آموزش آنلاین زبان انگلیسی دوایت DOIT | سطح ۲

(دیدگاه 1 کاربر)

تومان 357,000تومان 1,328,000

آموزش آنلاین زبان انگلیسی DOIT سطح 2 Pre Intermediate – چهار ترم: آموزش آنلاین زبان با یک بسته آموزش همراه با کلاس آنلاین + آزمون آنلاین + منابع همراه + گواهینامه گذران سطح

دوره آموزش زبان انگلیسی DOIT ویژه علاقمندان و تمامی زبان آموزانی است که با هر سطح از دانش زبانی میخواهند شروع به مطالعه و یادگیری زبان انگلیسی کنند و تا سطوح آزمونهای بین المللی مانند IELTS و TOEFL پیش بروند یا بر مهارتهای (شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن) مسلط شوند.

ساده بگو DOIT چیست؟

DOIT یک دوره آموزش زبان هست که شامل 5 سطح و در مجموع 17 ترم میشه. برای شروع، ابتدا آزمون تعیین سطح میدین و متوجه میشید که میزان مهارتتون چقدر هست و بعد میتونید از ترم مناسب شروع به یادگیری زبان کنید. هر ترم شامل منابع، کلاسهای آنلاین و آزمونهای آنلاین میشه و در پایان هر ترم آزمون پایان ترم نیز گرفته میشه. همچنین در کلاسهای مجازی توسط اساتید برای همه زبان آموزان رفع اشکال انجام میشه.

راستی!!! در پایان هر سطح گواهینامه پایان همان سطح به زبان آموزان داده میشه.

نکات مهم خرید:

ایران آموزشگاه با همکاری انتشارات جی5 این امکان را فراهم آورده است که در صورت نیاز اقدام به خرید هر ترم بصورت مجزا نمایید. پس اگر قبلاً از دوره های آموزش زبان DOIT استفاده کرده اید به راحتی میتوانید ادامه آموزش خود را از هر ترم که نیاز دارید به صورت انفرادی آغاز کنید. فقط کافیست:

 1. اگر برای اولین بار اقدام به آموزش می نمایید، اول تعیین سطح انجام دهید. «ورود برای تعیین سطح»
 2. اگر از قبل تجربه استفاده از دوره های DOIT را داشته اید، میتوانید از ترم موردنظرتان شروع کنید.

نکته مهم: افرادی که برای بار اول اقدام به آموزش می کنند، میبایست در کنار خرید دوره آموزشی اقدام به خرید «بسته فکرافزار جی5 بیسیک» نمایند. خرید این فکرافزار یکبار برای تمامی ترم ها انجام میشود و نیاز به خرید مجدد نیست.

محتویات بسته:

 • کتابهای آموزشی هر ترم
 • کتاب داستان به همراه سی دی تصویری آن
 • جی برگهای لغات، اصطلاحات و نکات گرامری هر ترم
 • کارت پشتیبانی شرکت در کلاسها و آزمون های آنلاین
 • اپلیکیشن اختصاصی دوره آموزش زبان DOIT
 • کتاب تیله های من به همراه تیله های بی وقفگی
 • فکرافزار جی5 مدل بیسیک
پاک کردن
شناسه محصول: G5-DOIT-Pre Intermediate دسته: , , برچسب:

توضیحات

بسته آموزش زبان جی5

دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی DOIT سطح ۲ Pre Intermediate

یادگیری زبان انگلیسی، نیازمند یک روش همه جانبه و منسجم است که علاوه بر دارا بودن استاندارد‌های بالای علمی و آموزشی، کاملا منطبق با اصول انگیزشی و روانشناسی یادگیری نیز باشد، تا زبان‌آموز را در طول دوره یادگیری علاقه‌مند و فعال نگه دارد. آموزش آنلاین زبان انگلیسی DOIT یک دوره آموزشی کامل و کاربردی از مبتدی تا پیشرفته است. در این دوره با کمک متدهای روانشناسی یادگیری و ابزارهای انگیزشی موجود، زبان آموزان را نسبت به یادگیری زبان کاملاً متعهد می‌کند. محتوای سرفصل‌های “آموزش آنلاین زبان انگلیسی Doit انتشارات جی۵” شامل موضوعات شخصی، خانوادگی و اجتماعی است و به زبان آموزان این اطمینان را می‌دهد که همیشه در مورد هرموضوعی حرفی برای گفتن داشته باشند. ویژگیهای منابع آموزش آنلاین زبان انگلیسیDOIT به این شرح است:

