آموزش آنلاین زبان انگلیسی DOIT | سطح ۵ Advance شامل دو ترم

(دیدگاه 1 کاربر)

تومان 477,000تومان 764,000

آموزش آنلاین زبان انگلیسی DOIT سطح 5 Advance – دو ترم: آموزش آنلاین زبان با یک بسته آموزش همراه با کلاس آنلاین + آزمون آنلاین + منابع همراه + گواهینامه گذران سطح

دوره آموزش زبان انگلیسی DOIT ویژه علاقمندان و تمامی زبان آموزانی است که با هر سطح از دانش زبانی میخواهند شروع به مطالعه و یادگیری زبان انگلیسی کنند و تا سطوح آزمونهای بین المللی مانند IELTS و TOEFL پیش بروند یا بر مهارتهای (شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن) مسلط شوند.

دوره خودآموز زبان Advance

 • خودآموز زبان انگلیسی DOIT یک دوره پنج سطحی با لهجه آمریکایی است.
 • در این دوره مهارت‌های زبان آموزان به صورت کاملا یکپارچه تقویت می شود.
 • این دوره بر پایه استاندارد (CEFR) و نتایج یادگیری برای زبان آموزان بزرگسال طراحی شده است.

ساده بگو DOIT چیست؟

DOIT یک بسته آموزش زبان هست که شامل 5 سطح و در مجموع 17 ترم میشه. شما بعد از تعیین سطح متوجه میشید که سطح مهارتتون چقدر هست و میتونید از سطح مناسب (یکی از 5 سطح) شروع به آموزش کنید. هر سطح شامل چند ترم ویژه خودش میشه و در طول هر ترم هم شما آزمون هایی دارید که بصورت آنلاین انجام میشه. پس بسته آموزش ربان DOIT یک بسته فیزیکی آموزش زبان همراه با آزمون های آنلاین جامع و رفع اشکال در گروه های کلاس مجازی هست.

راستی!!!! در پایان هر ترم یک آزمون گرفته میشه و یک گواهینامه برای اون ترم بهتون داده میشه. هر ترم هم یک یوزر و پسورد میگیرید تا بتونید توی آزمون های آنلاین شرکت کنید.

نکات مهم خرید:

ایران آموزشگاه با همکاری مجموعه انتشارات جی5 این امکان را فراهم آورده اند که در صورت نیاز اقدام به خرید هر ترم بصورت مجزا نمایید. پس اگر قبلا از دوره های آموزش زبان DOIT استفاده کرده اید براحتی میتوانید ادامه آموزش خود را از هر ترم که نیاز دارید بصورت انفرادی آغاز کنید. فقط کافیست:

 1. اگر برای اولین بار اقدام به آموزش مینمایید اول تعیین سطح انجام دهید. «ورود برای تعیین سطح»
 2. اگر از قبل تجربه استفاده از دوره های DOIT را داشته اید، از ادامه ترم مورد نظران شروع کنید.

نکته مهم: افرادی که برای بار اول اقدام به آموزش میکنند میبایست در کنار خرید دوره آموزشی اقدام به خرید «بسته فکر افزار جی 5 بیسیک» نمایند. خرید این بسته یکبار برای تمامی ترم ها انجام میشود و نیاز به خرید مجدد نیست. (کیف جی برگها جهت مطالعه در مکانهای مختلف)

 • کتابهای آموزشی
 • کتاب داستان به همراه سی دی تصویری آن
 • 1200 جی برگ لغات و اصطلاحت هر ترم
 • کارت پشتیبانی اختصاصی به همراه پشتیبانی تیم تخصصی زبان انگلیسی
 • اپلیکیشن اختصاصی دوره آموزش زبان
 • کتاب تیله های من به همراه تیله های بی وقفگی
 • فکر افزار جی5 به همراه کمراه (کیف جی برگها جهت مطالعه در مکانهای مختلف)
پاک کردن
شناسه محصول: G5-DOIT-Advance دسته: , ,

توضیحات

بسته آموزش زبان جی5

دوره آموزش زبان انگلیسی DOIT در ۵ سطح

یادگیری زبان انگلیسی، نیازمند یک روش همه جانبه و منسجم است که علاوه بر دارا بودن استاندارد‌های بالای علمی و آموزشی، کاملا منطبق با اصول انگیزشی و روانشناسی یادگیری نیز باشد، تا زبان‌آموز را در طول دوره یادگیری علاقه‌مند و فعال نگه دارد. آموزش آنلاین زبان انگلیسی DOIT یک دوره آموزشی کامل و کاربردی از مبتدی تا پیشرفته است. در این دوره آموزش زبان با کمک متدهای روانشناسی یادگیری و ابزارهای انگیزشی موجود، زبان آموزان را نسبت به یادگیری زبان کاملاً متعهد می کند. محتوای سرفصل های “آموزش آنلاین زبان انگلیسی Doit انتشارات جی۵” شامل موضوعات شخصی، خانوادگی و اجتماعی است و به زبان آموزان این اطمینان را می‌دهد که همیشه در مورد هرموضوعی حرفی برای گفتن داشته باشند. منابع آموزش آنلاین زبان انگلیسیDOIT به این شرح است:

