده شد است که با مطالعه ی این پک دیگر شما نیازی به کتب دیگر با حجم

بالا و تعدد منابع ندارید

مطالب تقسیری منابع مطابق با ماده های قانونی

۶۱۸۶

متون فقه

۲

این توشه شامل شرح دروس، لغات،قواعد ، تحلیل صرفی ، نکان مهم و تکمیلی ،نکات کنکوری ، سوالات کنکوری می باشد.

مطالب تفسیری کتب درسی

۳۴۰۸

عربی

۳

. این توشه شامل شرح دروس ، نکات کنکوری وتستی ، آرایه های ادبی،تاریخ ادبیات می باشد

. مطالب تفسیری کتب درسی

۲۵۹۲

ادبیات فارسی

۴

در دست آماده سازی

 

مقررات مربوط به ازدواج و طلاق

۵

موجود نیست.

احکام شرعی

۶

بودجه بندی آموزشی(نقشه راه)

چقدر تا آزمون سردفتری ازدواج و طلاق فرصت دارید؟

با توجه به زمان شروع سفر یادگیری شما، راه ها و نقشه های متفاوتی برای موفقیت شما فراهم شده است که شامل مسیر هاو راه هایی با زمان یک ساله، ۶ ماهه و ۳ ماهه می باشد.

جدول شماره ۳: بودجه بندی آموزشی(نقشه راه)

مسیر سفر

زمان سفر

محتوای سفر

مسیر قدرتی

زمان مناسب  بیشتر از ۹ ماه

این مسیر برای متقاضیانی مناسب است که تا آزمون زمان مناسبی دارند و می توانند تمامی مطالب را به همراه قوانین فرعی  در قالب یک برنامه ریزی روزشمار و پشتیبانی گام به گام مطالعه کنند و دیگر دغدغه ی زمانبندی و اتمام و مرور دروس را ندارند دراین مسیر تمامی مطالب از پایه مطالعه و مرور تثبیت میشود.

مسیر سرعتی

۶ تا ۹ ماه

این مسیر و راه  برای آن دسته از متقاضیانی مفید است که زمان متوسطی تا آزمون دارند اما میخواهند برای پاسخگویی به تمام سوالات، کلیه ی دروس، مطالب و نکات را بخوانند و با مرور وتکرار به منابع مسلط شوند، این  مسیرمعمولا به دوستانی که  ۶ تا ۹ ماه تا آزمون زمان دارند توصیه میشود.تیم حقوقی جی ۵ با توجه به این زمان با ارائه برنامه ریزی روز شمار و دقیق و پشتیبانی گام به گام این امکان را به دوستان میدهند که بتوانند با تسلط بر تمامی مطالب موفقیت خود را در ازمون سردفتری ازدواج و طلاق  قطعی کنید

مسیر همراه با چتر نجات

۳ ماه یا کمتر

در این مسیر متقاضیان آزمونهای حقوقی زمان اندکی را برای مطالعه ی منابع دارند که در این راه دوستان نیازمند یک برنامه یزی دقیق و روزشمار و پشتیبانی گام به گام می باشد،  در این زمان پیش بینی شده که معمولا ۳ ماه یا کمتر میباشد به متقاضیان توشه های ویژه که تسلط به قوانین و نکات داده می شود.

برنامه ریزی و پشتیبانی(تور های آموزشی سفر سردفتری ازدواج و طلاق ی ها)

در این سفر شما می توانید متناسب با نیاز و علایق خود در یکی از این تورها با ما همراه شوید و با کمک پشتیبان های جی ۵، به مقصد موفقیت در آزمون سردفتری ازدواج و طلاق  دست یابید.

جدول شماره ۴:  برنامه ریزی و پشتیبانی(تور های آموزشی سفر سردفتری ازدواج و طلاق ی ها):

عنوان تور

هدف و مزایای تور

مخاطبان تور

تور آموزشی (برنامه ریزی و پشتیبانی) دو هفتگی

در این تورداوطلب به صورت دو هفته یکبار با راهنمای سفر خود در ارتباط  است و بر اساس بودجه بندی صورت گرفته، نتایج داوطلب مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرد و بر مبنای تحلیل صورت گرفته و نیاز های او برنامه مورد مطالعه ایشان بهینه سازی میشود به گونه ای که از زمان موجود بیشترین بهره وری حاصل شود.در این راستا بر حسب نوع پیشرفت داوطلب به وی برنامه و مسیر  مطالعاتی داده خواهد شد

این تور آموزشی به داوطلبانی پیشنهاد میشود که علاوه بر نیاز به مشاوره در ارتباط با رفتارهای مطالعاتی به برنامه ریزی توسط یک متخصص نیز علاقمند هستند و تمایل دارند که تا آزمون به صورت گام به گام و منظم  هر دو هفته یکبار با مشاور و راهنمای خود در ارتباط باشند.