ویژگی‌های دوره آموزش زبان DOIT:

بسته دوره اموزش زبان انگلیسی DOIT جی5

 • آموزش چهار مهارت زبان انگلیسی (شنیدن، گفتن، خواندن و نوشتن)
 • کتاب‌های آموزشی ترمیک بر مبنای منابع روز دنیا
 • سطح و ترم‌بندی منطبق با استاندارد بین‌المللی زبان CEFR
 • دارای پنج سطح از مبتدی تا پیشرفته در ۱۷ ترم
 • یادگیری بلند‌مدت و بدون فراموشی
 • فیلم‌های آموزشی متناسب با هر درس، فایل‌های صوتی و تمرین‌های شنیداری متعدد
 • برگزاری کلاس‌های گفتگوی موضوعی آنلاین (Free Discussion) جهت تسلط در مکالمه
 • کتاب‌های داستان جذاب به همراه سی دی تصویری
 • فکر افزار جی۵ مدل بیسیک و جی برگ‌های (فلش کارت) همه دروس
 • روش‌ها و ابزار‌های انگیزشی، تقویت اراده و برنامه‌ریزی
 • عضویت در گروه‌های (کلاس) آموزشی و تدریس و رفع اشکال توسط اساتید مجرب
 • برنامه‌ مطالعاتی شخصی، پشتیبانی آنلاین و برگزاری آزمون‌های آنلاین
 • پایش و کنترل روند پیشرفت روزانه در اپ پشتیبان
 • برگزاری آزمون‌های پایان ترم و پایان سطح
 • ارائه کارنامه پایان ترم و گواهینامه پایان سطح

پشتیبانی، آزمون، مدرک:

تحقیقات نشان داده است که وقتی ما به سازمان و گروهی قول و تعهدی را می‌دهیم به انجام آن وفادارتر هستیم. در همین راستا سیستم پشتیبانی تعاملی و انگیزشی آموزش آنلاین زبان انگلیسی DOIT، زبان‌آموز را تا انتهای دوره آموزشی، همراهی می‌کند. در راستای این پشتیبانی زبان‌آموز توسط تیم پشتیبانی به عضویت گروه‌های اسکایپی (نرم افزار اسکایپ) ویژه‌ای درمی‌آید و به‌صورت آنلاین و مستمر باهمکلاسی‌ها و اساتید خود در جهت حفظ استمرار یادگیری زبان و رفع اشکال و افزایش انگیزه و تعهد به مطالعه تا انتهای مسیر در ارتباط است. تیم پشتیبانی متناسب با نیاز و فرصت زمانی هر زبان‌آموز، میزان مطالعه روزانه او را طراحی و برنامه‌ریزی می‌کند. علاوه بر این، در طول دوره برای سنجش پیشرفت زبان، تعدادی آزمون دوره‌ای آنلاین طراحی‌شده است.

انطباق با استاندارد بین‌المللی یادگیری زبان (CEFR):

استاندارد CEFR به منظور رعایت یک رویکرد خاص در یادگیری زبان است که بر پایه میزان مهارت فرد در برقراری ارتباط مؤثر طرح ریزی شده است. دوره آموزش زبان DOIT بر همین اساس تألیف و گردآوری شده است.

همانطور که مشاهده می کنید، نمودار زیر بیانگر تناسب هر سطح از دوره های DOIT با سطح بندی CEFR و نمرات آیلتس و تافل را نشان می دهد.

سطح بندی دوره آموزش زبان DOIT

نوع مهارت چهار مهارتی (صحبت کردن، شنیداری، خواندن و نوشتن)
سطح (Elementary) Elementary1
Elementary2
Elementary3
(Pre-Intermediate) Pre-Intermediate1
Pre-Intermediate2
Pre-Intermediate3
Pre-Intermediate4
(Intermediate) Intermediate1
Intermediate2
Intermediate3
Intermediate4
(Upper-Intermediate) Upper-Intermediate1
Upper-Intermediate2
Upper-Intermediate3
(Advanced) Advanced1
Advanced2

ویژگیهای بسته آموزش زبان DOIT

کلمات (Vocabulary)

دوره زبان انگلیسی DOIT نقش اصلی در یک ارتباط موفق را به کلمات اختصاص می دهد. در همین راستا رویکرد آموزشی در این دوره، استفاده کاربردی از کلمات با تمرینهای مختلف است و البته با روش منحصر به فرد جعبه جی۵، کلمات به صورت قاعده مند تکرار و برای همیشه به حافظه بلند مدت سپرده می شوند.