 • آموزش چهار مهارت زبان انگلیسی (صحبت کردن، شنیداری، خواندن و نوشتن)،
 • کتاب های آموزشی بر مبنای منابع روز دنیا،
 • منطبق با استاندارد بین‌المللی زبان CEFR،
 • دوره آموزش زبان شش سطحی از مبتدی تا پیشرفته که به هفده ترم تقسیم میشود،
 • یادگیری بدون فراموشی،
 • فیلم‌های آموزشی متناسب با هر درس، فایل‌های صوتی و تمرین‌های شنیداری متعدد،
 • کتاب‌های داستان جذاب به همراه سی دی تصویری آن،
 • فکر افزار جی۵ و جی برگ‌های تخصصی، ابزار‌های انگیزشی و تقویت اراده
 • برنامه‌ریزی مطالعاتی شخصی و پشتیبانی آنلاین آموزشی و انگیزشی توسط تیم تخصصی زبان انگلیسی جی۵،
 • اپلیکیشن تخصصی دوره آموزش زبان انگلیسی DOIT جهت پایش میزان پیشرفت، مشاوره و پشتیبانی.
 • عضویت در گروه های تعاملی متناسب با سطح زبان آموز و برگزاری آزمون های آنلاین متعدد
 • دارای آزمون‌های دوره‌ای (برای هر ترم) و جامع (برای هر سطح)،
 • ارائه گواهینامه پایان دوره

پشتیبانی، آزمون، مدرک:

تحقیقات نشان داده است که وقتی ما به سازمان و گروهی قول و تعهدی را می‌دهیم به انجام آن وفادارتر هستیم. در همین راستا سیستم پشتیبانی تعاملی و انگیزشی آموزش آنلاین زبان انگلیسی DOIT، زبان‌آموز را تا انتهای دوره آموزشی، همراهی می‌کند. در راستای این پشتیبانی زبان‌آموز توسط تیم پشتیبانی به عضویت گروه‌های تلگرامی ویژه‌ای درمی‌آید و به‌صورت آنلاین و مستمر باهم گروهی‌ها و پشتیبانان خود در جهت حفظ استمرار یادگیری زبان و افزایش انگیزه و تعهد به مطالعه تا انتهای مسیر در ارتباط است. تیم پشتیبانی متناسب با نیاز و فرصت زمانی هر زبان‌آموز، میزان مطالعه روزانه او را طراحی و برنامه‌ریزی می‌کند. علاوه بر این، در طول دوره برای سنجش پیشرفت زبان، تعدادی آزمون دوره‌ای آنلاین طراحی‌شده است.

انطباق با استاندارد بین‌المللی یادگیری زبان (CEFR):

این‌یک رویکرد خاص در یادگیری زبان است که بر پایه میزان توانایی فرد در برقراری ارتباطِ مؤثر است و توصیه می‌شود، در آموزش زبان، این رویکرد مورداستفاده و پشتیبانی قرار گیرد. با توجه به تأکید CEFR بر مهارت‌های ارتباطی در یادگیری زبان، رویکرد آموزشی DOIT بر اساس افزایش توانایی‌های زبان‌آموز در برقراری ارتباطی مؤثر و عمیق است.

در دوره DOIT دستیابی به این توانایی‌ها بر اساس منابع روز دنیا، اصول علمی و تمرین‌های کاربردی است و زبان‌آموز را گام‌به‌گام به جلو سوق می‌دهد، تا از سطح مبتدی به سطح پیشرفته برسد و برای آزمون‌های بین‌المللی آماده و موفق باشد.

بسته دوره اموزش زبان انگلیسی DOIT جی5

ویژگی های بسته آموزش DOIT

کلمات (Vocabulary)

دوره زبان انگلیسی DOIT نقش اصلی در یک ارتباط موفق را به کلمات اختصاص می دهد. در همین راستا رویکرد آموزشی در این دوره، استفاده کاربردی از کلمات با تمرینهای مختلف است و البته با روش منحصر به فرد جعبه جی۵، کلمات به صورت قاعده مند تکرار و برای همیشه به حافظه بلند مدت سپرده می شوند.