تور آموزشی(برنامه ریزی و پشتیبانی) ماهانه

داوطلب هر ماه یکبار با راهنمای سفر خود در ارتباط  بوده ومشاور با او تماس گرفته و پرسش های وی پاسخ داده میشود. در این تور آموزشی تمرکز بر نحوه انجام برنامه مطالعاتی است و در صورت صلاحدید مشاوره و نیاز های مطالعاتی داوطلب اصطلاحات کلیدی نیز در برنامه و سفر یادگیری وی قرار خواهد گرفت.

این تور آموزشی به داوطلبانی پیشنهاد میشود که علاوه بر نیاز به مشاوره در ارتباط با رفتارهایمطالعاتی به برنامه ریزی توسط یک متخصص نیز علاقمند هستند و تمایل دارند تا زمان آزمون به صورت منظم و ماهانه با پشتیبان خود در ارتباط باشند.

تور آموزشی (مشاوره) ماهانه

در این تور آموزشی داوطلب نسبت به مسایلی که احساس نیاز میکند با راهنمای سفر خود ماهی یکبار ارتباط دارد.لازم به ذکر است که این دوره آموزشی فاقد برنامه ریزی توسط پشتیبان است و نقش پشتیبان بیشتر در راستای پاسخ به پرسش های داوطلب خواهد بود.

دوره این تور آموزشی از زمان ثبت نام داوطلب تا روز آزمون به صورت ماهانه استمرار خواهد داشت.

این دوره  به داوطلبانی پیشنهاد میشود که نیاز های برنامه ریزی خود را میتوانند شخصا پوشش دهند و بیشتر برای رفع سوالات مرتبط با رفتار های مطالعاتی و مسایل روانشناختی مثل کنترل  استرس و حفظ آمادگی روحی و…تمایل دارند با راهنمای خود در ارتباط باشند.

همراهی پشتبانان و راهنماهای سفر

سفر شما به مقصد موفقیت در آزمون اسناد رسمی  ،سفری پر فراز و نشیب است که میتواند لذت بخش و امن یا استرس زا و خطرناک باشد. پشتیبانان و راهنمایان سفر جی ۵، متخصصینی هستند که تا رسیدن به مقصد موفقیت همواره کنارتان بوده و با کمک خود شما این سفر را برایتان با گام هایی هدفمند و لقمه هایی کوچک و آماده، امکان پذیر و  لذت بخش و آسان خواهند کرد.

جدول شماره ۵: کوله ی خدمات همراه( رایگان)

نام توشه

شرح توشه

قیمت( ریال)

تخفیف

تست سیب شخصیت

بر اساس این تست، رنگ شخصیت شما و نقاط قوت و ضعفتان مشخص می شود، و پشتیبانان بر اساس نتایج آن، شما را در مسیر یادگیری راهنمایی و حمایت می کنند.

۱۰۰.۰۰۰

رایگان

پاسخگویی۱۰۰ درصدی به  سوالات و ابهامات و رفع اشکال

در صورتیکه همسفر، در مسیر یادگیری، با ابهام، اشکال یا سوالی مواجه گردید بدون هیچ محدودیتی از طریق تماس تلفنی می تواند با پشتیبان خود در ارتباط باشد.

هر تماس ۵۰.۰۰۰

رایگان

پشتیبانی آنلاین

در صورتیکه هسفر، در مسیر یادگیری، با ابهام، اشکال یا سوالی مواجه گردید بدون هیچ محدودیتی از طریق سایت جی ۵( بخش پشتیبانی آنلاین)  می تواند با پشتیبان خود در ارتباط باشد.

هر پشتیبانی ۵۰.۰۰۰

رایگان

۰/۵ ( ۰ نظر )
۵/۵ ( ۱ نظر )

جدول ویژگی‌ها

انتشارات

جی 5

سایر توضیحات

ارائه روش آموزش منسجم و دقیق با برنامه ریزی روزانه, بسته مطالعه سریع, مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی, مدت زمان آموزشی 6 ماه تا 9 ماه

روش ارسال

پستی

یک دوره را انتخاب کنید

سردفتری ازدواج و طلاق

برند

انتشارات G5

دسته آموزشی

حقوق

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آمادگی آزمون سردفتری ازدواج و طلاق ۶ ماهه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آمادگی آزمون سردفتری ازدواج و طلاق ۶ ماهه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.