گرامر (Active Grammer)

بسته آموزش زبان انگلیسی DOIT در آموزش گرامر روشی “مکاشفه ای – آموزشی” دارد، به صورتی که زبان آموز را به فکر کردن درباره مثال های گرامری و کشف قواعد از دل متن هدایت می کند.

مهارت شنیداری (Listening)

مهارت شنیداری یکی از مهمترین و سخت ترین مهارتهای زبان انگلیسی است که پیشرفت زبان آموز در یادگیری زبان خیلی به تسلطش در این مهارت بستگی دارد. این مهارت در قدرت مکالمه ی زبان آموز به شدت موثر است، به این صورت که برای ارتباط با شخص مقابل، تسلط به Listening کاملا نیاز می باشد. همچنین این مهارت در آزمون هایی مانند آیلتس، تافل و…، از بخش های حساس و پر استرس به حساب می آید. دوره زبان انگلیسی DOIT با تمرینهای ویژه، توجه خاصی به بهبود و پیشرفت مهارت Listening دارد.

مهارت گفتاری (Speaking)

هدف کلیدی برای بیشتر زبان آموزان، مکالمه به صورت روان و سلیس است. دوره زبان انگلیسیDOIT با جلسات (Free Discussion)، سلیس و روان صحبت کردن را برای زبان آموزان به همراه می آورد. در این جلسات:

 • زبان آموز در مورد سرفصل های جذاب و کاربردی صحبت می کند.
 • تمرین هایی انگیزاننده برای برقراری ارتباط کاربردی و تبادل اطلاعات دارد.
 • به زبان آموز می آموزند چگونه یک شروع خوب را در برقراری ارتباط مؤثر داشته باشند.

مهارت نوشتاری (Writing)

به همان نسبتی که توجه به استاندارد های آموزشی و آزمونهای بین المللی افزایش یافته به همان نسبت درست نوشتن به صورت فزاینده ای یک توانایی مهم محسوب می شود. دوره زبان انگلیسیDOIT این موضوع را با اهمیت دادن به تمرینهای نوشتاری منظم، در هر درس مد نظر قرار داده است.

مهارت خوانداری (Reading)

در دوره DOIT به منظور رسیدن به تسلط در این مهارت از سطح مبتدی تا پیشرفته متنهای متنوعی شامل موضوعات روزمره، رمانها، مجلات و مقالات روزنامه ها را در بر می گیرد.

ویدئوها (Videos)

زبان آموزان نیاز دارند که یک زبان معتبر در دنیای واقعی را فرا بگیرند. فیلم های ویدئویی معتبر فرصت شنیدن تنوعی از لهجه ها را در یک فضای طبیعی و واقعی فراهم می آورد، که این موضوع باعث افزایش اعتماد به نفس یادگیرنده ها در دوره زبان انگلیسیDOIT می شود و کمک می کند تا با حمایت بصری آموزش عمیق تری برای آنها امکان پذیر شود.

تلفظ (Punctuation)

دوره آموزش زبان انگلیسی DOIT توجه خاصی به تلفظ صحیح کلمات دارد و این موضوع را در تمامی درسها مد نظر قرار داده است. آموزش سیلاب های تلفظی، استرس های کلمات و جملات و آواهای بسیار مشکل، همه در همین راستا پیاده سازی شده است.

۰/۵ ( ۰ نظر )

جدول ویژگی‌ها

وزن نامعلوم
دسته آموزشی

زبان

سطح دوره

DOIT P1 سطح دو – ترم اول, DOIT P2 سطح دو – ترم دوم, DOIT P3 سطح دو – ترم سوم, DOIT P4 سطح دو – ترم چهارم, کل سطح دو – شامل 4 ترم

انتشارات

DOIT, جی 5

پیش نیاز

خرید بسته فکرافزار

روش پشتیبانی

پشتیبانی انتشارات جی5

برند

DOIT

یک دوره را انتخاب کنید

مکالمه زبان

1 دیدگاه برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی دوایت DOIT | سطح ۲

 1. رحیم صفایی

  سلاممم یعنی چی سطح ۲؟ باید قبلیو پاس کرده باشیم؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 دیدگاه برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی دوایت DOIT | سطح ۲

 1. رحیم صفایی

  سلاممم یعنی چی سطح ۲؟ باید قبلیو پاس کرده باشیم؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.