گرامر (Active Grammar)

دوره زبان انگلیسی DOIT در آموزش گرامر روشی “مکاشفه ای – آموزشی” دارد، به صورتی که زبان آموز را به فکر کردن درباره مثال های گرامری و کشف قواعد از دل متن هدایت می کند.

مهارت شنیداری (Listening)

مهارت شنیداری یکی از مهمترین و سخت ترین مهارتهای زبان انگلیسی است که پیشرفت زبان آموز در یادگیری زبان خیلی به تسلطش در این مهارت بستگی دارد.
این مهارت در قدرت مکالمه ی زبان آموز به شدت موثر است، به این صورت که برای ارتباط با شخص مقابل، تسلط به Listening کاملا نیاز می باشد. همچنین این مهارت در آزمون هایی مانند آیلتس، تافل و…، از بخش های حساس و پر استرس به حساب می آید. دوره زبان انگلیسی DOIT با تمرینهای ویژه، توجه خاصی به بهبود و پیشرفت مهارت Listening دارد.

صحبت کردن (Speaking)

هدف کلیدی برای بیشتر زبان آموزان، مکالمه به صورت روان و سلیس است. دوره زبان انگلیسیDOIT با روشهای زیر روانی در صحبت کردن را برای زبان آموزان به همراه می آورد:

 • با فراهم کردن سرفصل های جذاب و کاربردی که زبان آموز درباره آنها در این دوره صحبت می کند.
 • تمرین هایی انگیزاننده برای برقراری ارتباط کاربردی و تبادل اطلاعات.
 • با نمونه ها و مثال های زیادی که به زبان آموز می آموزد چگونه یک شروع خوب را در برقراری ارتباط داشته باشد.
 • با کادرهای HOW TO که با جمع بندی نکات کلیدی، از همین استراتژی حمایت می کند.
 • ورود مطالب آموزشی به حافظه بلند مدت و عدم فراموشی مطالب از طریق جی برگها و مطالعه ی آنها توسط روش جی۵.

مهارت نوشتاری (Writing)

به همان نسبتی که توجه به استاندارد های آموزشی و آزمونهای بین المللی افزایش یافته به همان نسبت درست نوشتن به صورت فزاینده ای یک توانایی مهم محسوب می شود. دوره زبان انگلیسیDOIT این موضوع را با اهمیت دادن به تمرینهای نوشتاری منظم، در هر درس مد نظر قرار داده است.

مهارت خوانداری (Reading)

تنوع بسیار زیاد مهارت خوانداری در دوره زبان انگلیسیDOIT از سطح مبتدی و خبری تا مقاله های سطح پیشرفته از مجلات و روزنامه ها تا گزیده ای از رمان ها، همه و همه در جهت تقویت هرچه بیشتر این مهارت کاربردی است.

ویدئو (Videos)

زبان آموزان نیاز دارند که یک زبان معتبر در دنیای واقعی را فرا بگیرند. فیلم های ویدئویی معتبر فرصت شنیدن تنوعی از لهجه ها را در یک فضای طبیعی و واقعی فراهم می آورد، که این موضوع باعث افزایش اعتماد به نفس یادگیرنده ها در دوره زبان انگلیسیDOIT می شود و کمک می کند تا با حمایت بصری آموزش عمیق تری برای آنها امکان پذیر شود.

تلفظ (Pronunciation)

دوره زبان انگلیسی DOIT توجه خاصی به تلفظ صحیح دارد که این موضوع در سرتاسر درس جلوه گر است. آموزش سیلاب های تلفظی، استرس های کلمات و جملات و آواهای بسیار مشکل، همه در همین راستا پیاده سازی، شده است.

۰/۵ ( ۰ نظر )
۰/۵ ( ۰ نظر )

جدول ویژگی‌ها

وزن 2 kg
دسته آموزشی

زبان

سطح دوره

DOIT A1 سطح پنج (Advance) ترم یک, DOIT A2 سطح پنج (Advance) ترم دو, کل سطح پنج Advance شامل 2 ترم

انتشارات

DOIT, جی 5

پیش نیاز

خرید بسته فکرافزار

روش پشتیبانی

پشتیبانی انتشارات جی5

برند

DOIT

یک دوره را انتخاب کنید

مکالمه زبان

1 دیدگاه برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی DOIT | سطح ۵ Advance شامل دو ترم

 1. رسولی

  منظور از جی برگ چی هست؟ مطالب توی این بسته آموزش زبان بصورت خلاصه هست؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 دیدگاه برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی DOIT | سطح ۵ Advance شامل دو ترم

 1. رسولی

  منظور از جی برگ چی هست؟ مطالب توی این بسته آموزش زبان بصورت خلاصه هست؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.